» »

Youtube

Youtube

yoco ::

Živjo! Mene pa zanima, če ima kdo isti problem kot jaz. Imam ene 100 naročnin, in par dni nazaj sem opazil, da pod "Manage Subscriptions" sta samo 2. Kako je to možno? Pisal sem jim tudi na forum ampak ni nobenega odgovora. Nove videe dobim, ampak nimam več tistega seznama naročnin. Nisem prijavljen na G+.

einstein :P ::

ja, probaj se prijavit.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

yoco ::

Vedno sem prijavljen!

sirotka ::

zahvali se googlu... Klikni na svoje uporabnisko ime in potem na preklopi in izberi google+ (nov) profil, mene so isto prestavili...

yoco ::

Sem ravno ugotovil kaj je narobe. Sem kliknil na uporabniško ime in na "switch account". Me je "vrgu" na nick, ki ga imam za gmail. ;(
Ta Google je res bedn ratal.

Nagi Bator ::

Včeraj se je šele zacela prava štala. Komentiranje je praktično onemogočeno, brez da združiš youtube in google+ akaunt.
Se lepše je, če google+ akaunt sploh nimaš in ga nimaš niti namena imet. Cela žurka:|

Zgodovina sprememb…

Venomus ::

Cela štala ta Youtube....

Ko hočem komentirat, mi odpre okno in ponudi možnost: Združi gmail in youtube in druga možnost, imej ločeno youtube in gmail.

Kliknem imej ločeno youtube in gmail in mi javi ''prav, vprašali vas bomo kasneje''.

Mi je pa neumno imeti na Youtubu moje pravo ime, zakaj bi kazal svoje ime vsem na youtubu, a nick ni več dober?

Nagi Bator ::

Imam obcutek, da ni dalec dan, ko niti iskanje z googlom ne bo delovalo, ce se prej ne bomo prijavli v svoj akaunt ;(

Venomus ::

Zakaj nekateri pravijo, da so naredili Google+ račun in zdaj lahko komentirajo, ampak imajo še vedno neumne internete nicke LOL66 in podobne?

Mene pa ne pusti naprej, dokler si ne bom združil gmail računa s pravim imenom in youtuba. Imajo američani kakšne privilegije? :P

galu ::

Danes se mi je tole pojavilo:

 pic

pic



Povezava vodi do: https://www.youtube.com/user/CPBLoffici...
Križec pa tab zapre samo začasno - ko pa se stran zaradi česarkoli ponovno naloži, pa je zopet tam.

Dafuq, Youtube? 8-O
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

GabrieLeo ::

Google je res brcnil v temo s temi komentarji. Če je že bil po čem youtube slaven, so to bili zagotovo tudi komenti, ki so bili kdaj prav za narežat se. Zdaj so pa še to uničili s temi butastimi Google+ acc. Ampak je logično zakaj to delajo. Želijo narediti da bi s enim google računom imel vse njihove storitve pod eno streho. Glede teh kitajskih pismenk bi pa prosil tudi jaz da kdo razloži

Hayabusa ::

Stran ima Japonski interface (ker Japonci bolj slabo razumejo ANG), nima veze z YT novotarijami.
Tista zvezdica aka baner je krneki ;P.
Mogoče je model plačal YT za reklamo.V browserju, kjer nisem prijavljen v gmail je ne pokaže.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

LitralSM ::

GabrieLeo je izjavil:

Google je res brcnil v temo s temi komentarji. Če je že bil po čem youtube slaven, so to bili zagotovo tudi komenti, ki so bili kdaj prav za narežat se. Zdaj so pa še to uničili s temi butastimi Google+ acc. Ampak je logično zakaj to delajo. Želijo narediti da bi s enim google računom imel vse njihove storitve pod eno streho. Glede teh kitajskih pismenk bi pa prosil tudi jaz da kdo razloži

Google ima nered med komentarji in tega se zaveda. Jebatga, bomo pa zdaj vsaj vsi vedeli kateri je dotični primerek, ki je osamljem v sobici 24/7 in trolla pol interneta.

GabrieLeo ::

Peticija s 73 tisoč podpisi ali nekaj tam okoli, je bila že zdavnaj podpisana, tudi en večji časopis je pisal o tej peticiji, zdaj pa da vidimo, ali ima google res kaj posluha

yoco ::

GabrieLeo je izjavil:

Peticija s 73 tisoč podpisi ali nekaj tam okoli, je bila že zdavnaj podpisana, tudi en večji časopis je pisal o tej peticiji, zdaj pa da vidimo, ali ima google res kaj posluha

Mislim, da nič ne bo iz tega! ;(

A si predstavljate, kaj bi blo, če bi evropejci imeli YT čez in bi take stvari vsiljevali folku? Pomoje da bi američani prvi tožili :D

einstein :P ::

Tole limajte na vsakem posnetku youtuba:

http://shrib.com/58dOKCRi
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

einstein :P ::

STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

weasel ::

Ne seri s tem Bob-om, smetiš že tako zasmeten YT. Tovrstno komentiranje bo ostalo, pa če se na glavo postavte.

dr.Akula ::

Venomus je izjavil:

Zakaj nekateri pravijo, da so naredili Google+ račun in zdaj lahko komentirajo, ampak imajo še vedno neumne internete nicke LOL66 in podobne?

Mene pa ne pusti naprej, dokler si ne bom združil gmail računa s pravim imenom in youtuba. Imajo američani kakšne privilegije? :P

Ko ti vrže gor tisti okenček za povezavo YT accounta z G+, ti da na izbiro:
    - da na Youtubu uporabljaš ime, ki ga imaš za druge Googlove storitve (torej tvoje pravo ime)

    - ali da na YT še naprej uporabljaš s svojim "nick-om", na drugih storitvah pa imaš svoje pravo ime.

Sam ne mislim narediti nič of tega, ker tole je navadno teroriziranje s strani Googla, da umetno dobijo uporabnike na G+. Argument z njihove strani je sicer da se bo sedaj zmanjšalo število trolov, ker bo računa vezan na pravo ime. Ampak s tem ko niso postavili nobene omejitve za dolžino komentarja in dovolili url linke, so odprli vrata za še več zlorab.
ni podatka

Venomus ::

dr.Akula je izjavil:

Ko ti vrže gor tisti okenček za povezavo YT accounta z G+, ti da na izbiro:
    - da na Youtubu uporabljaš ime, ki ga imaš za druge Googlove storitve (torej tvoje pravo ime)

    - ali da na YT še naprej uporabljaš s svojim "nick-om", na drugih storitvah pa imaš svoje pravo ime.

Sam ne mislim narediti nič of tega, ker tole je navadno teroriziranje s strani Googla, da umetno dobijo uporabnike na G+. Argument z njihove strani je sicer da se bo sedaj zmanjšalo število trolov, ker bo računa vezan na pravo ime. Ampak s tem ko niso postavili nobene omejitve za dolžino komentarja in dovolili url linke, so odprli vrata za še več zlorab.


Nekako mi je pred časom uspelo, da sem si naredilo novo ime za youtub, neko vmesno ime.

Tako da zdaj lahko pišem po youtubu komentarje, imam novo ime (drugačno od imena ki sem ga imel na YT od 2007) in gmail imam še vedno ločen.

Komentiram pa tako ali tako več ne, se mi ne zdi vredno s takih sistemom.

einstein :P ::

weasel je izjavil:

Ne seri s tem Bob-om, smetiš že tako zasmeten YT. Tovrstno komentiranje bo ostalo, pa če se na glavo postavte.


No, se vidi, da podpiraš google+
STAY OUT OF MY TERRITORY!

weasel ::

Niti pod razno. Ne podpiram pa smetenja komentarjev z Bob-om, ker to Googla nič ne briga, moti pa samo druge uporabnike. A sploh veš, koliko krega se ustvari ob vsaki FB-jevi spremembi, pa je čez 1 mesc vse tiho. Tako bo tudi tu.

einstein :P ::

To ni res.

Če bo smetenje s tem bobom, bo šlo vsem na k in, zato bo dosti manjši obisk na yt, kar pa googlu seveda ne bo všeč in bodo morali umakniti te spremembe, če bodo hoteli ljudi dobiti nazaj.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

[D]emon ::

GangsterYo je izjavil:

Torej ni možno izbrisati?
Je možno, da bi kontaktiral z youtubom? Preko Gmaila ali kakorkoli.


http://www.youtube.com/yt/policyandsafe...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

LitralSM ::

einstein :P je izjavil:

To ni res.

Če bo smetenje s tem bobom, bo šlo vsem na k in, zato bo dosti manjši obisk na yt, kar pa googlu seveda ne bo všeč in bodo morali umakniti te spremembe, če bodo hoteli ljudi dobiti nazaj.

Če predvidevamo, da si vsi ogledajo komentarje, kar pa si ne.

bluefish ::

Res je. Na YT grem z namenom ogleda posnetkov. Komentarji me prav malo brigajo.

[D]emon ::

bluefish je izjavil:

Res je. Na YT grem z namenom ogleda posnetkov. Komentarji me prav malo brigajo.


This. Sam sem dolgo casa mel izklopljene oz. skrite komentarje. Zdaj mi je pac google zajebal sceno ker se g+ komentarji pojavijo ceprav jih imam po defaultu izklopljene. :)

(Morm popravt, but I'm lazy xD)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

GabrieLeo ::



tudi sharanje ga neki šraumfa :8)

6151 ::

GabrieLeo je izjavil:



tudi sharanje ga neki šraumfa :8)


Meni dela vredu, na Ironu (Chromium)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

einstein :P ::

bluefish je izjavil:

Res je. Na YT grem z namenom ogleda posnetkov. Komentarji me prav malo brigajo.



Ja, tebe že ne, marsikoga drugega pa.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

bluefish ::

Procentualno je več takih, ki komentarje ignoriramo. Čisto enostavno.

einstein :P ::

Kakšen link s takimi statistikami?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

bluefish ::

Zadošča, da si pri nekaj bolj popularnih naključnih posnetkih ogledaš razmerje ogledov, lajkov, število komentarjev, odzivov na le te,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

einstein :P ::

lepo te prosim, jaz sem zelo veliko na yt, pa zelo redko komentiram, še manj pa lajkam in dislajkam, pa to še ne pomeni, da mi je vseeno za komentarje...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

bluefish ::

Vse skupaj je zelo preprosto, pa niti ni važno, za katero storitev se gre. Če uporabnikom niso všeč pogoji uporabe ali kaj drugega, naj jo bojkotirajo.

einstein :P ::

bojkotirajo?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

bluefish ::

Aka. v tem primeru sploh ne uporabljajo komentarjev. Potrebna bi bila seveda zadostna množica ljudi, ki bi v skrajnem primeru v celoti ignorirala YT. Ampak jasno, to se ne bo zgodilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

The Player ::

po ta novem itak ne moreš komentirat, če ne sprejmeš predloga o ustvaritvi google+ profila in tako povezave med google+ in youtubom.

Če pa hočeš komentirat ti pa takoj da ven obvestilo, ups, nimaš našga profila, a ti ga nardimo? :)

Nagi Bator ::

Od danes mi proba podvalit g+ tudi ob prijavi v gmail.
To pa je meja, kjer sem si pred casom rekel, da poiscem alternativo. In jo tudi bom.

vratar ::

Imam eno prošnjo a mi lahko en pomaga mulc mi je nekaj prtisnu in sedaj ko hočm gledat na youtube imam veliko sliko na ekranu sploh je ne morem pomanjšat:

http://gyazo.com/d8899c8a04061e272eef5c...

Kako bi spet dal tole nazaj v normalno velikost?

Hayabusa ::

Pobriši YT cookije v browserju, control panel, flash player -> delete all (storage).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

vratar ::

Sem pobrisal piškotke youtube malo se mi je zmanjšalo samo še vedno ni prava velikost

vratar ::

Evo sedaj sem pobrisal čisto vse piškotke in deluje tako kot mora...

Hvala za pomoč...

b3D_950 ::

Ve kdo za kakšn add-on (za firefox), kjer bi lahko blokiral dostop do določenih youtube posnetkov?

einstein :P ::

A kdo ve, če se da spremeniti link do YT kanala?

www.youtube.com/user/...

Da bi tam, kjer so zdaj pikce vstavil nekaj drugega?

Hvala, LP

dr.Akula ::

Pomojem ne. Tudi nekateri, ki so postali popularni na YT in so si potem spremenili prikazno ime, imajo še vedno staro ime za link do kanala.
ni podatka

mihor ::

Mimogrede, če se še komu zadnje dni v Chromu kljub Adblockerju spet pojavljajo reklame, je tu rešitev: https://adblockplus.org/forum/viewtopic... :)

[D]emon ::

Ima se kdo probleme, da mu v subscription feedu ne kaze "Load more" knofa ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

korenje3 ::

A se še komu dogaja, da lahko odpre samo 1 youtube posnetek?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

einstein :P ::

korenje3 je izjavil:

A se še komu dogaja, da lahko odpre samo 1 youtube posnetek?


meni ne. imam pa zadnje čase polno virusov na kompu, kot pravi avast...
STAY OUT OF MY TERRITORY!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

YouTube stopnjuje boj proti blokadi oglasov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
26920015 (2430) KTr1sk
»

Blokiranje oglasov v YouTubu ni dovoljeno (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
32727893 (5988) Mato989
»

YouTube namenoma počasnejši, če nimate Chroma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
16710635 (3337) Zimonem
»

youtube oglasi

Oddelek: Loža
355640 (4291) bf4ed
»

android youtube v ozadju je možno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
497290 (4326) AštiriL

Več podobnih tem