» »

Youtube začel upočasnjevati uporabnike z ad blockerjem

Youtube začel upočasnjevati uporabnike z ad blockerjem

1 2
3
4

Rias Gremory ::

mtosev je izjavil:

Zakaj preprosto ne kupite YouTube Premium in se za vedno rešite reklam?

Ti si t.i. "non-playable character".
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

D3m ::

mtosev je izjavil:

Zakaj preprosto ne kupite YouTube Premium in se za vedno rešite reklam?


Si v službi?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jarno ::

Reklame so sredstvo, ko vaš priljubljen YT "ustvarjalec" nekaj zasluži in vas stane par sekund.
The feeling... 8-)
#65W!

d4vid ::

mtosev je izjavil:

Zakaj preprosto ne kupite YouTube Premium in se za vedno rešite reklam?


Zato, ker hodimo v službo, služit svoje denar in ne koristimo mastercarda od mamice.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

D3m ::

Burn!
|HP EliteBook|R5 6650U|

aborko ::

Haha super izjava mtoseva... "zakaj preprosto ne kupite". Tip je legenda, včasih si prav želim da bi sam bil tak jebiveter, je življenje potem dosti lažje :)

"za vedno" ... Če bi blo 1x plačilo in bi veljalo za vedno, bi jst to plačal v sekundi 20. Pa ne mali dnar!

Dolgoročno vas bo sicer tale bitka stala dost dlje kot pa če bi si ustvaril en sistem služenja, ki bi ti plačeval za tole ali pa še kaj drugega.

Čisto možno, čeprav do sedaj je šlo 2x5 min za reinstall revanced pa patcha v hmm 17 letih (odkar youtube predvaja oglase, premium pa obstaja 10 let). Zaenkrat sem še v plusu glede vloženega časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

kanarin ::

YouTube uporabljam vsakodnevno na različnih platformah (telefon, tablica, prenosnik, TV) in tudi sam se nekaj časa iskal načine kako se izogniti gledanju reklam in hkrati plačevanju naročnine -pa sem na koncu ugotovil, da se mi s tem res ne da ukvarjat, da alternativne rešitve niso isto oz da mi nekako ne ustrezajo, zato pač dam tistih 7€ na mesec in imam mir. Meni je pač to vredno, razumem pa da mogoče komu ni oz da je pač zadovoljen z alternativami. Sam sem recimo po drugi strani zmanjšal paket pri TV/internet ponudniku - tako da sem kljub YT Premium in Netflixom (srednji paket) še vedno na boljšem kot prej. Pričakovanja da bi moral biti YT brezplačen in hkrati brez reklam v letu 2024 pa dejansko ne razumem najboljše. YT kot vsi vemo že davno ni več le ena o strani oz storitev, kjer si lahko ogleduješ samo neke amaterske domače video posnetke ampak platforma ki resno konkurira in v določenih segmentih kar nadomešča klasično TV (ne seveda za filme, serije in športne prenose).

Me pa po drugi strani zanima koliko časa bo recimo TikTok še brezplačen in hkrati brez reklam (pri nas). Sem iz malo starejše generacije in prva leta sem TT popolnoma ignoriral in gledal zviška (češ to pa je neumnost oz to uporabljajo samo otroci in mladina) pa zadnjo leto, dve ugotavljam da ga tudi sam uporabljam še več kot YT, Kitajci pač obvladajo ni kaj.

KTr1sk ::

Problem pri Premiumu je, če vas je več članov v družini in potem bi moral imet več naročnin. Ne gledamo vsi enako in potem ti predlaga posnetke, katere te ne zanima. Na vseh napravah ni težav, če veš kako se izognat, je pa lepo da tudi kdo plača vsekakor ;)
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

urli ::

Vi bi vse na internetu zastonj. Kot da rešitve razvija Bog, da apps gostijo v oblaku pri Bogu itd... vse bi zastonj... ko treba položit ploščice, bi pa računali za to vaše "jedrsko znanje" 50€/m2...;((

OutOfTheBox ::

Čisto možno, čeprav do sedaj je šlo 2x5 min za reinstall revanced pa patcha v hmm 17 letih (odkar youtube predvaja oglase, premium pa obstaja 10 let).


To morš štet od trenutka ko je Youtube začel enforsat zadevo. Je pa tako da 7€ niti ni neka huda reč (še), bodo pa tud tukaj začel postopoma dvigovat. Je pa zanimivo da smo trg ki se ne da. Več ljudi ko uporablja in se daja z adblokerji, načeloma manj so dovzetni za višanje naročnin.

Slovenci ful ne jebemo plačevanja nekih naročnin pa gledanja reklam ;((

Lonsarg ::

Mislm sj na TVju je tudi vsaj 10% reklam, se huje kot Youtube, pa to celo klkub placevanju mesecno.

Tak da vzemi ali pusti, jaz pac tok malo gledam youtube da tistih par reklam pogledam, ce bi pa ure in ure gledal pa pac al placas al pa se hecas z adblocki.

kanarin ::

@SalahAlDin tvoje izjave kažejo samo na tvoj (nizek) intelektualen domet in tipično balkansko miselnost. Tisti ki pošteno plača 7 € na mesec je ovca in idiot, tisti ki je nepošten , guljfa , krade pa je car. Res si frajer , ni kaj. Ti kar žali, to še največ pove o tebi, očitno imaš manjvrednostni kompleks.

Eni recimo porabijo bistveno več kot 7€ na mesec za cigarete, kave in alkohol po raznih kafičih, nekateri si kupujejo drage cote, iPhone menjavajo vsako leto , meni se vse to osebno zdi metanje denarja proč, pa zaradi tega ne bom teh ljudi žalil.

Je pa res kar je nekdo napisal, da Premiumu resnično manjka možnost kreiranja profilov (kot je možno recimo na Netflixu)

delavec44 ::

Sedaj pa samo še razloži kako je to kraja? Ko na TV pri ogledu za nazaj preskočiš reklame, je tudi kraja?

Drugače meni osebno agresivno trženje povzroči odpor do izdelka in ga že iz principa ne kupim.

Meiniken2 ::

Od 2:40 do 4:18 si poglejte.
https://365.rtvslo.si/arhiv/odmevi/1750...

Vem sicer da gre za slotech in se mi boste tisti ta dežurni pritoževalci obesili na rtv prispevek in korupcijo, ampak če vam uspe zatreti potrebo po jamranju in jo postavite ob stran, je človek lepo razložil kako zadeva deluje.

Tisti ki gledate (oziroma ste gledali) Formulo 1 ste to že občutili. Včasih si jo gledal na poptv/kanalA, kasneje celo na rtv-ju in še mogoče kje drugje. Danes? Sportklub, ki pa ga ima v ponudbi le telemach. Če tega nimaš in želiš še naprej gledat lahko kupiš na uradni strani oziroma pri kakšnem drugem ponudniku, ki nudi kanal na katerem se pradvaja F1.

Reklame so, vedno bojo in še več jih bo. To je nujno zlo, ki ga ponudniki sprejmejo, ker uporabniki storitev niso pripravljeni plačati. Na youtubu se šlepamo, ker se lahko.

delavec44 ::

Kaj nismo pripravljeni plačati? RTV je 12€, proplus je 8€. Vse plačaš, pa še z reklamami te posiljujejo.

bozicek ::

WTF novi vmesnik?
Polom
Darila letos samo za poredne

kanarin ::

delavec44 je izjavil:

Sedaj pa samo še razloži kako je to kraja? Ko na TV pri ogledu za nazaj preskočiš reklame, je tudi kraja?


Ne vem zakaj mi polagaš besede v usto za nekaj kar nisem izjavil. A sem eksplicitno napisal, da je zaobitev reklam na YT kraja ? Mislim da ne. Zapisano je bilo v nekem širšem konceptu glede naše mentalitete. Sicer ne vem kaj je to za ena primerjava - za gledanje TV programom že itak plačujem operaterju mastne pare, zakaj bi moral obvezno gledat še reklame ?!? Poleg tega je to povsem legitimna tehnična možnost ki jo ponuja sam operater, očitno ne moti niti ponudnikov programov, tako da ne vem v čem bi bil tu sploh problem.

Kot rečeno, moti me samo to, da se ljudi žali, ker jim je vredno plačati za nekaj , kar drugi z raznimi triki poskušajo zaobiti. Torej po tej logiki lahko žalimo tudi plačnike Netflixa in podobnih streaming servisov - ker pač lahko dobiš vsebino breplačno na torentih ? Oz vsi ki nimamo Telemacha pa bi radi udobno gledali Euro 2024 so idioti da plačajo EON prepaid- če pa obstaja toliko brezplačnih streamov na internetu ? Zakaj vas pravzaprav toliko boli in moti za kaj drugi porabljajo svoj denar ? Kaj imate od tega ?

borut_p ::

Zato ker s placevanjem neumnosti spodbujate ponudnike, da zahtevajo placilo za vsako bedarijo

mtosev ::

Jaz plačujem za to kar potrebujem. YouTube premalo gledam, da bi premium naročil. Tako, da gledam ads.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

KTr1sk ::

Ljudje verjetno imajo večina inštalirano ublock origin ali kakšen adblock in potem itaq avtomatsko ni nobenih reklam na youtubu. Odkar obstaja imam to inštalirano in si ne predstavljam, da bi bi bi imel neke reklame zraven, ki me ne zanimajo.
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

borut_p ::

Ubija predvsem youtube na tv ... tam pa ne mores pobegnit. Zdaj so zaceli ze vsake 5min 30sek reklame dajat. Adijo pamet.

mtosev ::

Priklopiš računalnik pa predvajaš prek računalnika. Simple rešitev.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

vinkop ::

jaz plačujem youtube premium. za 7€, oziroma škatlico čikov, po domače povedano, imam glasbo vsepovsod brez prekinitev...TV, telefon, avtoradio in neskončno uživam, ko mi ni potrebno poslušati reklam na radijskih postajah....

Nazz ::

borut_p je izjavil:

Ubija predvsem youtube na tv ... tam pa ne mores pobegnit. Zdaj so zaceli ze vsake 5min 30sek reklame dajat. Adijo pamet.

Android TV/Google TV imaš Smarttube, WebOS imaš Homebrew Youtube AdFree. Tudi za Samsungov Tizen obstaja nekaj.

vinkop je izjavil:

jaz plačujem youtube premium. za 7EUR, oziroma škatlico čikov, po domače povedano, imam glasbo vsepovsod brez prekinitev...TV, telefon, avtoradio in neskončno uživam, ko mi ni potrebno poslušati reklam na radijskih postajah....

SpotifyGeek anyone?

In to je današnji Slo-Tech? Lahko vas je sram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nazz ()

KTr1sk ::

Nazz je izjavil:

borut_p je izjavil:

Ubija predvsem youtube na tv ... tam pa ne mores pobegnit. Zdaj so zaceli ze vsake 5min 30sek reklame dajat. Adijo pamet.

Android TV/Google TV imaš Smarttube, WebOS imaš Homebrew Youtube AdFree. Tudi za Samsungov Tizen obstaja nekaj.

vinkop je izjavil:

jaz plačujem youtube premium. za 7EUR, oziroma škatlico čikov, po domače povedano, imam glasbo vsepovsod brez prekinitev...TV, telefon, avtoradio in neskončno uživam, ko mi ni potrebno poslušati reklam na radijskih postajah....

SpotifyGeek anyone?

In to je današnji Slo-Tech? Lahko vas je sram.

Ja na Slo-Tech prevladujejo počasi drugi ljudje in že od samega začetka sicer ni bilo dovoljeno warez in blokiranje reklame verejetno spada zraven ;) je pa Smartube tisti, ki deluje na Android TV/Google TV in nekoč se je imenoval SmartTubeNext
https://github.com/yuliskov/SmartTube
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

Webmojster ::

Meni je prav izziv, kako čim manj gledati google reklame. Pa naj bo to na youtube ali google iskalnik ali kjerkoli google forsira svoje reklame

delavec44 ::

KTr1sk je izjavil:

Nazz je izjavil:

borut_p je izjavil:

Ubija predvsem youtube na tv ... tam pa ne mores pobegnit. Zdaj so zaceli ze vsake 5min 30sek reklame dajat. Adijo pamet.

Android TV/Google TV imaš Smarttube, WebOS imaš Homebrew Youtube AdFree. Tudi za Samsungov Tizen obstaja nekaj.

vinkop je izjavil:

jaz plačujem youtube premium. za 7EUR, oziroma škatlico čikov, po domače povedano, imam glasbo vsepovsod brez prekinitev...TV, telefon, avtoradio in neskončno uživam, ko mi ni potrebno poslušati reklam na radijskih postajah....

SpotifyGeek anyone?

In to je današnji Slo-Tech? Lahko vas je sram.

Ja na Slo-Tech prevladujejo počasi drugi ljudje in že od samega začetka sicer ni bilo dovoljeno warez in blokiranje reklame verejetno spada zraven ;) je pa Smartube tisti, ki deluje na Android TV/Google TV in nekoč se je imenoval SmartTubeNext
https://github.com/yuliskov/SmartTube


Umm ne. Warez in blokiranje reklam niti približno nimata nič skupnega. Na svojem računalniku bom blokiral karkoli želim in noben ne more reči, da je to nezakonito.

Jarno ::

To je podobno, kot da bi napisal, da lahko na svojem računalniku poganjaš kakršne koli cheate in hacke za multiplayer igre.
Hakeljc je v TOS in ti lahko onemogočijo račun.
Seveda pa lahko YT uporabljaš brez registracije, samo je potem omejena izkušnja.
#65W!

delavec44 ::

Ne morejo me pa kazensko preganjati kar je občutna razlika od warez.

gort ::

Kako ste rešili 'u2b' family licenco za Slovenijo - kar se zdi pogojno smiselno? Fake naslov in vsakokraten vpn?

BlackHole ::

delavec44 je izjavil:

Kaj nismo pripravljeni plačati? RTV je 12€, proplus je 8€. Vse plačaš, pa še z reklamami te posiljujejo.

Ravno zato je dovolj plačevanja raznih naročnin z reklamami.
LP Marko

Meiniken2 ::

delavec44 je izjavil:

Kaj nismo pripravljeni plačati? RTV je 12€, proplus je 8€. Vse plačaš, pa še z reklamami te posiljujejo.

In sedaj se postavi v vlogo nekoga pri RTV/proplus.
Dvig prispevka? Ljudje bojo pizdili.
Več reklam brez dviga prispevka? Ljudje bojo spet pizdili.

In sedaj sprejmi odločitev, da do tega ne pride :) (Ajde, lahko se začne ljudi odpuščati in dejansko bolj optimalno razpolagati s sredstvi, ampak na to nimamo ravno vpliva in se je nesmiselno dregati ob to.) Itak da štepaš reklame, ker bojo ljudje zelo počasi dojeli da je reklam več, podražitve bi pa takoj občutili. Skratka, kakorkoli se obrnejo ne bo prav.

Ubistvu so reklame v neki meri celo dobra stvar. Če smo že vsi prisiljeni plačati ta prispevek, potem ga lahko vsi plačamo minimalno - recimo 12€. Če bi hoteli, da se sploh ne predvaja reklam bi morali dati recimo 16€. Razliko danes pokrivajo reklame, to je vse. Bi raje plačal 16€ za program, ki ga itak ne gledaš ali bi raje plačal 12€? Raje 12€ pa naj vrtijo reklame tistim, ki ga gledajo :)

Realnost je pač taka, da večina ljudi danes ne gleda državne televizije, ker se zabavajo preko drugih kanalov (youtube, igre, socialna omrežja, filmi,...). Tako da v veliki meri ljudje samo lapajo čez nekaj česar itak ne uporabljajo. Potem pa slučajno enkrat preklopijo na kanal, vidijo reklamo, čustva izbruhnejo in se razlijejo po internetu.

Skratka, situacijo z reklamami lahko preslikamo kamorkoli. Nihče jih ne mara, ampak so v trenutni ureditvi nujno zlo. Ne pozabit da so tudi ljudje, ki delajo pri googlu/youtubu delavci tako kot mi vsi. Tudi oni rabijo hrano in streho nad glavo (shocking, I know).

Daniel ::

Nesmiselno de ti zdi dregati v to, da plačujemo kup ljudi, ki samo hodijo v službo (primer RTV)?
Povsod v gospodarstvu se v krizi prične iskati notranje rezerve in odpuščati viške. No, za RTV to pač ne velja, tam raje sanjarijo o povišanju obveznega prispevka in uvajanju dodatnih reklam.

Glugy ::

urli je izjavil:

Vi bi vse na internetu zastonj. Kot da rešitve razvija Bog, da apps gostijo v oblaku pri Bogu itd... vse bi zastonj... ko treba položit ploščice, bi pa računali za to vaše "jedrsko znanje" 50€/m2...;((


Ja eni ste še mal premladi da bi dojel zakaj je internet ratal tok blazno popularen. Ker je bil neobremenjen z monetizacijo in je bil svobodnjaški in zastonjski. Zdej k je pa popularen bi pa vi se šli: ja pa veš to vse stane pa un pa tret. Ja včasih pa ni stal pa čeprav je mogu nekdo razvijat vse to. Internet je privabil ljudi ki so z svojo iznajdljivostjo prišparal kak tolar. Brez tega tud monetizacija kasneje zarad vsesplošne obsedenosti z internetom ne bi uspela. Razvijalci ki so plačani se lahko zastonkarjem zahvalijo da je sploh prišlo do razvoja internetnega trga do te mere da lahko znotraj tega služijo svoj vsakdan. Ampak ne vi bi radi vidl vse sam belo al pa črno. Vmesnega tako ni ane.
Primerjave ki si jih dajal so nesmiselne ker je kopiranje, prenašanje tehnološko praktično zastonj, ne stane 10 evrov elektrike da ti preneseš nekaj. to je vse umetno. pri polaganju ploščic pa ni umetno ustvarjeno ampak je dejansko v resničnem svetu. Vem da je dandanes to težko ampak je treba razlikovat med resničnostjo in virtualno resničnostjo. Dve popolnoma različni zadevi, pa vem da imate mlajše generacije kar nekaj težav pri razločevanju med obema.

˙janezvalva ::

jaz uporabljam smarttube next, ampak mi vseeno meče reklame. OS je manjaro linux :(

vinkop ::

Nazz je izjavil:

borut_p je izjavil:

Ubija predvsem youtube na tv ... tam pa ne mores pobegnit. Zdaj so zaceli ze vsake 5min 30sek reklame dajat. Adijo pamet.

Android TV/Google TV imaš Smarttube, WebOS imaš Homebrew Youtube AdFree. Tudi za Samsungov Tizen obstaja nekaj.

vinkop je izjavil:

jaz plačujem youtube premium. za 7EUR, oziroma škatlico čikov, po domače povedano, imam glasbo vsepovsod brez prekinitev...TV, telefon, avtoradio in neskončno uživam, ko mi ni potrebno poslušati reklam na radijskih postajah....

SpotifyGeek anyone?

In to je današnji Slo-Tech? Lahko vas je sram.

mene ni nič sram zaradi tega. Pač ne prenesem reklam in zaradi tega sploh nimam naročenega IPTV-ja...

fikus_ ::

Daniel je izjavil:

Nesmiselno de ti zdi dregati v to, da plačujemo kup ljudi, ki samo hodijo v službo (primer RTV)?
Povsod v gospodarstvu se v krizi prične iskati notranje rezerve in odpuščati viške. No, za RTV to pač ne velja, tam raje sanjarijo o povišanju obveznega prispevka in uvajanju dodatnih reklam.


V pripravi je en nov zakon, po katerem bi bilo mozno, da bi produkcije vsebin kasirale avtorske pravice. Nekateri razlagajo to kot kukavičje jajce, s katerim bi RTV dobila dodaten denar brez povisanja RTV prispevka.
O tem je pisal požar report.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

delavec44 ::

Meiniken2 je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Kaj nismo pripravljeni plačati? RTV je 12€, proplus je 8€. Vse plačaš, pa še z reklamami te posiljujejo.

In sedaj se postavi v vlogo nekoga pri RTV/proplus.
Dvig prispevka? Ljudje bojo pizdili.
Več reklam brez dviga prispevka? Ljudje bojo spet pizdili.

In sedaj sprejmi odločitev, da do tega ne pride :) (Ajde, lahko se začne ljudi odpuščati in dejansko bolj optimalno razpolagati s sredstvi, ampak na to nimamo ravno vpliva in se je nesmiselno dregati ob to.) Itak da štepaš reklame, ker bojo ljudje zelo počasi dojeli da je reklam več, podražitve bi pa takoj občutili. Skratka, kakorkoli se obrnejo ne bo prav.

Ubistvu so reklame v neki meri celo dobra stvar. Če smo že vsi prisiljeni plačati ta prispevek, potem ga lahko vsi plačamo minimalno - recimo 12€. Če bi hoteli, da se sploh ne predvaja reklam bi morali dati recimo 16€. Razliko danes pokrivajo reklame, to je vse. Bi raje plačal 16€ za program, ki ga itak ne gledaš ali bi raje plačal 12€? Raje 12€ pa naj vrtijo reklame tistim, ki ga gledajo :)

Realnost je pač taka, da večina ljudi danes ne gleda državne televizije, ker se zabavajo preko drugih kanalov (youtube, igre, socialna omrežja, filmi,...). Tako da v veliki meri ljudje samo lapajo čez nekaj česar itak ne uporabljajo. Potem pa slučajno enkrat preklopijo na kanal, vidijo reklamo, čustva izbruhnejo in se razlijejo po internetu.

Skratka, situacijo z reklamami lahko preslikamo kamorkoli. Nihče jih ne mara, ampak so v trenutni ureditvi nujno zlo. Ne pozabit da so tudi ljudje, ki delajo pri googlu/youtubu delavci tako kot mi vsi. Tudi oni rabijo hrano in streho nad glavo (shocking, I know).


Jaz imam še eno rešitev. Naj ga plačuje tisti, ki ga hoče gledati po kakršnikoli ceni.

Meiniken2 ::

Daniel je izjavil:

Nesmiselno de ti zdi dregati v to, da plačujemo kup ljudi, ki samo hodijo v službo (primer RTV)? Povsod v gospodarstvu se v krizi prične iskati notranje rezerve in odpuščati viške. No, za RTV to pač ne velja, tam raje sanjarijo o povišanju obveznega prispevka in uvajanju dodatnih reklam.


Ja. Kako misliš doseči spremembe? Boš napisal en dolg blog zakaj je obvezno financiranje RTV brezvezno? Kako daleč si pripravljen iti? Mogoče protest? Mogoče celo grožnje?

Daniel ::

A nimamo voljenih politikov za to, da urejajo te zadeve? A jim moram jaz osebno iti tja razlagat, da jih je pač malček preveč, če jih 80 dela en radijski program in sami ne opazijo, da tako ne morejo preživeti? Najlažje je obesiti vse skupaj davkoplačevalcem in naprej gnati neučinkovit sistem.

Boobiz ::

Nazz je izjavil:

borut_p je izjavil:

Ubija predvsem youtube na tv ... tam pa ne mores pobegnit. Zdaj so zaceli ze vsake 5min 30sek reklame dajat. Adijo pamet.

Android TV/Google TV imaš Smarttube, WebOS imaš Homebrew Youtube AdFree. Tudi za Samsungov Tizen obstaja nekaj.


kaj bi naj za tizen obstajalo? link prosim.

po mojem iskanju je tizen preveč beden, da bi se komurkoli dalo kompajlat karkoli za sideload zanj.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

kanarin ::

mtosev je izjavil:

Priklopiš računalnik pa predvajaš prek računalnika. Simple rešitev.


Mogoče je simple za tebe, za ostale pa mogoče ni, še manj pa je na tak način udobno. Gledam na ta način tekme z Eura (kar ne prenaša SLO 2) - in izkušnja se niti pod razno ne more primerjat kot če gledat preko TV. Ampak za par tekem pa vseeno ne mislim kupovati Eona.

Mato989 ::

kanarin je izjavil:

mtosev je izjavil:

Priklopiš računalnik pa predvajaš prek računalnika. Simple rešitev.


Mogoče je simple za tebe, za ostale pa mogoče ni, še manj pa je na tak način udobno. Gledam na ta način tekme z Eura (kar ne prenaša SLO 2) - in izkušnja se niti pod razno ne more primerjat kot če gledat preko TV. Ampak za par tekem pa vseeno ne mislim kupovati Eona.


Zakaj se ne more primerjati?

jaz spremljam tekme na tem stremu

https://latifistreams.com/soccer

1 reklame, 1 adsa ni... BBC in angleški komentatorji, nimajo reklam med tekmo takoj studio... skratka MILINA proti neumnemu RTVju in tudi SportKlubu...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kanarin ::

Nazz je izjavil:


Android TV/Google TV imaš Smarttube


Se to da naložit direktno na TV ? Aja ne da se. Torej opcija že v štartu odpade za 90%+ uporabnikov, dejmo bit realni.

delavec44 ::

Od kar imam PC priklopljen na TV se smart tv ne uporablja več. EON full imam zastonj (pač od neke druge lokacije) pa se še z ogledom za nazaj ne rabi. Meni je računalnik naprednejša izkušnja.

kanarin ::

Mato989 je izjavil:



Zakaj se ne more primerjati?

jaz spremljam tekme na tem stremu

https://latifistreams.com/soccer

1 reklame, 1 adsa ni... BBC in angleški komentatorji, nimajo reklam med tekmo takoj studio... skratka MILINA proti neumnemu RTVju in tudi SportKlubu...


Sem vesel zate da si s tem zadovoljen. Pač 100 ljudi 100 čudi. Že leta poskušam z raznimi streami vsi neki svetujejo in hvalijo da kako dela perfektno - pol pa v praksi ne dela prav noben tako. Tudi jaz imam en link kjer ni reklam in adsov pa se vseeno niti pod razno ne da primerjat - kvaliteta slike (predvsem negladko premikanje) pač ni na nivoju Tv prenosa pa če se postavite na trepalnice. Pa še vsak stream vsake toliko zašteka. Izkušnja enostavno ni in ne more biti primerljiva. Kdor trdi drugače se ali spreneveda ali enostavno laže.

Mato989 ::

kanarin je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Zakaj se ne more primerjati?

jaz spremljam tekme na tem stremu

https://latifistreams.com/soccer

1 reklame, 1 adsa ni... BBC in angleški komentatorji, nimajo reklam med tekmo takoj studio... skratka MILINA proti neumnemu RTVju in tudi SportKlubu...


Sem vesel zate da si s tem zadovoljen. Pač 100 ljudi 100 čudi. Že leta poskušam z raznimi streami vsi neki svetujejo in hvalijo da kako dela perfektno - pol pa v praksi ne dela prav noben tako. Tudi jaz imam en link kjer ni reklam in adsov pa se vseeno niti pod razno ne da primerjat - kvaliteta slike (predvsem negladko premikanje) pač ni na nivoju Tv prenosa pa če se postavite na trepalnice. Pa še vsak stream vsake toliko zašteka. Izkušnja enostavno ni in ne more biti primerljiva. Kdor trdi drugače se ali spreneveda ali enostavno laže.


No daj prosim preveri ta stream danes zvečer pa poročaj...

Izkušnja ko jeben Laurenčič bluzi res ne more biti primerljiva... tudi 100 reklam na televiziji ni primerljivo z non stop studiem...

Skratka bistvena je vsebina, nekoč smo zmogli gledat v SD kvaliteti pa smo se veselili in gledali ter občudovali Euro in World Cup, in tudi veliko manj reklam je bilo in veliko več studia... zdaj pa je važno da je 100 herozv ne da je vsebina smiselna... klasika.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Nazz ::

kanarin je izjavil:

Nazz je izjavil:


Android TV/Google TV imaš Smarttube


Se to da naložit direktno na TV ? Aja ne da se. Torej opcija že v štartu odpade za 90%+ uporabnikov, dejmo bit realni.

Iz Google Play na TV preneseš AFTVnews, vneseš komando iz githuba, ... ali pa odreš Youtube (pun intended) in pogledaš.

Če res ne gre, pol pa tistih EUR7 zlata vrednih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nazz ()

kanarin ::

Mato989 je izjavil:



Zakaj se ne more primerjati?

jaz spremljam tekme na tem stremu

https://latifistreams.com/soccer

No daj prosim preveri ta stream danes zvečer pa poročaj...

Izkušnja ko jeben Laurenčič bluzi res ne more biti primerljiva... tudi 100 reklam na televiziji ni primerljivo z non stop studiem...

Skratka bistvena je vsebina, nekoč smo zmogli gledat v SD kvaliteti pa smo se veselili in gledali ter občudovali Euro in World Cup, in tudi veliko manj reklam je bilo in veliko več studia... zdaj pa je važno da je 100 herozv ne da je vsebina smiselna... klasika.


Sem preveril na tekmi Škotska - Madžarska - ta stream resnično dela OK (no, vsaj za to tekmo je tako bilo), tako da iskrena hvala za link oz to informacijo ;) Pač dosedanje izkušnje s tem streami so bile bolj ali manj bedne, zato sem (bil) upravičeno skeptičen.

Glede komentatorjev - meni tudi Laurenčič ni všeč, pa kljub temu rajši poslušam slovenskega komentatorja kot neke tuje. Pač stvar osebnih preferenc, verjetno je tudi generacijsko pogojeno (imam občutek da se mladim vedno bolj fučka za slovenščino oz da je vse kar je tuje oz angleško je bolje). Glede reklam pa - saj med samo tekmo ni reklam, kar se dogaja med polčasom pa me ne briga saj ne buljim v reklame ampak počnem kaj drugega. Pa saj je obširen studio pred in po tekmi, kaj ste se toliko zapičili v ta polčas ?? RTV je pač obubožana in izkoristi vsako priliko da kaj zasluži, ja je malo moteče, ampak treba pa tudi razumet.

Mato989 ::

Sem preveril na tekmi Škotska - Madžarska - ta stream resnično dela OK (no, vsaj za to tekmo je tako bilo), tako da iskrena hvala za link oz to informacijo ;) Pač dosedanje izkušnje s tem streami so bile bolj ali manj bedne, zato sem (bil) upravičeno skeptičen.


Ja saj se strinjam večina stremov je bednih... no tale je imel vsako tekmo streamno in to v brezhibnem stanju... 1x je zmes prekinlo vse kar sem gledal... tudi do finala bo vse imel tudi kvaliteta slike je imo čisto primerljiva navadni TV:..

Tako da enjoy :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Blokiranje oglasov v YouTubu ni dovoljeno (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
32836801 (2020) KTr1sk
»

YouTube Premium (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35256969 (3658) Legon
»

YouTube namenoma počasnejši, če nimate Chroma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
17614446 (2337) rusilec
»

YouTube stopnjuje boj proti blokadi oglasov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
26924619 (7034) KTr1sk
»

YouTube začel preganjati blokado oglasov, na Irskem že pritožbe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
10412385 (2346) gansta

Več podobnih tem