» »

Youtube

Youtube

korenje3 ::

očitno imam te probleme samo v google chrome...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

m0LN4r ::

Ok dečki, ima kdo T-2 pa mu od včeraj na danes ne dela več kot polovica youtube posnetkov? Še preden bom klical podporo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Nagi Bator ::

m0LN4r je izjavil:

Ok dečki, ima kdo T-2 pa mu od včeraj na danes ne dela več kot polovica youtube posnetkov? Še preden bom klical podporo.

Vec: Youtube ne predvaja večine posnetkov

m0LN4r ::

Hvala lepa. So se me rešili :D
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

einstein :P ::

Ima še kdo težave, da ga samodejno odjavlja od raznih kanalov? Recimo pogledam posnetek od nekoga, za katerega vem, da sem naročen nanj, pa spodaj vidim, da sploh nisem več naročen. Pa ko se naročim in osvežim stran je isto - spet nisem naročen...

Kaj bi bilo to? Je to kakšna težava na strani youtuba?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

weasel ::

Dej poglej, če si zmeri na isti account prijavljen, ker men jih kar menja med sabo...

negotiator ::

Pozdrav!

Jaz bi pa samo vprašal, kaj pomeni, ko je zraven nekega posnetka ključavnica in, ko grem z miško na ključavnico, mi napiše v oblačku "Ta videoposnetek ni javno objavljen. Gledajo ga lahko samo tisti s povezavo."?

Video ima drugače preko 200k ogledov, ko pa grem recimo na ta kanal, na katerem naj bi bil ta posnetek, ga pa ne vidim med posnetki. Se pravi, da ga lahko vidim samo, ker ga imam med priljubljenimi?

Hvala, LP

PS: oz zato, ker sem ga dodal na priljubljene že preden so ga zaklenili?
All easy problems have already been solved.

Zgodovina sprememb…

[D]emon ::

V zaznamkih ga imas, in lahko preko direktne povezave dostopas. Je torej unlisted.

To pomeni tista kljucavnica. Zato ga tudi ne vidis na seznamu. Dokler imas povezavo lahko dostopas do njega, ne bos ga pa nasel na seznamih, razen med svojimi priljubljenimi. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

negotiator ::

[D]emon je izjavil:

V zaznamkih ga imas, in lahko preko direktne povezave dostopas. Je torej unlisted.

To pomeni tista kljucavnica. Zato ga tudi ne vidis na seznamu. Dokler imas povezavo lahko dostopas do njega, ne bos ga pa nasel na seznamih, razen med svojimi priljubljenimi. :)


Najlepša hvala, lep večer še naprej :)
All easy problems have already been solved.

yoco ::

A mejbi še kdo nima "like" gumba?

miraldi ::

yoco je izjavil:

A mejbi še kdo nima "like" gumba?


Jaz.


ResNevemKamJeZginuTaLikeKnof..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Redorange ::

Na desni pod številko ogledov?

yoco ::

Tenx, sploh dojel nism. :|

jedateruk ::

Malce off-topic:
Mene je mučil youtube na firefox 31, ker mi je včasih delal, včasih pa ne in je napisalo, da je prišlo do napake in da naj poskusim znova kasneje. Ugotovil sem, da mi youtube ne dela, če nimam priklopljenih slušalk. Me zanima, če se v windows 8 da kako nastaviti, da ne zazna, ko odklopim slušalke, da bi tako lahko gledal youtube (včasih zvoka ne rabim, slušalke imam pa včasih tudi na drugih napravah)?

Zgodovina sprememb…

[D]emon ::

That sounds fishy and unlikely. Drugace je pa detekcija priklopljenih naprav na zvocno kartico odvisna od gonilnikov za zvocno kartico.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

paraboŁa ::

Meni se zadnje čase pojavlja težava, da mi playlista nekega kanala prekriva okno z videom in spodnje predlagane videje. To se mi je začelo poajavljati v zadnjem času, pomaga če recimo spremenim povečavo strani ampak samo začasno, ko naprimer kliknem na nasledni video je isto. Mogoče kdo ve kje je problem?

mihor ::

[D]emon je izjavil:

That sounds fishy and unlikely. Drugace je pa detekcija priklopljenih naprav na zvocno kartico odvisna od gonilnikov za zvocno kartico.


Gre morda za USB slušalke? Te imajo namreč svojo lastno zvočno integrirano v kablu.

P.S.: Ah, sem bolje prebral in gre najbrž res za navadne slušalke na bananico. Sam imam v službi slušalke na USB in zaradi tega imajo tudi svoje nastavitve zvoka neodvisne od zvočne kartice na računalniku, kar pride prav!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mihor ()

jedateruk ::

Imam Realtek HD in sem našel rešitev, da windows ne zazna odklop slušalk ali zvočnikov.
http://www.spyontech.com/how-to/here%E2...
V Realtek audio managerju zgoraj desno je rumen gumb (nastavitve priklopa) in tam se lahko izklopi zaznavanje priklopa ali odklopa.

Zgodovina sprememb…

mrTwelveTrees ::

a kdo opaža, da je zadnje čase -mesec dni, veliko več reklam pred video posnetki ? to se ne da skenslat ?

[D]emon ::

AdBlock+
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

mrTwelveTrees ::

govorim o video reklamah ki se začnejo pred posnetkom.... to ni isto

RejZoR ::

Erm, je...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

[D]emon ::

Sam imam AdBlock+ in pred samim posnetkom ze par let nimam nobene reklame.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

xardas ::

Al pa editiraš datoteko hosts.

mrTwelveTrees ::

pa to dela čudeže ! za ta program bi pa tudi plačal, sam če bo google tole pogruntal jim ne bo všeč.....

negotiator ::

mrTwelveTrees je izjavil:

pa to dela čudeže ! za ta program bi pa tudi plačal, sam če bo google tole pogruntal jim ne bo všeč.....


Kateri program imaš v mislih?
All easy problems have already been solved.

hojnikb ::

mrTwelveTrees je izjavil:

pa to dela čudeže ! za ta program bi pa tudi plačal, sam če bo google tole pogruntal jim ne bo všeč.....

je že pogruntal, zato pa navadni adblock plus prikazuje nakatere oglase :)

adblock edge ftw :)
#brezpodpisa

mrTwelveTrees ::

adblock edge je samo za Mozillo ? za IE ne ?

The Player ::

se da nastavit, da bi adblock+ blokiral le reklame na določenem spletnem mestu (samo na youtubu)?

Namreč me reklame toliko ne motijo, razen na youtubu.

Razlog za to tiči v tem, da sem že uporabil podoben program (katerega ne vem imena), ki mi je blokiral vse povrsti tudi stvari, ki jih nisem želel da jih blokira.

[D]emon ::

hojnikb je izjavil:

mrTwelveTrees je izjavil:

pa to dela čudeže ! za ta program bi pa tudi plačal, sam če bo google tole pogruntal jim ne bo všeč.....

je že pogruntal, zato pa navadni adblock plus prikazuje nakatere oglase :)

adblock edge ftw :)


Meni ne prikazuje nobenih.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

mitkos ::

Imam težavo na Youtube, ki je ne znam odpravit, ker se pojavlja naključno. Namreč ko si želim ogledati posnetek se mi posnetek začne nalagat in predvajat. Kmalu potem pa se, ponavadi na začetku (od 10-15s) posnetka neha predvajat in obstane. To se mi ne dogaja pri vseh posnetkih, pri kakšnih deluje normalno, pri kakšnem, ki vem da mi je delal, pa mi sedaj ne dela (primer reklama za GOPRO4 v 4K resoluciji). Ugotovil sem da včasih pomaga če takoj, še preden se predvajanje ustavi ročno dam posnetek naprej na polovico, potem ga normalno predvaja in ga tudi prednalaga. Enako je tudi na IE, uporabljam pa Firefox, WIN 8.1 x64, vse posodobljeno.

Qcube ::

Enako se meni dogaja. Nisem našel dokončne rešitve, razen če vklopim da predvaja v html5 načinu. Sumim pa da je nekaj povezano z zvokom, ker včasih se zatakne in izgleda kot da ne pravilno sinhronizira zvok in sliko. Morda driverji za zvok?

Če izklopiš zvok v windowsih pri uri (ne youtube), ti dela normalno? Meni sicer zdej deluje normalno, se pa pogosto dogaja da se tako zatakne in ponovno naložin stran in deluje.

Spajky ::

Ustavi se ti zaradi Ad blocka; tam je vstavljena reklama v video! Rešis to lahko edino (brez reklame), da v hosts datoteko vneseš redirekt npr.:
127.0.0.1 google.adservices.com
127.0.0.1 googleadservices.com
127.0.0.1 pagead2.googlesyndication.com etc .. >:D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

hdx ::

mitkos ::

hdx je izjavil:

Evo rešitev
http://www.chromeactions.com/


Tole mi noče namestiti...

Drugače pa, če izklopim AdBlock, mi deluje predvajanje.

yoco ::

Jaz sem pa opazil, da mi v Chromu ko grem v fullscreen ne izgineta spodnji in zgornji rob. Se še komu to nardi?

RejZoR ::

Pa zakaj hudiča ne morem postat sporočil na Youtube!?!!?! Uporabljam Firefox 33.0.1 in probal sem že z vsemi izključenimi addoni pa še vedno noče. WTF

Ko kliknem v polje za comment se odpre nov popup, ki se očitno navezuje na Google+, ki ga tud imam, to okno se zapre in indikator za tipkanje NI v polju za komentar. In to mi ne dela že like celo večnost. Če pa psotam preko Hyper for Youtube preko metro starta pa deluje ok. Torej promet iz računalnika gre, samo ne preko Firefoxa. Sploh ne štekam kaj je fora in v googlu najdem samo zelos tare poste okoli Google+, ko je Google začel morit z G+, nič pa ni o tem sedaj.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

miraldi ::

yoco je izjavil:

Jaz sem pa opazil, da mi v Chromu ko grem v fullscreen ne izgineta spodnji in zgornji rob. Se še komu to nardi?


Pri meni je isto. Če boš ugotovil v čem je težava pa javi.

BTW v firefoxu dela brez težav..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

yoco ::

miraldi je izjavil:

yoco je izjavil:

Jaz sem pa opazil, da mi v Chromu ko grem v fullscreen ne izgineta spodnji in zgornji rob. Se še komu to nardi?


Pri meni je isto. Če boš ugotovil v čem je težava pa javi.

BTW v firefoxu dela brez težav..

Probaj izklopit "annotations". Meni potem dela!

negotiator ::

A še komu ne dela yt zdajle?

LP
All easy problems have already been solved.

dr.Akula ::

Dela normalno. ISP Amis, brskalnik Chrome.
ni podatka

yoco ::

A mejbi kdo ve zakaj še vedno dobim videe od nekega kanala, če sem že nekaj časa nazaj odjavil oz. nisem več "subscriber"?

Kovac93 ::

Zaradi ne ravno zmogljivega procesorja in ne preveč dobre povezave v splet bi rad izklopiv predvajanje videa (in steam če gre). Ker 90% poslušam le glasbo bi s tem razbremenil cpu in mrežo. Kako to urediti če je možno, uporabljam pa FF 34?

dr.Akula ::

A se še komu, ki ima komp slabših specifikacij (moj je Q6600 in GTX460), v zadnjih tednih posnetki 1080p 60fps ne predvajajo več gladko v Chrome-u (stutter)? V Firefox 36 in IE 11 je v redu in brez zatikanja. Je to posledica HTML 5 playerja?
ni podatka

The Player ::

dr.Akula je izjavil:

A se še komu, ki ima komp slabših specifikacij (moj je Q6600 in GTX460), v zadnjih tednih posnetki 1080p 60fps ne predvajajo več gladko v Chrome-u (stutter)? V Firefox 36 in IE 11 je v redu in brez zatikanja. Je to posledica HTML 5 playerja?


Ali obstaja možnost, da posnetek deliš z nami da preizkusimo?

Sam imam podobno specifikacijo (Q9300 in ATI HD 4850), tko, da ti lahko javim kak je performance pri meni.

Drugače pa a ni poanta HTML 5, da ni potrebno imeti močnega hardwareja za poganjanje videa, ker naj bi bil manj požrešen kot flash player?

dr.Akula ::

Tale recimo. Tole je bil prvi 60fps posnetek, ki sem ga gledal na YT in takrat se je v Chromu predvajal normalno.
Je pa fora, da se zvok predvaja brez trohice zatikanja, tudi če se slika predvaja z 10fps ali pa se za slabo sekundo ustavi.
ni podatka

opeter ::

Imam težav z Youtube ... vsak video, karkoli nastavim, ima kockasto grafiko, ne glede na to, kaj imam izbrano, 480p, 720p ali full HD.

Primer:



Firefox uporablja HTML5 predvajalnik.



Ali ima kdo kakšno idejo?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

[D]emon ::

Use Chrome. Firefox pa YT sta gnoj kombinacija.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

solatko ::

[D]emon - Chrome je pa gnoj od brovserja.
Delo krepa človeka

[D]emon ::

At least it's not Firefox.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

android youtube v ozadju je možno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
558442 (368) stevemcq_
»

YouTube stopnjuje boj proti blokadi oglasov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
26920584 (2999) KTr1sk
»

Blokiranje oglasov v YouTubu ni dovoljeno (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
32729240 (7335) Mato989
»

YouTube namenoma počasnejši, če nimate Chroma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
16711014 (3716) Zimonem
»

youtube oglasi

Oddelek: Loža
355743 (4394) bf4ed

Več podobnih tem