» »

Youtube

Youtube

««
7 / 7
»
»»

yoco ::

A še komu YT kadar odpreš video, namesto da takoj kaže max kvaliteto, kaže 360p?

Se to da izklopit?

bambam20 ::

yoco je izjavil:

Se to da izklopit?

Seveda se da. Desno zraven okenčka CC imaš vklopljen autoplay. Tega izklopi.

Hvala! Sploh nisem dojel da je bilo vklopljeno!

bambam20 ::

yoco je izjavil:

Hvala! Sploh nisem dojel da je bilo vklopljeno!

Ne skrbi. Tudi meni se je enako pojavilo včeraj. Sem samo začudeno pogledal, kaj se sedaj dogaja. nato sem pa videl, da je vklopljen autoplay. Sumim, da so mi ga pri googlu vklopili, ker sem ga imel v sredo še izklopljenega.

z3ro ::

Ima še kdo probleme z Youtube na Chromu (Windows 10)? Vsake toliko mi ne delajo komande z miško, oziroma se overlay pokaže šele ko sem z miško čist v robu videa kjer pa itak ne morem nič kliknit. Bližnjice z tipkovnico delujejo.

Ko dpreš YT, takoj pod iskalnikom imam jaz ena okenčka "All, Laptops, PvP, Music" itd. Kako se temu pravilno reče? So to "tags"? Se da to upravljat, ker polovica mi kaže, kar me ne zanima.

levcek84 ::

Ali se še komu dogaja, da ima v zgodovini ogledov vide, ki jih ni nikoli gledal in ko jih preveriš so še celo "lajkani" s tvoje strani? Sem opazil, da če imam odprtih več zavihkov, se mi na enem kar začne predvajati nek naključni video, ampak ga na tistem zavihku ne moreš videti, samo slišiš ga v ozadju (čeprav že gledaš nek drug video) in na zavihku se pokaže zvočnik, ki kaže, da se tam nekaj predvaja; kateri video se predvaja lahko potem vidiš samo v zgodovini ogledov. Stvar je zelo nadležna, saj predvaja neke arabske videe ipd., ki se potem pojavljajo tudi med predlogi na domači strani. Predvaja pa mi tudi videe, ki so povezani z mojimi preteklimi ogledi. Sicer redno brišem te videe iz zgodovine, ampak to se ne bi smelo dogajati na takšni strani kot je YouTube. Pozna kdo rešitev za ta problem, saj jo na spletu ne najdem?

ales85 ::

levcek84 je izjavil:

Ali se še komu dogaja, da ima v zgodovini ogledov vide, ki jih ni nikoli gledal in ko jih preveriš so še celo "lajkani" s tvoje strani? Sem opazil, da če imam odprtih več zavihkov, se mi na enem kar začne predvajati nek naključni video, ampak ga na tistem zavihku ne moreš videti, samo slišiš ga v ozadju (čeprav že gledaš nek drug video) in na zavihku se pokaže zvočnik, ki kaže, da se tam nekaj predvaja; kateri video se predvaja lahko potem vidiš samo v zgodovini ogledov. Stvar je zelo nadležna, saj predvaja neke arabske videe ipd., ki se potem pojavljajo tudi med predlogi na domači strani. Predvaja pa mi tudi videe, ki so povezani z mojimi preteklimi ogledi. Sicer redno brišem te videe iz zgodovine, ampak to se ne bi smelo dogajati na takšni strani kot je YouTube. Pozna kdo rešitev za ta problem, saj jo na spletu ne najdem?

Imaš vključen Autoplay?

Autoplay ne bi smel imeti veze s tem, da predvaja naključne videe, ki jih nikoli ne bi gledal in jih tudi "lajka". Pa potem takem, bi te videe vsaj videl ko se predvajajo, tako pa jih vidiš potem samo v zgodovini.

Za "lajke" res ne, za naključne videe pa seveda ja, saj predvaja kar nekaj, kar sledi.

PARTyZAN ::

Za začetek izklopi oz. odstrani vse dodatke, ki jih imaš nameščene v brskalniku. Sliši se kot neka zlonamerna razširitev, ali virus.

Gre se za službeni računalnik na katerem ne morem kaj dosti spreminjati, pa tudi za varnost naj bi bilo dovolj poskrbljeno. Zdaj v dobrih dveh urah se je npr. v zgodovini pojavilo 10 videov, ki jih nisem gledal pa tudi slišati ni bilo, da bi se predvajali kje v ozadju.

ZveeZ ::

levcek84 je izjavil:

Gre se za službeni računalnik na katerem ne morem kaj dosti spreminjati, pa tudi za varnost naj bi bilo dovolj poskrbljeno. Zdaj v dobrih dveh urah se je npr. v zgodovini pojavilo 10 videov, ki jih nisem gledal pa tudi slišati ni bilo, da bi se predvajali kje v ozadju.

ce je sluzbeni racunalnik, naj ti ITjevec porihta.

ITjevec je rekel, da ni težava v računalniku, ampak je očitno na Youtube.

PEBKAC? :D

PEBKAC? :D

««
7 / 7
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

youtube (strani: 1 2 )