» »

Youtube začel upočasnjevati uporabnike z ad blockerjem

Youtube začel upočasnjevati uporabnike z ad blockerjem

1 2 3
4
»

Mato989 ::

Glede komentatorjev - meni tudi Laurenčič ni všeč, pa kljub temu rajši poslušam slovenskega komentatorja kot neke tuje. Pač stvar osebnih preferenc, verjetno je tudi generacijsko pogojeno (imam občutek da se mladim vedno bolj fučka za slovenščino oz da je vse kar je tuje oz angleško je bolje).


Meni je vseeno ali je angleško ali slovensko, ampak ko poslušam slovenske komentatorje in na drugi strani angleške je svetlobna leta razlike med kvaliteto komentiranja... naši so pač meh at best...

saj med samo tekmo ni reklam, kar se dogaja med polčasom pa me ne briga saj ne buljim v reklame ampak počnem kaj drugega. Pa saj je obširen studio pred in po tekmi, kaj ste se toliko zapičili v ta polčas ?? RTV je pač obubožana in izkoristi vsako priliko da kaj zasluži, ja je malo moteče, ampak treba pa tudi razumet.


Ne gre se toliko o tem ali to gledam ali ne, ampak to da če recimo si včeraj spremljal stream kar praviš da si pomeni da je bil flow perfekten, nobenih motečih elementov na BBCju, lepo konec 1. polčasa boom studio, in nazaj na začetek 2. polčasa, nič ti ni nihče zmes prodajal po TVju... skratka feeling je veliko boljši tudi komentatorji v studiu so praviloma bolj strokovni, bolj izkušeni in tudi imajo več znanja o nogometu kot naši pajaci.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

YouTube namenoma počasnejši, če nimate Chroma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
17613091 (982) rusilec
»

YouTube Premium (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35052707 (6362) Nikonja
»

YouTube stopnjuje boj proti blokadi oglasov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
26922658 (5073) KTr1sk
»

Blokiranje oglasov v YouTubu ni dovoljeno (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
32732565 (10660) Mato989
»

YouTube začel preganjati blokado oglasov, na Irskem že pritožbe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
10411403 (1364) gansta

Več podobnih tem