» »

TV-out, S-Video --> scart slika

TV-out, S-Video --> scart slika

Skipper ::

Za lastnike nvidiinih grafikulj obstaja resitev da za tiste nesrecneze ki nimajo s-videa na tv-ju en program pretvori crno-belo sliko v barvno.

A kdo pozna podoben program za ATI-jeve Radeon kartice ??

Ce bo kdo kk pameten link dau bom js tut postal link za nvidiino stran.

TNX
  • premaknil: V-i-p ()

Frgazor ::

radeon da tudi sam od sebe ven cisto lepo barvno sliko ;) aja, ce nimas s-video prikljucka na tv-ju si pa kupi adapter iz s-video na cinch.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Frgazor ()

Skipper ::

mam adapter za scart, kar naj bi dalo se lepso sliko, sam ta slika je crno/bela !!!

za geForce obstaja program, ki jo naredi barvno!!

a za ati-je tut???

Dusko ::

A mi prosim poveste kiri je ta program ,ker mam to smolo da sn nastavil vse format na pal b ali pal g in mam tudi samo črno belo sliko.A mi lahko dko prosim pove kateri program za geforce ti spremeni črnobelo sliko v barvno?

Skipper ::

http://tvtool.info/


a se ma kdo za mene kaj ??

boštjan ::

igraj se z driverji:D

Aspirinix ::

Vlčasih je problem tudi s pretvornikom chinch/s-video na scart. Imel sem pred kratkim tri komade od katerih je pravilno delal samo eden (na žalost zadnji).

Skipper ::

Na zalost ni v drajverjih.

Pa fora je se ta, da tv nima cinch/RCA prikljucka ko je tk star. Samo scart pa antenski prikljucek.

WiseBear ::

Pa sej mamo skoraj vsi samo scart priključke na tvju. zato pa obstajajo scart adapterji(sta dve različici: IN ter OUT. za tv out rabiš IN). črnobela slika pa je pri meni nastala, ker ni bil pravi adapter iz s-video na činč(kupil sem ga v eni trgovini). potem mi je pa en frend dal adapter, ki ga je dobil zraven ene atijeve kartice in je vse delalo kot namazano.

LP

Skipper ::

Mam scart adapter z IN in OUT in brez skrbi da sem vse prav nastimo. Problem je v tem da scart sploh ne posilja barve.

Drugace pravijo tukaj !!

bom sprobal ta konverter pa vam sporocim ce dela !

speedy ::

Kaj pa, če bi imel imel S-Video----->S-video in na Scart razdelilcu S-video vhod-S-video ima štiri konektorje, cinch pa samo dva?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: speedy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564556 (3885) anjica
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458313 (7708) opeter
»

Povezava S-VIDEO na TV (antenski priklop)

Oddelek: Zvok in slika
82286 (2096) danix1
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253120 (2653) romario
»

Črnobela slika na TV-OUT

Oddelek: Zvok in slika
152063 (1726) Hevidi

Več podobnih tem