» »

Policaj ustreli psa, ki skuša zaščititi lastnika

Policaj ustreli psa, ki skuša zaščititi lastnika

Temo vidijo: vsi

Janac ::

Kaj a veterinarja so poklicali?

draciel ::

Janac je izjavil:

Kaj a veterinarja so poklicali?


Ja prej al slej so ga pomoje, če ne pes nebi preživel.

D3m ::

So. Takoj, ko so oskrbeli ponesrečenca.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Janac ::

a PES JE prezivel alkaj?

NeMeTko ::

Če bi prebrali, kaj je pisalo pod videom, bi vedeli, so SO probali s solzivcem, kar pa je psa samo še bolj razbesnelo.

Zato nehajte prodajat buče s tem solzivcem!

Policaj je v paniki reagiral čisto refleksno, ko ga je hotel pes naskočiti. Tako je pač treniran.
Seveda pa bi lahko s strelom ranil koga od opazovalcev, kar bi bila tragična nesreča.

Krivda pa je še vedno pri lastniku psa, ki ga ni imel na povodcu.

D3m ::

Janac je izjavil:

a PES JE prezivel alkaj?


DA.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Janac ::

D3m je izjavil:

Janac je izjavil:

a PES JE prezivel alkaj?


DA.


aiaaa to pojasni vse, cemu taka galama potem?

D3m ::

To mene zanima.
|HP EliteBook|R5 6650U|

delavec44 ::

galu je izjavil:

Mnja, to sem videl že na FB...

Groteski prikaz absolutne retardiranosti ameriškega folka (s tem mislim na tisto žensko, ki se je drla: WHY THE FUCK DID YOU SHOOT THAT DOOOG? WHYYY?!?!?!!?).

Kar se pa tiče reakcije policaja - pravilno, razumno.



Tako lepo povzel moje misli, da sem kar citiral ;)

martincek1 ::

Krivda je na strani lastnika psa, torej brezdomca, ki ni sposoben skrbeti za psa. Pes je bil tukaj žrtev, ustreljen pa po krivici, ker se je eden izmed policistvo povsem naivno približal ranjencu. No ta je vedel da je prestopil mejo in ga ne bi ustrelil če ga nebi ugriznil, tisti drug je pa mal preveč ilmov gledal .. se vidi ko pes že mrtvo leži na tleh tipo stoji kot da bi bila na tleh neeksplodirana bomba in kliče okrepitve.

Tisti babi bi bilo pa treba zapreti gobec.

UPDATE: Ste vi slepi? Ustrelil je policaj desno. :|

Zgodovina sprememb…

Janac ::

kaj je bilo potem s psom? kam je bil sploh ustreljen?

Gigahertz ::

Janac je izjavil:

kaj je bilo potem s psom? kam je bil sploh ustreljen?


točno 6.46 cm nad tretjim desnim rebrom
"670#2500#8"

kmetek ::

pomoje noga ali hrbet ipd...v glavo bi umrl takoj.

#000000 ::

Tole men ni zgledal kot napad, bolj obramba, ker kokr je šel polical proti lastniku bi mu še čivava skočila za vrat.

draciel ::

Janac je izjavil:

D3m je izjavil:

Janac je izjavil:

a PES JE prezivel alkaj?


DA.


aiaaa to pojasni vse, cemu taka galama potem?



1. Vprašal sem po mnenju kaj bi naredili če bi bili v vlogi policaja
2. Ali je pes preživel ali ni, to sedaj sploh ni point. Point je to, da je policaj ustrelil policaja, ker bi lahko uporabil druga sredstva za to
3. Pes je trpel ko je bil ustreljen. Sedaj si zamisli da bi tebe nekdo ustrelil in ti bi se lepo po tleh mučil , nobenega pa zate ne bi brigalo.

panteist ::

Nesrečen razplet situacije, a je popolnoma razumljiva. Policaj se je počutil ogroženega in občutno šibkejšega, zato je uporabil tudi najmočnejše orožje proti grožnji. Seveda bi lahko tu teoretizirali kaj bi bilo bolj primerno, a takšne situacije je potrebno rešiti v delčku sekunde in je odvisno kako oceniš stopnjo ogroženosti glede na lastne sposobnosti. Nekateri bi se ga lotili s solzilcem, drugi z rokami, tretji pa s pištolo. Z lastnikom nimam pojma kaj se dogaja in zgleda dost brez zavesti ležeč na tleh. Pes pa kot policaj tudi reagira nagonsko...zaščiti kar mu je ljubega.

 meanwhile in Canada

meanwhile in Canada

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: panteist ()

martincek1 ::

1) Verjetno isto kot levi policaj. Torej poizkušal priti do ranjenca, brez uporabe pištole na psu.
2) Ustrelil je psa, ne policaja. Lahko bi uporabil druga sredstva, ampak ne vemo ali je bilo stanje ranjenca kritično ali sta imela policista čas.
3) Poklicala sta veterinarja/oziroma sporočila drugim, da je pes ranjen. Če bi bil ti policist, bi šel do psa, preveril dihanje in mu nudil prvo pomoč?

FANTJE A SPLOH NIHČE NI POGLEDAL POSNETKA?? USTRELIL GA JE POLICAJ NA DESNI, KI NI BIL OGROŽEN. Mater no!

Zgodovina sprememb…

Janac ::

martincek1 je izjavil:

1) Verjetno isto kot levi policaj. Torej poizkušal priti do ranjenca, brez uporabe pištole na psu.
2) Ustrelil je psa, ne policaja. Lahko bi uporabil druga sredstva, ampak ne vemo ali je bilo stanje ranjenca kritično ali sta imela policista čas.
3) Poklicala sta veterinarja/oziroma sporočila drugim, da je pes ranjen. Če bi bil ti policist, bi šel do psa, preveril dihanje in mu nudil prvo pomoč?

FANTJE A SPLOH NIHČE NI POGLEDAL POSNETKA?? USTRELIL GA JE POLICAJ NA DESNI, KI NI BIL OGROŽEN. Mater no!

imas prav, hotel je zasciti partnerja.

amigo_no1 ::

martincek1 je izjavil:

1) Verjetno isto kot levi policaj. Torej poizkušal priti do ranjenca, brez uporabe pištole na psu.
2) Ustrelil je psa, ne policaja. Lahko bi uporabil druga sredstva, ampak ne vemo ali je bilo stanje ranjenca kritično ali sta imela policista čas.
3) Poklicala sta veterinarja/oziroma sporočila drugim, da je pes ranjen. Če bi bil ti policist, bi šel do psa, preveril dihanje in mu nudil prvo pomoč?

FANTJE A SPLOH NIHČE NI POGLEDAL POSNETKA?? USTRELIL GA JE POLICAJ NA DESNI, KI NI BIL OGROŽEN. Mater no!

Prvo ga je oni na levi, nato je začel še oni na desni.

Pes sploh ni bil napadalen, maha z repom, skače okoli lastnika, ne kaže zob proti nikomur, niti se ne pripravlja da bi koga naskočil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

opeter ::

Res je. Samo tam stoji in čaka, da ga bo kdo pobožal. So cute!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Go-ahead ::

Največja težava je v tem, da je policaj streljal proti svojemu kolegu. Če bi zgrešil bi se znale stvari zakomplicirati. Sicer pa se je pes najprej zagnal v enega od prisotnih, nato pa v policaja, ki se je očitno skušal približati na tleh ležečemu. In če ju je pes oviral pri pregledu ležečega, ne vidim nobene ovire v tem, da sta ga odstranila.

Ko začnejo ljudje postavljati živali pred ljudi, potem pa ..... NO COMMENT !

#000000 ::

Streljal je levi policaj ne desni, parkrat poglej video in boš opazil da se malo pokadi iz pištole levega policaja desnega se v času poka sploh ne vidi, je pa imel pištolo tudi on zunaj zgleda.

panteist ::

Go-ahead je izjavil:

Ko začnejo ljudje postavljati živali pred ljudi, potem pa ..... NO COMMENT !

Zakaj ne, saj ljudje so tudi živali...

martincek1 ::

#000000 A dj no, nebi se o tej stvari prerekal ampak a si ti tisti desni policaj al pa ne vidiš kako se mu pokadi iz pištole, ko pes dobi metek?

NeMeTko ::

Najbolj glasno ponavadi vpijejo 'ubogi pes' točno tiste osebe, ki bi v podobni situaciji na vse grlo kričale 'ubij ga, kaj še čakaš!'

Kruto, vendar resnično.

draciel ::

Sedaj celo opazim da je policaj 2X ustrelil psa. Z enim metkom ga je že onesposobil a on še kar strelja. Suspendriral bi ga na mestu!

RookY ::

Res ste eni dvolični...oz po mojem samo butasti(amerika prihaja tudi k nam)...za napadalnega pas se sekirate, medtem ko mirno jeste meso, za kar vsakodnevno trpijo živli.(ja niso vse pobite lepo na hitro)
Predvsem pa mnogi podpirate lovce, ki takole za hobi streljajo vsakodnevno, tudi mlade živali.
Lovske prigode so take krute, da jih youtube ne bi prenesel...verjemite...me prav zanima reakcija ljudi na ka posnetek lovca kako dokončuje z nožem kar s puško ni uspelo, med tem pa žival v agoniji tuli in kar noče umreti...
Itak psi nmajo kaj iskat med ljudmi brez nagobčnika. Upam da bo to enkrat uzakonjeno.
Juhu juhu spet bom bruhu

francek1 ::

galu je izjavil:

Mnja, to sem videl že na FB...

Groteski prikaz absolutne retardiranosti ameriškega folka (s tem mislim na tisto žensko, ki se je drla: WHY THE FUCK DID YOU SHOOT THAT DOOOG? WHYYY?!?!?!!?).

Kar se pa tiče reakcije policaja - pravilno, razumno.

5 točk zate! Me zanima, kaj bi se ta glupača drla, ko bi jo ta isti pes napadel...Pa kako bi reagirali vsi tisti pametnjakoviči , ki bi zdaj na tipkovnici pit bulla s sprejem špricali in podobne finte....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

DarwiN ::

Da bo malo bolj uravnotežena debata....

Policaj je reagiral kot totalen pussy in prenaglo izbral the easy way out.. Pes je najprej napadel tisto žensko in lepo pokazal kakšne namene ima.. Malo jo je cuknil za hlače in to je to.. Enako bi "ogrozil" tega tough guy policaja..

Streljal bi v zrak, ali pa brcnil tega psa, ki ima po videzu ravno ene 3 kile..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Janac ::

mene je tak pitbull napado, 17 sivov itd

_IKE_ ::

Hehe...še ena tema kjer teoretiki iz naslanjača na veliko pametujejo ...


Napadalni pes se zaganja v vse živo okoli sebe, nekateri izmed njih pa bi se, pitbula ki renčeč drvi proti njim, humano lotili z elektro šokerji ...


Jp iz naslonjača so vsi heroji .......

Gigahertz ::

RookY je izjavil:

Res ste eni dvolični...oz po mojem samo butasti(amerika prihaja tudi k nam)...za napadalnega pas se sekirate, medtem ko mirno jeste meso, za kar vsakodnevno trpijo živli.(ja niso vse pobite lepo na hitro)
Predvsem pa mnogi podpirate lovce, ki takole za hobi streljajo vsakodnevno, tudi mlade živali.
Lovske prigode so take krute, da jih youtube ne bi prenesel...verjemite...me prav zanima reakcija ljudi na ka posnetek lovca kako dokončuje z nožem kar s puško ni uspelo, med tem pa žival v agoniji tuli in kar noče umreti...
Itak psi nmajo kaj iskat med ljudmi brez nagobčnika. Upam da bo to enkrat uzakonjeno.


če bi se vsi zemljani odločili da nebomo več mesojedci sem takoj za, da pa to dela 1% folka pa nima nobenga smisla
"670#2500#8"

francek1 ::

#000000 je izjavil:

Tole men ni zgledal kot napad, bolj obramba, ker kokr je šel polical proti lastniku bi mu še čivava skočila za vrat.

Če bi mel kaj pojma o psih bi vedel ,da so čivave ena najbolj zaščitniških pasem psov in ne bi pisal takih bedarij... Najbolj me razpizdi, ko so ob takih dogodkih najbolj pametni tisti, ki pojma nimajo.

DarwiN je izjavil:

Da bo malo bolj uravnotežena debata....

Policaj je reagiral kot totalen pussy in prenaglo izbral the easy way out.. Pes je najprej napadel tisto žensko in lepo pokazal kakšne namene ima.. Malo jo je cuknil za hlače in to je to.. Enako bi "ogrozil" tega tough guy policaja..

Streljal bi v zrak, ali pa brcnil tega psa, ki ima po videzu ravno ene 3 kile..

Evo, zgornja izjava spada v tisto kategorijo...pibull ima 3 kile....ha,ha, ha.....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

draciel ::

Zakaj policaj ni streljal ko je pes napadel tisto žensko? zakaj ni streljal z USPAVALOM že takrat??

Situacija bi se lahko najbolje rešila za vse ( brez poškodb ), ne pa da munjen policaj strelja na vse kar se giblje hitreje od njegovega prdca. lepo vas prosim..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

DarwiN ::

Francek, ne pametuj preveč. Moja poanta je bila, da je tale pitbull po videzu bolj bleda senca svoje vrste.. Če sem prav zasledil je ta oseba nek brezdomec, pes pa posledično fura calory restriction..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

NeMeTko ::

draciel je izjavil:

Zakaj policaj ni streljal ko je pes napadel tisto žensko? zakaj ni streljal z USPAVALOM že takrat??


Še en presežek inteligence - očitno nekdo misli, da policaji nosijo uspavalne naboje s seboj?!?

Pa kaj še? Pasje piškotke morda?

RookY ::

Gigahertz je izjavil:

RookY je izjavil:

Res ste eni dvolični...oz po mojem samo butasti(amerika prihaja tudi k nam)...za napadalnega pas se sekirate, medtem ko mirno jeste meso, za kar vsakodnevno trpijo živli.(ja niso vse pobite lepo na hitro)
Predvsem pa mnogi podpirate lovce, ki takole za hobi streljajo vsakodnevno, tudi mlade živali.
Lovske prigode so take krute, da jih youtube ne bi prenesel...verjemite...me prav zanima reakcija ljudi na ka posnetek lovca kako dokončuje z nožem kar s puško ni uspelo, med tem pa žival v agoniji tuli in kar noče umreti...
Itak psi nmajo kaj iskat med ljudmi brez nagobčnika. Upam da bo to enkrat uzakonjeno.


če bi se vsi zemljani odločili da nebomo več mesojedci sem takoj za, da pa to dela 1% folka pa nima nobenga smisla


Ne prepričujem kogarkoli, da ne je mesa, ker ga jem tudi sam...poudaril sem dvoličnost, ki se jo večina niti ne zaveda.

Torej kdaj se bo uzakonilo, da psi brez povodca in nagobčnika ne smejo med ljudmi?
Da bodo zgodbe, kako je nek pes raztrgal otroka samo zgodovina?
Juhu juhu spet bom bruhu

draciel ::

NeMeTko je izjavil:

draciel je izjavil:

Zakaj policaj ni streljal ko je pes napadel tisto žensko? zakaj ni streljal z USPAVALOM že takrat??


Še en presežek inteligence - očitno nekdo misli, da policaji nosijo uspavalne naboje s seboj?!?

Pa kaj še? Pasje piškotke morda?


Meni se zdi popolnoma smisleno, da bi policaji nosili uspavalne metke s seboj. Koliko življenj bi tako prihranili... v ameriki se skoz dogaja da je potrebno nekoga na hitro "umiriti". Jaz ne vidim razloga zakaj policaji nebi nosili s seboj tudi uspavalnih metkov?

Explain please.

A. Smith ::

>Streljal bi v zrak, ali pa brcnil tega psa, ki ima po videzu ravno ene 3 kile..

Ti nisi resen. Pitbullu bi dal ti eno klofutico, pa bo revček zacvilil in stekel, ane?



draciel je izjavil:

Zakaj policaj ni streljal ko je pes napadel tisto žensko? zakaj ni streljal z USPAVALOM že takrat??


Ne, ne, ne! Policaj bi moral potegniti iz žepa Aladdinovo svetilko, jo podrgniti in naročiti duhu, ki pride ven, naj psa zapre v kletko.

Naslednji butast predlog?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A. Smith ()

DarwiN ::

Čestitke, A.Smith, na spletu si našel posnetek, kjer pitbull raztrga neko osebo...

Iz tega sledi? Vsi pitbulli reagirajo identično, zato tudi letno po svetu hudo poškodujejo cirka 300 milijonov ljudi, in zato je policaj reagiral pravilno... A ne?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Janac ::

takole je mene napadel, imel sem komaj 8-9let?

na obeh nogah, stegnih in rami tak da vem kak je to

RookY ::

draciel je izjavil:

NeMeTko je izjavil:

draciel je izjavil:

Zakaj policaj ni streljal ko je pes napadel tisto žensko? zakaj ni streljal z USPAVALOM že takrat??


Še en presežek inteligence - očitno nekdo misli, da policaji nosijo uspavalne naboje s seboj?!?

Pa kaj še? Pasje piškotke morda?


Meni se zdi popolnoma smisleno, da bi policaji nosili uspavalne metke s seboj. Koliko življenj bi tako prihranili... v ameriki se skoz dogaja da je potrebno nekoga na hitro "umiriti". Jaz ne vidim razloga zakaj policaji nebi nosili s seboj tudi uspavalnih metkov?

Explain please.


Lahko bi, zakaj pa ne. Stvar dogovora s policijskim sindikatom.
Lahko bi imeli s seboj tudi Cesar Millana ali njegove vajence, ali pa kaj tretjega. Kaj ma sploh to veze zdaj?? Naj si sami najdejo ustrezno rešitev. A se pomenimo še, če se niso pripeljali v policijskem avtu s preveč neekološko mašino?

Policista je napadel pes in ta ga je ustrelil...povsem pravilno in verjetno v skladu z njihovimi navodili.
Zdaj pa lahko modrujemo še en teden, kaj bi lahko policisti naredili boljše....ampak samo do trenutka, ko je pes skočil na policista...od tu naprej je vse OK.
Juhu juhu spet bom bruhu

NeMeTko ::

draciel je izjavil:

Meni se zdi popolnoma smisleno, da bi policaji nosili uspavalne metke s seboj. Koliko življenj bi tako prihranili... v ameriki se skoz dogaja da je potrebno nekoga na hitro "umiriti". Jaz ne vidim razloga zakaj policaji nebi nosili s seboj tudi uspavalnih metkov?


Pa ti sploh veš, o čem govoriš?
Si že kdaj videl tako reč?
Mar misliš, da je to kar en poseben metek, ki ga dajo v svojo pištolo?

Veterinarji s seboj v torbi nosijo 'pihalnik' varianto.
Obstajajo izvedbe posebnih pištol in pušk, ki izstrelijo posebno puščico z uspavalom.
V vsakem primeru imaš samo en strel, če zgrešiš, si pečen. Zdej pa to dej policistu pa ga pošlji delat red nekam, kjer se dve bandi obstreljujeta s kalašniki.

Po moje bi mu lahko kar takoj dal vodno pištolco, pa računal na to, da se bodo barabe os smeha poscale, krohotale do onemoglosti, na kar jih bo lahko policaj z lahkoto vklenil v lisice?

draciel ::

Ok, smo razčistili zakaj uspavalo ne bi bilo primerno. Še vedno pa nismo razčistili zakaj elektrošok nebi bil primeren? Nekdo je omenil ker bi psa razdražil, vendar če ima pes okoli 30-40kg ga elektrošok bp paralizira če lahko paralizira odraslega človeka , ki ima mimogrede več kot tisti pes tam.

Kar skušam doseči je bolj HUMAN način, da bi se tega psa ustavilo, ne pa kar streljat.

Razčistili tudi nismo tega zakaj je policaj 2X streljal če je bil pes že po prvem metku "down".

jest10 ::

Kaj je lažje zadeti s šokerjem? Človeka, ki se dere nate z bejzbol palico v roki, ali psa, ki teče proti tebi?:|

draciel ::

lažja pot še vedno ne pomeni da je pravilna. Največkrat je napačna..

jest10 ::

Pogruntaj mi ti pravilno pot v 0,5s, ko se pes obrne in steče proti tebi.

A. Smith ::

DarwiN je izjavil:

Čestitke, A.Smith, na spletu si našel posnetek, kjer pitbull raztrga neko osebo...

Iz tega sledi? Vsi pitbulli reagirajo identično, zato tudi letno po svetu hudo poškodujejo cirka 300 milijonov ljudi, in zato je policaj reagiral pravilno... A ne?



Sej tud vsak beli morski pes ne požre človeka, če se ta nahaja v bližini.

Iz tega sledi? Vsi beli morski psi so neškodljivi, dajmo plavat z njimi... a ne?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

techfreak :) ::

Ok, smo razčistili zakaj uspavalo ne bi bilo primerno. Še vedno pa nismo razčistili zakaj elektrošok nebi bil primeren? Nekdo je omenil ker bi psa razdražil, vendar če ima pes okoli 30-40kg ga elektrošok bp paralizira če lahko paralizira odraslega človeka , ki ima mimogrede več kot tisti pes tam.

Tudi elektrošok je lahko smrtonosen. V ZDA ima vsak policist pištolo, takšnih z dovoljenjem in znanjem za uporabo elektrošoka pa je veliko manj.

Kar skušam doseči je bolj HUMAN način, da bi se tega psa ustavilo, ne pa kar streljat.

Ni nujno bolj human.

lažja pot še vedno ne pomeni da je pravilna. Največkrat je napačna..

Lažja vendar veliko bolj zanesljiva metoda je še vseeno boljša, sploh ko je ogroženo življenje.

PaX_MaN ::

draciel je izjavil:

Zakaj policaj ni streljal ko je pes napadel tisto žensko? zakaj ni streljal z USPAVALOM že takrat??

Uh, a se nisi ti hudoval, da kako zavraga je lahko sred množice streljal?
:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pes ugrizne deklico, mati nahruli lastnico in dobi kazen? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
96288333 (11916) zimurg
»

Napad psa - kdo je kriv? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14828888 (24484) Mare2

Zakonska prepoved nevarnih pasem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32048792 (44088) dzinks63
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37955359 (45206) Massacra
»

prepovejmo pse v mestih! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10922150 (20399) krneki0001

Več podobnih tem