» »

Policaj ustreli psa, ki skuša zaščititi lastnika

Policaj ustreli psa, ki skuša zaščititi lastnika

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 7
»»

draciel ::

Ko gledam ta video skoraj ne morem verjeti kakšen je lahko človek. Sam premišljujem, kaj bi bilo najbolje narediti v takšni situaciji in koži policaja. Jaz mislim, da bi se lahko policaj zaščitil na kakšen drugi način pred psom npr ( elektrošok ali solzivec ? ). Ta pa kar bum. Ja najbolj enostavna stvar je ustreliti nekoga. Meni se žival smili.

Video:



Kaj vi mislite?

kmetek ::

to so budale iq ameriške, ga je pes morda napadel? posnetka ne morem gledat, ker se mi žival smili.

draciel ::

Ja naj bi bilo tako da je policist skušal pomagati človeku na tleh. Pes ga ni pustil blizu in naj bi ga napadel. Sicer policist se je moral braniti vendar se mi zdi da je pretiraval. Lahko kot sem že omenil bi uporabil elektrošok, ali pa solzivec. Sicer pa sta pes in človek na tleh preživela.

D3m ::

Malo preveč ste občutljivi, ko se gre za psa.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kmetek ::

Remarkably, both Stankiewicz and Star survived. Star remains in the care of the Animal Care & Control in NYC, said the East Village Local, but there also seems to be some discrepancy on how the dog is doing. According to Animal Control, the pit bull is stable, but the police source said that Star's outcome "didn't look very optimistic."

draciel ::

D3m je izjavil:

Malo preveč ste občutljivi, ko se gre za psa.


Ne saj ni za to da se gre za psa. Če bi bilo namesto psa katerokoli živo bitje bi se mi ravno tako smililo. Zakaj tako misliš? A misliš da je policaj odogovoril pravilno?

kmetek ::

vse drugo bi lahko naredil kot ustrelil....pes je nevaren tok kokr človek, človek=žival. to je treba sprejeti pa bo svet lepši.

Janac ::

D3m je izjavil:

Malo preveč ste občutljivi, ko se gre za psa.


a ni umrl? Ce bi jaz tak znemal bi 100% uzgal policaja in poklical veterianrja!

opeter ::

Po mojem je. Prvo se moraš sebe zaščitit, to je logično. Jaz bi se tudi tako odzval, če bi imel pištolo ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Nemixxx ::

grozn k bi ga vsaj še enkrat pol ustrelu v glavo ne pa da postijo da se muč ,ma speku bi policaja
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Brane22 ::

Pravilna reakcija policaja IMHO.

Ameri so glupi.

Če bi tip sprehajal pitona, ne bi blo tega s*anja okrog njegovih pravic.

Pač kuži je "luškan" in človeškemu mesu se je strkljalo.

draciel ::

Janac je izjavil:

D3m je izjavil:

Malo preveč ste občutljivi, ko se gre za psa.


a ni umrl? Ce bi jaz tak znemal bi 100% uzgal policaja in poklical veterianrja!


Sicer je tudi meni povišalo pritisk ko sem gledal video in sem si v mislih predstavljal kaj bi naredil policaju če bi bil tam. Vendar , gremo na realna tla. Policaju bi se približal na 2 metra in okol tebe jih bi bilo že 20 policajev ki bi te onesposobilo in peljalo v pripor.

galu ::

Mnja, to sem videl že na FB...

Groteski prikaz absolutne retardiranosti ameriškega folka (s tem mislim na tisto žensko, ki se je drla: WHY THE FUCK DID YOU SHOOT THAT DOOOG? WHYYY?!?!?!!?).

Kar se pa tiče reakcije policaja - pravilno, razumno.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

mgermo ::

Folk na videu pizdi zarad psa, to da pa lastnik kar leži na tleh pa nobenga ne moti.

Janac ::

ej zakaj ni vetrinarja poklical?

drugace pa OP teme zakaj odpiras take teme da se druge boli.

kmetek ::

itaq se lastnik vidi na tleh, reagirali so nepravilno....

D3m ::

Reakcija ljudi je popolnoma nesprejemljiva. Policaj je ravnal pravilno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

draciel ::

Ja ne vem pomoje so tudi nepravilno reagirali. Tisti ki se strinjate da ga je ustrelil. Zakaj ne vidite lepešga izhoda kot npr elektrošok al kaj majo že tisto napravo ki bi psa paralizirala za nekaj minut? Vsi bi profitirali v tem primeru.

Janac ::

Ves D3m obstajajo tudi uspavalne pistole, bi ga lepo ustrelil nekam peljali pa tam mu dali injekcijo.

D3m ::

Misliš, da bi se s tem strinjali mimoidoči?
|HP EliteBook|R5 6650U|

jest10 ::

Pravilna reakcija

Janac ::

s cim? Sigurno bi bil boljsi nacin od tega, policaj ima pa tudi slabo vest.

D3m ::

@Janac
Si pomislil, da rabi oseba poleg psa nujno medicinsko pomoč? Čas je faktor. Več vam je za psa, kot za ranjenca.
|HP EliteBook|R5 6650U|

draciel ::

jest10 je izjavil:

Pravilna reakcija


a lahko z argumenti prosim? zakaj je morala žival trpet zaradi nesposobnega policaja?

Janac ::

Zival je delala DOBRO, POMAGALa IN ZARADI TEGA MU PRIVOSCITE SMRT?

Brane22 ::

Mah, meso.

Na G+ je neka fuflja začela s podobno temo. "Luštkan" kuža ugrizne froca na igrišču za otroke in baba začne vlažit za kužijem.

Jaz ji razložim da pravice psa v normalni družbi ne morejo preseči pravic človeka na njegovem terenu in folk me obravnava ko svinjo.

Nepoln teden za tem ista baba posta da ima enoletna dvojčka in da se ji je na dnevnem sprehodu utrgalo.

Kaj je blo ? Ustavila se je z vozičkom v parku in neka starejša "vljudna" krava je pač pripomnila "Kako sta lepa. Res škoda ker sta dvojčka."
Sledil je razvoj teorije, da je mnogo dvojčkov zaostalih.

Babi se utrga toliko da je "teoretičarko" odpihnilo.

Ko gre za froce drugih, je kuža "luštkan". Ke gre za njene, grize že na opombo.

Meso pač.

D3m ::

Pes ni človek.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Janac ::

D3m je izjavil:

@Janac
Si pomislil, da rabi oseba poleg psa nujno medicinsko pomoč? Čas je faktor. Več vam je za psa, kot za ranjenca.


Ne, ker sem gledal video o policajo ki je ustrelil nedolznega psa.

jest10 ::

draciel je izjavil:

jest10 je izjavil:

Pravilna reakcija


a lahko z argumenti prosim? zakaj je morala žival trpet zaradi nesposobnega policaja?


Zakaj more policaj trpeti zaradi podivjanega psa? Zakaj se ne more nuditi pomoči človeku, ki leži na tleh zaradi podivjanega psa?

Janac ::

D3m je izjavil:

Pes ni človek.

Spadamo v isto kraljestvo, by the way.

draciel ::

D3m je izjavil:

@Janac
Si pomislil, da rabi oseba poleg psa nujno medicinsko pomoč? Čas je faktor. Več vam je za psa, kot za ranjenca.


počakaj malo, z elektrošokom ne bi porabil niti sekunde več da bi paraliziral psa. a razumeš ti to? in samo malo. mogoče bo to neumno za nekoga vendar pes je ravno tako živo bitje kot človek.

zakaj bi ti dal prednost človeku? ravno tako psa boli kot človeka. pes ravno tako čuti kot človek..

Brane22 ::

Zival je delala DOBRO, POMAGALa IN ZARADI TEGA MU PRIVOSCITE SMRT?


Če je potrebna, ja. Če lahko rečeš temu "privoščimo".

Če bom jaz kdaj tako oviral reševanje tujih življenj in če bo metek edina rešitev, pričakujem da me pač počijo, če je treba.

galu ::

draciel je izjavil:

Ja ne vem pomoje so tudi nepravilno reagirali. Tisti ki se strinjate da ga je ustrelil. Zakaj ne vidite lepešga izhoda kot npr elektrošok al kaj majo že tisto napravo ki bi psa paralizirala za nekaj minut? Vsi bi profitirali v tem primeru.


A ma policaj v žepu celo artilerijo, ali kaj? RL ni GTA, kjer imaš 20 vrst orožja v žepu.:))
Tako to gre.

Janac ::

draciel je izjavil:

D3m je izjavil:

@Janac
Si pomislil, da rabi oseba poleg psa nujno medicinsko pomoč? Čas je faktor. Več vam je za psa, kot za ranjenca.


počakaj malo, z elektrošokom ne bi porabil niti sekunde več da bi paraliziral psa. a razumeš ti to? in samo malo. mogoče bo to neumno za nekoga vendar pes je ravno tako živo bitje kot človek.

zakaj bi ti dal prednost človeku? ravno tako psa boli kot človeka. pes ravno tako čuti kot človek..


Se povsem strinjam s tabo Draciel...

PREPOVEJMo MUCENJE ZIVALI;(

Brane22 je izjavil:

Zival je delala DOBRO, POMAGALa IN ZARADI TEGA MU PRIVOSCITE SMRT?


Če je potrebna, ja. Če lahko rečeš temu "privoščimo".

Če bom jaz kdaj tako oviral reševanje tujih življenj in če bo metek edina rešitev, pričakujem da me pač počijo, če je treba.

mislim da je policaj vstopil v njeni teritorij...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

D3m ::

A misliš, da se bo pes umiril po dozi elektrošoka? Ne, ampak lahko še bolj podivja in nastradajo mimoidoči. Še enkrat, pes ni človek ampak zver.
|HP EliteBook|R5 6650U|

draciel ::

Nekdo mi je enkrat omenil sicer pameten človek ter razumen ( do takrat ) : Vso to golazen bi bilo potrebno pobit. ( mislil je na živali , eksplicitno ). Vprašal sem ga zakaj? Odgovoril mi je: Ja ddddd zato ker je ŽIVAL?!

Včasih me je sram, da sploh živim med "civiliziranimi" ljudmi.

Brane22 ::

Janac je izjavil:

[
mislim da je policaj vstopil v njeni teritorij...


Od kdaj je ta "teritorij" njen ?

NeMeTko ::

Ja, potem se vam pa uboga žival smili - ko pa okrog hodite z napadalnimi psi, brez nagobčnikov in brez povodca, se vam pa nič ne zdi narobe.

Me zanima, če bi kdo napisal, da se mu je policist zasmilil, če bi se pes zagrizel vanj!

Neverjetno, da ste lahko tako dvolični.

Pes sodi na povodec, če je agresiven, pa mora imeti še nagobčnik. Ne spomnim se, kdaj sem nazadnje videl psa z nagobčnikom, vidim pa ogromno psov brez povodca (lastnik 100m zadaj), ki se ti zakadijo v tvojega, ki ga lepo pelješ na povodcu na sprehod.

V podobnih primerih gre krivdo pripisati izključno malomarnim in brezobzirnim lastnikom.
Če bi bil pes na povodcu, bi se vsa zadeva drugače iztekla.

IL DIAVOLO ::

In tradicionalna panika butastih američanov.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

draciel je izjavil:

Nekdo mi je enkrat omenil sicer pameten človek ter razumen ( do takrat ) : Vso to golazen bi bilo potrebno pobit. ( mislil je na živali , eksplicitno ). Vprašal sem ga zakaj? Odgovoril mi je: Ja ddddd zato ker je ŽIVAL?!

Včasih me je sram, da sploh živim med "civiliziranimi" ljudmi.


Ko te bo kdaj ogrožal pes, vedi da ti bom priskočil na pomoč in kot prvo poslal metek v glavo psu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Janac ::

NeMeTko je izjavil:

Ja, potem se vam pa uboga žival smili - ko pa okrog hodite z napadalnimi psi, brez nagobčnikov in brez povodca, se vam pa nič ne zdi narobe.

Me zanima, če bi kdo napisal, da se mu je policist zasmilil, če bi se pes zagrizel vanj!

Neverjetno, da ste lahko tako dvolični.

Pes sodi na povodec, če je agresiven, pa mora imeti še nagobčnik. Ne spomnim se, kdaj sem nazadnje videl psa z nagobčnikom, vidim pa ogromno psov brez povodca (lastnik 100m zadaj), ki se ti zakadijo v tvojega, ki ga lepo pelješ na povodcu na sprehod.

V podobnih primerih gre krivdo pripisati izključno malomarnim in brezobzirnim lastnikom.
Če bi bil pes na povodcu, bi se vsa zadeva drugače iztekla.


se strinjam

D3m je izjavil:

draciel je izjavil:

Nekdo mi je enkrat omenil sicer pameten človek ter razumen ( do takrat ) : Vso to golazen bi bilo potrebno pobit. ( mislil je na živali , eksplicitno ). Vprašal sem ga zakaj? Odgovoril mi je: Ja ddddd zato ker je ŽIVAL?!

Včasih me je sram, da sploh živim med "civiliziranimi" ljudmi.


Ko te bo kdaj ogrožal pes, vedi da ti bom priskočil na pomoč in kot prvo poslal metek v glavo psu.


zdaj vem zkaja nimas psa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Gigahertz ::

psa bi maral z elektrošokom onesposobt še preden je podivjal, kekec pa seveda samo gleda kot tele
"670#2500#8"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gigahertz ()

D3m ::

Kaj imam, kaj sem imel to ni tvoja stvar Janac.
|HP EliteBook|R5 6650U|

draciel ::

Če bi bil pes na povodcu, bi se vsa zadeva drugače iztekla.

Ja imaš prav in se strinjam s tabo. Lahko bi imel tudi nagobčnik.. vendar to ne spremeni dejstva da nagobčnika in povodca ni imel.

Sam se nebi strinjal z D3m-jem ker pravi da elektrošok nebi paraliziral psa. Ga bi ker tisti pes ima lahko največ 30-40 kg. Povprečen človek tehta 60-70 kg. Elektrošok je narejen za človeka torej če človeka paralizira , paralizira tudi psa.

Sicer obstaja tudi solzivec.

jest10 ::

draciel je izjavil:

Če bi bil pes na povodcu, bi se vsa zadeva drugače iztekla.

Ja imaš prav in se strinjam s tabo. Lahko bi imel tudi nagobčnik.. vendar to ne spremeni dejstva da nagobčnika in povodca ni imel.

Sam se nebi strinjal z D3m-jem ker pravi da elektrošok nebi paraliziral psa. Ga bi ker tisti pes ima lahko največ 30-40 kg. Povprečen človek tehta 60-70 kg. Elektrošok je narejen za človeka torej če človeka paralizira , paralizira tudi psa.

Sicer obstaja tudi solzivec.


Ne ga srat no;(( A ti bi okoli bezlajočega psa lovil s solzilcem?

D3m ::

Solzivec za psa? Še enkrat. To ni 100% stvar za onesposobit psa in spet so ogroženi mimoidoči.
|HP EliteBook|R5 6650U|

draciel ::

Ja sem sam omenil solzivec kot možnost. Sicer pa pri taki tehnologiji ki jo je človek ustvaril, ni še uspel iznajti "orožja" ki bi onesposobila žival v takih situacijah?? Slovenija sicer tega pomoje nebi potrebovala ker takih primerov ni veliko, vendar v ameriki se pa to dogaja vsaki dan ( napad psov na poštarje, sprehajalce itd itd )

Nagi Bator ::

Potegnit pistolo in streljat karkoli ali kogarkoli in to celo proti tlom, medtem ko je okrog tebe cela mnozica ljudi,
je preprosto retardirano! Tega uravnovesen policaj (oksimoron, ja) nima kaj poceti! Niti, ce bi ga ta pes grizel za nogo.
Da se o tem, kako nihce, niti potem, ko ni vec nevarnosti, ne zmeni za cloveka na tleh, niti ne menimo.

Zgodovina sprememb…

draciel ::

Nagi Bator je izjavil:

Potegnit pistolo in streljat karkoli ali kogarkoli in to celo proti tlom, medtem ko je okrog tebe cela mnozica ljudi,
je preprosto retardirano! Tega uravnovesen policaj (oksimoron, ja) nima kaj poceti! Niti, ce bi ga ta pes grizel za nogo.


Sicer na to pa nisem pomislil? Kaj če bi policaj zgrešil psa , ter bi se krogla od tal odbila v kakšnega človeka? o.O

jest10 ::

draciel je izjavil:

Ja sem sam omenil solzivec kot možnost. Sicer pa pri taki tehnologiji ki jo je človek ustvaril, ni še uspel iznajti "orožja" ki bi onesposobila žival v takih situacijah?? Slovenija sicer tega pomoje nebi potrebovala ker takih primerov ni veliko, vendar v ameriki se pa to dogaja vsaki dan ( napad psov na poštarje, sprehajalce itd itd )


Dobro da nisi omenil še možnosti, da bi moral imeti vsak policaj v levem žepu zrezek za umirjanje psov
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pes ugrizne deklico, mati nahruli lastnico in dobi kazen? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
96289067 (12650) zimurg
»

Napad psa - kdo je kriv? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14829221 (24817) Mare2

Zakonska prepoved nevarnih pasem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32049235 (44531) dzinks63
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37955920 (45767) Massacra
»

prepovejmo pse v mestih! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10922337 (20586) krneki0001

Več podobnih tem