» »

Nakup mp3 playerja

Nakup mp3 playerja

menjalnik ::

hellov jest bi pa rabil eno pomoč, ker sem ravno pred nakupom mp3 playerja pa me zanima kaj mi kej priporočate tam do 40 €, mora pa biti mp3 ne mp4

V oči mi je padla tale zadevica http://trgovina.mercator.si/tehnika/avd...
pa me zanima, ker je brez displaya kako potem nastavljaš nastavitve in vidiš naslove skladbe?


Če je še kakšen predlog kar na dan z besedo :)

Barbarian ::

mp3 na android telefonu ni dovolj dober?


Če ni, potem vsekakor kupi Sandisk Sanso, saj imajo fenomenalno dobre mp3 predvajalnike za svojo ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barbarian ()

menjalnik ::

Telefon mam za klicat nrabm baterije kurit še s mp3ji :) Bom pogledal še za sandiski, ravnokar gledam ipon shuffle pa se mi zdi precenjeno vse skupaj nevem mogoče se motim

Barbarian ::

kaj ti bo shuffle mp3 predvajalnik? brezvezen šrot, rajši polni telefon vsak dan in na telefonu poslušaj glasbo kot da to kupiš;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barbarian ()

fantasycamp ::

raj si kup pol transcend ki je solidna firma imel leta nazaj ko so komaj ven prišli in je delal ko urca.

http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/av...

KernelPanic ::

Probaj ga narediti sam, ce imas kaj stromarske zilice! :P

mr1two ::

Shuffle je kar vreden svojga dnarja. Punca je vzela še drugo generacijo tega malčka, 1gb pred cca 6timi leti. Razen nekaj površinskih prask nima napak- baterija drži več kot 12 ur predvajanja, neglede na to če pred tem stoji kakšen mesec ali dva in ga imam vedno s sabo- mraz in voda mu ne škodita, pa sem z njim naredu cca 4000 kilometrov raznih športov- blato, švic, vročina, mraz+sneg...

Najboljši jabolčni gadget po mojem.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

mr1two ::

Tudi če kupiš rabljenega recimo...
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

fantasycamp ::

shuffle je biggest crap maš 250 komadov gor in ne veš kje je kaj, jaz imam na sony velik zaslon, veliko datotek in mi je tako res všeč, če pa imaš samo tri komade gor, je tvoj okus res porazen...

Zgodovina sprememb…

iso2000 ::

shuffle ni tako zanič. Imam prvo generacijo "kljukice" in se pridružujem mr1two-ju. Zadeva je sicer res zelo enostavna, ampak dejstvo je, da deluje in to presenetljivo dobro. player je zelo vzdržljiv, zvok je kar kvaliteten in player lahko poganja tudi kakšne večje slušalke, pa še baterija drži po letih uporabe še vedno enako dolgo. To je moj sekundarni player in ga imam skoraj isključno za športanje.
Drugače še nisem našel boljše zadeve kot je Cowon D2. Telefon je pa za telefonirat.
Drugače pa iščem še tretji player, ki bi služil predvsem kot backup cele zbirke glasbe, ki jo imam v digitalni obliki. Tretnutno še nisem našel drugega kot Ipod Classic. Rabil bi pa vsaj 100 GB prostora. Ampak očitno so se vsi proizvajalci usmerili na Flash pomnilnike in/ali v oblake.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
111003 (912) Tomson
»

Mp3 player - kaj je trenutno top?

Oddelek: Kaj kupiti
424214 (3098) joc12
»

MP3 predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
164241 (3901) house
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175635 (31333) M.B.
»

kateri MP3 player?

Oddelek: Kaj kupiti
293926 (2770) koyotee

Več podobnih tem