» »

Računalnik ''Zafrkava''

Računalnik ''Zafrkava''

adict123 ::

Pozdravljeni, spet jaz ja, sicer mam sedaj novi problem a vseeno prosim za vašo pomoč.. Vem da je naslov malo čuden a vseeno.. Že 2 Dneva imam isto težavo in sicer računalnik šteka prav šteka, ko grem igrati CoD4 držim levi klik z AK-47 in spustim in mi naprej strelja, ali pa da mi niti ne gre nič premikat.. Tudi na Google Chrome šteka ko kliknem za scroll down ( tisto tam na desni strani ko je črta ) kliknem pa grem dol spustim pa se kr prijeme na tisto črto..No začelo se je v sredo, ko sem si nalozil Bandicam in Real Player, a res nevem kaj bi bilo.. Pregledal sem z Avast! - Celoten Pregled Sistema in mi je zaznalo 1 virus, Visoke ravni.. pa sem ga zbrisal, računalnik še enkrat zagnal pa so bili isti problemi.. Zbrisal sem tudi vse igre, Bandicam, Real Player a še vedno.. Prosim za pomoč, Prijatelj pravi da mi bo po domače povedano računalnik ''crknil'', a nočem da se to zgodi saj je novi, in na svojem računalniku imam dosti pomembnih stvari..

Edit : pozabil sem še, da na Youtube mi vedno da posnetke v 240p..

LP Nejc.
there's no chemical solution to a spiritual problem
  • spremenilo: adict123 ()

draciel ::

A imaš možnost zamenjat grafično kartico ter delovanje računalnika preizkusit z drugo?

adict123 ::

Grafična pomoje tu nima nič pri tem opravka..
P.S : Računalnik je na pol mrtev.. komaj sem ga dobil gor na internet..
there's no chemical solution to a spiritual problem

Xserces ::

draciel je izjavil:

A imaš možnost zamenjat grafično kartico ter delovanje računalnika preizkusit z drugo?

+1

drugace pa format in pa lepo driverje na nov gor
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

adict123 ::

Xserces : nebi bila dobra ideja saj nimam Orginalnega Windows 7,
drugače če vam bo to kaj pomagalo : je virus.. ker mi je Windows 7 Sesul in sem ga komaj prizgal
there's no chemical solution to a spiritual problem

Zeratul ^^ ::

A novih neoriginalnih neznas instalirat?
#yolo

c00L3r ::

Preveri temperature s SpeedFan. Lahko da se ti pregreva in sistem sam spusti frekvenco procesorja. Če imaš možnost odpri računalnik in preveri, če se ventilatorji vrtijo.

adict123 ::

Prenosnik imam, Raynor : Moj Trdi Disk, Ne Sprejema NeOrginalnih Windosov, sem že sam poskusil in dal tudi Prijatelju in ni šlo..

In še nekaj sem ugotovil, če dam ctrl in levi klik v CoD4 je enako kot da samo levi klik drzim pa samo strela.. nekaj mora biti.. prosim še za vnaprej če kdo pomaga
there's no chemical solution to a spiritual problem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: adict123 ()

amigo_no1 ::

Kako dela v "safe mode with networking" ?

c00L3r ::

No, kaj pravijo temperature? Recimo v windows-ih, ko ni noben program pognan?

Aja, na vsak računalnik se dajo namestit windowsi. Tako originalni, kot tisti drugi :P Ker ni razlike med original in ne original med namestitvijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934132109 (17355) Bantani
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672302 (15068) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869845 (11750) oo7
»

Dobre Online Igrce Za Slab Racunalnik

Oddelek: Igre
332934 (1816) BigSexy
»

Nakljucno resetiranje racunalnika (asus p45, hd 4870...)

Oddelek: Pomoč in nasveti
332105 (1260) Mordecai

Več podobnih tem