» »

Išče se Subaru Forester Diesel

Išče se Subaru Forester Diesel

msjr ::

Letos smo v našem prvem celovečernem filmu posneli Subaru Forester diesel in iščemo kakšnega lastnika tega modela, da bi posneli zvok vozila. Če ste iz Ljubljane ali okolice in bi dovolili snemanje zvoka v vašem avtomobilu oz. poznate koga, ki ima ta avto in bi lahko prišel v Ljubljano, se mi oglasite. Snemanje zvoka bi se odvijalo ob večernih urah (oz. ko grejo ptiči spat), okoli ene ure, malo bi se vozili po cesti, tako da mora biti registriran. Vozi lahko lastnik vozila.

Yugos ::

seveda kot se v slo spodobi brez plačila, naj še on benz in svoj čas plača in tako kot pri zaposlitvi naj bo vesel da lahko sodeluje...

Gwanaroth ::

Če ste snemali video tega vozila, zakaj niste posneli še audio? o_o
Lights often keep secret hypnosis..

Architect ::

Morda so uničili motor ali izpuh in je imel grd zvok :D

Sicer pa ne, ne poznam. Glede na to da plačilo potnih stroškov in časa lastnika vozila ni vključeno, sklepam tudi da se nihče ne bo javil.

Zgodovina sprememb…

msjr ::

Ni napisano da ni plačila, ne vem od kje vam ideja da ga ni. Mislil sem da je jasno da se take stvari plačajo, mogoče pa slovenceljnem to ni jasno. No, pa da napišem: je plačano in vsi stroški se povrnejo.

Good Guy ::

Kaj vi interneta ne poznate?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: msjr ()

msjr ::

Poznamo internetse in studio s katerim delamo ima veliko bazo zvokov. Nakup zvoka je povezan z avtorskimi pravicami, kar pa zna biti včasih zelo komplicirano (območje odkupa, čas) in je ceneje in enostavneje če posnameš svojega. Kar se tiče zvoka na setu pa ne vem, zakaj ga niso takrat posneli, ker me ni bilo zraven.

Sicer pa smo avto dobili in mislim, da je že posneto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prehitra vožnja z mojim vozilom, šofer drugi (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
766143979 (26191) solatko
»

Partnerko dobil radar (z mojim avtomobilom) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
30187783 (52779) Darko!
»

Plačilo kazni za prometni prekršek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6725544 (12859) Aston_11
»

kazen zaradi nehomologiranega izpušnega lonca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9931809 (10113) Mehmed
»

Bodo redarji tudi policisti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
767489 (6149) Ziga Dolhar

Več podobnih tem