» »

Pomoč poškodoval tuje vozilo

Pomoč poškodoval tuje vozilo

Bura ::

Pred cca. pol leta sem nekomu ki je imel parkiran avto ob robu ceste podrsal sprednji desni blatnik (zelo malo) ter mu na to še povedat o tem.Bile so tudi priče.(Zmenila sma se za nek denar, vendar je povedal preveliko ceno zato sem mu plačal samo polovico.Sedaj, po pol leta pa me izsiljuje s prijavo na policijo itd. Zanima me če je to po pol leta mogoče? Glede na to da si je že on avto popravil in vse. V bistvu me zanima kaj mi sploh lahko po pol leta?

DimmniBurek ::

Zelo dvomim, da ga bodo resno jemali, za eno prasko, ki je že popravljena. Če so bile priče njegovi prijatelji, potem zna biti malo bolj komplicirano, vendar, bi te lahko kdorkoli v vsakem primeru izsiljeval, čeprav bi mu plačal polno ceno.
There Is No Stronger Drug Than Reality

draciel ::

@Bura. Če ni skrivnost. Za kakšen avto se je šlo? Koliko € je zahteval ?

Bura ::

Ford Mondeo 2003 in Opel Vectra 2007 letnik.Več kot 300€.Blatnik je bil počohan na Opel Vectri.Moj avto sem pa samo spoliral pa se ni nič poznalo.

draciel ::

Evo recimo na bolhi je sprednji odbijač za 08 letnik vectra 150€. Tako da bi mogoče za 07 bil še kaj cenejši? ..definitivno je zahteval preveč. Vendar če je šel po novega pa zna cena zrasti okoli 300€ če ne še mnogo več ( ugibam ).

Po mojem mnenju si naredil prav da si mu plačal pol cene. V vsakem primeru če mu bi dal 300€ za odbijač, bi šel po rabljenega in ostalo pospravil v žep.

Ne boj se . Dost ti ne more.

Bura ::

Vem ja, zanima pač me kaj mi lahko, ker grozi s policijo kao pobeg s kraja prometne, smešno mi je samo to ker si je avto že zdavnaj popravil.Ne vem, kako bi sploh potem policija kakšno škodo lahko ocenila.Zgodilo se je pa v kr neki ulici, cesta brez črt in pločnikov.

Nikonja ::

Lahk si v rit zatakne ker zdaj tudi nima več dokazov.

amigo_no1 ::

OP
Imata kaj na papirju ?

draciel ::

Nč nebo ratal, ker nima dokaza sploh pa če je že blatnik popravljen. Mislm.. pol jaz lahk grem na policijo in obtožim kogarkoli. Ne bo šlo..

KruceFix ::

Imel sem podobno izkušnjo tudi sam. Na srečo tisti ni imel računa (dokaz) ličarja in se je vse končalo v mojo prid.
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

Vice ::

Prijavi ga, da te izsiljuje in da od straha ne moreš spat ponoči, ker te mučijo more...

Še nekaj... Koliko pa ti daš za zavarovanje, da se ti je splačalo dat 150€ na roke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

Invictus ::

Dejstvo je da si ti v tem primeru prasec. On ti je šel na roko, pogodila sta se za denar, ki mu ga nisi dal.

On bi lahko poklical policijo in naredil uradni zapisnik. Iz tega bi sledilo:

1. Kazen policije
2. Zavarovalnina bi narasla za 3 razrede

Ampak ti se greš zdaj pametnega in mu serješ po glavi. V mojih očeh si ti pezdetek.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Phantomeye ::

Invictus je izjavil:

Dejstvo je da si ti v tem primeru prasec. On ti je šel na roko, pogodila sta se za denar, ki mu ga nisi dal.

On bi lahko poklical policijo in naredil uradni zapisnik. Iz tega bi sledilo:

1. Kazen policije
2. Zavarovalnina bi narasla za 3 razrede

Ampak ti se greš zdaj pametnega in mu serješ po glavi. V mojih očeh si ti pezdetek.


Potem pa pojasni zakaj se je po pol leta odlocil za to?

kuglvinkl ::

Niggaz chill.

Architect ::

Phantomeye, verjetno je čakal da bo dobil svoj denar, zdaj pa ima čakanja dovolj in je zagrozil s policijo.

Bura, v mojih očeh si navadn pezdetek ti in ne človek, ki bi rad svoj denar dobil nazaj. Če bi on takrat klical policijo bi ti dobil kazen iz strani policije, zavarovalnica bi bila dražja za mislim da 3 razrede, zavarovalnici bi verjetno moral plačati kazen.

rabljen odbijač se dobi MORDA pod 200 eur, če pa kupiš novega in ga daš prebarvat, tako da je avto videti kot nov, pa niti približno ni tako poceni. Seveda moraš upoštevat da se odbijači danes lepo ukrivljajo, tako da odbijač je lahko videti cel, spodaj pa je vsa plastika počena.

Ampak na koncu je slab človek tisti, ki si mu stolkel avto. Luštno.

Zgodovina sprememb…

Assass1n ::

Za prijavit ima 24ur od nesreče, policaji se ne bojo z tem ukvarjali.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Vikking ::

draciel je izjavil:

Evo recimo na bolhi je sprednji odbijač za 08 letnik vectra 150€. Tako da bi mogoče za 07 bil še kaj cenejši? ..definitivno je zahteval preveč. Vendar če je šel po novega pa zna cena zrasti okoli 300€ če ne še mnogo več ( ugibam ).



Ni zahteval preveč, če je hotel 300€. Če gledam gornji primer iz bolhe, stane samo odbijač 150€, kvadratni meter barvanja pa stane 100€ (skupaj z demontačo in vsem potrebnim za nanos barve).
V bistvu si mu plačal polovičko, zato pa so sedaj problemi.

M-XXXX ::

Hmm, res je za 150€ ti odbijača še pogledajo ne, tud 300€ je hudičevo malo, oziroma na uradnem servisu niti približno nebi šlo čez tako, da si ga kratko malo nategnil...

Bura ::

Kdo je omenjal odbijaČ pezdeteki? Noben! Napisal sem blatnik! Ki bi se dal spolirat, vendar je bil človek prelen da bi ga spoliral in je dal celo stran raje barvat ker je mel že celi avto nekaj zjeban in potem iz celotne cene ven potegnil kao mojo škodo samo. Sploh pa nisem vprašal kdo je prasec in kdo ni, vprašal sem samo kaj mi lahko.Cajti so pa taki, da prasec je zdravo bit.Bolj si dober bolj najebeš :D To mi je velikokrat šola bla, a sad ču biti ja prasec ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bura ()

kuglvinkl ::

No, pa smo še eno temo obdelal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nesreča na parkirišču (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35569881 (42423) imagodei
»

Nesreča na parkirišču

Oddelek: Na cesti
436964 (4840) Scorpy84
»

Nesrečna in kritje popravila škode

Oddelek: Na cesti
463852 (2833) DePalmo
»

Trk z avtom

Oddelek: Loža
475603 (4259) Ejsi_Disi
»

Prometna nesreča, informacije

Oddelek: Na cesti
373040 (2119) Tilen

Več podobnih tem