» »

Kateri program za izdelavo menijev autorun CD-jev?

Kateri program za izdelavo menijev autorun CD-jev?

Klemenn ::

torej..prijatljem posojam razne cdje..recimo kaki divx 5 pa mi vsak pravi..kje , kaj , kako ?? pa bi najraj če se da..da naredim en meni...torej ko daš cd noter...se zažene meni..ki bi ga poljubno jzst naredu..meni je lahko čist preprost..kvadratki noter pa bi recimo pisalo divx 5...pa naj bi bil tut bolj enostaven progi...kaj priporočate?
  • spremenil: Tomi ()

TylerDurden ::

Autoplay menu studio verzija X (x = čim višja številka tem boljše, najmaj pa 3.0).
Let\'s make some soap ...

BaRtMaN ::

Ja, AMS je dober, samo je lahko za začetnika malo preveč kompliciran. Sam uporabljam MakeCD-ROM, ki je bolj enostaven. Najprej naredim gumbe v Dreamweaverju (ali Flashu), prtiskam PrintScrn in shranjujem gumbke kot .bmp. Potem najdem eno ozadje (640x480 max), gor nalimam gumbe. Grem v program, naložim ozadje, določim HotSpote in dela ko zamorc. :)

Menije delam samo za filme, mam pa 4 gumbe max: Play Movie, Install Codecs, Browse CD in Exit. Za zadnja 2 maš posebno možnost v programu, ampak sta grda. No, ti dajem en primer (na Play Movie je kazalec).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Klemenn ::

še kdo*:\

Zgodovina sprememb…

(sic) ::

Vzemi si v roke knjigo Programiranje v C++ za okolje Windows pa v C++ skup spacaj en sposoben program pa maš...

Trenutno se ukvarjam s tem :)))

Če mi kaj pametnega grata me lahko mejlaš, da ti ga bom poslal...

Klemenn ::

ko boš spisal..veš kje napisat .)

BaRtMaN ::

Make CD-ROM 4.3, kot sem že nsapisal in dal primer zgoraj. Je res simpl. Ne mislt, da se vse dobi servirano na pladnju!

freejack ::

bartman; nice work s tistim menujem, cool slika... :D

zile ::

Nice :)

BaRtMaN ::

Hvala, ampak mi tale rešitev ni ravno najbolj všeč, ker so gumbi preveč stisnjeni. Pač nisem mel velik prostora za njih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] podnapise vkodirat v divx (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7924263 (11339) Alessio983
»

[DivXviD] KISS predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
53886201 (19224) tomko030
»

Visual C++ oz. Basic ali Borland Deplhi 7?

Oddelek: Programiranje
382560 (1965) BBB
»

Finta s codeci!!

Oddelek: Zvok in slika
152296 (1931) Zoidberg
»

NanDub

Oddelek: Zvok in slika
131877 (1531) zile

Več podobnih tem