» »

povezava računalnik tv

povezava računalnik tv

|ke ::

Pozdravljeni!

Prebral sem že ogromno tem na to temo pa vseen ne uspe. Skratka imam laptopa ki ma izhod 7-pin s-video al pa VGA. na tv-ju imam pa vhod 4-pin s video pa tiste obične vhode rumen,rdeč,bel, pol mam Component Video (rdeča,zelena,modra) al pa scart.
Na eni tuji strani sm najdu kabl ki bi najbrž mogu delat (http://ep.yimg.com/ca/I/videoware_2211_... sam to je tam nek iz amerike. v sloveniji ne najdem nič podobnga?
mi zna kdo pomagat?
Ike
  • spremenil: |ke ()

PacificBlue ::

nabavi si vga/scart ali vga/s-video pretvornik.

Zvezdica27 ::

lp,

pojdi v kako založeno računalniško trgovino (če se ti da kar laptop vzami s sabo). Po moje bo že Big bang OK, če drugega ni v bližini. Jaz bi iskal VGA (RGB) - Scart ali VGA (RGB) - RGB Component (to zna biti najleša slika).

S-video ni najbolj kavliteten, nekako "pomegli" oz. zapaca sliko. Za filme vseeno OK.

zz

Zgodovina sprememb…

|ke ::

nekje v stari šari sem našel kabel s video 7-pin na drugi strani pa rumen činč. stvar vtaknem v računalnik, činča v tv. povežem še zvok, z drugim kablom - iz izhoda za slušalke na laptopu na belo in rdečo činčo na tvju.
nastavm na računalniku drugi monitor (extend my desktop onto this monitor).. zgodi se nič. na računalniku samo pomežikne slika, na tvju črn ekran.
v čem je fora??
Ike


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564399 (3728) anjica
»

VGA-RGB kabel

Oddelek: Strojna oprema
186351 (4139) hodu63
»

povezava PC-TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2610115 (9176) LordTado
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458310 (7705) opeter
»

LCD monitor povezava - ALi je možno?

Oddelek: Zvok in slika
71773 (1773) Ales22LJ

Več podobnih tem