» »

Proteini

Proteini

1 2 3
4
5

jype ::

innerspace> Jype, pusti idiotom idiotskost, cim se vtikas zraven izpades idiot.

Za razliko od mnogih mene to ne ovira, ker me imajo že itak vsi za bebca.

Hkrati pa deep down in their hearts dobro vedo, da imam prav.

bajsibajsi ::

Ko prebiram tole (in podobne teme tu), opazim kako se jih ene par vedno znova in znova najde in si merijo k****. Pa saj ni vazno, ce si na Vrsicu 6 minut prej, kot nekdo drug. Vazno je da pri tem uzivas in se imas dobro tudi ob naporu, ker ves da si naredil nekaj koristnega za svoje telo in duso.

Zato predlagam, da bi se lahko jutri dobili in udarili eno prijateljsko turo na Orle (npr. ob cca 14 uri bi startali z vznozja, Hradetskega, blizu dolenjke) z gorci. Jaz bi sel takoj, ce se nas nabere vsaj enih 6 (se bolje vec) s ST. Pa ne bi si merili k****, ampak bi sli na easy in se prilagajali najsibkejsemu clenu oz. ce kdo ze mora, bi pac sam sprintal spuro do vrha. Bi bil kdo za? Vabljeni tudi tisti z nekoliko manj kondicije, ceprav je teren srednje zahteven. Ajde, gremo en friendly ride, bodo potem take teme zagotovo napisane bolj inteligentno in z manj useless balasta, kdo ima vecjega.

edit/
okvirni cas turce je dobra ura oz. ce bi sli pocas in s pavzami 1-2 urci max.

Zgodovina sprememb…

jype ::

bajsibajsi> Pa saj ni vazno, ce si na Vrsicu 6 minut prej, kot nekdo drug.

Je važno. Ker za bit na vršiču prvi (27 minut), moraš marsikaj žrtvovati.

bajsibajsi> Bi bil kdo za?

Jutri imam pamže čez in ne bo šlo, bi pa lahko v nedeljo, moram pa s kolesa najprej dol spravit zimske gume.

bajsibajsi ::

Eventuelno bi lahko tudi v nedeljo, ceprav bi sam raje jutri. Pa lahko imas zimske :D, itak je teren samo makadam in gozd, pa tistih 200 metrov tlakovcev ob vznozju.

edit/
lahko bi nalozili v avto, jaz lahko v LJ in okolici poberem enega ali dva :)

Zgodovina sprememb…

jype ::

bajsibajsi> Pa lahko imas zimske :D

Zjebal bom jeklene konice.

bajsibajsi> itak je teren samo makadam in gozd, pa tistih 200 metrov tlakovcev ob vznozju.

A do tja pa s specjalko in gorcem na rami pridem? :)

Looooooka ::

Pravi moski se ne zrtvuje. Oblece se v trenirko, obuje v nike running superge, da nase adidas sportne spegle in Ronhill kapo, se usede v svoj V8 "fuck green" avto in se odpelje do prelaza!

Ce je se posebej testesteronsko bogat dan...zbije 3 kolesarje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

Looooooka> Pravi moski se ne zrtvuje.

Ko mi je katera od sošolk rekla da sem pravi moški, sem jih v preglednici označil za trajno neustrezne.

innerspace ::

Malo futra..

jype je izjavil:

innerspace> Jype, pusti idiotom idiotskost, cim se vtikas zraven izpades idiot.

Za razliko od mnogih mene to ne ovira, ker me imajo že itak vsi za bebca.

Hkrati pa deep down in their hearts dobro vedo, da imam prav.


Sam te nikakor nimam za idiota ali bebca, lih v vednost...ampak sej se menda zavedas, da vecina tvojih postov nima skoraj nobene veze(possibly, in some obscure ways) s samo temo.
In prav te obskurnosti so precej nepotreben balast, ki se kopici malo tu malo tam...
Let it go, man.

Zdej ze pisete o klancih in vzdrzljivosti...wtf??

Proteini? Samo prvih par postov.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

jype ::

Ne more biti naključje, da v laične teme o prehranskih dodatkih moderatorji na računalniškem forumu ne posegajo.

Ampak ker si lepo prosil, naj bo - ne bom več pisal v take teme. Pričakujem seveda, da boste sami razložili novincem, da naj najprej poskrbijo za zdravo prehrano, šele potem pa naj si kupujejo praške, če je res nujno.

innerspace ::

Nisem prosil, le opozoril, da se vozakate po stranpoteh.

Zdi se mi prav, da se spostuje naslov teme.

...absolutno - zdrava prehrana je temelj, brez katerega je nalaganje proteinov(t.i. praskov) popoln nesmisel.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Zgodovina sprememb…

gendale ::

>Zdi se mi prav, da se spostuje naslov teme.
a si prvič v temi o mišicah na st8-O
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

_IKE_ ::

jype je izjavil:

Ne more biti naključje, da v laične teme o prehranskih dodatkih moderatorji na računalniškem forumu ne posegajo.

Ampak ker si lepo prosil, naj bo - ne bom več pisal v take teme. Pričakujem seveda, da boste sami razložili novincem, da naj najprej poskrbijo za zdravo prehrano, šele potem pa naj si kupujejo praške, če je res nujno.



TI TOLE RESNO ?

innerspace ::

gendale je izjavil:

>Zdi se mi prav, da se spostuje naslov teme.
a si prvič v temi o mišicah na st8-O


Upam, da v zadnji te sorte.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

_IKE_ ::

Zdej ze pisete o klancih in vzdrzljivosti...wtf??


ja seveda, če pa je to optimum......"pravi dec" mora biti kolesar/tekač z 175 cm višine in 65kg....


Ko mi je katera od sošolk rekla da sem pravi moški, sem jih v preglednici označil za trajno neustrezne.


hudo prazna mora biti tista preglednica.....


jype je izjavil:

Ne more biti naključje, da v laične teme o prehranskih dodatkih moderatorji na računalniškem forumu ne posegajo.

Ampak ker si lepo prosil, naj bo - ne bom več pisal v take teme. Pričakujem seveda, da boste sami razložili novincem, da naj najprej poskrbijo za zdravo prehrano, šele potem pa naj si kupujejo praške, če je res nujno.



TI TOLE RESNO ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

gendale ::

_IKE_ je izjavil:

jype je izjavil:

Ne more biti naključje, da v laične teme o prehranskih dodatkih moderatorji na računalniškem forumu ne posegajo.

Ampak ker si lepo prosil, naj bo - ne bom več pisal v take teme. Pričakujem seveda, da boste sami razložili novincem, da naj najprej poskrbijo za zdravo prehrano, šele potem pa naj si kupujejo praške, če je res nujno.



TI TOLE RESNO ?

ja

pa mir na svetu

pa konec lakote v afriki

pol se pa zbudiš
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

_IKE_ ::

gendale je izjavil:

_IKE_ je izjavil:

jype je izjavil:

Ne more biti naključje, da v laične teme o prehranskih dodatkih moderatorji na računalniškem forumu ne posegajo.

Ampak ker si lepo prosil, naj bo - ne bom več pisal v take teme. Pričakujem seveda, da boste sami razložili novincem, da naj najprej poskrbijo za zdravo prehrano, šele potem pa naj si kupujejo praške, če je res nujno.



TI TOLE RESNO ?

ja

pa mir na svetu

pa konec lakote v afriki






pol se pa zbudiš




kids can have a dream ?

Mr Hilter ::

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bajsibajsi ()

kitewing ::

Po toliko besedah, še vedno nisem dobil odgovora. Katera prehranska dopolnila priporočate za dolgotrajne napore 2-6h?

Okapi ::

Poguglaj, kaj jedo/pijejo ultramaratonci.

O.

Yugos ::

kitewing je izjavil:

Po toliko besedah, še vedno nisem dobil odgovora. Katera prehranska dopolnila priporočate za dolgotrajne napore 2-6h?


očitno ne bereš!
Saj sem podal par review video in linkov za izdelke!

oemdzi ::

aminokisline BCAA pred naporom

Yugos ::

oemdzi je izjavil:

aminokisline BCAA pred naporom

Amino je mit ki ni potreben in so v sirotki že tako not!

Boljš je pa večji vnos proteina!

Kupiš poceni beljake in si tam!

Par tablet ne nadomesti stotine gramov proteina na dan!

kitewing ::

Kako se obnese Beta-alanin ?

Mr Hilter ::

kitewing je izjavil:

Po toliko besedah, še vedno nisem dobil odgovora. Katera prehranska dopolnila priporočate za dolgotrajne napore 2-6h?


Je jype šel, uhka resno nadaljujemo:

Kaj so ti napori? Bicikel, gradbišče, hosta...?

Pri 6 urah boš vmes rabil že malico- zrezek z rižem/krompirjem in zelenjavo.

Piješ lahko kakšen gainer, oziroma sam narediš mešanico whey+maltodextrin, to sem jaz uporabljal ko sem delal na gradbišću (1,5l plastenka vode in whey+malto).

Biciklisti kdaj kakšne gele iz tube cuzajo, samo to je finančno brespomensko. Ceneje pridejo beljakovinske tablice (Twix, snickers varianta).

Multivitaminska/mineralna tableta 'obvezna' če boš 6 ur švical, bolj učinkovito je jemanje posameznih vitaminov, sploh tisti ki so v softgelu ker 'suha' varianta v večini sploh nima efekta.

Za energijo sem kdaj jemal L carnitine, kakšne tri ure nisem bil utrujen nato pa hitro odreže :(

...

kitewing ::

Napori? Gorski tek, gorsko kolesarjenje, cestno kolesarjenje.

thramos ::

1.2-1.4 g B na kilogram telesne teže. Dovolj OH da zadovoljiš potrebe po kalorijah in nekaj zdravih maščob seveda. Ostali dodatki so po mojih izkušnjah brezveze. No, s tako dolgotrajnimi napori jih nimam veliko.

Yugos ::

kar je najbolj pomembno razumet je da dodatki delujejo kot dodatki!

Hrana mora bit 90%

Če hočeš mišice moraš jest k nor in šele ko si dosegel določenen napor in dvigneš dosti greš na proteinsko dieto brez hidratov, drugače sploh ne rabiš dodatkov!

Poglejte ljudi ki so živeli 30-40 let nazaj pa so imeli dobro mišično strukturo brez kreatina,bca in ostalih tablet!

Če ne delaš močno in če ne dvigneš kaloričen vnos, so te dodatki metanje denarja.

Smešno je ko se nov folk v fitnes vpiše in še preden začnejo telovadit že sprašujejo katere tablete kupit, pa sploh niso niti probali s hrano in max naporom.

Zgleda je tukaj psihološka fora Placeba, kupi tabletko saj bo to naredilo trik...

Mesar ::

Da ne govorimo o recimo vplivu proteinov (beri: whey-a) na čistilne organe telesa. Bo čez par let kr nekaj ljudi z velikimi problemi...
Your turn to burn!

Yugos ::

Mesar je izjavil:

Da ne govorimo o recimo vplivu proteinov (beri: whey-a) na čistilne organe telesa. Bo čez par let kr nekaj ljudi z velikimi problemi...

Ne basej, to je filtrat sirotke in to je iz mleka!
Do sedaj ni študije ki bi pokazala škodljivost sirotke! Poznam folk ki desetletje to jemlje in ni problemov.

Oni samo posušijo sirotko in pakirajo, to je najmanj kemije, izdelki v trgovini imajo nekateri več kemije!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yugos ()

oemdzi ::

Vse je v enormnih kolicinah skodljivo, vendar mislim da Mesar skusa nedomestiti trollanje Jype-a, z tem da mi je Jype dejansko vrhunski troll, mesar pa pac kot mesar ...

Yugos ::

Jest dnevno pijem whey in mam občutek da je k sok, kar resnično čutim kot moč je beljak!

Vzamem približno 200ml in en rumenjak, to je porcija pol pa zraven še brokoli in grah ali stročji fižol.

preden grem spat vzamem whey da čez noč hranim telo in potem lažje vstanem.

Je sigurno fantastično živilo za regeneracijo, pride zelo hitro v kri.

Mesar ::

oemdzi je izjavil:

Vse je v enormnih kolicinah skodljivo, vendar mislim da Mesar skusa nedomestiti trollanje Jype-a, z tem da mi je Jype dejansko vrhunski troll, mesar pa pac kot mesar ...


Problem je, da ne rabijo biti tako enormne in da marsikdo žre to vsepovprek eni zaradi neznanja drugi zato ker hočejo efekt prej... pa po možnosti ob tem pozabljajo na ostal del prehrane.

Yugos je izjavil:

Jest dnevno pijem whey in mam občutek da je k sok, kar resnično čutim kot moč je beljak!

Vzamem približno 200ml in en rumenjak, to je porcija pol pa zraven še brokoli in grah ali stročji fižol.

preden grem spat vzamem whey da čez noč hranim telo in potem lažje vstanem.

Je sigurno fantastično živilo za regeneracijo, pride zelo hitro v kri.


Če maš to za čez noč, zakaj more hitro prit v kri?
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

_IKE_ ::

Mesar je izjavil:

Da ne govorimo o recimo vplivu proteinov (beri: whey-a) na čistilne organe telesa. Bo čez par let kr nekaj ljudi z velikimi problemi...



če imaš predhodne težave z ledvicami definitivno. če pa teh problemov pa z vnosom do recimo do 2g na TT ne težav

Zgodba bo seveda drugačna če greš preko 4 g na TT ( jp tudi take jedilnike sem že videl )

Če maš to za čez noč, zakaj more hitro prit v kri?
....večerni del bi se naj prebavljal počasneje....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

Yugos ::


Če maš to za čez noč, zakaj more hitro prit v kri?


Zato da takoj regeneriraš in da ne prebavljaš ogromnih količin hrane!

Ponoči nimaš potem toliko v želodcu si pa še vedno sit!

_IKE_ ::

Če hočeš mišice moraš jest k nor in šele ko si dosegel določenen napor in dvigneš dosti greš na proteinsko dieto brez hidratov, drugače sploh ne rabiš dodatkov!


drži. vendar bo na tej dieti že malo bolj resen cardio problem ....

Mesar je izjavil:

Da ne govorimo o recimo vplivu proteinov (beri: whey-a) na čistilne organe telesa. Bo čez par let kr nekaj ljudi z velikimi problemi...



leto dni star povzetek vplivov wheya na ledvice :http://www.livestrong.com/article/26180...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

Mesar ::

Your turn to burn!

Yugos ::

Mesar je izjavil:

Tukaj imaš še enega... http://www.livestrong.com/article/50464...


in not piše

Although the kidneys are involved in the removal of protein waste, there is no direct link between whey protein and kidney stone formation.

_IKE_ ::

Da zaključimo z škodljivostjo wheya ledvicam :

Če si zdrav , potem whey ni škodljiv ob normalni uporabi.

Če pa imaš težave z ledvicami potem je logično da bo whey škodoval, pa ne samo whey verjetno še marsikaj drugega tudi ...

3man ::

:)
Po zabavnem trolanju ste spet zabluzili. Resno.
Ko se vam pokvari avto greste h avtomehaniku, kajne? Zakaj pa zdaj kakega dietetika ne vprašate?
Na tehnološkem forumu se pričakuje OK odgovore na tehnološka vprašanja, pomoje. No, druge vrste vprašanj tudi razumem, saj smo ljudje s čimbolj polnim življenjem in raznovrstnimi interesi in je fino prebrat teme ala "kako zapelat žensko", ampak tole nabijanje o prehrani in še bolj zabluzenih trditvah popolnih nevednežev na to temo je pa smešno. A če vprašam kako si naj pozdravim zob mi boste tudi naredi-sam variante našteval? :))
Jao...

_IKE_ ::

3man je izjavil:

:)
Po zabavnem trolanju ste spet zabluzili. Resno.
Ko se vam pokvari avto greste h avtomehaniku, kajne? Zakaj pa zdaj kakega dietetika ne vprašate?
Na tehnološkem forumu se pričakuje OK odgovore na tehnološka vprašanja, pomoje. No, druge vrste vprašanj tudi razumem, saj smo ljudje s čimbolj polnim življenjem in raznovrstnimi interesi in je fino prebrat teme ala "kako zapelat žensko", ampak tole nabijanje o prehrani in še bolj zabluzenih trditvah popolnih nevednežev na to temo je pa smešno. A če vprašam kako si naj pozdravim zob mi boste tudi naredi-sam variante našteval? :))
Jao...


Bi lahko malo bolj pojasnil ?

3man ::

_IKE_ je izjavil:

3man je izjavil:

:)
Po zabavnem trolanju ste spet zabluzili. Resno.
Ko se vam pokvari avto greste h avtomehaniku, kajne? Zakaj pa zdaj kakega dietetika ne vprašate?
Na tehnološkem forumu se pričakuje OK odgovore na tehnološka vprašanja, pomoje. No, druge vrste vprašanj tudi razumem, saj smo ljudje s čimbolj polnim življenjem in raznovrstnimi interesi in je fino prebrat teme ala "kako zapelat žensko", ampak tole nabijanje o prehrani in še bolj zabluzenih trditvah popolnih nevednežev na to temo je pa smešno. A če vprašam kako si naj pozdravim zob mi boste tudi naredi-sam variante našteval? :))
Jao...


Bi lahko malo bolj pojasnil ?


Kateri del?

_IKE_ ::

ampak tole nabijanje o prehrani in še bolj zabluzenih trditvah popolnih nevednežev na to temo je pa smešno
tale bo dovolj ....

Yugos ::

3man je izjavil:

:)
Po zabavnem trolanju ste spet zabluzili. Resno.
Ko se vam pokvari avto greste h avtomehaniku, kajne? Zakaj pa zdaj kakega dietetika ne vprašate?
Na tehnološkem forumu se pričakuje OK odgovore na tehnološka vprašanja, pomoje. No, druge vrste vprašanj tudi razumem, saj smo ljudje s čimbolj polnim življenjem in raznovrstnimi interesi in je fino prebrat teme ala "kako zapelat žensko", ampak tole nabijanje o prehrani in še bolj zabluzenih trditvah popolnih nevednežev na to temo je pa smešno. A če vprašam kako si naj pozdravim zob mi boste tudi naredi-sam variante našteval? :))
Jao...



Ne basini!

Izrecnih študij ni ker je poplava teh izdelkov velika, in je trg omejen na športnike in ne ogromno populacijo!

Tako je večina stvari omejena na recenzije uporabnikov ki so dolgo uporabljali in sami moramo gledati določeno sestavo in poiskati na internetu ali je ta snov škodljiva kot aspartam...

čisti primer je HGH in steroidi ki v zelo majhnih količinah močno koristijo zdravju vendar so brez raziskav ker so prepovedane odvisni od kvazi športnikov ki vzemajo doze brez vednosti 100x večje.

Rabimo raziskave sploh pa na področju hormonov ki jih imamo v telesu in z leti močno upahnejo in bi jih lahko nadomestili v točnem odmerku če bi le imeli dovoljene javne raziskave.

Glede osnovnih dodatkov kot so whey ali kreatin pa že recenzije tisoče uporabnikov govori o njihovi jakosti in ali resno škodijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yugos ()

Okapi ::

Bolj je vprašanje, koliko kaj res koristi. Kaj in koliko česa recimo jesta Djoković in Federer?

O.

Yugos ::

Okapi je izjavil:

Bolj je vprašanje, koliko kaj res koristi. Kaj in koliko česa recimo jesta Djoković in Federer?

O.


Če že jemljejo kaj so to kakšna poživila kot je EPO ali kaj za vzdržljivost.
Đoković tudi pazi da ne je gluten!

3man ::

_IKE_ je izjavil:

ampak tole nabijanje o prehrani in še bolj zabluzenih trditvah popolnih nevednežev na to temo je pa smešno
tale bo dovolj ....


Primer:
"Je jype šel, uhka resno nadaljujemo:
Kaj so ti napori? Bicikel, gradbišče, hosta...?
Pri 6 urah boš vmes rabil že malico- zrezek z rižem/krompirjem in zelenjavo.
Piješ lahko kakšen gainer, oziroma sam narediš mešanico whey+maltodextrin, to sem jaz uporabljal ko sem delal na gradbišću (1,5l plastenka vode in whey+malto).
Biciklisti kdaj kakšne gele iz tube cuzajo, samo to je finančno brespomensko. Ceneje pridejo beljakovinske tablice (Twix, snickers varianta).
Multivitaminska/mineralna tableta 'obvezna' če boš 6 ur švical, bolj učinkovito je jemanje posameznih vitaminov, sploh tisti ki so v softgelu ker 'suha' varianta v večini sploh nima efekta.
Za energijo sem kdaj jemal L carnitine, kakšne tri ure nisem bil utrujen nato pa hitro odreže :("

Kaj je to resna debata? Mislim seveda na vsebino posta, to ni napad/degradacija uporabnika. Ti _IKE_ si pa večino časa sesuval druge uporabnike z nekimi vprašanji, kaj uporabnega pa 99isostarju nisi napisal, knde.

oemdzi ::

Dejstvo je, da raziskave so ponavadi podprte iz strani proizvajalcev sportne prehrane in namesto, da bi svetovali KAJ POCETI za zeljen rezultat ti rajsi povejo KAJ JEMATU za zeljen rezultat. Seveda s tem ne trdim, da je vse larifari, ampak brez nas oni ne obstajajo in seveda logicno, da ti ne bojo svetovali nekaj kar bi celo pomenilo zmanjsanje uporabe njihovih izdelkov, ker oni tezijo k cim vecji potrosnji...

Yugos ::

oemdzi je izjavil:

Dejstvo je, da raziskave so ponavadi podprte iz strani proizvajalcev sportne prehrane in namesto, da bi svetovali KAJ POCETI za zeljen rezultat ti rajsi povejo KAJ JEMATU za zeljen rezultat. Seveda s tem ne trdim, da je vse larifari, ampak brez nas oni ne obstajajo in seveda logicno, da ti ne bojo svetovali nekaj kar bi celo pomenilo zmanjsanje uporabe njihovih izdelkov, ker oni tezijo k cim vecji potrosnji...


Sej zato maš forume kjer folk posta o produktu potem v fitnesu vprašaš folk k to uporablja in v parih mesecih se za dober produkt zve ostalo se zavrže!

Okapi ::

:)) Ja, točno tako se širi tudi glas o čudežnih zmožnostih homeopatskih zdravil. Ljudski glas je v takih primerih vreden ne nič, ampak manj kot nič.

O.

oemdzi ::

Jaz sem imel bolj v mislih to, koliko B na g dejansko potrebujemo, koliko procentov nevem recimo kreatina dejansko pomaga, oziroma koliko ga je optimalno in vsak dodaten gram ima minimalen izkoristek v primerjavi z zacetnim gramom.Pac jasno mi je da ce si profesionalc steje vsaka malenkost.. Jaz pa govorim o optimalni prehani za nekoga, ki ni v njihovi fazi...

izmisljeni teoreticni racunalniski primer:

procesor 1ghz = 10 eur
procesor 2ghz = 22 eur
procesor 3ghz = 50 eur
procesor 4ghz 200 eur

recimo, da so take cene.. Torej vsakemu je jasno da je 3ghz za 50 eur nekak najbolj optimalna zadeva, ker za najhitrejsega, da dobimo 1,33x hitrejsi procesor moramo placati 4x vec.

Na isti nacin me zanima neka sportna prehrana na nivoju tega "procesorja", ker tisto kar dobis za nasvete od profijev je hardcore zadeva, ki je prilagojena njim, ker na njih ne deluje vec tisto kar super uspeva na zacetniku oz povprecnemu cloveku.

Zraven pa se je treba se zavedat, da ponavadi tej proji ki dajajo nasvete si lastijo kaksno spletno trgovino za tovrstne izdelke in dvomim ce pri svetovanju ne pretiravajo z kolicinami...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere proteine?? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Šport
800112149 (1310) J.McLane
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15036751 (13921) link_up
»

Prehranska dopolnila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11925403 (21807) kakob
»

Vaje za "six pack" (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
749130887 (92083) fosil
»

proteini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6515259 (11332) killa bee

Več podobnih tem