» »

Večji kot je "kreten", prej dobi punco?

Večji kot je "kreten", prej dobi punco?

Temo vidijo: vsi
««
5 / 14
»»

Ramon dekers ::

redke so ki si zaslužijo tega.

lambda ::

Nisem se zmotila. Kreteni imajo šanse! Če ne drugega, pritegnejo pozornost, to pa je pol dela opravljenjega...:)

Če se ne nagibaš, da bi šla na dejt z njim al pa vsaj na kavo, potem ne moreš trdit, da se nisi :)

jype ::

Ramon dekers> redke so ki si zaslužijo tega.

Šla je spat. Glede kave se bo kot običajno izrazila na zelo nedvoumen način, vsaj kolikor jo jaz poznam. Rekla bo: "Ne."

Ramon dekers ::

ja nimaš kej komanda more bit.

jype ::

Meni je prav :)

Mesar ::

A to mata tiste finte dominacijo? Enkrat sem na wikipediji bral, da je to znak nekih problemov v določnem obdobju v življenju posameznika. Zaj kok drži pa nea vem ne..
Your turn to burn!

jype ::

To mava prelaganje odgovornosti. Ko se njej ne da reče da jaz ne pustim, ko jaz nočem pa rečem, da gospa ne dovolijo.

Deluje bolje kot "ne smem pit, sm se komi odvadu".

GoodSatanist ::

galu je izjavil:

Ne vem, če ste (smo) vsi na isti frekvenci.

Francoski poljubi || sex || dolgoročno funkcionalno razmerje?:|


Verjetn oboje troje.:))

marijancek ::

ko jaz "osvajam" žensko sem razočaran, če me ne napizdi in me sprejme prijazno. čisto resno.

GoodSatanist ::

Pol poznam pravo zate! Čisto resno. Jst sem se je tako bal, da pomoje bolj (iščem pravi izraz - ja neomikane, zagrenjene, neusmiljene) ženske ni na tem svetu.:)) Vem sam kera je ona, ker žvi čist u svojem svetu, drugače pa kontakta nimam. Garantiram da boš napizden!:)) Je pa visoka 2 metra, bivša košarkarica, pa ni kosmata ali kaj podobnega, da ne bi mela ženskih karakteristik, ampak jaz kaj takega še nisem doživel.:))

Zgodovina sprememb…

GoodSatanist ::

Bla je nesramna do vseh, ne sam do mene, brez izjeme. Vem pa ime pa priimek. :D

Zgodovina sprememb…

GoodSatanist ::

Rambo help me:))

(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Mr Hilter ::

marijancek je izjavil:

ko jaz "osvajam" žensko sem razočaran, če me ne napizdi in me sprejme prijazno. čisto resno.


+1

Jaz zmeraj pristopim kot največji kreten na svetu in če čez 30 sekund ne kriči name je brezveze. Kdaj kakšna joka, samo to ni moj probljem 8-)

jype ::

Preveč se vam mudi.

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Preveč se vam mudi.


Moj čas je dragocen in moje življenje je moje. Nimam namena zapravljati svojega časa za druge ljudi. To ne pomeni da nisem pripravljen pomagati neznancu na cesti, sploh ne. Nimam pa namena življenja posvečati eni osebi, jo imeti na prestolu in si svoje življenje prilagoditi njenim zahtevam. Razen kakšni € miljonarki ali pa tujski legiji. Kar bo prej.

Mesar ::

A Mr_H. že ma idejo, da bi se prodajal. Vrjamem, da je vedno več takih ampak marsikdo pa nebi mogo s tem živet.
Your turn to burn!

Mr Hilter ::

Mesar je izjavil:

A Mr_H. že ma idejo, da bi se prodajal. Vrjamem, da je vedno več takih ampak marsikdo pa nebi mogo s tem živet.



Mojo idealno žensko lahko opišeš s številkami 90-60-90!

90 let, 60 vročine pa 90 miljonov na banki

Mesar ::

Mr Hilter je izjavil:

Mesar je izjavil:

A Mr_H. že ma idejo, da bi se prodajal. Vrjamem, da je vedno več takih ampak marsikdo pa nebi mogo s tem živet.



Mojo idealno žensko lahko opišeš s številkami 90-60-90!

90 let, 60 vročine pa 90 miljonov na banki


Si pa poceni...
Your turn to burn!

Ramon dekers ::

Mr Hilter je izjavil:

jype je izjavil:

Preveč se vam mudi.


Moj čas je dragocen in moje življenje je moje. Nimam namena zapravljati svojega časa za druge ljudi. To ne pomeni da nisem pripravljen pomagati neznancu na cesti, sploh ne. Nimam pa namena življenja posvečati eni osebi, jo imeti na prestolu in si svoje življenje prilagoditi njenim zahtevam. Razen kakšni € miljonarki ali pa tujski legiji. Kar bo prej.



tujski legiji? lol...Kanon futr je dobr bit ja...

Mr Hilter ::

Raje sem kanon futr, kot pa biti podoben okoliškim vezanim 'moškim'. Vsaka prilika da se poslini okoli kake druge jim je suhega zlata vredna.

jype ::

Mr Hilter> Vsaka prilika da se poslini okoli kake druge jim je suhega zlata vredna.

Okoli katere se pa samski moški slinite in katere kovine je taka priložnost vredna, da se v tem ločite od "vezanih"?

Ježeštana, s čim vsem se eni tolažijo.

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Mr Hilter> Vsaka prilika da se poslini okoli kake druge jim je suhega zlata vredna.

Okoli katere se pa samski moški slinite in katere kovine je taka priložnost vredna, da se v tem ločite od "vezanih"?

Ježeštana, s čim vsem se eni tolažijo.


Ko se vezan ali pa samski slini okoli češplje, je velika razlika. Vem da je ne vidiš, to razumejo samo dedci. Prašaj tvojo naj ti objasni, he he he... dobro razume.

D3m ::

Jaz se slinim ob samskih in vezanih. :)) Kaj zdaj?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mesar ::

D3m je izjavil:

Jaz se slinim ob samskih in vezanih. :)) Kaj zdaj?


Hornič.
Your turn to burn!

GoodSatanist ::

Mr Hilter je izjavil:

marijancek je izjavil:

ko jaz "osvajam" žensko sem razočaran, če me ne napizdi in me sprejme prijazno. čisto resno.


+1

Jaz zmeraj pristopim kot največji kreten na svetu in če čez 30 sekund ne kriči name je brezveze. Kdaj kakšna joka, samo to ni moj probljem 8-)


Dobra!:))
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

jype ::

Mr Hilter> Ko se vezan ali pa samski slini okoli češplje, je velika razlika.

Ja, očitno ni na pravo (in dovolj močno) vezan, če se mora slinit okol drugih, ane?

Mr Hilter> Vem da je ne vidiš, to razumejo samo dedci.

Naj se kar citiram: Ježeštana, s čim vsem se eni tolažijo.

kr1ženska ::

Mesar je izjavil:

D3m je izjavil:

Jaz se slinim ob samskih in vezanih. :)) Kaj zdaj?


Hornič.


Hja... Če je tipo zaseden in se slini okoli katere koli ženske, to ti je najbolj glup kreten! Tega ženske res ne maramo. Če se pa samski tip slini okoli zasedene ženske, ji pa s tem samo dvigne samozavest. Je dober občutek, ko te po trajni zvezi tipi še vedno opazijo.

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

ampak, jaz imam v službi enega zelo velikega kretena, pa nima punce
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

kr1ženska ::

FlyingBee je izjavil:

ampak, jaz imam v službi enega zelo velikega kretena, pa nima punce


Povabi ga na slo-teh. Mu bomo predstavili Ramona. Mislim da se bosta kar dobro ujela :))

FlyingBee ::

kako pa kot študentka veš, kaj si že v dolgotrajni zvezi?

kdao se pa ne slini po mladih puncah med 18 in 24 leti, ali pa recimo študentkami (ne vsemi, da ne bo pomote)
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

jype ::

Zdaj pa nisem več prepričan, kaj pomeni "sliniti se", na primer po mladih puncah.

Lahko kdo podrobneje razloži?

GoodSatanist ::

FlyingBee je izjavil:

ampak, jaz imam v službi enega zelo velikega kretena, pa nima punce


Zase težko ocenim nivo kretenosti.:D

Plus tega, če že sem kreten, sem kar velik oziroma nisem majhen (mislim fizično, mensezdi da je Toše enkrat to izjavil, lol). Hotu sem povedat, da tudi fizično majhni kreteni pod 170 cm dobijo punce, kot tudi fizično večji kreteni nad 180 cm.

Anyway, velikost kretena ni neko merilo.:))
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

lambda ::

Tipe klasificirate po kretenih in ne-kretenih. Morda bi bilo, zavoljo metodološke uravnovešenosti klasificirat še ženske po kurah in ne-kurah. :)

GoodSatanist ::

Ali pa sociološko teorijo kretenov in kur, namesto levov in lisic.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

kr1ženska ::

FlyingBee je izjavil:

kako pa kot študentka veš, kaj si že v dolgotrajni zvezi?

kdao se pa ne slini po mladih puncah med 18 in 24 leti, ali pa recimo študentkami (ne vsemi, da ne bo pomote)


Wopala. Zase res ne morem reči, da vem, kaj pomeni biti v dolgi zvezi.
Oziroma, kaj sploh pomeni biti v dolgi zvezi? Če dva npr hodita 6 let pa ne živita skupaj ozoroma se vidita vsega skup 2x na teden, ali pa dva, ki hodita 3 leta in nekoliko toliko časa tudi živita skupaj, ali to pomeni da sta v resni zvezi? Koliko časa moreš biti z nekom, da si v resni zvezi? Ali se resnost veze res meri v času?

Kot sem že enkrat rekla. Me je nekako povsod dovolj in slišim, vidim, poslušam marsi kaj. Tokrat sklepam po izkušnjah drugih in ker govorimo o ženskah sebe mečem v isti koš.

jype ::

kr1ženska> Ali se resnost veze res meri v času?

Seveda ne. Meri se v odgovornem ravnanju obeh partnerjev za skupno dobro.

kr1ženska ::

jype je izjavil:

kr1ženska> Ali se resnost veze res meri v času?

Seveda ne. Meri se v odgovornem ravnanju obeh partnerjev za skupno dobro.


Se pravi, imam za sabo resne zveze in lahko govorim iz svojih izkušenj ;)

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

kr1ženska> Ali se resnost veze res meri v času?

Seveda ne. Meri se v odgovornem ravnanju obeh partnerjev za skupno dobro.


Skratka, koliko si se pripravljen odpovedati, prilagoditi njeni volji. Te že vidim ko se (skrivajoč pred njo) sliniš po drugih suhih češpah.

Ramon dekers ::

kr1ženska je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

ampak, jaz imam v službi enega zelo velikega kretena, pa nima punce


Povabi ga na slo-teh. Mu bomo predstavili Ramona. Mislim da se bosta kar dobro ujela :))



no, no začni živeti življenje izven študentskega doma. Eh well nekateri ne boste nikoli odrasli.

Mr Hilter je izjavil:

Raje sem kanon futr, kot pa biti podoben okoliškim vezanim 'moškim'. Vsaka prilika da se poslini okoli kake druge jim je suhega zlata vredna.



ne štekam. Potem si spet suženj, ali se sliniš okoli babe in potem postaneš njen slave ali pa greš na neko misijo z legijo in te tam pustijo kot podgano da crkneš.

Tale tujska legija je slaba tolažba stari, slab nadomestek.

No karikiram, sam še nisem srečal ženske ki bi bila vredna mojega časa verjamem pa da obstajajo. :))

Zgodovina sprememb…

jype ::

Mr Hilter> Skratka, koliko si se pripravljen odpovedati, prilagoditi njeni volji. Te že vidim ko se (skrivajoč pred njo) sliniš po drugih suhih češpah.

Verjetno ljudje z manjvrednostnimi kompleksi pogosto zveze doživljajo na tak način, a zagotavljam ti, da ni edini.

Vsaka zveza seveda predstavlja sprejemanje kompromisov v zameno za večje čustveno, socialno, spolnostno in intelektualno udobje (lahko pa kaj od tega tudi manjka, če si pripravljen živeti s tem).

kr1ženska ::

Ramon dekers je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

ampak, jaz imam v službi enega zelo velikega kretena, pa nima punce


Povabi ga na slo-teh. Mu bomo predstavili Ramona. Mislim da se bosta kar dobro ujela :))



no, no začni živeti življenje izven študentskega doma. Eh well nekateri ne boste nikoli odrasli.


Pa misliš, da si upam? Tam zunaj so kriminalci, lopovi in posiljevalci. Lahko se mi še kaj pripeti ;(( Sicer pa, sem mnenja, da se mora v vsakemu človeku vedno skrivati kanček otočarije. Kako boš se sicer igral s svojimi otoci?

Ramon dekers ::

Pa misliš, da si upam? Tam zunaj so kriminalci, lopovi in posiljevalci. Lahko se mi še kaj pripeti


V študenskih domovih in na žurih jih pa ni?

Sicer pa, sem mnenja, da se mora v vsakemu človeku vedno skrivati kanček otočarije. Kako boš se sicer igral s svojimi otoci?


otroci stanejo. Dokler ni na računu vsaj 100k € mojih in 100k€ od žene si sploh ne upam pomisliti na njih. Aja pa job z 8 urnim delavnikom ali manj:)

jype ::

Ramon dekers> otroci stanejo.

How would you know?

Ramon dekers ::

How would you know?


How couldn't know?

Mr Hilter ::

jype je cigan in mu država redi otroke?

GoodSatanist ::

jype služi mastne pare, zato si lahko prvoši vsak dan po 2 ure otroke delat.:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

FlyingBee ::

kaj če bi bil večji kreten bi dobil prej punco, nihče pa ne ve kdaj je to prej in koliko prej je dovolj prej, da lahko v tej temi tako napišemo, v neki drugi temi pa spet drugače in tako je odvisno kdo nazaj odpiše in kakšen je ta človek po katerem se lahko sklepa, kdaj je tisti čas ko lahko prej dobimo punco in kot je nekdo omenil, da ne moremo meriti po velikosti kretene, kako lahko potem sploh nekdo odgovori v tej temi in ne v neki drugi na drugem forumu kaj je prav in kaj narobe, nekateri pišejo na podlagi domnev, nekateri iz lastnih izkušenj vedno pa pride do tega, da noben nič ne ve več, niti kaj pomeni biti v dolgotrajni zvez ... razumete :-)
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Ramon dekers ::

saj je samo debata in forum ne nek case study, kjer moraš vzeti še toliko xxxxx neznank od družine in socialnega okolja pa do vremena in polne lune ki obseva babo.

kr1ženska ::

FlyingBee je izjavil:

kaj če bi bil večji kreten bi dobil prej punco, nihče pa ne ve kdaj je to prej in koliko prej je dovolj prej, da lahko v tej temi tako napišemo, v neki drugi temi pa spet drugače in tako je odvisno kdo nazaj odpiše in kakšen je ta človek po katerem se lahko sklepa, kdaj je tisti čas ko lahko prej dobimo punco in kot je nekdo omenil, da ne moremo meriti po velikosti kretene, kako lahko potem sploh nekdo odgovori v tej temi in ne v neki drugi na drugem forumu kaj je prav in kaj narobe, nekateri pišejo na podlagi domnev, nekateri iz lastnih izkušenj vedno pa pride do tega, da noben nič ne ve več, niti kaj pomeni biti v dolgotrajni zvez ... razumete :-)


Sto ljudi, sto čudi. So pa še vedno lastnosti, primeri, predvidljive reakcije ljudi, ki bi se jih dalo vreči v neko povprečje in ven izpeljati neko ugotovitev. To se tuki tudi počne. So pa vedno odstopanja, ki so v neki meri tudi na tem forumu ;)

jype ::

Mr Hilter> jype je cigan in mu država redi otroke?

Cigan sem z največjim veseljem, država pa mi denar predvsem pobira (in ga porablja za najrazličnejše reči, od katerih se z mnogimi strinjam, z nekaterimi pa seveda ne). Otroci so OK, hvala.
««
5 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827161056 (132594) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945979 (39823) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41976271 (70740) Ziga Dolhar
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77689105 (76021) kr1ženska
»

Resna razmerja - portali vs naključja? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39159609 (52179) noker

Več podobnih tem