» »

Večji kot je "kreten", prej dobi punco?

Večji kot je "kreten", prej dobi punco?

Temo vidijo: vsi
««
4 / 14
»»

jype ::

Torej?

Ramon dekers ::

ups. Se oproščam. Prehitro prebral:Dmy bad. A greš na kavo?

jype ::

Preveč zmatran, morda čez nekaj let.

Ramon dekers ::

gee, zmatran od česa?? Življenja?

GoodSatanist ::

Ramon dekers je izjavil:

gee, zmatran od česa?? Življenja?


Ja sej, dejansko, življenje te utrudi. Magari ne delaš nič, kar je pomoje najbolj smotrno.

Ramon dekers ::

če ne delaš nič se še najbolj utrudiš ker razmišljaš o bedarijah! jurček pač sedi in dela to kar ga zabava, torej ni zmatran!

GoodSatanist ::

Delo že ni zabava.

Zabava je muzka, trollanje, drkanje (igric), gledanje tv in če je kej fajnga za pojest.:D

U jebemosunce, tri zjutraj je že.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> gee, zmatran od česa?? Življenja?

Pravzaprav ja.

Ramon dekers> jurček pač sedi in dela to kar ga zabava, torej ni zmatran!

Ti maš pa čudne predstave o delu.

Ali imaš prav in sem sedel pred računalnikom in se ukvarjal z razvojem komponent nadzornega sistema kompleksne gruče spletnih storitev, ki lahko hitro in učinkovito obvešča o zaznanih anomalijah, v nekaterih primerih pa lahko težave celo vnaprej napove, ter z vizualizacijami podatkov, ki jih nadzorni sistem nabira in seveda z uglaševanjem robnih pogojev, ki morajo sprožiti alarme...

Ali pa sem v sproščujočem in počasnem (ker je zoprno, če zbudiš otroke, ki spijo v sosednji sobi in moraš prekinit zabavo za toliko časa, da zaspijo nazaj) spolnem odnosu nadvse užival, in bil kljub temu po dveh urah takšnega početja že precej izžet - saj veš kako je, ko s partnerko po intenzivni vadbi zadihana obležita in ugotovita, da vaju vse boli. No ja, ali pa ne veš, kaj pa jaz vem.

V vsakem primeru sem z rezultati dela tako zadovoljen, da sem šel spat z nasmeškom, a zato nič manj zmatran.

guest #44 ::

jype je izjavil:

Ramon dekers> gee, zmatran od česa?? Življenja?

Pravzaprav ja.

Ramon dekers> jurček pač sedi in dela to kar ga zabava, torej ni zmatran!

Ti maš pa čudne predstave o delu.

Ali imaš prav in sem sedel pred računalnikom in se ukvarjal z razvojem komponent nadzornega sistema kompleksne gruče spletnih storitev, ki lahko hitro in učinkovito obvešča o zaznanih anomalijah, v nekaterih primerih pa lahko težave celo vnaprej napove, ter z vizualizacijami podatkov, ki jih nadzorni sistem nabira in seveda z uglaševanjem robnih pogojev, ki morajo sprožiti alarme...

Ali pa sem v sproščujočem in počasnem (ker je zoprno, če zbudiš otroke, ki spijo v sosednji sobi in moraš prekinit zabavo za toliko časa, da zaspijo nazaj) spolnem odnosu nadvse užival, in bil kljub temu po dveh urah takšnega početja že precej izžet - saj veš kako je, ko s partnerko po intenzivni vadbi zadihana obležita in ugotovita, da vaju vse boli. No ja, ali pa ne veš, kaj pa jaz vem.

V vsakem primeru sem z rezultati dela tako zadovoljen, da sem šel spat z nasmeškom, a zato nič manj zmatran.



That sounds a tad boring...your job i mean. Sicer pa kdo sem jaz da sodim službe. Jz osebno obožujem delo v laboratoriju. Tako relaksantno, čisto, pomembno. Marsikdo pa sovraži delat v laboratorjih.
Jz bi bil vesel delat tam do konca lajfa.
Anyway, smo kr zarili izven teme. Naj se vrnem.

http://alfin2100.blogspot.com/2010/05/m...





http://byrdeye.blogspot.com/2006/12/why...

lol, smešen blog


http://www.mwilliams.info/archive/2011/...

hmm, zanimiva perspektiva



Sicer statistika pravi svoje, ampak seveda dopuščam možnost, da se ženske v reproduktivnem obdobju večinoma ravnajo po nagonu in ne toliko razumu, zato morda prihaja do takih mnenj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

jype ::

jverne> Sicer statistika pravi svoje, ampak seveda dopuščam možnost, da se ženske v reproduktivnem obdobju večinoma ravnajo po nagonu in ne toliko razumu, zato morda prihaja do takih mnenj.

Do razlike pride zaradi merjenja, ne zaradi nagonov.

jverne> That sounds a tad boring...your job i mean.

Ja, Jeb Corliss tudi tako pravi, ampak on še ni nikoli programiral, tako da tudi on ne more vedet.

jverne> Jz bi bil vesel delat tam do konca lajfa.

Why don't you?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

guest #44 ::

jype je izjavil:

jverne> Sicer statistika pravi svoje, ampak seveda dopuščam možnost, da se ženske v reproduktivnem obdobju večinoma ravnajo po nagonu in ne toliko razumu, zato morda prihaja do takih mnenj.

Do razlike pride zaradi merjenja, ne zaradi nagonov.

jverne> That sounds a tad boring...your job i mean.

Ja, Jeb Corliss tudi tako pravi, ampak on še ni nikoli programiral, tako da tudi on ne more vedet.

jverne> Jz bi bil vesel delat tam do konca lajfa.

Why don't you?


Torej trdiš da vsi ki so merli so merli narobe. So vzeli slab vzorec, so spremenili vprašanja? Nevem zakaj je tako grozno dopustit možnost, da so rezultati dejansko vrodostojni? Pa sej ni, da bomo začeli ženskam dajat rumene trakove na roko ter odpirat taborišča.

PS. ja če se ponudi kje možnost v labu delat, se javim seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Okapi ::

ja če se ponudi kje možnost v labu delat, se javim seveda.
In zakaj že sedaj tam ne delaš? Nimaš prave izobrazbe? Nisi dovolj pameten?

O.

guest #44 ::

Okapi je izjavil:

ja če se ponudi kje možnost v labu delat, se javim seveda.
In zakaj že sedaj tam ne delaš? Nimaš prave izobrazbe? Nisi dovolj pameten?

O.


Ni dosti ponudbe oz. flirtam še z enim drugim področjem.
Če bi dal pamet na banko bi lahko živel zgolj iz pozitivnih obresti :D problem je začetni kapital. Ne želim plačevati negativnih obresti ;)

jype ::

"Semantic tech lab" mamo tudi pri nas (sicer v njem ni mikroskopov, so pa macbook proji z veliko tabelami in grafi).

Moraš povedat, kakšno delo te zares zanima. Mikrobiologija? Biofizika? Farmacija?

Vse to imaš na voljo že v Sloveniji, seveda pa so najbolj zanimive reči predvsem v tujini.

jverne> Ne želim plačevati negativnih obresti

Verjamem, ampak izključit večino tveganj pomeni izključit tudi večino najboljših priložnosti.

guest #44 ::

Sej laboratoriji niso zgolj z mikroskopi, to maš popolnoma prav.

Idealno bi želel delati na energetskem področju. Seveda, delam pa vse kar je.

Sicer smo kar zarili iz teme dragi gospodje. :)

jype ::

Po moje je zate Iskra Sistemi, sploh če kej obvladaš QNX al pa rtlinux (je pa že deset let, odkar sem se z njimi pogovarjal glede teh reči, ko so bili še "Iskra SYSEN").

jverne> Torej trdiš da vsi ki so merli so merli narobe.

Ja. IQ je metrika, ki še zdaleč ni neodvisna: Intelligence quotient @ Wikipedia

kr1ženska ::

WarLord11 je izjavil:

Tale kr1ženska je kot kapljica vode v kislino:)). Sej a je kakšen delu raziskavo za povprečno starost na temu forumu?


LOOOOOL :)) A je tok hudo? :)):))

Ramon dekers ::

jup je ja. Če bi sam izbiral med teboj in yuretom bi izbral jureta.

kr1ženska ::

Ramon dekers je izjavil:

jup je ja. Če bi sam izbiral med teboj in yuretom bi izbral jureta.


We know ;)

jype ::

Še sreča da ne pijem kave.

Mesar ::

jype je izjavil:

Še sreča da ne pijem kave.


Jaz tut nebi če bi pred 10to točli žganico.
Your turn to burn!

Rias Gremory ::

Zdaj smo pa že zašli. :)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

kr1ženska ::

Jure, jaz ti povem, da se boš moral slej ko prej vdati v usodo. Mislim da ti pijača z Ramonom ne uide. Je Fant preveč vztrajen. Mogoče pa mora nekatere stvari o "vama" slišati v živo. ;((

Ramon dekers ::

ma ja, če bi šel s teboj kam bi bil tam dokler ne bi odprla ust;((

pa še to pod pogojem če bi vsaj zgledala ok.

Zgodovina sprememb…

jype ::

kr1ženska> Jure, jaz ti povem, da se boš moral slej ko prej vdati v usodo.

Moje roke so v tem primeru zvezane - dogovarjati se bo moral z mojim agentom.

Ramon dekers ::

Moje roke so v tem primeru zvezane - dogovarjati se bo moral z mojim agentom.


kje pa ga najdem?

Rias Gremory ::

V kuhinji.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Mesar ::

Rias Gremory je izjavil:

V kuhinji.


Yea, meni bambus meša.
Your turn to burn!

kr1ženska ::

Ramon dekers je izjavil:

ma ja, če bi šel s teboj kam bi bil tam dokler ne bi odprla ust;((

pa še to pod pogojem če bi vsaj zgledala ok.


Dokler ne bi odprla ust? :)) Kva ti delujem tiho, molčeče, sramežljivo detece? Wau.. Nikol si nisem mislila, da dajam tak vtis :)) Zdej sem si pa prov mal zamislila nad sabo...8-O
Pa ni se zdej tle treba neki delat, kao, če bi šel z mano. Dobi si že enkrat uradno dovoljenje Juretove žene in ga pelji na romantično večerjo. Ma jaz vama plačam, just do it!

Jure, men so rekli, "do this for the tim." ;)

Rias Gremory ::

Pa ga zna mešati?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Mesar ::

To vidva že razkrivata privat dele svojega življenja na javnem FORUMU! Pa še tema je taka... občutljiva, pekoča... no sej je v nedeljo referendum.
Your turn to burn!

Ramon dekers ::

jup bom proti!

Mesar ::

A hkrati pa jypeta vlačiš...vabiš sej veš kam. Ni to malo... mimo?
Your turn to burn!

Ramon dekers ::

sem rekel ČE to je takrat če bi mi z nožem grozili s kom boš do konca lajfa. Gre za en velik pogojnik. Hvala Bogu da nimam na izbiro jureta in te ženske tu gor. Ne eno ne drugo ni ok.

kr1ženska ::

Ramon dekers je izjavil:

sem rekel ČE to je takrat če bi mi z nožem grozili s kom boš do konca lajfa. Gre za en velik pogojnik. Hvala Bogu da nimam na izbiro jureta in te ženske tu gor. Ne eno ne drugo ni ok.


Jure, razmišlajš isto kot jaz? Thank god!! ;((

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Ramon dekers je izjavil:

sem rekel ČE to je takrat če bi mi z nožem grozili s kom boš do konca lajfa. Gre za en velik pogojnik. Hvala Bogu da nimam na izbiro jureta in te ženske tu gor. Ne eno ne drugo ni ok.


Torej gremo naprej, tam vabiš Jureta zdaj pa še pišeš, da ti ženske niso OK. Zanimivo zanimivo...
Your turn to burn!

Ramon dekers ::

ne, ne. Če bi bil pismen bi ugotovil da samo ena tu.

Mesar ::

Pravzaprav ni edina, če bi malo boljše spremljal forum bi to vedel.
Your turn to burn!

kr1ženska ::

Ramon dekers je izjavil:

ne, ne. Če bi bil pismen bi ugotovil da samo ena tu.


Ker... Naj ugibam. Sem ženska ki ji ne znaš dati ene poštene kajle, kar se matraš od kar sem prvo besedo napisala na tale forum.

Če se vrnemo nazaj na temo. Ramon kot ti praviš v večina svojih postih, je treba ženske j*** u glavo. To je baje puncam zelo všeč. Se pravi znaš bit "kreten" (kot je naslov teme). Zanima me, zakaj te nikoli ne slišimo govoriti o tvojih izkušnjah z ženskami? Sodeč po tvojih "kretenskih" potezah bi moral biti med ženskami izredno priljubljen...

@nny ::

Mesar je izjavil:

Pravzaprav ni edina, če bi malo boljše spremljal forum bi to vedel.


UR right! :)

Ta tema postaja prav zanimiva.

Mesar ::

Če bo to napiso ne, te gremo spet s teme ne, ker to ni tema ne?
Your turn to burn!

Ramon dekers ::

kr1ženska je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

ne, ne. Če bi bil pismen bi ugotovil da samo ena tu.


Ker... Naj ugibam. Sem ženska ki ji ne znaš dati ene poštene kajle, kar se matraš od kar sem prvo besedo napisala na tale forum.

Če se vrnemo nazaj na temo. Ramon kot ti praviš v večina svojih postih, je treba ženske j*** u glavo. To je baje puncam zelo všeč. Se pravi znaš bit "kreten" (kot je naslov teme). Zanima me, zakaj te nikoli ne slišimo govoriti o tvojih izkušnjah z ženskami? Sodeč po tvojih "kretenskih" potezah bi moral biti med ženskami izredno priljubljen...



saj sem ciničen že ves čas ampak je tvoja lajtnga prekratka.

@nny ::

Mesar je izjavil:

Če bo to napiso ne, te gremo spet s teme ne, ker to ni tema ne?


'Večji kot je "kreten", prej dobi punco?'

Ne gremo s teme, pravzaprav ima tema nekaj primernih kanditatov za potrditev naslova.

lambda ::

Hočeš reči zavrnitev?

Mesar ::

Mogoče. The thing is, da taki osebki sami sebe nimajo za kretene, zato tega tudi na tak način ne bodo priznali - mogoče, če ti uspe, da jih dovolj sprovociraš, da to priznajo posredno :)
Your turn to burn!

@nny ::

Nisem se zmotila. Kreteni imajo šanse! Če ne drugega, pritegnejo pozornost, to pa je pol dela opravljenjega...:)

Mesar ::

@nny je izjavil:

Nisem se zmotila. Kreteni imajo šanse! Če ne drugega, pritegnejo pozornost, to pa je pol dela opravljenjega...:)


To je relativno. Lahko pritegnejo pozornost in izzovejo zgražanje, v tem primeru je minus pol dela opravljenega.
Your turn to burn!

Ramon dekers ::

Nisem se zmotila. Kreteni imajo šanse! Če ne drugega, pritegnejo pozornost, to pa je pol dela opravljenjega...:)


tudi tvojo?

Mesar ::

Ramon dekers je izjavil:

Nisem se zmotila. Kreteni imajo šanse! Če ne drugega, pritegnejo pozornost, to pa je pol dela opravljenjega...:)


tudi tvojo?


Logično, čeprav je to napisala tako kot, da se s tem hvali. :D
Your turn to burn!

@nny ::

As time goes on, your hairline may recede and your buff body may soften, but if you can keep her interested, you've won half the battle.

Navedek od AskMen! Ni Cosmopolitan šit.
««
4 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827161190 (132728) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22946048 (39892) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41976414 (70883) Ziga Dolhar
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77689224 (76140) kr1ženska
»

Resna razmerja - portali vs naključja? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39159715 (52285) noker

Več podobnih tem