» »

Resna razmerja - portali vs naključja?

Resna razmerja - portali vs naključja?

Mr Hilter ::

Morda ima jupe pa izrazit warrior gene. Od tu izvira njegova asocialnnost?

jype ::

NOB gene, haha.

Vitez ::

Wox je izjavil:

Zakaj sploh iščete partnerja? Dandanes je to precej pase zadeva. Lepo letaš s cveta na cvet. Dokler imaš pač voljo. Prej ali slej se naveličaš in pač ostaneš na enem cvetu ali pa tudi ne. Kakor te je volja...


Že res, da moški ne rojevamo, ampak tudi mi se staramo. Starejši kot boš, starejši material boš imel na voljo. Sveže 25-letnice glih niso navdušene nad 50-letniki ( nekaj % izrazitih keš peechk izvzetih ).

judoka ::

Vitez je izjavil:


Že res, da moški ne rojevamo, ampak tudi mi se staramo. Starejši kot boš, starejši material boš imel na voljo. Sveže 25-letnice glih niso navdušene nad 50-letniki ( nekaj % izrazitih keš peechk izvzetih ).


Kje pa piše da se vsem dvigne samo ob "svežih" 25-letnicah? 35-45 so "the" ženska leta. Pod pogojem da se ne zanemarja (kar velja tudi za 20 letnice) seveda.
Se strinjam z kolegom. "resna" veza sploh ni nekaj kar bi ustrezalo vsem.

Vitez ::

Seveda ni. Ampak če te nekaj ne zanima, ne vem, zakaj bi sploh razpravljal in razmišljal o nečem.

Matako ::

Mislim, da je čas, da S-T nalima opozorilo na forum:

"Upoštevanje Jypetovih pecatorskih nasvetov na lastno odgovornost!"

Da ne bo potem kakih (pri)tožb.
/\/\.K.

jype ::

I HEREBY DISCLAIM ALL WARRANTIES, EXPRESS OR IMPLIED, oziroma po domače: Loterija.

Mr Hilter ::

Loterija, kot bi metal kocko in pričakoval da pade 7.



Poslušajte raje mene: biceps 50 cm, Armani, Casio ura s kalkulatorjem, iPhone = multiple biočez.

Mesar ::

Mr Hilter je izjavil:

Loterija, kot bi metal kocko in pričakoval da pade 7.



Poslušajte raje mene: biceps 50 cm, Armani, Casio ura s kalkulatorjem, iPhone = multiple biočez.


Sam večina, no verjetno nobena ni vredna kaj dosti... t.i. biočez.
Your turn to burn!

jype ::

Ah, za potešitev bioloških potreb sem prepričan, da so super. Tut "zrihtat" se morjo znat, verjetno itak živijo na račun tega, da zgledajo spolno privlačne.

Če so kbalu všeč, zakaj pa ne? Ni se mu treba pretirano trudit, resne zveze tako in tako noče, edini križ je verjetno s konkurenco (njegovemu opisu ustreza skoraj polovica vse mularije v državi).

Mr Hilter ::

jype ::

stara mama ::

Joj, kaka šmekerska kozja bradica na zadnji sliki :)

Mesar ::

kbal:



Pa verjetno imaš še druge zorne kote kjer zgleda še bolj ...... čudno
Your turn to burn!

Wox ::

Vitez je izjavil:


Že res, da moški ne rojevamo, ampak tudi mi se staramo. Starejši kot boš, starejši material boš imel na voljo. Sveže 25-letnice glih niso navdušene nad 50-letniki ( nekaj % izrazitih keš peechk izvzetih ).

Če gledaš na ženske kot "material", potem verjamem da imaš problem. Težko je tudi o letih kaj preveč filozofirat. Poznam kar nekaj 40+ žensk, ki delujejo bolj "sveže" od večine 20 letnic. Vsak "cvet" je zgodba zase. Vsakršno posploševanje in predalčkanje pa je itak povsem zgrešeno opravilo.
Commodore 64

Karaya 52 ::

Preseneca me, koliko moskih je pripravljenih prezivljati cas v fitnesu, se iti neke vrste mazohizem, ko se da zunanjo podobo z malo razmisljanja urediti na cenejsi, hitrejsi in boljsi nacin.

Mesar ::

Predvsem na način, da imaš še kaj druga od tega kot samo mišice.
Your turn to burn!

Karaya 52 ::

Muscle approach, vsakmu svoje konec koncev. Sem pogledal nek dokumentarec iz Afganistana, posnetek iz nabito polnega fitnesa. Zanimivo, glede na to, da imas tam zensko zagarantirano.

Ramon dekers ::

Karaya 52 je izjavil:

Preseneca me, koliko moskih je pripravljenih prezivljati cas v fitnesu, se iti neke vrste mazohizem, ko se da zunanjo podobo z malo razmisljanja urediti na cenejsi, hitrejsi in boljsi nacin.



notranje zdravje in visoka samopodoba zaradi tega je več vredna kot lišpanje. Če si debel je to pač grdo, nimaš kej, pa daš lahko nevem kakšne hlače nase, ampak rit bo še vedno debela, no velika.

Vse pa seveda do svoje mere. Tistle švarci ima no je imel že svoje zdravnike da so ga rihtali z dopingom.

jype ::



Wins all beauty contests.

Karaya 52 ::

Ne bom prevec moraliziral glede fitnesa, samo pravim, da je poti veliko in da ta zahteva veliko casa in napora napram nekaterim drugim. Poleg tega cez 10 let nimas nicesar. Kaksna nabildana fotka, ki te se bolj potre. Debelost pa itak ni zdrava in o tem nima smisla zgubljati besed.

IcEk` ::

Karaya 52 je izjavil:

Muscle approach, vsakmu svoje konec koncev. Sem pogledal nek dokumentarec iz Afganistana, posnetek iz nabito polnega fitnesa. Zanimivo, glede na to, da imas tam zensko zagarantirano.


Baje so zelo iskani osebni stražarji in razne varnostne službe (to je bilo povedano v enem dokumentarcu o Iraku po vojni).

Ramon dekers ::

in da ta zahteva veliko casa in napora napram nekaterim drugim


katerim drugim? Odvisno je od cilja, torej ali se definiraš zase ali zato da ti bo okolica rekla wau res si lep.


Poleg tega cez 10 let nimas nicesar.


kaj pa bi moral imeti*? To je hobi ne služba

Baje so zelo iskani osebni stražarji in razne varnostne službe (to je bilo povedano v enem dokumentarcu o Iraku po vojni).


jaja blackwater pa ta sranja, tnx but no tnx.

Zgodovina sprememb…

jype ::

IcEk`> Baje so zelo iskani osebni stražarji in razne varnostne službe (to je bilo povedano v enem dokumentarcu o Iraku po vojni).

Ful je bl fino bit developer.

IcEk` ::

Ja, pa lastnik fitnesa :)

Karaya 52 ::

Da hodijo ljudje v fitnes SAMO zaradi sebe je bullshit isto kot se nihce ne oblaci zase. Afganistan je druzba kjer je fizicna moc morda se koristna. Samo imo ne odtehta masovnega bildanja. Tudi v Sloveniji mocno dvomim, da se ljudje odpravijo v fitnes ker zelijo postati varnostniki. Enostavno toliko casa zabijejo z utezmi, da je po dolocenem casu to se najbolj "naraven" siht. V moji "vasi" je fitnes postal edino zatocisce brezciljne apaticne mladine. To je postal facon de vivre, fitnes, skrb za prehrano in iskanje prekernega dela, ki ga prekine random nabijanje najstnice iz nekega vaskega kluba.

Wox ::

Pogrebništvo tud ni slab biznis. Prav nasprotno.
Commodore 64

Ramon dekers ::

no, oni sigunro ne bodo nikoli brez dela. Enako kot zdravniki.

Vitez ::

Karaya 52 je izjavil:

Tudi v Sloveniji mocno dvomim, da se ljudje odpravijo v fitnes ker zelijo postati varnostniki. Enostavno toliko casa zabijejo z utezmi, da je po dolocenem casu to se najbolj "naraven" siht. V moji "vasi" je fitnes postal edino zatocisce brezciljne apaticne mladine.


Normalno. Kaj pa lahko dela nekdo, ki celo življenje preživi v fitnesu, umskih sposobnosti pa ne razvija? Edina logična služba je fizikalec oz. varnostnik.

nevone ::

Da hodijo ljudje v fitnes SAMO zaradi sebe je bullshit isto kot se nihce ne oblaci zase.


Ni problem, če ne hodiš samo zase, problem je, če hodiš samo za druge.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

kr1ženska ::

Mr Hilter je izjavil:



Ajoj... A bi bil loh še grši. Kul je če ma tipo mal mišic, pretiravat pa res ni treba.

jype ::

kr1ženska> Kul je če ma tipo mal mišic

Tko k Johnny Depp ane, al pa Bono.

Ramon dekers ::

al pa deny de vito ane.

jype ::

Patrick Stewart.

Mr Hilter ::

Punce, fantje in jupi. Glejte. Kdor ni nikoli imel resnega treninga (šah, beciklizem, Mr. Universe) težko ceni trud drugih.
Najlažje je ležati na kavču s čipsom in moralizirati. Sploh je popularno pljuvati čez bodjbuilderje oziroma fizično razvite osebke, ker se v njihovi okolici počutite ogrožene in manjvredne brez da bi slednji sploh kaj izzval. Isti občutek bi bil, da vas bi na faksu profesor zajebaval v glavo pri stvari ki je ne poznate oziroma ne razumete.

Tu vmes poseže podzavest kot samoobrambni mehanizem (itak je grdo, brezveze, nevarno...) ki vašo zavest prepriča da ste na boljšem. V ozadju je pa vseeno še nek grenak priokus.

Sam se lahko najdem med:

http://images.t-nation.com/forum_images...!.jpg



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mr Hilter ()

kr1ženska ::

Ramon dekers je izjavil:

al pa deny de vito ane.


Pozabljate na Leonadra Dicapria :)) :))
Johnny Depp ima v fulmu Pirati s karibov kvečjemu zelo dober karakter. To je pa tudi vse.

Ramon dekers ::

jype je izjavil:

Patrick Stewart.


Patrick Stewart zgleda bolj revno, lahko bi igral kakega geya (po postavi sodeč).


Drugače pa:
Tony Jaa

jype ::

Ramon dekers> Patrick Stewart zgleda bolj revno, lahko bi igral kakega geya (po postavi sodeč).

Lahko bi. Lahko bi (in je) igral tudi Hamleta. Noben Ramon Dekers mu nikoli ne bo segel niti do gležnjev.

Ramon dekers ::

jupi govora je o postavi tu pa ga Ramon Dekers prekaša. Sicer pa če je govora o dosežkih se je slednji v svoji disciplini sigurno zapisal v zgodovino.

jype ::

A, o postavi. Kaj je pa narobe s postavo Patricka Stewarta? Ji kaj manjka?

Nisem opazil, da bi se ženske zmrdovale ob njej, kaj si bilderji mislite o tem me pa v resnici ne skrbi preveč, ker to v ničemer ne vpliva na nikogar.

kr1ženska> Johnny Depp ima v fulmu Pirati s karibov kvečjemu zelo dober karakter. To je pa tudi vse.

Hm? A to je edini njegov film, ki ga poznaš?

Midva že ne bi bla za skup.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mr Hilter ::

Jope ne pecaj, raje mal preveri slovnico (sklanja ime in priimek).

jype ::

Whatever you say, Stanley.

Ramon dekers ::

Nisem opazil, da bi se ženske zmrdovale ob njej, kaj si bilderji mislite o tem me pa v resnici ne skrbi preveč, ker to v ničemer ne vpliva na nikogar.


patrick stewart je suh. To ni ne lepo ne grdo, pač pa povprečje.

Midva že ne bi bla za skup.


Saj bi jo pa ti česa naučil.

jype ::

Ne.

galu ::

Zmerna masa mišičevja nič ne škodi. Za ženske je to privlačno, daje vtis "prave" moškosti ipd.
Ne zdravo (mentalno) pa je, ko ta skrb za mišičevje preraste v obsedenost in začneš posegati po raznih umetnih "ojačevalcih" mišic.

Facebook in šiptar generacija. Jebiga.:))
Tako to gre.

@nny ::

kr1ženska je izjavil:

Mr Hilter je izjavil:




Fuj.

Zeh.

jype ::

@nny> Zeh.

Ja. A lahko še nalimaš kakšno slikco od normalnega tipa (ki ti je všeč), ker se mi zdi, da so fantje že precej izgubljeni, pa še kar kvihtajo?

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

@nny ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

jype ::

I like him!

Mr Hilter ::

Povprečnost je pa res privlačna.
Saj pravim, podzavest že ve.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735048 (31098) Gandalfar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945562 (39406) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975398 (69867) Ziga Dolhar
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48399951 (86129) guest #44
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688283 (75199) kr1ženska

Več podobnih tem