» »

Resna razmerja - portali vs naključja?

Resna razmerja - portali vs naključja?

galu ::

Vsekakor je bolje, da si za zensko privlacen se kako drugace kot fizicno in denarno. Ce nisi se ti hitro utegne zgoditi, da se bo nasel kdo, ki je fizicno in denarno privlacnejsi od tebe.


Seveda. Ne vem pa zakaj si to napisal, saj nisem povedal ničesar kar bi nasprotovalo temu.
Tako to gre.

Relanium ::

@nny je izjavil:


Jaz sem verjetno na istem portalu in zelo verjetno si poslal sporočilo tudi meni. Približna statistika je taka: 200+ sporočil v 3 dneh. Da vsakemu, ki me približno zanima, napišem kaj več kot "živjo, kako si" itd., bi morala imeti hitrost tam okrog 350 udarcev na minuto + en šiht časa.

Uau, tole mi je zdaj zelo ego dvignilo, ker sem dobil okrog 90% pozitivnih odgovorov (Go/No go) :D

ja, lepo da še katera se zaveda da nam na marsu ni lahko ampak to nam pač nič ne pomaga

Sem pa kaki 2 leti nazaj enkrat si instaliral IRC in grem za foro gor spoznavat ljudi.
Spoznal sem tud eno, s katero sva se v roku 2 tednov dol dala.

Še danes mi je žal, da sem šel takrat na IRC
(tolk je bla grda, jaz pa nespameten in prepotreben, na konc pa sem dobil še stalkerja)

jype ::

Relanium> Spoznal sem tud eno, s katero sva se v roku 2 tednov dol dala.

A tebe ni nič strah, da je dekle, ki se ji tako mudi, agent KGB?

Looooooka ::

Jst sploh ne morem verjet, da berem kar berem.
Upam da mal narobe dojemam tele poste ampak za ene par se mi jih zdi kot, da zelo odkrito pisete, da za vas vasa partnerka/partner ni fizicno atraktiven...v bistvu ze kr tko zgleda kot, da berem "je dalec od lepega ampak ima mozgane".Seriously?
Dejansko ste z osebo za katero veste, da vas fizicno ne privlaci toliko kot bi si zeleli ce bi meli moznost al kaj?
Pa spet...ne sprasujem ce mislite, da lahko zmagajo na izboru za miss Slovenije(ceprav tam lahko zmaga kdorkol...)...
Sej OK moskemu bo slej ko prej padel libido...partnerko bo mel rad ampak moski je pac moski.
Se mi zdi da je vecja verjetnost, da bo skusnjavam rekel ne ce se mu zdi partnerka fizicno atraktivna.
Zenske majo pa tko al tko druga merila.Varnost, skrb za druzino...itd etc(500 razlogov zaradi katerih samovsecni metroseksualci slej ko prej zvisijo...).


Mogoce so komu prvi kriterij. Jaz se z vsemi enakovredno pogovarjam in jim dajem iste moznosti. Izgled mine, neumnost, ponavadi, ne.

Izgled mine pri grdih ljudeh.Poglej si mamo pa bos videl kaj te caka.Lepa zenska je lepa tudi pri 70ih.
Grd otrok bo pa pac grd...pa se vecjo moznost za slabo samozavest bo mel.
Tko da...tud to je treba pretehtat.
Za neumnost pa pomojem sploh ni tak problem, ker ponavadi cloveka zlo hitro mine bit s tako osebo.Ce res nimas najvecje nesrece v zivljenju preden naredis otroka... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

BigWhale ::

Looooooka je izjavil:

Jst sploh ne morem verjet, da berem kar berem.
Upam da mal narobe dojemam tele poste ...


To ze vemo, da marskej narobe dojemas. Nic novga tle. Move along.

Looooooka ::

jype je izjavil:

Relanium> Spoznal sem tud eno, s katero sva se v roku 2 tednov dol dala.

A tebe ni nič strah, da je dekle, ki se ji tako mudi, agent KGB?

Mogoce so pa s puncami igrale kksno offline MMORPG igrico in so mele kksn dick quest.
POINTS are POINTS dude! :D

BigWhale je izjavil:

Looooooka je izjavil:

Jst sploh ne morem verjet, da berem kar berem.
Upam da mal narobe dojemam tele poste ...


To ze vemo, da marskej narobe dojemas. Nic novga tle. Move along.

Al pa prav dojemam...pa ste se pac vdali v usodo a ne :)
Drugo je definitivno bolj zalostno od prvega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

Looooooka> Se mi zdi da je vecja verjetnost, da bo skusnjavam rekel ne ce se mu zdi partnerka fizicno atraktivna.

Glede tega imaš bržkone prav, ampak jaz sem skušnjavam rekel ne tudi ko sem bil še z Desanko.

Relanium je pa lepo ponazoril, čemu je to pametno (oziroma z drugimi besedami: Tudi jaz padam zgolj na tista dekleta, ki niso zainteresirana).

BigWhale ::

Looooooka je izjavil:

jype je izjavil:

To ze vemo, da marskej narobe dojemas. Nic novga tle. Move along.

Al pa prav dojemam...pa ste se pac vdali v usodo a ne :)
Drugo je definitivno bolj zalostno od prvega.


Verjetno ima vsakdo neko mejo fizicne privlacnosti pod katero se ne spusti. Hec je pa v tem, da v primeru, ko imas na izbiro dekle, ki ti mentalno povsem ustreza in pa dekle, ki ti manj ustreza, raje izberes prvo, ceprav morda ne ustreza vsem kriterijem fizicne privlacnosti.

oracle ::

Ne vem kaj komplicirate okol lepote. Men recimo je čist vseen kako zgleda, samo da ma v glavi pošlihtan. Razen seveda da ne sme bit kej dost večja od mene, more bit suha, more met vsaj mal postave pa more bit lušna.

Is that too much to ask?;((

Looooooka ::

No lej...to je ze bolje napisano.Sej sem ze veckrat napisal, da ne govorim o popolnosti...ampak doloceni posti so bli res ze na nivoju, kjer zgleda kot, da se da it mimo neke minimalne fizicne privlacnosti.

jype:
To pa zato, ker so moski po naravi lovci.Ce se ti bo tista riba vrgla iz vode v vedro se preden si s kolegom sploh palico zavihtel verjetno ne bo glih neka trofeja...seveda izkljucujem dni, ko je moski pac lacen bebec in je sprejemljiva ze tuna v konzervi.
Tukaj je ta izbircnost prej prednost kot napaka :)

galu ::

Men recimo je čist vseen kako zgleda /.../. Razen seveda da ne sme bit kej dost večja od mene, more bit suha, more met vsaj mal postave pa more bit lušna.

Seriously?:))

@Looooooka

Meni se je vrgla na breg, le v vedro sem jo moral dat. Sem zato bebec, ker sem dobil tako punco (pa še tko na izi), da mi polovica fantov na šoli zavida?
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Looooooka ::

slo-tech bi moral organizirat singles party...tak socialni eksperiment...pa nametat par manekenk in par povprecnih v prostor...vse pod budnim ocesom kamer :)

jype ::

BigWhale> Hec je pa v tem, da v primeru, ko imas na izbiro dekle, ki ti mentalno povsem ustreza in pa dekle, ki ti manj ustreza, raje izberes prvo, ceprav morda ne ustreza vsem kriterijem fizicne privlacnosti.

To je pa res ja, moje dekle ima za levim ušesom malce raztrgano kožo okoli JTAG porta, pa se nikoli nisva sekirala glede tega.

Nikol se pa ne bi zapletel z nobeno, ki si mora pobarvat obraz, da postane sama sebi všeč.

oracle> Is that too much to ask?;((

Pomoje ne, ne vem pa v čem je finta, da ne sme bit večja.

Looooooka> To pa zato, ker so moski po naravi lovci.

A ženske pa niso?

Looooooka> slo-tech bi moral organizirat singles party...tak socialni eksperiment...pa nametat par manekenk in par povprecnih v prostor...vse pod budnim ocesom kamer :)

Ker sem imel smolo, da sem nekaj manekenk po sili razmer dobro spoznal (pa sploh niso bile stereotipne, enostavne osebnosti), imam zdaj ob ženskah, ki so "dressed to kill", vedno občutek, da bi brez te dolgočasne predpriprave bile v precej žalostnem "zgornjem srednjem razredu".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Looooooka je izjavil:

slo-tech bi moral organizirat singles party...tak socialni eksperiment...pa nametat par manekenk in par povprecnih v prostor...vse pod budnim ocesom kamer :)



jp. Sem že predlagal da bi dali oddelek zmenkarije.

oracle ::

jype je izjavil:


ne vem pa v čem je finta, da ne sme bit večja.

ne sme bit kej dost večja od


Sicer pa sem namenoma napisal nasprotje.

V resnici mi je res najbolj bistvena mentaliteta (tukaj jih že pade 95%) tko da sm pripravljen kar se videza sprejet marsikej. Edina omejitev je debelost (ajde kkšna kila gor dol) in higiena. Sam jih ni na vidiku. Že povprečna inteligenca je dost na nizkem nivoju...

jype ::

Če so zlo pametne, potem ponavadi niso grde, še manj pa umazane - razen na zelo specifične načine, ki so itak vsem všeč.

@nny ::

oracle je izjavil:

V resnici mi je res najbolj bistvena mentaliteta (tukaj jih že pade 95%) tko da sm pripravljen kar se videza sprejet marsikej. Edina omejitev je debelost (ajde kkšna kila gor dol) in higiena. Sam jih ni na vidiku. Že povprečna inteligenca je dost na nizkem nivoju...


Ženska inteligenca se kaže v tem, da kimamo in se smehljamo same pri sebi, ko se hvalite s silnim programerskim znanjem, potem pa na samem de-bugiramo shell script za -vstavi poljubno-. :))

BigWhale ::

@nny je izjavil:

Ženska inteligenca se kaže v tem, da kimamo in se smehljamo same pri sebi, ko se hvalite s silnim programerskim znanjem, potem pa na samem de-bugiramo shell script za -vstavi poljubno-. :))


Zdej se pa neh hvalt no. People are getting aroused!

@nny ::

Parafraziram predhodnike.
>:D

oracle je izjavil:

jype je izjavil:


ne vem pa v čem je finta, da ne sme bit večja.

ne sme bit kej dost večja od



Njih pa nisi oštel?

jype ::

@nny> Njih pa nisi oštel?

Kako bi pa to zgledal, da bi klovne kregal ker so smešni?

amigo_no1 ::

BigWhale je izjavil:

galu je izjavil:


Jah, odvisno kje iščeš. Če iščeš na portalih, RL (kjer so instantno na voljo slike), potem je zunanja lepota vedno prvi kriterij (le eni si tega nočejo priznati). IRC, forumi ipd. so druga stvar.


Mogoce so komu prvi kriterij. Jaz se z vsemi enakovredno pogovarjam in jim dajem iste moznosti. Izgled mine, neumnost, ponavadi, ne.

Pravijo da imajo vsake oči svojega malarja, vendar nekatere so preprosto grde.

Pri kateri boš izbral (vseh 12 so notranje lepe, šarmantne, pametne, super karaktrja, bogate, blablabla), ji naredil par otrok in živel z njo do konca svojih dni :D ? Pick one.

Tu jih je 10
http://www.unionversity.com/the-top-10-...

Še dve:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

thramos ::

BigWhale je izjavil:

Vsekakor je bolje, da si za zensko privlacen se kako drugace kot fizicno in denarno. Ce nisi se ti hitro utegne zgoditi, da se bo nasel kdo, ki je fizicno in denarno privlacnejsi od tebe.


No ja, hitro se najde tudi kdo, ki je se kako drugace privlacnejsi od tebe. Mogoče te takrat reši ravno tvoja fizična privlačnost. ;)

Ramon dekers ::

amigo_no1 to je optična varka. Če si samo pogledaš na FB, tam je lahko tudi grda baba lepa. Kako? Naredi 10 fotk iz različnih kotov, ena se že urajma da postane lepa z določenega kota.

Te tvoje ki si jih napopal so bile slikane nepripravljene in brez make - upa.

Letalec ::

@nny je izjavil:


Ženska inteligenca se kaže v tem, da kimamo in se smehljamo same pri sebi, ko se hvalite s silnim programerskim znanjem, potem pa na samem de-bugiramo shell script za -vstavi poljubno-. :))


In namesto da bi rekle "ne to pa ni res, ker sem ravno danes ob enih zjutrej de-bugirala -vstavi poljubno-" ob čemer bi dobile +100 intelektualnih pik pri vseh prisotnih, se raje samo smehljate. Mimogrede, če se takšna punca samo smehlja, predvidevam da nima pojma, ampak samo izkorišča svoje naravne atribute za uspeh v moškem okolju. V nasprotnem primeru pa z moje strani dobi velik respect, ker punca mora met vsaj malo "jajc" da gre dejansko študirat tisto kar jo zanima, četudi gre za "moški" poklic.

Relanium ::

Ramon dekers je izjavil:

amigo_no1 to je optična varka. Če si samo pogledaš na FB, tam je lahko tudi grda baba lepa. Kako? Naredi 10 fotk iz različnih kotov, ena se že urajma da postane lepa z določenega kota.

Newsflash:
na FBju jih je 99% takih
Grde postanejo sprejemljive, normalne postanejo lepe, lepe pa postanejo še lepše.
Moja sestrična ma prav naštudirane poze, pred fotoaparatom vsakič naredi tisto neumno pozo, da pol izpade še boljše.

Hudič nastane pol, ko se vsi slinijo prek tistih slik, kar jih maredi EGO visok do neba tudi v IRL

Za kozlat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

oracle ::

@nny je izjavil:

oracle je izjavil:

V resnici mi je res najbolj bistvena mentaliteta (tukaj jih že pade 95%) tko da sm pripravljen kar se videza sprejet marsikej. Edina omejitev je debelost (ajde kkšna kila gor dol) in higiena. Sam jih ni na vidiku. Že povprečna inteligenca je dost na nizkem nivoju...


Ženska inteligenca se kaže v tem, da kimamo in se smehljamo same pri sebi, ko se hvalite s silnim programerskim znanjem, potem pa na samem de-bugiramo shell script za -vstavi poljubno-. :))

Uf, tole pa je pomenljiv post:)

Hm, kako zdej komentirat brez da bi blo nesramno al pa kej. Že tko ni nobene punce tukej, tko da tistih nekaj izjem ne gre odganjat.

Ma nč, bo kar bo! Torej...

Kimanje in smehljanje je vse drugo prej kot inteligenca. Upam da smo si na jasnem.

Programiranje NI inteligenca (ker js sm silno inteligenten in ne znam programirat - šala).

Nazadnje, ko sem imel opravka s samozavestno ("inteligentno") žensko mi je le-ta dopovedovala, da je tvoje zdravje ogroženo, če ne poješ kosila v roku 2 ur od priprave, temperatura hrane pa pade pod 60 stopinj. Češ, "ja lej sori, profesorca nam je tko rekla na faksu a veš".

In to par let starejša od mene. Js ne vem več kam nej se obrnem...

Ramon dekers ::

oracle najbolje da si tiho in kimas. Kaj pa ces? Pa taka baba dela se faks, zamislis se lahko nad nasim solskim sistemom.

oracle ::

Je že nardila faks! Pa srednjo zdravstveno ma in zdej kr misl da je ekspert za medicino. Boh pomagi:))

Po drugi strani sm se pa zanjič pelu z eno, k je zamudila, ker je brala knjigo. Ob 6ih zjutri. Učbenik. ZA PRAVO. Je kr not padla, spat sploh ni šla.

Kam gre ta svet :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

jype ::

oracle> Kimanje in smehljanje je vse drugo prej kot inteligenca. Upam da smo si na jasnem.

It takes a man to suffer ignorance and smile.
(Be yourself, no matter what they say.)

Ramon dekers> Pa taka baba dela se faks, zamislis se lahko nad nasim solskim sistemom.

A šolskim sistemom, k kr babam pusti, da se vpišejo?

@nny ::

Letalec je izjavil:


In namesto da bi rekle "ne to pa ni res, ker sem ravno danes ob enih zjutrej de-bugirala -vstavi poljubno-" ob čemer bi dobile +100 intelektualnih pik pri vseh prisotnih, se raje samo smehljate. Mimogrede, če se takšna punca samo smehlja, predvidevam da nima pojma, ampak samo izkorišča svoje naravne atribute za uspeh v moškem okolju. V nasprotnem primeru pa z moje strani dobi velik respect, ker punca mora met vsaj malo "jajc" da gre dejansko študirat tisto kar jo zanima, četudi gre za "moški" poklic.


To drugo opcijo s 100 pikami uporabljam, ko sem zelo, ZELO žleht. Čisto nedolžno začnem spraševati nedolžna vprašanjca o področju, ki ga wannabie uf obvlada v nulo. In tipo se s svetlobno hitrostjo skrči v palčka, ker...se izkaže, da nima pojma. Če je srečen dan, miniaturizacija poteka v dvoje, sicer pa pred publiko. :)

Aja...kako vam je všeč ta druga možnost?

oracle ::

jype je izjavil:

oracle> Kimanje in smehljanje je vse drugo prej kot inteligenca. Upam da smo si na jasnem.

It takes a man to suffer ignorance and smile.

Že res. Toda vsaj jaz sem njeno situacijo razumel malo drugače. Bom pojasnil.

Prvič, ni šlo za ignoranco. Neki tipi so zgleda razglabljal o programiranju, in ženski, v kateri očitno gori močan feminizem je seveda šlo to v nos, češ: huh, k da ženska tega ne more nardit (pa v resnici ji tega verjetno nihče ni rekel). Poznamo take. Ampak ona nič ne reče (mogoče ker se boji, da jo bojo pojedl - v smislu znanja). Potem pa ko je vse skupaj že mimo se gre HVALIT(in hkrati izraža prezir nad hvaljenjem???) čisto tretjim osebam, da je pa ona v bistvu dost večji profi.

Ko smo že pri temu... včasih se najde oseba s katero debatiraš in ko ti uspe sestavit močan argument ti nasprotna oseba silno sarkastično reče: ja sej maš prov, ti že veš (češ "pametnejši odneha").

Pač to niso odrazi inteligence.

Mesar ::

Inteligenca kot? Kako boš to izmeril? IQ, ki se spreminja z leti in še ugotavljajo, da naj nebi bil točen? Tukaj se gre bolj za način razmišljanja kot kaj druga. Recimo neka oseba lahko pobere vsako bedarijo, še trollanje in to kar verjame, ali pa se jo, da zelo preprosto prepričat, da to verjame - ne razmišlja o stvari s svojo glavo, itd. druga oseba pa počne ravno obratno.

Obe osebi lahko naredita šole, piflanje s knjig pač ni problem za povprečnega človeka (če je problem so problem slabe/čudne navade - lenoba in ne ne-zmožnost).

... in to je razlika, ki mene zanima in verjetno večina ostalih tu. Če bi to želeli spremeniti s šolskim sistemom bi bilo verjetno potrebno *temeljito* spremeniti načine preverjanja znanja, ampak v tem primeru verjetno večina nebi niti srednje šole naredila, vsej na začetku, potem pa bi si ljudje že začeli privajat in mislit s svojo glavo ali pa bi z osnovno šolo kopali jarke.
Your turn to burn!

oracle ::

@nny je izjavil:

Letalec je izjavil:


In namesto da bi rekle "ne to pa ni res, ker sem ravno danes ob enih zjutrej de-bugirala -vstavi poljubno-" ob čemer bi dobile +100 intelektualnih pik pri vseh prisotnih, se raje samo smehljate. Mimogrede, če se takšna punca samo smehlja, predvidevam da nima pojma, ampak samo izkorišča svoje naravne atribute za uspeh v moškem okolju. V nasprotnem primeru pa z moje strani dobi velik respect, ker punca mora met vsaj malo "jajc" da gre dejansko študirat tisto kar jo zanima, četudi gre za "moški" poklic.


To drugo opcijo s 100 pikami uporabljam, ko sem zelo, ZELO žleht. Čisto nedolžno začnem spraševati nedolžna vprašanjca o področju, ki ga wannabie uf obvlada v nulo. In tipo se s svetlobno hitrostjo skrči v palčka, ker...se izkaže, da nima pojma. Če je srečen dan, miniaturizacija poteka v dvoje, sicer pa pred publiko. :)
Aja...kako vam je všeč ta druga možnost?
Lej ti si žleht in otročja, pa brez zamere:D (ne morem pa nič reči o tvoji inteligenci ali strokovnem znanju, da ne bo pršlo do kkšnega polaganja besed v usta)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

jype ::

@nny> Aja...kako vam je všeč ta druga možnost?

Meni je zelo. Ker sem sposoben blefirat na ogromno področjih hkrati, me to samo podžge, da si še več preberem.

oracle> Bom pojasnil.

Ja, razumem. Po drugi strani pa tudi jaz raje nemo strmim predse, ko poslušam mularijo, ki klati neumnosti.

Vitez ::

oracle je izjavil:

jype je izjavil:

oracle> Kimanje in smehljanje je vse drugo prej kot inteligenca. Upam da smo si na jasnem.

It takes a man to suffer ignorance and smile.

Že res. Toda vsaj jaz sem njeno situacijo razumel malo drugače. Bom pojasnil.

Prvič, ni šlo za ignoranco. Neki tipi so zgleda razglabljal o programiranju, in ženski, v kateri očitno gori močan feminizem je seveda šlo to v nos, češ: huh, k da ženska tega ne more nardit (pa v resnici ji tega verjetno nihče ni rekel). Poznamo take. Ampak ona nič ne reče (mogoče ker se boji, da jo bojo pojedl - v smislu znanja). Potem pa ko je vse skupaj že mimo se gre HVALIT(in hkrati izraža prezir nad hvaljenjem???) čisto tretjim osebam, da je pa ona v bistvu dost večji profi.

Ko smo že pri temu... včasih se najde oseba s katero debatiraš in ko ti uspe sestavit močan argument ti nasprotna oseba silno sarkastično reče: ja sej maš prov, ti že veš (češ "pametnejši odneha").

Pač to niso odrazi inteligence.


Nauči se pogovarjat z ženskami, pa ne boš imel problemov.

@nny ::

Vitez je izjavil:


Nauči se pogovarjat z ženskami, pa ne boš imel problemov.


:))

Kakšna je potem prava reakcija, če mi nekdo naklada cel voz...ništrca?

Aja, rečem: "Lubi, pejva - vstavi poljubno-.;)

Vitez ::

Paonta je, da ne štekam, al modeli resno mislijo, al se zajebavajo. Ženski dokazovat, kdo ima daljšega in jo zatolčt z nekimi hudimi argumenti..

Pa to, da ti gre cel svet na živce, posebaj ženski spol in da si seksist in cinik in asocialnež..ni glih neka inteligenca. Znamenje inteligence je med drugim, d aznaš imeti normalne odnose z ljudmi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

galu ::

Inteligenca je precej širok pojem. Vi pa govorite večinoma o čustveni inteligenci, da vam bo lažje.
Tako to gre.

jype ::

@nny> Kakšna je potem prava reakcija, če mi nekdo naklada cel voz...ništrca?

Ne vem, ampak jaz ženski, ki to počne, običajno rečem "Nč, js bom mogu počas spokat, otroc so lačni, gospa so utrujeni, se slišmo kej."

Z zanimivo žensko se pa z velikim veseljem skregam.

Oboje velja tudi za moške, jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Bananovec ::

@nny je izjavil:


Aja...kako vam je všeč ta druga možnost?

Meni je kul, ker pri meni ne bi delovala, pa čeprav bi vedela za faktor 10 več.
Imam vedno protiukrep, ki zmeraj deluje oz. vsaj dokler imaš na voljo nekaj informacij, najbolje vidno na dani objekt (beri osebo).

PS:
Pozabil dopisat.
Oh, ženska, maš mojo pozornost (in respekt).
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

Letalec ::

Kaj smo vsi "zagrabil" na tole @nny. Prav troll poste piše.

@nny je izjavil:


To drugo opcijo s 100 pikami uporabljam, ko sem zelo, ZELO žleht. Čisto nedolžno začnem spraševati nedolžna vprašanjca o področju, ki ga wannabie uf obvlada v nulo. In tipo se s svetlobno hitrostjo skrči v palčka, ker...se izkaže, da nima pojma. Če je srečen dan, miniaturizacija poteka v dvoje, sicer pa pred publiko. :)

Aja...kako vam je všeč ta druga možnost?


Ta druga možnost mi je super... v kolikor se punca ne spravi name :)). No saj se včasih tudi jaz samo sam pri sebi smejim budali, in tudi jaz včasih koga "zabijem", pa seveda sem tudi jaz včasih zabit oz. izpadem budalo. To smo navajeni, to je OK. Če te pa zabije luštna punca, ki se za povrh vsega izkaže še za pametno... now that's just plain mean :'(.

IcEk` ::

jype je izjavil:

@nny> Kakšna je potem prava reakcija, če mi nekdo naklada cel voz...ništrca?

Ne vem, ampak jaz ženski, ki to počne, običajno rečem "Nč, js bom mogu počas spokat, otroc so lačni, gospa so utrujeni, se slišmo kej."


Ma zlinkas ji studije pa dokazes nasprotno, hah :D šalo na stran.. lazje je po netu argumentirat kot v zivo. Če maš voljo in čas pač popraviš človeka in mu pojasniš svoj vidik, ki je bolj logičen in smiseln, potem pa tak na nasprotni strani sam opazi, da je mimo vsekal :)

@nny ::

Vitez je izjavil:

Paonta je, da ne štekam, al modeli resno mislijo, al se zajebavajo. Ženski dokazovat, kdo ima daljšega in jo zatolčt z nekimi hudimi argumenti..

Pa ti, da ti gre cel svet na živce, posebaj ženski spol in da si seksit in cinik in asocialnež..ni glih neka inteligenca. Znamenje inteligence je med drugim, d aznaš imeti normalne odnose z ljudmi.


Resno mislijo. Posegla sem na tehnično področje, eno zadnjih področij moškega dokazovanja (nadmudrovanja) in sledi odziv ad hominem z elementi obrambnih mehanizmov, sploh projekcije; kako tipično in pričakovano.
Saj bodo zrasli. Upajmo. Menjavanje letnic z odraslostjo nima ravno močne povezave.

oracle ::

Vitez je izjavil:

Paonta je, da ne štekam, al modeli resno mislijo, al se zajebavajo. Ženski dokazovat, kdo ima daljšega in jo zatolčt z nekimi hudimi argumenti..

Pa to, da ti gre cel svet na živce, posebaj ženski spol in da si seksist in cinik in asocialnež..ni glih neka inteligenca. Znamenje inteligence je med drugim, d aznaš imeti normalne odnose z ljudmi.

Žal res ne štekaš. Noben noče nikogar zatolčt. In če maš mene v mislih, nikjer nism govoru o svoji inteligenci. In nenazadnje, odnosi z ljudmi niso inteligenca (čustvena inteligenca je drugo).

Ona je bla tista, k se je začela hvalt kako so ženske pametne (pa v bistvu je mela v mislih več ali manj sebe, ker profi programerk verjetno ni na pretek).

Če pa smo že pri odnosih med ljudmi, men osebno ne pride na pamet, da bi kogarkoli podjebavu, pred publiko ali v dvoje. Nimam te želje da bi nekoga zatru, pa če si zasluž al pa ne (kot ona prav da včasih zatre tipe). Če pa se gremo neko osnovno debato pa tega ne smatram za zatiranje. Sej debate so zmeri mal bolj napete kot obični pogovor.

jype ::

oracle> pa v bistvu je mela v mislih več ali manj sebe, ker profi programerk verjetno ni na pretek

Profi programerjev tut precej primanjkuje. Je kljub temu res programerk malo manj.

oracle ::

@nny je izjavil:


Resno mislijo. Posegla sem na tehnično področje, eno zadnjih področij moškega dokazovanja (nadmudrovanja) in sledi odziv ad hominem z elementi obrambnih mehanizmov, sploh projekcije; kako tipično in pričakovano.
Saj bodo zrasli. Upajmo. Menjavanje letnic z odraslostjo nima ravno močne povezave.

Srsly? Again?;((
Kaj pa je tvoja zadnja vrstica kot ad hominem?

"Moško dokazovanje..." - a vsaj priznaš da si goreča (in mogoče tipična) feministka? Že tvoj besednjak je močan indikator tega.

Da samo še razčistim zadnjo stvar, nimam nč proti ženskam. Samo "pojamru" sm glede mojih izkušenj z ženskami zadnje čase (in potem je zapel njen ranjen ego). Zarad tega še nism šovinist. Vsekakor sm za enakost med spoloma, za to da moški tudi kuhajo in pospravljajo in čist všeč so mi ženske k se kej spoznajo na tehniko.

Grem raj spat, veselo programiranje še naprej!:)

P.S.: če je pršlo do kkšnega nesporazuma se pa opravičujem;)

jype ::

oracle> "Moško dokazovanje..." - a vsaj priznaš da si goreča (in mogoče tipična) feministka? Že tvoj besednjak je močan indikator tega.

Ojej, no... Feministka, ker rada malce zbode? Ne, ne... Ni.

Feministke so v debatah ostrejše od britvic in ker imajo prav, ti tudi ne preostane drugega, kot da besen zapustiš debato, ali pa se strinjaš.

oracle> P.S.: če je pršlo do kkšnega nesporazuma se pa opravičujem;)

Ni še, bo pa hmal!

oracle ::

Ah, itak bo jutri večina postov rdečih :) ampak nej bo...

Feministke sploh niso to, kar naj bi po definiciji bile. Dandanašnji feminizem ma glih tok veze s pravicami žensk kot parada ponosa s pravicami gejev.

V bistvu je parada ponosa prav posrečen izraza, za oba primera.

jype ::

oracle> Feministke sploh niso to, kar naj bi po definiciji bile. Dandanašnji feminizem ma glih tok veze s pravicami žensk kot parada ponosa s pravicami gejev.

Quite a lot, then.

oracle> V bistvu je parada ponosa prav posrečen izraza, za oba primera.

Nah, ampak to je za v drugo temo.

Letalec ::

oracle je izjavil:

Ah, itak bo jutri večina postov rdečih :) ampak nej bo...


Oracle, jutri se bo tukaj prikazala Pithlit, in glede na to da je tema postala o feminizmu, ženskah v IT in gejih te bo "spucala" da boš jokal :D

Sicer se pa opravičujem za offtopic, post se po potrebi lahko zbriše.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735141 (31191) Gandalfar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945674 (39518) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975639 (70108) Ziga Dolhar
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100194 (86372) guest #44
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688491 (75407) kr1ženska

Več podobnih tem