» »

Radeon 9000 Pro ali GF3 Ti200 ?

Radeon 9000 Pro ali GF3 Ti200 ?

Vucko ::

Pravkar sem prebral tono testov na netu in se nekako ne morem odlociti katero grafo bi raje nabavil, glede na to da sta obe pr englih po ceni. Benchmarki so tud zelo blizu skupaj.. nekje je ena boljsa za par slikc nekje druga..

Zanimajo me dejanske izkusnje ce je ze kdo imel obe slucajno.. kako je z tv outom, driverji in podobno..
Trenutno imam namrec GF2mx..

Thanks:\

Airness

Han ::

Če občasno pogledaš tudi kakšen DivX film, definitivno vzemi Radeona. Gonilniki so zdaj kar v redu, TV-out pa še nisem preizkusil.

nodes ::

TV aut je odvisen samo od čipa na kartici, obstajajo različno kvalitetni, ne bi vedel na pamet, poglej na net.

Če gledaš filme je boljši Radeon.
Samo za igre je hitrejši z boljšimi driverji GF3.

Razmerje med tema dvema subjektoma boš moral oceniti sam.

Vucko ::

Aha.. filme gledam redno ja..
Zakaj pa je boljs Radeon za filme.. ne vem no.. na gf2mx trenutno kar imam in lepo gledam filme z TV Tool.. v cem je potem se bolje na Radeonu?
In pa kolikor razumem bi naj bili za Radeone sedaj vredu ti tanovi gonilniki..

Thanks za odgovore!
Airness

nodes ::

Če gledaš divx-e preko TV-Tool potem ni nobene razlike...težko je dobiti že VHS kvaliteto.
V mislih sem imel DVD, mpeg, DV, delno tudi divx predvajan na monitorju (hardyersko dekodiranje mpega, shadinge, color rastizer).

OZZY ::

Da ni razlike. pa je. Vsaj jaz sem jo opazil . radeon ima veliliko lepšo sliko kot gf. Tako na monitorju kot pri tv outu. Pri radeonu mi je veliko bolj čista slika kot pri gf.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564281 (3610) anjica
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505913 (4818) bbobst
»

TV-out istocasno

Oddelek: Kaj kupiti
292076 (1576) Kawl6
»

Kje je Twinview?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111174 (1009) gonilnik
»

gledanje DVDjev na TVju - PROBLEMI SEVEDA

Oddelek: Zvok in slika
152030 (1728) BlackHole

Več podobnih tem