» »

Kje je Twinview?

Kje je Twinview?

gonilnik ::

Nabavil sem si GF2Ti s TVout-om in imam en problem ker v nastavitvah ni twinviewa( je samo izbor naprave),tako da ne morem imeti istočasno slike na monitoru in tv.Probal sem z različnimi driverji pa ni nič pomagalo.Ali mi lahko kdo pomaga PROSIM?

A je kdo imel iste probleme?
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

ChiefThunder ::

na netu poišči program Tv tool za štimanje Nvidia Tv outa in vse kar je povezano z njim- uporabna zadeva...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

BlackHole ::

Malo več povej, zakaj misliš da ne moreš imeti te opcije. Katere gonilnike imaš itd?
Drugače pa za DVD-je in DIVX na TV gledat je najboljši TVTOOL.

gonilnik ::

BlackHole:V nastavitvah nimam te opcije.Tam kjer bi moral biti twinview je samo izberi napravo,kjer lahko izberem Analogni zaslon ali pa TV, vendar ne obojega hkrati.Probal sem že referenčne gonilnike Inno3d 21.83, 23.11, ter 27.30.Prav tako sem probal tudiNvidiine gonilnike 27.20, 23.11 itd. pa nič.Prej sem imel gf2 mx400 s tv outom pa nisem imel teh problemov.Grafična je Inno3d GF2Ti imam pa winXP
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

BlackHole ::

Klik desni gumb na namizje, SETTINGS, ADVANCED, in zgoraj moraš imeti predalček TwinView.

rc-car ::

Pa si preprican, da ti podpira twinviev? Lahko, da ima samo eno RAM-DAC vezje in zato ne dela.. Sicer pa tudi Tv Tool se ne podpira twinvieva, tako da si trenutno bolj na suhem... :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

SeTAr ::

Emmm... sicer nisem ravno 100%, vendar se mi zdi, da je twinview na voljo le pri MX-ih in gf4 karticah, g3 ima baje samo en ramdac, in ne bo nic z razlicnimi locljivostmi na TV/monitor...

rc-car ::

SeTAr: to, koliko RAM-DAC vezij ima kartica ni odvisno od cipa, ampak od proizvajalca oz. modela kartice..
Jaz imam GF2MX (Hercules) z dvema RAm-DAComa ceprav vecina GF2MX nima dveh RAM-DACov..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

gonilnik ::

BlackHole:Vem kako priti do Twinviewa,le da ga ni.

Sem pogledal na škatlo pa se mi zdi,da ima res samo en RAMDAC, tako da bo verjetno to krivo.
Samo čudi me naslednje:
Sedaj imam inno3d gf2titanium 64mb tvout pa nima twinviewa, pred tem pa sem imel inno3d gf2mx400 64mb tvout pa je imel twinview (ista firma);(
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

VASkO ::

ali tu nihce ne ve, da twinview funkcijo podpirajo samo gf2mx in prihajajajoce gf4 kartice?

BlackHole ::

Gonilnik, povej ti nam, zakaj pa rabiš twinview, ker če bi rad gledal filme na tv, pol bo TvTool prava rešitev.

gonilnik ::

BlackHole: Pretežno za gledanje filmov - tvtool je zadosti dober program za to,bi pa mi twinview prišel prav, ko bi dva igrala igro na istem compu(npr:fifa en na tipkovnico in monitor, drugi pa na gamepad in televizijo).
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gonilnik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Inno GF2 MX400 64MB - temne proge na ekranu???

Oddelek: Strojna oprema
14911 (660) ali3n
»

TV-out @ XP

Oddelek: Zvok in slika
101037 (862) rc-car
»

Vprašanje glede Radeon-a 8500

Oddelek: Strojna oprema
81475 (1257) Senitel
»

gledanje DVDjev na TVju - PROBLEMI SEVEDA

Oddelek: Zvok in slika
152026 (1724) BlackHole
»

TV out in geforce mx in ostali

Oddelek: Zvok in slika
61206 (1000) Filo

Več podobnih tem