» »

Kako dobiti sliko na TV Urgent!!!

Kako dobiti sliko na TV Urgent!!!

Hux ::

Imam geforce 2MX ki ima TV out ter S video. Zraven karte sem dobo cirka 1m tega s video kabla ki ima oba moska dela. Na karti je zenski prikljucek.

Zaj me pa zanima kaj tocno rabim da prinesem sliko na TV. Celoten postopek kot pretvorniki,kabli, kolk kablov. In kak se dobi se zvok na TV? Kabli iz zvocne na TV tudi?

Hvala

gumby ::

tole je tudi že bilo eno 200x na forumu...

ima TV s-video vhod? potem rabiš takšen kabel, kot si ga dobil zraven kartice, samo daljši...
drugače pa rabiš s-video/scart kabel...
in poglej, če TV sploh podpira s-video! - če ne, potem ti ostane samo kompozitni signal, pri kateri pa je slika za en drek...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gumby ()

Hux ::

ja TV S video vhod ima. Kabel ki sem ga dobo je odlg cirka 1m tak da ga lahko bek fuknem. Ne TV nima S-videa tak da bo treba preko scarta.

Vse lepo in prav vprasanje je le kaj se z zvokom zgodi. Kaj zvok bo delal brez da povezem na zvocno karto?

btw. forum nima odbene search funkcije tak da me bas briga ce je blo ze 200x napisano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

gumby ::

ja TV S video vhod ima. Kabel ki sem ga dobo je odlg cirka 1m tak da ga lahko bek fuknem. Ne TV nima S-videa tak da bo treba preko scarta.

daj zjasni se, če ima ali nima...:\
zvok boš moral posebej peljati iz zvočne na ojačevalec ali TV (na scart, ali na RCA-činč konektorje, če jih ima)
btw forum ima search...:O

Hux ::

Kaj se nej razjasnem jebemti kaj se norca delas al kaj ti je. Zgoraj sem napisal da ma Graficna S video kot prvo in ti vprasas ce ma. Pol se enkrat napisem da ma grafka Svideo in TV ne. In ti spet. Take pomoci res ne rabim hvala!

gumby ::

TV S video vhod ima.
Ne TV nima S-videa

kdo se norca dela?

Matek ::

btw. forum nima odbene search funkcije tak da me bas briga ce je blo ze 200x napisano.

Za tiste, ki so se v prvem razredu naučili brati, je že dolgo v levem meniju iskanje po forumu.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963563272 (2601) anjica
»

spet TV OUT

Oddelek: Pomoč in nasveti
71295 (1095) mato22
»

Kako z DivX na VHS? kaj potrebujem?

Oddelek: Sedem umetnosti
132097 (1850) rc-car
»

Slika iz račualnika na tv

Oddelek: Pomoč in nasveti
151557 (1329) Dalmatinc
»

TV-OUt problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
9998 (910) krucymucy

Več podobnih tem