» »

Kako z DivX na VHS? kaj potrebujem?

Kako z DivX na VHS? kaj potrebujem?

twosocks ::

Zanima me čist na kratko, kaj rabim če hočem DivX filem s podanpisi presneti na VHS.

Najbrž računalnik (s TV ??? izhodom - video izhodom), TV s scartom in video vhodom, videorekoder s scartom ... al kaj?


hvala za nasvet in pomoč
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Heisenberg ::

pomojem je dost tv tuner s primernim izhodom za videorekorder....
drugace pa je tezave bolj v programskem smislu, kjer bos rabil pac program ki ti bo posnel zazeljen divx na video, a se sigurno najde kaj takega na netu.....

malce poglej z iskalnikom

twosocks ::

hmmm, jaz sem mnenja, da če dobim sliko na TV (preko VCR) potem to sliko lahko tut posnamem, tko da nie verjamem da rabim kake posebne programe...ali pač?

lp
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

rc-car ::

u bistvu, če imaš tv-out in, če si videl sliko (oz. film) na TVju, potem ga lahko tudi posnameš na VHS kaseto.

Namesto na TV priklopi tv-out na videorekorder (činč, scart, s-video), poišči kanal in stisni record :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

teac ::

Jaz imam to tako, da mi gre iz TV-out-a scart kabel v videorekorder, videorekorder pa zvezan z TV. Videorekorder pa imam na kanalu AV, potem pa tako ni problem (samo REC še stisneš, pa je) 8-)

twosocks ::

Še to. Imam Rivo TNT2 m64 16Mb...
Kako najcenej do TV-Outa?

Novo grafično najbrž?

10x
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

rc-car ::

Novo grafično ali tv-tuner. Odloči se sam glede na to kaj rabiš.

Kupiš pa lahko pretvornik iz VGA v analogni signal za TV, sam tega ti nebi priporočal.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

PersonaRudis ::

Pa neki kabel iz zvočne kartice bi tudi bilo pametno potegniti...

Zgodovina sprememb…

OZZY ::

Jaz mam tako uštimano. Iz tv na kompozitni vhod na videorekorderju, potem pa iz zvočne še dodatno na kompozitni na video na L+R za zvok. To so tisti trije vhodi, ki so recimo za kamero-mislim da so barve črna, bela, rumena.

Stvar deluje.
Go with the flow.

rc-car ::

Barve so:
Rumena - Video
Rdeča - Audio right
Bela - Audio left

8-)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

govno ::

kulkr jz vem, nobem tv tuner nima tv izhoda ... samo vhode ... tv izhode imajo samo grafične kartice, ker so narejene za izhod slike!!

rc-car ::

Ne, tv-tunerji imajo tudi izhode, vendar imajo bolj podprte (beri: več različnih) vhode.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

mgermo ::

Ka bi to delovalo:

s tunerja s-video in na kompozitnega na vcr. Pol ko bi gledo divx na monitorju bi pa snemo. Se da??

rc-car ::

Conqueror: Če ti VCR prebavi s-video signal preko RCAja, potem nebi smelo biti problemov.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VHS v Divx in podobno

Oddelek: Zvok in slika
425949 (3539) francek1
»

Video-Out/Video-In (VIVO)

Oddelek: Strojna oprema
91652 (1415) Janes
»

Kako povezati VHS (VCR) in tuner na računalniku

Oddelek: Zvok in slika
102530 (2393) xxx-man
»

Slika s PC-ja na Video rekorder

Oddelek: Zvok in slika
81080 (945) SasoS
»

Slika iz račualnika na tv

Oddelek: Pomoč in nasveti
151562 (1334) Dalmatinc

Več podobnih tem