» »

Slika iz račualnika na tv

Slika iz račualnika na tv

Dalmatinc ::

No zdravo

zanima me če se spominte konzul ala femily computer sega mega drive ko si jih vključil kar tam v televizjo kot anteno. No me zanima če se da tudi grafo kako tko prključit s kakšnim pretvornikom a to obstaja.


ajde čao

gumby ::

Priključiš lahko na anteno, samo delovalo ne bo:D

Za sliko na TV-ju potrebuješ grafično, ki ima TV izhod. TV pa mora biti takšen, da lahko prebavi S-VIDEO signal. Deluje tudi z navadnim kompozitnim video signalom, le slika je slabša.

ender ::

t.g.: ni treba da TV prebavi s-video signal. samo kompozitnega mora (res pa je, da je kompozitna slika obupna)

Hux ::

ender mater si zadet ej! Sej je pa to reko!

gumby ::

:D

dr.J ::

Za Matrox G450/G550 z DualHeadom dobiš TV-out kabel, ki ima oba inzhoda, composite video in S-VHS.
Zadeva preverjeno deluje na Windos in Linux sistemih.

Dalmatinc ::

moj tv nima ne skarta in ne podpra S kanalov in ima zgolj in le vhoh za anteno. Zdej bi pa lepo prsu če mi kdo razloži kako bi spravu sliko gor in kakšna je akovost slike......

hvala na to se ne spoznam

Dalmatinc ::

mam pa mx 400

ToniT ::

Na tak način nikakor. Obvezno rabiš nekje video vhod (ali na TV ali pa na videorekorderju (ta ima sigurno tak vhod).
Slika: Za surfanje ali pa branje teksta - katastrofa.
Mogoče za igrce - jaz uporabljam zadevo za gledanje DVD-jev.

Dalmatinc ::

Na videu mam video in in video out.......kaj mi toresj sledi kaj morm not uklopit in kako naprej a mi mal razložite HVALA

Dalmatinc ::

kako uštimat pol kam v video dat anteno od kablske v ker izhod kam prklopit grafično in v ker izhod pol iz videa na tv a mi kdo mal pove in na kerem Ch kanalu se nato znajde slika iz kompa:D

dr.J ::

Napiši vse tehnične podatke o videorekorderju pa o TV, potlej pa ti bo mogoče kdo kaj lahko povedal. A misliš, da se vsakemu kar sanja, kakšen TV imaš? Če nima niti SCARTa, je zelo čuden.

Napeljava preko videorekorderja je po mojih izkušnjah povsem neuporabna, ker slika in zvok utripata.

DVD filme se vidi v redu, za ostalo pa me niti ne zanima. Zadevo sem rešil prek SCARTa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.J ()

ToniT ::

Zadeva bi naj delovala na naslednji način:
Iz grafične pripelješ video signal na VIDEO IN v videorekorder,
iz zvočne zvok kamorkoli,
Koax iz kabelske na videorekorder RF in. Iz videorekorderja v televizijo koax RF out. Na televiziji je to verjetno kanal 36 ali tam nekje.
Na videorekorderju pa daš na AV (ali video - ne vem kaj piše).

To bi bilo približno to.

Dalmatinc ::

Zelo me čudi ker RF piključka ne vidim?
Ali se lahko kako drugače imenuje.

Aja televizija je gorenje in ima scart vendar nvem - baje bi mogla met TV prav kanal scartu namenjen al se pol k je kej u scartu njemu avtomatično dodeli en CH. K ene delevizije vem da majo kr če daš na dalincu 0 prazno sliko in baje je tam za scart.....

nevem povejte

ToniT ::

RF - antenski priključek.
Če ima televizija SCART, priključi kartico na SCART s posebnim kablom - pazi na to, da bo na SCART vtičnici pisalo video IN (ali samo IN ali karkoli že). Na televiziji je pa možno, da je to program 0 ali video ali AV - whatever.

Dalmatinc ::

glej 0 ni AV ni video se pa sem od sebe na enmu kanalu zanjde.....a misliš da se bo tudi pol scart znajdu sem od sebe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VHS v Divx in podobno

Oddelek: Zvok in slika
425950 (3540) francek1
»

Povezava S-VIDEO na TV (antenski priklop)

Oddelek: Zvok in slika
82282 (2092) danix1
»

TV-out in snemanje filmov na videorekorder?

Oddelek: Zvok in slika
91539 (1385) robinson33
»

Kako povezati VHS (VCR) in tuner na računalniku

Oddelek: Zvok in slika
102532 (2395) xxx-man
»

Kako z DivX na VHS? kaj potrebujem?

Oddelek: Sedem umetnosti
132102 (1855) rc-car

Več podobnih tem