» »

Hotmail - Messenger

Hotmail - Messenger

Robocop1 ::

Zdravo!

Saj vem, da še malokdo uporablja Windows Live Messenger, ampak vseeno me zanima.

Po 2 mesecih sem se danes prijavil na messenger (hotmailov naslov) in dobim povabila za dodajanje stika... ne 1 povabilo, ampak 3 povabila... in ne od prijatelja, ampak krneka povabila, na primer: millionaire@chatroom.com, winners@chat.net pa še nekaj je blo ampak sem že pozabil. Isto se mi je zgodilo pred nekaj meseci, ko sem se prav tako po zelo dolgem času vpisal. Drugače pa uporabljam večinoma gtalk, ampak to kolikor vem nima nobene veze s hotmailom.

Ni mi jasno od kod ta vpisljiva povabila, če 2 meseca sploh messengerja nisem uporabljal, in tudi ne odpiram katerekoli linke... je pa res, da računalnik uporablja še nekdo.
Mi lahko razložite zakaj to dobivam in kako se tega rešim, ker mi zadeva postaja že nadležna.

Blinder ::

Se zgodi. Nevem kdo te to dodaja. Mogoče kašne prostitutke, ki delajo webcam showe za plačilo(paypal..).
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Jernej88_ ::

To so automatsko generirani e-računi. Zavrni povabilo pa bo.
No more Slovenia!

Robocop1 ::

Povabila takoj zavrnem. Prejšnjič sem dodal eno od povabil na nek fejk račun (ni isti kot moj pravi), da bi videl za kaj gre... in res, pol sem ves čas dobival neke vrste avtomatsko generirana sporočila, ki sploh niso bili logični odgovori na moja vprašanja. Ampak četudi so avtomatsko generirani, nekdo mora nekam vpisat moj naslov, ali pa vsaj prebrat ga je nekje moral... ampak ne vem kje, ker svojega maila ne trosim kar tako naokrog.

Še bolj kot to kdo pošilja, me zanima KJE/KAKO pride do mojega maila??? Če sem že na netu, potem delam nekaj od naslednjega: brskam po forumih, facebooku, iščem kako stvar za šolo (no, med počitnicami tega ravno nisem počel), igram kak špil s frendi, navijam musko na youtube, berem pošto... to je pa tudi več ali manj vse.

In take stvari počne vsak povprečni uporabnik računalnika, pa zaradi tega ne dobiva takih nadležnih povabil. Kaj počnejo ostali uporabniki tega računalnika ne vem, zato bi rad izvedel od kod pošiljateljem moj naslov, da lahko pol kako ukrepam.

Vsaka ideja mi bo prav prišla.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dropbox - uporabljate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programska oprema
17142149 (27497) ZaLoMaT
»

Google+ (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
495123930 (104336) Looooooka

Google GMail Invitation (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1905113935 (54712) jvolk

MSN 8.0 beta invite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
304121455 (112040) OmegaBlue

Več podobnih tem