» »

Kako si najti punco?

Kako si najti punco?

««
12 / 17
»»

PurpleMoo ::

Ramon dekers je izjavil:

To ni ravno res jverne, če si do ženske dober po srcu je velika verjetnost da ti bo vračala ljubezen. Torej imaš lahko trebušček pa te bo imela še vedno rada.


Točno tak. :)

Ramon dekers ::

Točno tak.


A se norca delaš, al pa ti je sarkazem detektor pregoru.

Sicer pa fino bi bilo odpret kakšen poododelek zmenkarije, vse več ženskega spola je tukaj. Imam kolega ki tudi stalno išče, hodi v hribe, vsak vikend je na šmarni gori pa se mu nobena ne meče pod kolena kot Juretu, če bi bil poododelek zmenkarije bi mu priporočil tale forum.

PurpleMoo ::

Resno sem mislila. Pa kaj, če ima nekdo trebušček? Seveda, ne da ima zdaj celi vamp pred sabo, ampak malo pa res ni nič napačnega. Saj tudi sama nisem perfektna. Še zdaleč ne.

Pithlit ::

jype je izjavil:

Not vendar jasno piše, da vse tvoje podatke prodajajo, vključno s tistimi, ki jih s tabo povežejo tretje osebe!

In? Dam jim tisto za kar me čisto nič ne moti če prodajo komurkoli. Tretje osebe bi me pa povezovale s svojim sranjem tako ali tako. Saj veš da niti ni treba da imaš FB račun da FB ve kar nekaj o tebi. Po drugi strani pa nimam prijateljev ki kar takole, brez veze nekaj pisarijo o drugih (oz. povezujejo tretje osebe z nekimi xy stvarmi). V bistvu sem precej izbirčna. Pa tko... več kot pol prijateljev na FB je geekov/geekic (ne nujno na računalniškem področju)... vse pa osebno poznam. Sem izjema?
Life is as complicated as we make it...

Mipe ::

Nekateri raje prijateljujemo v živo. Nabijanje obvestil in vabil na spletne igre to ravno ni.

Truga ::

Mipe je izjavil:

Nekateri raje prijateljujemo v živo. Nabijanje obvestil in vabil na spletne igre to ravno ni.

Jaz pa nisem iz srednjega veka.

Ramon dekers ::

Jaz pa nisem iz srednjega veka.


Obstaja tudi prenos obvestil preko javne/zasebne službe, ki si ji reče POŠTA! FEDEX, POŠTA SLOVENIJE...

Pithlit ::

Prek FEDEX-a naj povabim frenda (ki slučajno visi na FB v tem trenutku) na kavico? Joj ste resni...
Life is as complicated as we make it...

Mipe ::

Obstaja izum, ki se mu reče telefon.

Nekateri ne visimo ves čas na netu.

jype ::

Pithlit> Dam jim tisto za kar me čisto nič ne moti če prodajo komurkoli. Tretje osebe bi me pa povezovale s svojim sranjem tako ali tako.

Ja, ampak takšno poslovno prakso je pametno bojkotirat že zato, da se ne razraste. Saj ni nič osebnega v tem, samo tako kot so mnogi vegani vegani zgolj zato, da zmanjšujejo krog odjemalcev ene najbolj nagravžnih industrij na svetu, tako smo nekateri "antisocialni" in bojkotiramo facebook in twitter in druge reči, katerih osnovni poslovni model je prodajanje reči, ki se nikogar ne tičejo.

Pithlit> Prek FEDEX-a naj povabim frenda (ki slučajno visi na FB v tem trenutku) na kavico? Joj ste resni...

Jaz se prek interneta družim predvsem preko starejših protokolov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

oracle ::

Offtopic: evo js se že futram z zarečenim kruhom;((

jype ::

Kaj si se pa zareku? :)

oracle ::

Ma sm si zadal da bom samski. Ampak glede na izkušnje se mi je kr zdel da se bo zgodil proti moji volji. Ko pa človk išče punco jo pa nikjer ni!

Pithlit ::

Mipe je izjavil:

Obstaja izum, ki se mu reče telefon.

Res je... ampak zakaj bi se jajcala s telefoni če vidim človeka aktivnega na FB? Redundant. Pa da ne bi kdo mislil da telefona ne uporabljam. Sam tko, če smo že vsi gor se pa usput še zdilamo za kaj drugega.

jype je izjavil:

Jaz se prek interneta družim predvsem preko starejših protokolov.

Če mene vprašaš... ga ni čez IRC. FB imam tko... za firbcat, pa za kako neumnost objavit (recimo kakšne recepte pa ostale gluposti kot je pečenje krompirja in hrenovk v domačem kaminu). Jebiga, tudi FB pride prav. Če pa jutri izgine ga pa tudi ne bom pogrešala (brez IRC-a bi bla pa huda - IRC-am tudi prek telefona, na FB pa ne grem niti pod razno).

oracle je izjavil:

Ma sm si zadal da bom samski. Ampak glede na izkušnje se mi je kr zdel da se bo zgodil proti moji volji. Ko pa človk išče punco jo pa nikjer ni!

Sej ponavadi tudi ko 'šraufciger' iščeš ga nikjer ni... pol se ti pa v rit zapiči ko se na kavč usedeš.

Legice so pa tudi fantastičen primer... iščeš, iščeš... pa ne najdeš. Par minut za tem ko se vdaš jih je pa ko listja in trave.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

jype ::

oracle> Ma sm si zadal da bom samski. Ampak glede na izkušnje se mi je kr zdel da se bo zgodil proti moji volji. Ko pa človk išče punco jo pa nikjer ni!

Vidš, meni se je podobno zgodilo. Nisem si sicer zadal, da bom samski, zgolj prepričan sem bil v to. Pa so me okrog prinesli.

Pa vsekakor je bilo takoj po sklenitvi trajne zveze nenadoma zanimanje deklet izjemno povečano in še kar traja.

Gregor P ::

Misliš tvoje zanimanje oz. si kar naenkrat dobil magični občutek, da se vse dekleta zanimajo zate, samo zato ker si se sam začel končno pogovarjati z njimi (oz. sploh ujeti njihov pogled, ki si se ga prej vedno sramežljivo izogibal), ker ti je tvoja nehote pomagala premagati tvoj strah pred njimi>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

D3m ::

jype je izjavil:

oracle> Ma sm si zadal da bom samski. Ampak glede na izkušnje se mi je kr zdel da se bo zgodil proti moji volji. Ko pa človk išče punco jo pa nikjer ni!

Vidš, meni se je podobno zgodilo. Nisem si sicer zadal, da bom samski, zgolj prepričan sem bil v to. Pa so me okrog prinesli.

Pa vsekakor je bilo takoj po sklenitvi trajne zveze nenadoma zanimanje deklet izjemno povečano in še kar traja.


Pri meni je isto. Bolj jim govorim, da imam punco bolj vame rinejo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

gendale ::

PurpleMoo je izjavil:

Resno sem mislila. Pa kaj, če ima nekdo trebušček? Seveda, ne da ima zdaj celi vamp pred sabo, ampak malo pa res ni nič napačnega. Saj tudi sama nisem perfektna. Še zdaleč ne.

to zdj spet predvideva, da je lep moški kreten
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

Gregor P> Misliš tvoje zanimanje oz. si kar naenkrat dobil magični občutek, da se vse dekleta zanimajo zate, samo zato ker si se sam začel končno pogovarjati z njimi

Ne, začuda ni bilo tako - že prej nisem imel nobenih težav z dekleti, zgolj prepričan sem bil, da s svojo podobo in sposobnostmi dekletom ne morem biti zanimiv, česar me je naučila lokalna kultura (kjer je bilo nekaj najbolj sramotnega, če si bil pameten in načitan, dekleta pa so se ukvarjala predvsem s pretepači in bogatimi). Potem sem prišel v gimnazijo, ko je zanimanje zame precej zrastlo, a reči so se seveda zapletle, ker občutki nikoli niso bili vzajemni. Šele proti koncu najstniških se je dejansko izkazalo, da obstaja še skupina deklet, ki v resnici lovijo počasi, z izjemno potrpežljivostjo, pa praktično nihče jih nikoli ne vidi, ter so pri tem tako uspešne, da sem še vedno ujet. Na vprašanje o tem, čemu svojih izjemnih lastnosti ne oglašujejo, so še vse (na različne načine) enako odgovorile - da se jim ne ljubi ukvarjat s filtriranjem kandidatov.

gendale> to zdj spet predvideva, da je lep moški kreten

Če ima rajši kakšno drugo, potem je itak po definiciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Berserker ::

No ja, eno je če si vsaj opažen in te katera sploh pogleda, drugo je če si popolnoma spregledan in nepogrešljiv.

gendale ::

če te nobena ne pogleda, je problem v tebi ne pa v ženskah
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

korenje3 ::

a ste že najdl punco?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Gregor P ::

Prosim? Kako sedaj? Najprej si dejal

jype je izjavil:


Pa vsekakor je bilo takoj po sklenitvi trajne zveze nenadoma zanimanje deklet izjemno povečano in še kar traja.

... sedaj pa praviš

jype je izjavil:

Ne, začuda ni bilo tako ... Potem sem prišel v gimnazijo, ko je zanimanje zame precej zrastlo


Torej se zate dekleta zanimajo že ves čas in ne šele s sklenitvijo trajne zveze?!?:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oracle ::

jype je izjavil:

oracle> Ma sm si zadal da bom samski. Ampak glede na izkušnje se mi je kr zdel da se bo zgodil proti moji volji. Ko pa človk išče punco jo pa nikjer ni!

Vidš, meni se je podobno zgodilo. Nisem si sicer zadal, da bom samski, zgolj prepričan sem bil v to. Pa so me okrog prinesli.

Pa vsekakor je bilo takoj po sklenitvi trajne zveze nenadoma zanimanje deklet izjemno povečano in še kar traja.

No saj v resnici si nisem zadal, pač pa sem pričakoval. Posledično sem poskušal to pričakovanje absorbirati v obliki dejstva.

Za nastop naslednje faze me pa ne skrbi:D

kr1ženska ::

korenje3 je izjavil:

bom jaz sestavil zdej mojo punco...


No dej, ajde. Poslušamo :)

jype ::

Gregor P> Torej se zate dekleta zanimajo že ves čas in ne šele s sklenitvijo trajne zveze?!?:|

Ja, ampak prej me je pozvalo k druženju par deklet na leto, zdaj me pa vsakih par tednov kakšno.

oracle> Za nastop naslednje faze me pa ne skrbi

To je fino. Flegmatične zveze so trajne, pa tudi ko niso to nikogar ne mori!

korenje3> a ste že najdl punco?

Če po pravici povem sem našel dve, ampak jima nisem bil všeč. Mene je našla ena, pa mi ni bla všeč, dokler... ZOMG.

korenje3 ::

kr1ženska je izjavil:

korenje3 je izjavil:

bom jaz sestavil zdej mojo punco...


No dej, ajde. Poslušamo :)


se vid da ne kapiraš ^^

ženske.

evo mojo bejbo sm že sestavu:

http://slo-tech.com/forum/t200222/p3557...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Tero ::

Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

kr1ženska ::

korenje3 je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

korenje3 je izjavil:

bom jaz sestavil zdej mojo punco...


No dej, ajde. Poslušamo :)


se vid da ne kapiraš ^^

ženske.

evo mojo bejbo sm že sestavu:

http://slo-tech.com/forum/t200222/p3557...


Hehe :) No dej, če boš ju3 slučajn kje na Bežigrajskem koncu, na zaklučku majskih, sporoč ;)

manniac ::

če niste opazili se vaš "MIha" ne odziva že več kot 3 strani foruma
LOL facepalm

korenje3 ::

kr1ženska je izjavil:

korenje3 je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

korenje3 je izjavil:

bom jaz sestavil zdej mojo punco...


No dej, ajde. Poslušamo :)


se vid da ne kapiraš ^^

ženske.

evo mojo bejbo sm že sestavu:

http://slo-tech.com/forum/t200222/p3557...


Hehe :) No dej, če boš ju3 slučajn kje na Bežigrajskem koncu, na zaklučku majskih, sporoč ;)


sm že pred 5 leti odštudiral... majske igrce so za otroke ;)

lohka mi daš pa facebook podatke ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Mesar ::

je sej to je vredu če se ne odziva... je zaposlen s kako deklino :D

korenje3 je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

korenje3 je izjavil:

bom jaz sestavil zdej mojo punco...


No dej, ajde. Poslušamo :)


se vid da ne kapiraš ^^

ženske.

evo mojo bejbo sm že sestavu:

http://slo-tech.com/forum/t200222/p3557...


mau bi lah pospravo pa počistil...
Your turn to burn!

jype ::

bf pro> če niste opazili se vaš "MIha" ne odziva že več kot 3 strani foruma

Miha je temo načel lansko leto, letos jo je pa oživil nekdo drug s podobnim problemom.

maco-maco ::

Od omenjenih predlogov bi jaz glasoval za sprehajanje psa. Ljudje s psi se zelo radi pogovarjajo o pasmah, pa kolk je star, pa če ma čvrst kakec, seveda tudi o vremenu in splošnem počutju.
Drugače pa kakšna joga; je le neke vrste 'skupinski šport' v dvorani z veliko ženskami. Če boš tekel po osamljenih stezicas boš bolj malo žensk srečal.
Osebno najbolj fukatožne ženske videvam v živalskem vrtu. Sicer ne vem, če to ni od živalskih hormonov, a če te otroci ne motijo (pa ne me narobe razumet) bi bilo tam kar zabavno. Seveda si od sestrične al pa brata sposodi otroka, da te slučajno ne kastrirajo.
Tako boš vsaj v stik prišel z ženskami, če že ne boš najdel prave.
Veliko uspeha in LP
Kaj?

Mesar ::

WTF? Zoo? No way...
Your turn to burn!

Ramon dekers ::

gendale je izjavil:

če te nobena ne pogleda, je problem v tebi ne pa v ženskah



Eh stari ne. Bolj kot govorim da so slovenke zategnjene manj vam je jasno. Tu očitno vsaka misli da če že hočem vzpostavit zvezo komunikacije - torej pogovor, da jo bom oženil ali pač imel samo za sex.

Nevem zakaj je tu taka mentaliteta ampak pač je. Kot rečeno v drugih državah same pridejo do tebe in lepo debatirajo.

kr1ženska je izjavil:

korenje3 je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

korenje3 je izjavil:

bom jaz sestavil zdej mojo punco...


No dej, ajde. Poslušamo :)


se vid da ne kapiraš ^^

ženske.

evo mojo bejbo sm že sestavu:

http://slo-tech.com/forum/t200222/p3557...


Hehe :) No dej, če boš ju3 slučajn kje na Bežigrajskem koncu, na zaklučku majskih, sporoč ;)



a z mano pa ne bi šla na kavo? Ja res enkratno, jst sm pa drek ane!

manniac je izjavil:

če niste opazili se vaš "MIha" ne odziva že več kot 3 strani foruma
LOL facepalm



Nima veze, debata teče z njim ali brez njega.

Mesar je izjavil:

WTF? Zoo? No way...



Res nevem zakaj tlačite sem otroke, pse, avtomobile...WTF? Na koncu pa še enkratna lokacija ZOO.

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Tiste ko hodijo v ZOO se ... razgledovat, so potrebne česa drugega... ali pa tudi ne, samo glede na lokacijo... khm. Zdaj pa meni je to anti, bi dal celo pod mučenje živali tak da...
Your turn to burn!

maco-maco ::

Tip je star 30 let, tako da na brucovanju najverjetneje ne bo najdel sebi primerne. V zoo hodijo mamice (med katerimi je glede na splošno populacijo statistično kar nekaj samohranilk in so te ženske stare okoli 30 let). Device res niso, a človek le ni tako mlad, da bi na njih ciljal. Poleg tega te mamice velikokrat spremljajo prijateljice, ki hrepenijo po družini in otrocih, a ne najdejo partnerja. Lokacija je pa super za osvojit metode dvorjenja (sem ravno zadnjič gledal pava; mal je razširil perje, je prišla samica, jo v parih sekundah nategnu in odšel dalje).
Kaj?

kr1ženska ::

korenje3
sm že pred 5 leti odštudiral... majske igrce so za otroke ;)

lohka mi daš pa facebook podatke ;)


Moški.

Najpreprostejše rešitve/sklepanja niso vedno prava. DN, razmisli še o drugih razlogih/možnostih (ki ne vključujejo žuranja), zakaj bi se še udeležila zakjučka majskih iger,
In če si mnenja, da sem otrok ne razumem zakaj me potem sprašuješ po fb-ju? Za zabavo? Zabavaj se na drug način.

Ramon
a z mano pa ne bi šla na kavo? Ja res enkratno, jst sm pa drek ane!

Tega jaz nisem nikoli rekla, si pa rekel ti, in to je že dovolj. (brez zamere)

Zgodovina sprememb…

Tear_DR0P ::

Ramon dekers je izjavil:


Eh stari ne. Bolj kot govorim da so slovenke zategnjene manj vam je jasno. Tu očitno vsaka misli da če že hočem vzpostavit zvezo komunikacije - torej pogovor, da jo bom oženil ali pač imel samo za sex.

Nevem zakaj je tu taka mentaliteta ampak pač je. Kot rečeno v drugih državah same pridejo do tebe in lepo debatirajo.

a ti se tolk zajebavaš, al dejansko verjameš temu kar pišeš? meni uspeva spoznavat precej punc, ki nimajo takšnih pričakovanj. z enimi namizne igre igramo, z drugimi športamo, s tretjimi se samo občasno družimo - pa so vse slovenke.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

genesiss ::

Ramon dekers projecira za v psihološke učbenike.

Ramon dekers ::

Tear_DR0P je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:


Eh stari ne. Bolj kot govorim da so slovenke zategnjene manj vam je jasno. Tu očitno vsaka misli da če že hočem vzpostavit zvezo komunikacije - torej pogovor, da jo bom oženil ali pač imel samo za sex.

Nevem zakaj je tu taka mentaliteta ampak pač je. Kot rečeno v drugih državah same pridejo do tebe in lepo debatirajo.

a ti se tolk zajebavaš, al dejansko verjameš temu kar pišeš? meni uspeva spoznavat precej punc, ki nimajo takšnih pričakovanj. z enimi namizne igre igramo, z drugimi športamo, s tretjimi se samo občasno družimo - pa so vse slovenke.



Jah če gre človek v svet vidi še dejansko druge vzorce kulture, kar je logično. In ko "zunaj" sediš pred štacuno in pride zraven luštna beyba, bi človek kot sem sam, torej slovenec iz alpske, hribovske dežele pomislil da mi hoče nekaj prodati ali me oropati. No bilo je čisto nasprotje temu in je šlo samo za debato.

Če imate pa vi drugačne izkušnje s slovenkami je pa to super. Mimogrede, hodim na šmarno goro, knjižnice, treninge...bla, bla, bla. Pa se mi to ni in se mi nikoli ne bo zgodilo da bi prišla katera do mene in načela debato. Visok ego, jaz pa tudi, hebat ga.

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

kr1ženska je izjavil:

korenje3
sm že pred 5 leti odštudiral... majske igrce so za otroke ;)

lohka mi daš pa facebook podatke ;)


Moški.

Najpreprostejše rešitve/sklepanja niso vedno prava. DN, razmisli še o drugih razlogih/možnostih (ki ne vključujejo žuranja), zakaj bi se še udeležila zakjučka majskih iger,
In če si mnenja, da sem otrok ne razumem zakaj me potem sprašuješ po fb-ju? Za zabavo? Zabavaj se na drug način.

Ramon
a z mano pa ne bi šla na kavo? Ja res enkratno, jst sm pa drek ane!

Tega jaz nisem nikoli rekla, si pa rekel ti, in to je že dovolj. (brez zamere)


lol. kava pušča una zrna med zobmi, pa smrdi, zato to ni kul... v glavnem maš pol črna usta.

Mesar ::

Jaz hodim na lj polje... bab kolko češ, kr opletat se jih je treba... pa še čist so... odštekane.
Your turn to burn!

tpleko ::

Looooooka je izjavil:

Ni pa skor nobenga, ki bi za zacetek napisal, da je za zacetek dovolj ce se zacnete normalno pogovarjat z zensko.


jaz se ne znam niti se mi ne da (dolgčas) "normalno" pogovarjat, niti z ženskami niti z moškimi, niti z brati in sestrami. tudi po internetu ne. izjema je bila, ko sem si predstavljal, da se pogovarjam z AI robotom, ko sem se v resnici z žensko preko internet chata, pa mi je šlo kar dobro. ampak sem nakladal o vsem mogočem.

mi je pa bedno, ko velikokrat slišiš kakšno žensko, kako se smeji stvarem, ki sploh niso smešne. in jaz naj bi stresal take neumnosti zato, da bom zabaval ženske?

bom raje svoje možgane uporabljal za kaj bolj koristnega kot za pogovor z ženskami.

tpleko ::

maco-maco je izjavil:

Od omenjenih predlogov bi jaz glasoval za sprehajanje psa. Ljudje s psi se zelo radi pogovarjajo o pasmah, pa kolk je star, pa če ma čvrst kakec, seveda tudi o vremenu in splošnem počutju.

in pol si dobiš na grbo babo, ki stalno govori o psih.

tpleko ::

PurpleMoo je izjavil:


Sama grem naslednje šolsko leto v prvi letnik FERI računalniške smeri, pa je brat povedal (ki tja že hodi), da je v njegovem "letniku" med nekje 20-timi tipi samo ena ženska, in da je dosti izolirana, ker si ji večina sploh ne upa približati.


V takih primerih dobiš tisti občutek, da jo je sigurno nadlegovalo že 1000 geekov in da jih je že oreng sita in da ti pa že ne boš še eden od pomilovanja vrednih bedakov, ampak si high class, nekaj posebnega.

tpleko ::

Bananovec je izjavil:


PROTIP #5 Nauči se uživati tudi v nezanimivih stvareh.


aha, to je zelo pomembno, če hočeš uživat v ženski družbi.;)

kamuee ::

Svašta, ktera tema! Ja folk kaj vas pa daje s to temo? :)))
AutoCAD MAP 3D DWG Designer (Mechanical, Electrical)

PurpleMoo ::

tpleko je izjavil:

PurpleMoo je izjavil:


Sama grem naslednje šolsko leto v prvi letnik FERI računalniške smeri, pa je brat povedal (ki tja že hodi), da je v njegovem "letniku" med nekje 20-timi tipi samo ena ženska, in da je dosti izolirana, ker si ji večina sploh ne upa približati.


V takih primerih dobiš tisti občutek, da jo je sigurno nadlegovalo že 1000 geekov in da jih je že oreng sita in da ti pa že ne boš še eden od pomilovanja vrednih bedakov, ampak si high class, nekaj posebnega.


... Aha. Nisem tak mislila.
««
12 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sloescort ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
471195026 (52590) FireSnake

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975644 (70113) Ziga Dolhar
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100205 (86383) guest #44
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688494 (75410) kr1ženska

Več podobnih tem