» »

Kako si najti punco?

Kako si najti punco?

««
11 / 17
»»

tpleko ::

Arthur_Dent je izjavil:

Torej kje ženske spoznat? Saj ne mislim kar tako z prvo se poročit, a zgolj bi se rad pogovarjal z kakšnimi ženskami. Je včasih tako tečno če si vedno skupaj samo z istim spolom.


kakšna ženska bi se že prilepila nate, če bi izžareval neko energijo, ampak si preveč geekovskim/puščoben/nezanimiv. najbrž imaš že tak resen/zamorjen izraz na obrazu, ki odvrača ženske (tu nima lepota veze). saj jaz sem isti. zelo pomaga, če si pretirano prijazen do žensk. ampak meni se to zelo upira, ne vem zakaj, zato bom kar za večno sam. no ja kakšno protituko bom še nategnil kdaj, dobro bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tpleko ()

jype ::

tpleko> pretirano prijazen do žensk.

Ni treba nč pretiravat, pa ni se treba na ženske omejevat.

guest #44 ::

jype je izjavil:

tpleko> pretirano prijazen do žensk.

Ni treba nč pretiravat, pa ni se treba na ženske omejevat.


Sej pravim, blaženi biseksualci, ki imajo toliko več izbire. Če si omejen na ženske v sloveniji, yeah...tough luck buddy.

Tear_DR0P ::

Arthur_Dent je izjavil:


Enostavno pa nevem kje kako žensko spoznat. V neke bare, diskoteke in podobno ne hodim. To sploh ni moj način in to sovražim.

jaz sicer hodim v diskoteke in bare - ampak ne z namenom spoznavanja novih ljudi - glasna glasba ni najboljša za te zadeve. je pa super za sprostit se, odmigat nekaj, pa čeprav sem v plesu slab.

Arthur_Dent je izjavil:


V službi kjer delam je približno 30 ljudi in čisto vsi moški. Vse prijatelje ki jih imam so moški. V srednjo šolo kamor sem hodil, so bili tudi večinoma moški(faksa nisem šel nikoli delat - dolga zgodba).

tudi to ne sme biti neka resna ovira - hodil sem v tako šolo, kjer je bilo več kot 1000 tipov in okrog 20 punc, jaz nisem bil zanimiv njim, men pa one ne. delam v neki kleti sredi ljubljane, kjer dela zelo malo punc - ampak so me še vedno predstavile svoje kolegice.

Arthur_Dent je izjavil:


Tudi ko greš recimo na kako predavanje v kiberpipo so tam mogoče kake 3 ženske :) (ojoj upam da me nebo kdo zdaj prepoznal? :) ) Kot sem že povedal tudi v hobijih X in Y, je mogoče žensk 1%(v našem klubu pa jih sploh ni)

res je da je punc v pipi malo - ampak so geekice, bolje razumejo geeke in se nas manj bojijo - občasno pridejo pa kake "običajne", pa so še vedno povsem najs -
 pix or it didnt happen

pix or it didnt happen



Arthur_Dent je izjavil:


Saj vem da sem malo čuden človek( recimo TV-ja doma sploh nimam in sploh ne spremljam pop kulture).

pa kaj - večina mojih kolegov ne spremlja pop kulture, obstaja nas še več takšnih, ki nimamo TVja - pa imamo vseeno punce - pred TVjem jih glih ne spoznaš veliko :D

Arthur_Dent je izjavil:


Torej kje ženske spoznat? Saj ne mislim kar tako z prvo se poročit, a zgolj bi se rad pogovarjal z kakšnimi ženskami. Je včasih tako tečno če si vedno skupaj samo z istim spolom.

tle sta ti dve povedali. pojdi naokrog po svetu, bodi aktiven - slej ko prej se boš znašel v situaciji, ko boš moral s kakšno delati in se pogovarjati - če nisi creep, jih boš spoznal še več.

lahko pa poskusiš tudi s pristopom, ki sem ga doživel na kongrescu - ko je do kolegic pristopil en ostarel stric (okol 50), jebački oblečen in jih začel kar po vrsti spraševati, če mu dajo telefonsko inče bi šla katera z njim na pijačo - spomin še sedaj prinese obilico smeha
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

guest #44 ::

Tear_DR0P je izjavil:

 pix or it didnt happen

pix or it didnt happen





Hipsterska očala...to danes pomeni, da si "something more"! Oh bože.

Drgače pa te babe tu prodajajo bolj ali manj samo svojo zunanjost. Take ženske pa dvomim, kdo hoče za kej resnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Tear_DR0P ::

jverne - ne boš verjel, čeprav se trudijo dobiti delo v industriji, ki prodaja predvsem izgled, so tudi te punce živa bitja, s svojo osebnostjo, razumom in še čim drugim kot zunanjostjo.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Looooooka ::

Kaj je point te teme?
Seriously.
Vecina tle jih itak dela neke svoje geek zadeve.Polovica tistih, ki majo zenske misli, da so zadeli na loteriji(dejansko so, ker so vecinoma zafrustrirani geeki, ki obsojajo vse s cimer se ne ukvarjajo in majo dejansko sreco, da so najdl zensko, ki jih bo prenasala...) in da je zdej to edini pravi nacin kako dobit zensko.

Ni pa skor nobenga, ki bi za zacetek napisal, da je za zacetek dovolj ce se zacnete normalno pogovarjat z zensko.
Sej ni cudn, da jih je tok k se niso bli v zvezi.Ocitno jih je nekdo nafilal s prepricanjem, da so zenske neki vesoljci s katerimi je treba fuuuul drugace delat.Pa prej skovat ne vem kere lovske nacrte.Ocitno je prej treba odkrit teritorij, pa pol pravo kamuflazno obleko najdt(bog ne daj da gres v gozd z belimi stumfi...), da o vonjavah sploh ne govorimo.
Tok nacrtvanja, da se clovek vprasa ce vam sploh kj cajta ostane za najbolj preprosto zadevo.Pogovarjat se z zenskami, ki jih ze poznate.Te majo ponavad kolegice.Ce jih nimajo one jih majo pa vasi kolegi.
Sej je treba sam govort.Ni vazno kje in s kom.Cim vec cim veckrat.Kmal boste ugotovil, da ste zmenjeni za iste stvari, ki jih ze zdej pocnete s to razliko, da jih ne boste delal z Matejem in Janezom ampak z Matejem in Mojco...al pa clo z Anjo in Katjo.

Definitivno pa tega ne boste pocel ce boste poslusal geeke kako se igrajo virtualno natrkavanje penisov po virtualni mizi.
Again...polovica jih ma sreco, da sploh poznajo kksno drugo osebo zenskega spola poleg svoje mame. Ne glede na zgodbice, ki jih tlele kvasijo.

jype ::

Looooooka> Ni pa skor nobenga, ki bi za zacetek napisal, da je za zacetek dovolj ce se zacnete normalno pogovarjat z zensko.

Nisi prebral, zgleda, ker smo točno to napisali, že večkrat.

Looooooka> Again...polovica jih ma sreco, da sploh poznajo kksno drugo osebo zenskega spola poleg svoje mame. Ne glede na zgodbice, ki jih tlele kvasijo.

Nisi resen. Večina vseh moških v življenju spozna žensko, s katero ima naraščaj in obratno (kar implicira tudi spolni odnos, jasno), pa razen tega da se nad teboj vsi zgražajo, ker ti zavidajo, ni nič narobe, če si pri štiridesetih najdeš petindvajsetletnico, s katero se najprej nekaj časa razvajaš, potem maš pa mogoče še otroke.

Tisti, ki se jim mudi ujet družbene norme, tisti pa znajo bit nesrečni, ja.

guest #44 ::

Tear_DR0P je izjavil:

jverne - ne boš verjel, čeprav se trudijo dobiti delo v industriji, ki prodaja predvsem izgled, so tudi te punce živa bitja, s svojo osebnostjo, razumom in še čim drugim kot zunanjostjo.


Zame je služenje na račun zunanjosti podobno častno kot prenašanje žakljov cementa na gradbišču. Neizobraženo delo, pri čemer je bilo vloženega truda v osnovna produkcijska sredstva izredno malo.
In ne ga srat, tiste ženske za svoj videz delajo neprimerno manj kot mora delat kak programer za enako enoto profita.

Kar sicer je all fine and dandy iz utilitarističnega vidika, ampak men to se ne zdi višek doprinosa človeški eksistenci. Ampak ok, i'll shut up.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

jype ::

jverne> In ne ga srat, tiste ženske za svoj videz delajo neprimerno manj kot mora delat kak programer za enako enoto profita.

Blazno naiven pogled.

Matako ::

jype je izjavil:


Včasih kakšna tudi vpraša čemu po gozdu tečem bos.


Jype pa: da se mi ni treba pred seksom sezuvat.

Fantje, učite se od mojstrov!
/\/\.K.

jype ::

Nekaj podobnega, ja.

guest #44 ::

Matako je izjavil:

jype je izjavil:


Včasih kakšna tudi vpraša čemu po gozdu tečem bos.


Jype pa: da se mi ni treba pred seksom sezuvat.

Fantje, učite se od mojstrov!



LOL!


jype je izjavil:

jverne> In ne ga srat, tiste ženske za svoj videz delajo neprimerno manj kot mora delat kak programer za enako enoto profita.

Blazno naiven pogled.


Večina teh bab je lahko takih zaradi genetike. Drugo polovico pa je prehrana in fizična aktivnost. Take ženske itak že v osnovi jedo malo oz light zadeve. Za 20 minut teka dnevno ali vsak drugi dan pa ni ravno izčrpajoče.

Moški on the other hand, pa za nabito postavo morajo trdo delati z strogim planom, tudi tisti, ki imajo dobre gene za mišice. Tej so običajno taki, ki ob lenarjenju tudi hitro špeh dobijo. Tko da double whammy.

Sicer pa jype...tečt bos je res mal nespametno, če že ne nevarno. Pa nabavi si tiste tekaške "superge" ki se prilegajo nogi in imajo ločene prste. Kako se že kličejo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

jype ::

jverne> Sicer pa jype...tečt bos je res mal nespametno, če že ne nevarno. Pa nabavi si tiste tekaške "superge" ki se prilegajo nogi in imajo ločene prste. Kako se že kličejo?

FiveFingers.

Pa ponavadi odgovorim z "da mi noge ne smrdijo" in se odlično obnese kot filter. Če dekle ne pogleda takole



je že nekaj narobe.

Pa tečt bos je super, ker imaš potem noge ustrezno utrjene in lahko normalno plezaš bos po divjih plažah.

Arthur_Dent ::

Končno ste on topic :)
Ja hvala vsem za vse nasvete. Nekateri govorite da je treba z ženskimi se pogovarjat isto koz moškimi. Heh. Osebno nimam problema s tem, da ima nekdo spolne organe znotraj in ne odzunaj :) in se popolnoma isto pogovarjam z to osebo(razen v slovnici). Nevem zakaj nekateri mislite da imam neko strahospoštovanje.

Ampak recimoj moj "problem" je da enostavno do žensk ne pridem. Nikjer. Nekako od prijateljev ki jih imam še noben ni ravno mi hotel predstavit kako prijateljico. Recimo da bi se pogovarjal z žensko ki ni prodajalka ali kaj podobnega in da je moje starosti... Uf ne spomnim kdaj je to bilo nazadnje.
Nekateri govorite da treba nekaj drugega počet kot tisto kar rad počnem, oziroma kot je nekdo rekel, da delati vedno isto in pričakovati drug rezulatat... Saj geeki ponavadi smo vsak dan z neko novo tehnološko igračo. :) Ampak to zdaj res pomeni da moram it v bar, kar sovražim? Da bi moral it na neko predavanje katero me sploh ne zanima? Da moram brat knjige, ki so mi totalno nezanimive? Recimo ko je nekdo dal nek primer poezije. Poezija me sploh ne zanima. Imam strast do tehnično-logičnih sistemov in poezija je totalno nasprotje tega. Nekdo je govoril o tem da bil naj imel nezanimiv obraz. Mislim da nimam. Pravzaprav vsako neprijetnost rad zamenjam z humorjem.
Hvala še enkrat za vse vaše odgovore in nasvet in pričakujem nove :) Vsaj tako inteligentne kot zdajšne(to ni sarkazem)

_IKE_ ::

Artur, sorry mate ampak ti si isti kot en tu gor ki je pisal bedarije v smislu češ da mora pupa vedit sestavine pudra ki ga uporablja in da mu mora naštet ozvezdja in njih pravilno poimenovat...in potem se je čudil zakaj je sam.

Zveza je kompromis prilagajanje. .....tebe zanima nekaj partnerja nekaj drugega...nekaj stvari imata skupnih večino različnih...( če je obratno ti na dolgi rok dopizdi, če ne verjameš povprašaj starejšo generacijo ).

Seveda slotechvosko božanstvo ti bo dejalo da moraš postavit meje, vse ostalo izven tega je šoder ( dejansko ti to tudi počneš ; zgornji zapis ).

Zanimiva teorija, z veliko težavo: na ta način zamudiš marsikaj......


Kot rečeno spusti meje in upoštevaj lastne besede: ne bom se ravno poročil z prvo ki pride naokoli....




Da pa se ne boš matral preveč postani kolega z hipijem, on itak vsak dan spoznava žensko populacijo ki ima IQ200+, videz za med 10 najlepših na svetu, vse skupaj pa bo začinjeno še z intelektualno globino globljo od Marianskega jarka......

gzibret ::

Arthur - probaj ona-on. Saj je dosti čudnih tam, ampak se tudi kakšna normalna najde... Pejt na en zmenek od tam, bilokateri. Če druga ne, ti bo dvignilo samozavest.
Vse je za neki dobr!

PurpleMoo ::

Arthur, sem prebrala vse tvoje poste in se mi zdi, da si dosti vredu fant / moški. Mislim, da ne boš imel problemov najti prijetnega dekleta, če boš le želel, četudi nisi med najlepšimi / najbolj fit. Samo malo se boš moral potruditi.

Vsi tisti nasveti, kot so "včlani se v krožek x, da spoznaš dekleta" se mi zdijo čisto napačni. Če se spraviš v nekaj, kar sploh ne maraš, v tem ne boš užival in tudi drugi bodo to opazili.

Kar se tiče tvojega življenskega okolja, je malo težko, ker dejansko nimaš stika z žensko populacijo. Ali si že mogoče probal spletne zmenkarije? Povečini so gor ljudje, ki si želijo partnerja za eno noč, pa vendar se najdejo tudi resnejši kandidati in kandidatke.
Drugače pa ne vem. Če te zanima športanje / fitnes, se včlani v kakšnega, ali pa športaj na prostem oz. na kakšnih prireditvah. V tehničnih smereh oz. hobijih ni dosti žensk, ker večine to ne zanima in / ali so mnenja, da je to preveč moška zadeva.

Sama grem naslednje šolsko leto v prvi letnik FERI računalniške smeri, pa je brat povedal (ki tja že hodi), da je v njegovem "letniku" med nekje 20-timi tipi samo ena ženska, in da je dosti izolirana, ker si ji večina sploh ne upa približati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: PurpleMoo ()

jype ::

Arthur_Dent> Recimo ko je nekdo dal nek primer poezije. Poezija me sploh ne zanima.

Že nisi prave bral.

http://www.gnu.org/fun/jokes/error-haiku

genesiss ::

Arhur_Dent - kaj te pa zanima? Povej konkretno, naštej vse kar te zanima. Ok tehnično-logični sistemi, karkoli že to je, ampak daj malo razmisli. Morda se vprašaj kaj te bi pa lahko zanimalo? Greš na kako delavnico/tečaj in probaš.

Ena ideja: pojdi na dvotedentsko prostovoljsko delo preko zavoda voluntariat. Običajno vas je v skupini 10-15, prevladujejo punce, skupaj ste pa praktično cel čas.

Dejstvo pa je da boš moral stopiti iz tvoje "comfort zone", torej ti bo vsaj na začetku neprijetno. Pojdi čez to, odprlo se ti bo ful stvari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

Tear_DR0P ::

PurpleMoo je izjavil:

Če se spraviš v nekaj, kar sploh ne maraš, v tem ne boš užival in tudi drugi bodo to opazili.

kako pa veš da nečesa ne maraš?

jaz mu še vedno svetujem da naj se včalni v x krožkov in naj si omisli še več dejavnosti, ker samo pri raznih dejavnostih bo spoznaval nove ljudi in spolna porazdelitev je 50/50 - če spoznaš veliko ljudi, je večja možnost, da boš imel tudi ženske prijateljice - ali pa celo partnerko.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Ramon dekers ::

Tear_DR0P je izjavil:

PurpleMoo je izjavil:

Če se spraviš v nekaj, kar sploh ne maraš, v tem ne boš užival in tudi drugi bodo to opazili.

kako pa veš da nečesa ne maraš?

jaz mu še vedno svetujem da naj se včalni v x krožkov in naj si omisli še več dejavnosti, ker samo pri raznih dejavnostih bo spoznaval nove ljudi in spolna porazdelitev je 50/50 - če spoznaš veliko ljudi, je večja možnost, da boš imel tudi ženske prijateljice - ali pa celo partnerko.



Če te konji ne zanimajo te pač na zanimajo, če te kleklanje ne zanima, te pač ne zanima, če te "wild partiji" ne zanimajo te ne zanimajo. Pri 30 ih bo pa že vedel kaj mu bo všeč. Sam še vedno pravim, da je slovenska mentaliteta še posebno pri babah zategnjena u nulo. Pojdi v tujino. Tam recimo ko sediš na klopci (ZDA) babe uletijo same do tebe in začnejo debato. Zanimivo, ampak sam se vprašal kaj hudiča mi prodajaš...

Zgodovina sprememb…

francek1 ::

Arthur_Dent je izjavil:

jype je izjavil:

Arthur_Dent> Malo malo več resnosti in malo manj offtopica prosim? :(

Kje pa tečeš? Tam kjer jaz, jih na 9 kilometrih vedno srečam cel kup, celo kadar dežuje, pa ni tako redko, da kakšna počiva na vrh hriba, pa sprašuje take reči, da je zelo očitno, česa ji manjka.

Uf kje pa ti tečeš? :)
Sam sem iz Maribora in tečem večinoma tečem pod Pohorjem.
Drugi pa ste lahko malo manj offtopic?.
francke1: Upam da ne misliš resno...

Lej, sposodi si zanimivega psa in se sprehodi od Qlandije do Habakuka; garantiram, da se bo par frač ustavilo, da poboža kužka...od tu do božanja muce pa ni daleč....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

BigWhale ::

@nny je izjavil:

BigWhale je izjavil:


Aj prou? Sej, bos vidla, tud ti ne bos celo zivljenje lepa!


Jaz že zdaj nisem lepa, samo malo pametnejša od večine. Z Juretom sva na glih. :P


Eni znamo najt notranjo lepoto! Sploh ce je kak RTG ali ultrazvok zravn!

Mipe ::

Ne gre toliko za notranjo in notranjo lepoto kot za kratko malo uživanje. Če uživaš v družbi osebe, je vseeno kako izgleda.

Lahko pa izboljšan izgled pripomore k užitku.

FlyingBee ::

preveč omejeno je s temi ali si geek ali ne, poglejte FB Markota, geek pa zdaj dnarja kot solate in je dovolj pameten zaenkrat da se poroči z dolgoletno prijateljico, upam da sta se spoznala pred 2004, ker drugače je zaradi slave in denarja z njim ... in ve da bo vsaka z njim samo ker je bogat .. prekletsvo, nimaš kaj

26 geek brez punce pa je že malo problem, ampak nekaj naredi in uspeh ti bo zagotovil tudi žensko

ženske na tem forumu pa so verjetno bolj tako tako za pogledat
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

jype ::

Stojansto> bolj tako tako za pogledat

Maš tut forume kjer so super za pogledat, ampak ker se po forumih predvsem piše jim to žal ne pomaga, pa tudi poslušat jih ni prav prijetno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

BigWhale ::

guest #44 je izjavil:

Zame je služenje na račun zunanjosti podobno častno kot prenašanje žakljov cementa na gradbišču. Neizobraženo delo, pri čemer je bilo vloženega truda v osnovna produkcijska sredstva izredno malo.


Pa ceprav sem geek (morda pa ravno zato), vem da zenske, ki morajo dnevno skrbeti za svoj videz, ki je izpiljen in izpopolnjen v nulo, naredijo kar precej za te zadeve.

Tudi za na gradbisce potrebujes doloceno izobrazbo, ki jo pridobs z izkusnjami in kilometrino. Vecina vas (nas) je tukaj itak totalnih hlodov kar se gradbisc tice. Takisto pa velja o skrbi za lastno lepoto. Ce bi se temu lahko tako reklo. :)

jype ::

BigWhale> naredijo kar precej za te zadeve.

Mhm, pa še to ni dost in je pol še za vsako fotko 20 minut treba zabit v PS.

guest #44 ::

Karjole sem vozu v času študenta, pa ti rečem, da nisem potreboval nobenega izpita ali diplome za opravljat to zadolžitev.

Za bit vizualno atraktiven povprečni osebi pa rabi:

Ženska - privlačen obraz in na-glavne komponente (99% genetika), vitko-aktivno postavo (izogibanje slabi prehrani 65 %, fizična aktivnost 35 %).

Za razen make up, nohti z miljon dekoracije, in tone oblačil...tega moški povečini sploh ne opazijo in so živa zguba časa za ženske, če to počnejo.

Moški - privlačen obraz in na-glavne komponente (99% genetika), dodelana mišičasta postava (60 % intenzivna fizična aktivnost, 40 % prehrana)

Veliko žensk pa žal pada na BMWje, drage večerje, lepa darila... kar pomeni, da mora moški še za ta aspekt poskrbet. Prav tako mora se primerno vesti, kar pomeni, da mora tudi svoje socialne sposobnosti dodelat.


Skratka ja, men have it tougher.


Govorim seveda za average joe in jane. Jure, šuš stran! ;)

Ramon dekers ::

To ni ravno res jverne, če si do ženske dober po srcu je velika verjetnost da ti bo vračala ljubezen. Torej imaš lahko trebušček pa te bo imela še vedno rada.

BigWhale ::

guest #44 je izjavil:

Karjole sem vozu v času študenta, pa ti rečem, da nisem potreboval nobenega izpita ali diplome za opravljat to zadolžitev.


Za kolk dnarja mi prides nardit estrihe, pa notranje omete?


Za bit vizualno atraktiven povprečni osebi pa rabi:

guest #44 je izjavil:


Ženska - privlačen obraz in na-glavne komponente (99% genetika), vitko-aktivno postavo (izogibanje slabi prehrani 65 %, fizična aktivnost 35 %).


A se norca delas al se res nisi videl kaj zna narest nekdo, ki se ukvarja z licenjem, friziranjem in oblacenjem? Genetika tukaj nima skoraj nobenega pomena.

guest #44 je izjavil:


Za razen make up, nohti z miljon dekoracije, in tone oblačil...tega moški povečini sploh ne opazijo in so živa zguba časa za ženske, če to počnejo.


Pfft! A celotna lepotna industrija je pa narejena samo za zenske? Zato, da bodo zenske lepe samim sebi in drugim zenskam?

guest #44 je izjavil:


Skratka ja, men have it tougher.


Ja, men se samski tipi kar smilite, resnicno. Ce bi bile stvari tako zelo tezke, potem bi ze zdavnaj izumrli.

Ramon dekers ::

Pfft! A celotna lepotna industrija je pa narejena samo za zenske? Zato, da bodo zenske lepe samim sebi in drugim zenskam?


stari tip rabi samo žele in deodorant, vse ostalo je dobra postava in dober fris, skupaj s temno poltjo.

jype ::

Ramon dekers> stari tip rabi samo žele in deodorant, vse ostalo je dobra postava in dober fris, skupaj s temno poltjo.

Jaz nimam nič od tega. Nekje si se zmotu.

BeremPišem ::

...ali fanta?

Najpogostejši odgovor, ki ga preberemo na forumih je vsekakor: Spremeni se! Postani nekdo drug! Taka sporočila napeljujejo fanta/punco do spoznanja, da je nekaj narobe z njim/njo. Shujšaj, zahajaj v disko, pojdi na fitnes, v knjižnico... Navodila za življenje? Kot, da samski ljudje so otroci, ki ne vedo, kaj jih zanima in kaj si želijo? Filmi? V realnem življeju je redkokdaj kot v romantičnih komedija. Človek naj se ukvarja s stvarmi, ki ga zanimajo. Predstavljaj si, da se nekako odločiš, da greš ven v disko in tam spoznaš dekle. To dekle si želi divjega plesa, ti pa ne. Se boš odločil pretvarjati pred njo? Igrati nekoga drugega, mogoče nekoga normalnega za njo? Si želiš, da se bo punca zaljubila vate ali v tvojo vlogo? Ukvarjaj se s stvarmi, ki te zanimajo in pogovarjaj se z ljudmi, ki jih zanimajo iste stvari. Čvekaj na klepetalnicah o stvareh, ki jih imaš rad. Kaj si želiš, kakšen imaš pogled na svet in nekoga boš pritegnil in s časom ustvaril nova prijateljstva. Pa ne glej na leta ali spol, glej na skupne interese. Ko se boš srečeval v živo, bo stekel pogovor sam od sebe. Na ta načiš boš ostal ti ti in spoznaval svet okrog tebe. Svet, ki te razume. Ko boš najmanj pričakoval boš spoznal dekle, ki je del tega tvojega sveta, ki te razume in te sprejema.

Dekleta si želijo fante, ki imajo skupne interese. Športnica bo iskala športnika, plehpička bo iskala bogataša, dekle iz sosedščine pa bo našlo tebe. Le potrpljenje moraš imeti.

Ostali pa se včasih spomnite tudi na vaše "pozabljene" samske prijatelje/ice in se z njimi družite, četudi niste več prosti.

Truga ::

BigWhale je izjavil:

Ja, men se samski tipi kar smilite

Jesn ze ceu zivlenje samski pa mi nc ne manka :P

Ramon dekers ::

Ostali pa se včasih spomnite tudi na vaše "pozabljene" samske prijatelje/ice in se z njimi družite, četudi niste več prosti.


Ja Jure!

Sicer pa dobro napisano!

Jesn ze ceu zivlenje samski pa mi nc ne manka :P


Truge itak nben ne mara.

Zgodovina sprememb…

Bananovec ::

Toliko nakladanja pa že dolgo nisem prebral. Meni je logika za najti punci enostavna.
Najdeš eno, ki ti je všeč in narediš VSE, da si tudi ti všeč njej.

Ni težko. A vendar rabite 8 strani, da ugotovite to.

Btw:
PROTIP #1 Če vedno daš vse od sebe, ne moreš jamrati.
Če ne daš nič od sebe, ne smeš jamrati.
Če ne znaš dati nič od sebe, ne jamraš.

PROTIP #2 Gledaš na stvari iz čim večih perspektiv.

PROTIP #3 Be Future-Oriented Man

PROTIP #4 Določi si cilje. Doseži jih.

PROTIP #5 Nauči se uživati tudi v nezanimivih stvareh.

PROTIP #6 Bodi razgledan. Ostali nasveti ti bodo pomagali do tega.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

Super Sonic ::

Ampak recimoj moj "problem" je da enostavno do žensk ne pridem. Nikjer. Nekako od prijateljev ki jih imam še noben ni ravno mi hotel predstavit kako prijateljico. Recimo da bi se pogovarjal z žensko ki ni prodajalka ali kaj podobnega in da je moje starosti... Uf ne spomnim kdaj je to bilo nazadnje.

Ja res je visoka ovira nepredstavljive velikosti. Zamenjaj okolje, vpiši se kakšen plesni tečaj, pojdi kdaj na kakšen družaben dogodek, ipd.

Ampak to zdaj res pomeni da moram it v bar, kar sovražim? Da bi moral it na neko predavanje katero me sploh ne zanima? Da moram brat knjige, ki so mi totalno nezanimive?

Koliko enega skreta moraš prečitat, da prideš do izobrazbe, ki jo želiš in koliko enega brezveznega truda je včasih potrebnega, da v službi najdeš samega sebe, ipd. To so sami izgovori, čisto nič več.

Imam strast do tehnično-logičnih sistemov in poezija je totalno nasprotje tega. Nekdo je govoril o tem da bil naj imel nezanimiv obraz. Mislim da nimam. Pravzaprav vsako neprijetnost rad zamenjam z humorjem.

To je, po moje, del falirane vzgoje, da zato, ker ti je samo do tehnološkega razvoja (in si tam kobajagi dasa) imaš sedaj pravico, da te ne zanima prav nič drugega kot to. Ok, lahko, samo potem ne, če nisi pripravljen pogledati širše v življenju in sklepati kompromise, stokaj na forumu. Ker zveza je ravno to - širši pogled in kompromis. 100% se ne "pokonekta" nihče sam od sebe.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Kak pa veš? Mogoče se je jype s svojo connectal 100% pa izmenično trollata z njegovim accountom? :D Sta tak popolno povezana, da drugi sploh ne opazimo razlik..
Your turn to burn!

Ramon dekers ::

Toliko nakladanja pa že dolgo nisem prebral. Meni je logika za najti punci enostavna.
Najdeš eno, ki ti je všeč in narediš VSE, da si tudi ti všeč njej.


kaj torej predlagaš, da babo, ki ji nisi všeč zaviješ v vato in odneseš domov?

Mesar ::

S tem ji boš postal všeč? WTF
Your turn to burn!

Ramon dekers ::

ja če moraš napraviti vse, res vse. Potem jo sigurno dobiš, oziroma spremeni mnenje in reče da si lep in te ima rada.

Mesar ::

Ramon, na zdravje!
Your turn to burn!

jype ::

Ne kar v kakršnokoli vato, jasno.

Mora bit prej namočena v določene reči.

Mipe ::

Katran?

jype ::

korenje3 ::

bom jaz sestavil zdej mojo punco...

Mesar ::

korenje3 je izjavil:

bom jaz sestavil zdej mojo punco...


Spet Simse igraš?
Your turn to burn!

bluefish ::

Ko smo že pri računalniško ustvarjenih:

...

http://cubiko.deviantart.com/art/The-Po...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()
««
11 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sloescort ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
471198571 (56135) FireSnake

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41976248 (70717) Ziga Dolhar
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100808 (86986) guest #44
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77689083 (75999) kr1ženska

Več podobnih tem