» »

NFSU2 100% save game

NFSU2 100% save game

DiaMonDer ::

OK mogoce se zdi mal butasto igrat to igro v tem casu ampak bi potreboval pomoč. Najprej da se razumemo nisem len da bi sam dokončal igro ampak ko končam mi piše šele 66% done pa sploh nwm kako naprej...Sedaj po internetu sem gledal malo za 100% save game pa je pri vsakem kakasna malenkost. Pri nekaterih ni metalic in perlascent barve, pri nekaterih ni Wide Bodykita, pri nekaterih je pa vse to ok ampak se znova najde težava ker niso odklenjeno vse proge na quick race. A bi lahko kdo od vas kje dobil 100% save game ki ma vse odprto in odklenejeno ker jaz ne najdem vec.

Hvala za vse odgovore!

Cold1 ::

Poleg nepopolne "100%" shranjene igre, uporabi še katerega izmed trainer-jev, ki omogoča odklepe.

Poguglaj za NFSU2 trainer, NFSU2 Mega trainer (samo pazi, da ne dobiš kakega virusa).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cold1 ()

DiaMonDer ::

Cold1 je izjavil:

Poleg nepopolne "100%" shranjene igre, uporabi še katerega izmed trainer-jev, ki omogoča odklepe.

Poguglaj za NFSU2 trainer, NFSU2 Mega trainer (samo pazi, da ne dobiš kakega virusa).

Ej najlepsa hvala za to!!! Najdu sem nek safe samo ko sem ga odpru je biu isti ko prej z eno napako (ni imel proge odprte use) pol sm pa še mal raziskal po internetu in sem ugotovil da tiste proge ki so zaklenjene jih enostavno odkleneš tako da jih greš igrat na World map. Se pravi je sedaj vse v redu. Vse je odklenjeno!!!! ŠE ENKRAT IT HVALA!

Ps. Če bo kdo potreboval safe mi lahko piše mu ga pošljem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127693 (15069) Sandi1987
»

Gta san andreas kode

Oddelek: Igre
3815625 (4062) Cold1

NFS pro street

Oddelek: Igre
5723 (723) Tilen
»

Need For Speed - Underground (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41725329 (15687) boštjan
»

NFS 6 malo zamuja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
713236 (2486) blue96

Več podobnih tem