» »

NFS 6 malo zamuja

NFS 6 malo zamuja

1
2
»

blue96 ::

nfs1--->a je to fake al kwa?
.

CaqKa ::

ja MULC ti si celi fejk
kaj ti te je?
NFS1 je najboljsi iz serije....
jaz pa bi rad mel patch za 3dfx .. če obstaja seveda

abcde7 ::

mal po netu pobrskaj za 3dfx patch...:D Drgač pa mulc, a ti nis še nkol špilov NFS1???:\

tejo ::

NFS1 ima zelo dobre proge, pa še policaji te lovijo in celo ustavijo te lahko. Drugače pa NFS2 ni taka polomija, kot vsi pravijo!!! :D

blue96 ::

tejo_no1, se strinjam.
.

abcde7 ::

ja more bi NFS2 SE, ker je res boljša pa še na 3dfx podpira!
Men je bla NFS 2 SE še najboljša špila od NFS!

CaqKa ::

jaz sem mislil na nfs1 zaradi tega ker ima najboljše proge....
city pa ona ob obali rulata.... v cityspraviš vse avte do končne pol pa takoj po bremzi.... drugace pa itak Rusty springs pa toyota supra...

blue96 ::

joj, kaksne computre pa mate, da ne morete drucga kot nfs 1, 2 nabijat...:D:D
.

Jinxy ::

Me prvo zanima, kako bo NFS6 zgledu, pa ce bo potegnu na moji masini :))

tejo ::

Verjetno bo priporočen računalnik s vsaj 64 MB RAM-a, procesor pa vsaj 450 MHz!

blue96 ::

ja pa kaksen ge force bi se tudi prilegel,...
vsaj voodoo 3
.

EvilK|NG ::

A je že kje kkšen opis, a ni kao neki nfs6 z enimi starimi ameriškimi avtomobili?? Sm neki brau!!:D
Play your Cards Right !

Killy ::

null
Well; Nfs5 je sprico videza in kolikor-toliksne zvestobe simulaciji najodlicnejsi iz serije. Sledi mu enica, poezija v gibanju pa tudi grafika je bila za tiste case odlicna tako v 320 × 200 kot 640 × 480, sedaj pa je cas pach povedal svoje, se je pa po tistih progah (Alpine, City..) neznansko lepo peljati se dandanes.
Nato dvojka kjer so ga rahlo polomili z bonus avteki, ki so bili dobesedno "kr neki", pa stirica z veliko progami in ogromno avteki.. trojka se mi je pa tako posteno zamerila zaradi svoje arkadnosti, da jo upraviceno postavim na rep' Seveda ima vsak svoje mnenje.
O Motor Cityju oz. sestki pa bomo sodili, ko pride med nas.

Lep pozdrav.

Tomi ::

Se kar strinjam se tem, da sta petica in enka najboljši. Ker sta tudi edini v seriji, ki sem ju preigral do konca, pa čeprav enko na 14" v 640*480 interlaced:O.
V enki je pač bila igralnost na višku, da prog ne omenjam. No, seveda ima petka tudi zakon proge, predvsem Korziko in Alpine. Drugega pa se niti ne splača preveč igrati ( razen mogoče štirke. )
Sicer sem pa zadnjič dobil en mail od EA Racing Teama, kjer nam obljubljalo skorajšen izid.
metrodusa.blogspot.com

abcde7 ::

mi smo šli pa u šol špilat, po mreži NFS2, res zakon, k nas 8 špila nfs2, pa se prehitevamo, zabijamo!!! :D

R0K ::

po mreži še vedno rula Q3

Lunik ::

beda. v šoli med informatiko je najboljše špilat q2.

blue96 ::

pri nas v šoli še q2 ne morš normalno igrat!
.

abcde7 ::

kere proce pa mate, prej si trdil da mate voodoojčke, poj mate najmanj voodoo3 2000(prej k sm jest u šolo hodu so bli in voodoo2), zraven voodoo 3 pa je najmanj P300???:\

Lunik ::

heh! mi smo že v osnovni šoli igrali na 4 računalnikih quako 2 vsak dan po pouku (pII 333 z eno gnilo grafično), v srednji so pa eni ibm-i in se da čisto lepo na najnižjih detajlih špilat... :P

Freak ::

j3st: Pr nas v šoli pa sploh ne smemo niti pasjanse igrt!;((

blue96 ::

robo: kolk je proc ne vem, vem pa da so eni voodohjcki. glede na to da so jih nabavl ob zacetku prejsnjega solskega leta sklepam da so 3/2000, prav posebno se pa ne ubadam.
.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Carbon (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
55552150 (16165) Sandi1987
»

NFS underground 2

Oddelek: Igre
322195 (1093) PrimozR
»

NFS Underground 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
596301 (4386) Dead_slayer
»

NFS: Hot Pursuit 2 Demo

Oddelek: Igre
472821 (1706) the_unborn
»

PROPHET II MX 64MB ali KyroII 64MB?

Oddelek: Kaj kupiti
261582 (1344) krucymucy

Več podobnih tem