» »

NFS 6 malo zamuja

NFS 6 malo zamuja

«
1
2

blue96 ::

Zdey pa res ne vem? A so na Electronic Artsu vsi zaspali ali se jim preprosto ne ljubi.. Mi, ki kupujemo in igramo igre za racunalnik ze nekaj casa cakamo omenjeni NFS 6. Imenoval naj bi se Motor City. Se ve. Ampak kdaj??

Kaj ko bi sli na protest pred njihovo stavbo? Jaz bi sel, ce bi bil tam doma.

8-O8-O8-O
.

abcde7 ::

NFS 6 zamuja en let!

En let je zate malo???!!!8-)

DrSergioDJ ::

ma, EA so prasci. PRvo nas nategujejo s športnimi simulacijami ( predvsem fifa in nba ), ki so iz leta v leto (skoraj) iste, sedaj nam pa še novga NFS-ja nočjo dat. Pa men je že dosti nfs5:prosche špilat, k je dojadil. Kaj pa tko, od NFS serije, kera vam je bla najboljša ? Men sta dozdej NFS1 in ta zadnja :D
...

abcde7 ::

Brez komentarja (popolno strinjanje ( čeporv NFS2 ni bla tolk slaba8-)))

Freak ::

pa zbermo podpise in jim pošljemo protestno pismo:D

DrSergioDJ ::

hehe, boli njih za nas pomoje. Kok recmo sploh izvodov oni pošlejo k nam? 10.000? kej dosti več že ne ( enega špila mislim ), ker je že to za moje pojme velka cifra za SLO trg.
...

R0K ::

10.000 si nor.tolk poslejo vse izvodov iger k nam (nba, fifa, nfs,..)

whatson ::

hehe.. najdi mi ti 10.000 slovencev ki bodo kupili isto ORIGINALNO igro:D.. only in your dreams:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

goranTNT ::

Mislm da je NFS6 ze dolg casa ze nared, sam da zdej trenutno skusajo optimizirat kodo spila,kajti ta spil bo
namenjen multiplayerju in zati nima smisla izdat spil
ce bo imel ogromen lag!:P

ahac ::

Motor City ni NFS.
Ker se od serije preveč razlikuje tudi ne bi imel tega imena. In bo samo multyplayerski.:O:'(
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Quake ::

mislim, da so s tem spilom pri EA malo zasrali vse skupaj..... mislim ej, zakaj narediti dirkacino samo multiplyersjko?!?;((

Ne recm za 3d streljanke, ampak dirkacine?!?! Sej je kul, ce dirkacina vsebuje tudi MP nacin, ampak ta zvrst je se vedno v SP najbolj carska

DrSergioDJ ::

koker pa jest vem, ne bo samo multiplayer, ampak, če boš hotu špil iskoristit, boš mogu špilat multiplayer. drgač boš mel 'training' varijante tud non-multiplayer možno, sam to pomoje sux
...

R0K ::

to je bols da je sploh vn ne dajo

abcde7 ::

Ma vsak let hočjo dnar od ns!;(( Mi ga damo, dobimo pa ( 0 )!;(

Freak ::

upam da bojo pr 6 dodal možnost igranja s frendi, ne pa tko kot pr petki, kjer je možno igrat sam prek neta!

Lunik ::

ne vem, ne vem...

Sicer mi bo pomoje delalo za en d*ek, če bo pa samo multiplayer, pa še piratskega ne bom kupil...

10000 iger poslanih v slo? hm. ne vem če jih sploh tolk prodajo (originalov seveda :D) če je že za glasben cd veliko 20.000...

tejo ::

NFS: MC bo en s***je, saj bo "baje" grafika enaka, kot v NFS 4!!!
Neuradne informacije! :\

Lunik ::

tejo: zakva bi bil easports tolk debilen da bi šel nazaj na grafiko od nfs4? ne vem kje si dobu te "neuradne" informacije...

pomoje bo (če bo) grafika boljša kot pri poršeju (čeprav je že ta slo kul, razen velike teksture - npr. pri monaku mesto v ozadju)

blue96 ::

jo, grafika bo v redu, ampak kdaj?
.

Freak ::

tejo: To je res slaba informacija, kot je j3st reku!

Če bo NFS boljša kot 5 bo kul! Pr 5 me je motl, da je premal prog, ni multiplayerja, in premal avtomobilov

abcde7 ::

NFS 5 je cool, sam težko se voz na volan, pa preveč je simulacije, težko se fura!:|

blue96 ::

jest ne vem. meni ferrarijev volan dela, sicer ga moram pa do konca obračat, res je.
.

Lunik ::

zakva ga moraš do konca obračat? dej mal poglej pod dead zone...

Freak ::

Jst pa na svojmu WingManu (joypad) razturam!:D

tejo ::

NFS 5 sploh ni težka, tudi če sam menjaš. V resnici pa sploh ni dobra simulacija resničnega avta. Ko se v igri pelješ 80 km/h, se premika, kot da se pelješ s rolerji. Glejte drevesa, njihovo medsebojno razdaljo in premikanje! :D

Lunik ::

Heh. jest špilam na đojstik WingMan Extreme Digital in je carsko. Sploh zdaj ko sem ga razšramfal in uštimal :D

blue96 ::

JA, saj ste videli, robo spet protestira.

Meni je tud kul nfs 5 ampak cakam 6!

Kaj pa vi?
.

D.J. ::

Šestka sploh ne bo prišla, 5 naj bi bila zadnja iz te serije; žal:'(. Petka pr men z volanom seka! Bolš ne bi mogel delat...:D

blue96 ::

jou, a mate jugota za nfs 4. nfs 4 nism igral že 0.5 leta. zdej sm inštaliru, ker sm dobu stari dobri yugo.
obujanje spominov.
.

Quake ::

mojega denarja za doticni spil ne bo videl EA, ampak lokalni pirat >:D>:D>:D>:D>:D

tejo ::

Jest imam Yugo Koral 60 za NFS 4... >:D

blue96 ::

me too
.

DrSergioDJ ::

kje sta pa staknla yugota? k ta avto pa seka ( tko, v real life ). dej kak url, za dlljat:D
...

blue96 ::

nfs4cars.com
.

Freak ::

A mate link za el ninjota? to še za trojko

DrSergioDJ ::

el nino dobis v 3jki, ce v meniju vtipkas allcars , pa ga bos mel na spisku :D ( če se prov spomnim )
...

abcde7 ::

Ker avto vam je pa najhujši u NFS 4? Men je tovornak, k sem ga z neta dol zvozu, en Fordov, vse zruš!:D

Freak ::

Kaj pravte pa na mobey dicka iz 5 raztura!

abcde7 ::

moby dick je zanč! Raj poskus s GT1!!! (prijateljski nasvet: ne drži gasa do konca)!:D

||_^_|| ::

ej, jst bi tut jugiča meu!!

blue96 ::

jap. koko je fajn imet velik avtov. kaj pa proge? a mate kej novga?
.

Freak ::

a se sploh da kje na netu dobit dodatne proge za 5-ko

D.J. ::

Za petko se nč ne da dobit;((, sm bil na EAjovi strani. Nazadnje je bila updejtana aprila 2000!! Prasci še ta novega Porscheja GT2 niso dal za DL;((;((;((

abcde7 ::

ma to sam nategujejo!!!

blue96 ::

za 5ko mam jest 3 dodatne avte. najdu sm jih na amaterskih straneh. in ne na uradnih ea.
.

tejo ::

Jest jih mam pa 20. Nekaj Ferrarijev, BMW-jev, ostalo so pa Porsche-ji... :D

blue96 ::

meni so poršeji še vedno in!
.

DrSergioDJ ::

aaam, mulc, dej, a mi daš direktn link do yugice, ker je nism najdu nikjer ;( al mi pa zip fajl na email posl

Hvala
...

CaqKa ::

a obstaja za NFS1 kakšen 3dfx ali pa OGL patch?
če obstaja bi lepo prosil kaksen link..
nfs1 je men najboljsi

ahac ::

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Carbon (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
55552155 (16170) Sandi1987
»

NFS underground 2

Oddelek: Igre
322195 (1093) PrimozR
»

NFS Underground 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
596303 (4388) Dead_slayer
»

NFS: Hot Pursuit 2 Demo

Oddelek: Igre
472821 (1706) the_unborn
»

PROPHET II MX 64MB ali KyroII 64MB?

Oddelek: Kaj kupiti
261583 (1345) krucymucy

Več podobnih tem