» »

meso je kul

meso je kul

«
1
2 3

Gandalfar ::

tomi66 ::

Ker se ze vec let ukvarjam z nutricionizmom, vam povem, da se vse omega nenasicene, nasitijo nad 60 stopinj in vecina mineralov in vitaminov se unici, na splosno 80% uporabnih stvari. Poglejte na web, to je nedvoumno dokazano. In clovek ne potrebuje nasicenih mascob, temvec samo nenasicene.
Od Alojzija Kolarja, dipl.nutr.univ.v Kanadi, zivi v Celju, knjiga: Proc s kuhinjskim loncem, zelo zanimiva.
Potem vam dam site:svetovna statistika -> linearna odvisnost od hrane zivalskega izvora in rakom: http://www.vegsource.com/harris/cancer_...
Hrana nesmrtnosti so kalcki, ki imajo presezek encimov, da se prebavijo sami, negujejo in cistijo telo, imajo najboljse razmerje med kalorijami in hranilnimi snovmi, okoli 30% proteinov, veliko vitaminov in mineralov: http://sproutpeople.org/
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

Po tej logiki bi Kitajci morali biti svetovno vodilni v rakavih obolenjih, saj cmarijo v vokih.

So res ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

hamax ::

Na taka bluzenja je najlazje odgovoriti s: Peer reviewed clanke prosim.

Zgodovina sprememb…

tomi66 ::

Americani so vodilni z raki, kot tudi s hranami zivalskega izvora.
Vzhodnjaki, Indijci po veri ne jedo veliko hrane zivalskega izvora, imajo najmanj raka. Japonci zivijo najdalj in imajo veliko soje na krozniku in malo hrane zivalskega izvora. Pleme Himalajsko, ne belezi raka v zgodovini, so pa zelo veganski in jejo veliko marelic.

Mislim, hamax, pa kje ti zivis, osnove nutricionizma so zate bluzenje?
Pa jej meso ce ti pase, povzroca pa trdo odvisnost, te dela krvolocnega in je toxicno in rakotvorno, kot tudi kuhana hrana.

Brane2, saj cel svet kuha, razlike predstavlja potem procent hrane zivalskega izvora. Mediteranska hrana je po statistiki nekje v sredini, vzhodnjaska z najmanj hrane zivalskega izvora pa je najbolj zdrava.
Ce pa si presnojed/kalckojed, izkusis superiorno zdravje, energijo in zivljensko dobo.
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

Sprašujem te, kaj je s Kitajci.

Pr njih je vok vsakodnevno orodje in zaradi visokih temperatur bi po tvoje morali že zdavnaj pocrkat vsi.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

hamax ::

Mislim, hamax, pa kje ti zivis, osnove nutricionizma so zate bluzenje?

Seveda ne, tvoji posti pa so bluzenje.

Pa jej meso ce ti pase

Jem izredno malo mesa, pa se to je vecinoma piscancje.

povzroca pa trdo odvisnost, te dela krvolocnega in je toxicno in rakotvorno

Peer reviewed clanek prosim.
Velike kolicine vsega so skodljive. Pri mesu so te velike kolicine relativno majhne, so pa vecje od 0.

kot tudi kuhana hrana.

Zaradi kuhane hrane smo si ljudje lahko privoscili tako velike mozgane med drugim.

Zgodovina sprememb…

tomi66 ::

Brane2
Dobro vprasanje, poglej: Kitajci so nekje v sredini, ceprav zauzijejo samo toliko hrane zivalskega izvora kot Tajci, ki imajo najmanj raka.

Torej tudi iz lastnih iskusenj ti povem, da je visokotemperaturna obdelava zelo skodljiva, se najbolj sprejemljivo je "dusenje".

Sem presnojed in ko sem si experimentalno privoscil malo kruha, sem ugotovil, da je skoraj neskodljiv, ce je brez skorje.

hamax lol, res tema.
Omega se nad 60 stopinj unicijo in dokazano negujejo mozgane in so dobre za inteligenco, torej si v protislovju.
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

hamax ::

Omega se nad 60 stopinj unicijo in dokazano negujejo mozgane in so dobre za inteligenco, torej si v protislovju.

Tole lahko izjavis samo ce nima pojma o evoluciji in nasi zgodovini na zemlji. Uzivanje mesa in kuhanje sta bila 2 najvecja prelomna trenutka pri razvoju mozganov.

Omega mascobne kisline imajo vpliv na mozgane, ampak dalec od tega kar si ti predstavljas.

Zgodovina sprememb…

tomi66 ::

hamax, kje pa potem dobis proteine?
Vedeti moras, da so mleko in mlecni izdelki najbolj rakotvorna hrana zivalskega izvora, ravno zaradi pasterizacije, ce bi jedel surovo meso bi bilo neprimerno manj skodljivo, prsut je pa preslan.

V clovesko telo ne sodijo nasicene mascobne kisline in pred Noetom se je zivelo okoli 1000 let, bili so sadjejedi in jesti meso je bilo nagrauzno. Po Vesoljnem potopu pa so ljudje zaceli jesti meso in zivljenska doba je sla samo se dol, na 500, potem na 100 in koncala na 60, sedaj pa se je malo dvignila.

HEMP SEED: THE MOST NUTRITIONALLY
COMPLETE FOOD SOURCE IN THE WORLD
http://www.ratical.org/renewables/hemps...
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

hamax ::

in pred Noetom se je zivelo okoli 1000 let

Mislim da lahko na tem mestu neham diskutirati s tabo.

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

V clovesko telo ne sodijo nasicene mascobne kisline in pred Noetom se je zivelo okoli 1000 let, bili so sadjejedi in jesti meso je bilo nagrauzno.



Ej, stari, karkoli že uživaš, vsaj pred pomembnimi odločitvami zmanjšaj malo dozo.

Pa upam da ne voziš takle.

Saj marihuana zna biti fajn. Nimam nič proti seansi recimo 1-2x letno. Čisto toliko da resetiram določene interne števce.


Ampak kar vsak božji dan, pa tokle.... 8-O
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

tomi66 ::

http://www.all-creatures.org/hr/hrawhy....

That refusal had an immediate effect on human life. From the time of creation to the time of Noah, the Bible reports life spans of more than 900 years for men like Adam, Seth, Enosh, Kenan and Jared. But after the Flood, when carnivorism became an acceptable way of life, longevity decreased with every generation.

Jaz pa verjamem in se mi zdi verjeti bolj inteligentno, kot ne.
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

In zakaj danes vegiji ne živijo 1000+ let ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

tomi66 ::

Veliko razlogov, jaz se s tem ukvarjam in ti povem, da je mozno
celo kontrolirati staranje. Vegiji nimajo ustrezne materije, ce ti preklopis na vege si se vedno sestavljen iz mrtve hrane in ta konstrukcija potrebuje 30% proteinov za vzdrzevanje. Ce pa zamenjas materijo z izpuscanjem krvi, kot jaz in zenske ki imajo menstro, se scasoma sestavis iz zive materije, od katere se vse odbije, v mrtvo materijo pa se vse vpije, je kot goba in potem v krajni rabis le se 1% proteinov za vzdrzevanje. Jaz sedaj kadim 10 krat vec, brez negativinih ucinkov, kosti imam dosti trse in na splosno je stanje superiorno. Sploh ni primerjave.
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

jype ::

tomi66> Pleme Himalajsko, ne belezi raka v zgodovini, so pa zelo veganski in jejo veliko marelic.

Himalajska plemena jedo predvsem meso.

hamax ::

To vse marelice popravijo :D

Brane2 ::

tomi66 je izjavil:

Veliko razlogov, jaz se s tem ukvarjam in ti povem, da je mozno
celo kontrolirati staranje. Vegiji nimajo ustrezne materije, ce ti preklopis na vege si se vedno sestavljen iz mrtve hrane in ta konstrukcija potrebuje 30% proteinov za vzdrzevanje. Ce pa zamenjas materijo z izpuscanjem krvi, kot jaz in zenske ki imajo menstro, se scasoma sestavis iz zive materije, od katere se vse odbije, v mrtvo materijo pa se vse vpije, je kot goba in potem v krajni rabis le se 1% proteinov za vzdrzevanje.



Dobro, zakaj ženski del vegy poplacije ne živi 1000 let ?

Jaz sedaj kadim 10 krat vec, brez negativinih ucinkov, kosti imam dosti trse in na splosno je stanje superiorno. Sploh ni primerjave.


KOsti imaš mogoče res trše, ali pa tudi ne, ampak ni to problem pri kajenju trave.
On the journey of life, I chose the psycho path.

jype ::

tomi66> je stanje superiorno. Sploh ni primerjave.

Jaz sem pa debeluh ki se baše z mesom in sladkarijami. Rad bi te povabil na triatlon, da to stanje izmeriva.

hamax ::

Sam ne velja, ce jes veliko marelic :D

jype ::

tomi66> Ampak se stara, ce si pa res pro, potem gres na 500-ko ali 1000-ko.

Koliko ljudi pa poznaš, ki so živeli dlje kot 100 let?

Brane2 ::

Razen Metuzalema.
On the journey of life, I chose the psycho path.

jype ::

No ja, tut Broj Jedan ne šteje.

Najdaljše zabeleženo življenje ene gospe iz Francije se je končalo pri 122 letih. Jedla je meso in krompir in čokolado. Pa kadila je cigarete, navadne, do 117. leta.

tomi66 ::

Zenske imajo zaradi kultivacije lenobe, so predmet pozelenja, visji patogeni index. Poleg tega, vam povem iz lastnih izkusenj, imajo zenske katastrofalne prehranjevalne navade, nekje se izenacijo z moskim, ki je kar dober dominator, zenske to kompenzirajo s slabo hrano, z drugimi besedami, zivijo z usti, ljubezen gre skozi zelodec, moski je pa vojak, politik, dominator, sila itd.

Life span je kolektivna zadeva, nas vegije, patogeni mesojedov vlecejo dol.
Problem je v spektru, za mesojede procesirajo hrano zivali, ce pa sam procesiras proteine, rabis enormen spekter rastlin, 3 miljone jih je.

Ce ti zivali procesirajo proteine, si spet omejen na unikatnost zivali, nisi sam unikat in tudi parazitske mikroorganizme imas, ki te refleksirajo, kot parazita.

Bistvo je v kalckih, kot sem rekel, imajo lastne encime in potencialno tudi telomeraso, ki sciti pred krajsanjem telomera ob celicni delitvi.
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Brane2 ::

tomi66 je izjavil:


Bistvo je v kalckih, kot sem rekel, imajo lastne encime in potencialno tudi telomeraso, ki sciti pred krajsanjem telomera ob celicni delitvi.



Jebeš vse ostalo potem. Cepaj kalčke. So Joker Card. Sam da se ti telomer ne skrajša in to je to.

Pred tem te pa ščitijo kalčki. Jaz bi kar šel v kompanijo s kako kitajsko restavracijo ali kaj podobnega.
On the journey of life, I chose the psycho path.

jype ::

tomi66> Problem je v spektru, za mesojede procesirajo hrano zivali, ce pa sam procesiras proteine, rabis enormen spekter rastlin, 3 miljone jih je.

V evkariontih je samo 21 različnih gradnikov beljakovin. Tolk da veš.

Brane2 ::

tomi66 je izjavil:

Zenske imajo zaradi kultivacije lenobe, so predmet pozelenja, visji patogeni index. Poleg tega, vam povem iz lastnih izkusenj, imajo zenske katastrofalne prehranjevalne navade, nekje se izenacijo z moskim, ki je kar dober dominator, zenske to kompenzirajo s slabo hrano, z drugimi besedami, zivijo z usti, ljubezen gre skozi zelodec, moski je pa vojak, politik, dominator, sila itd.


Marsikje ženske garajo dan in noč, dostikrat v polju.

Sploh pa, niso vse ženske iste. Kako to, da se ne najde nek bistven odstotek, ki pač zaradi osebnih lastnosti in spleta okoliščin živi blizu optimuma in tako desega recimo 500+ let ?

Pri toliko milijardah ljudi bi jih pa že čisto po verjetnostnem računu moralo biti kar nekaj...
On the journey of life, I chose the psycho path.

tomi66 ::

Jaz bi kar šel v kompanijo s kako kitajsko restavracijo ali kaj podobnega.

Brane, ce imas death wish, patogen pomeni trpljenje in vsaka hrana ima sebi lastno mentaliteto, mikroorganizme ki jo scitijo in ce to prizges, induciras trpljenje, ki se prenasa nate. Zato je najslabsa ravno Kitajska kuhinja, junk food, je kar splosno znano, da je to cenena kuhinja. Ampak imamo globoko v genih to samomorilsko lastnost.

Jype, kombinatorika in unikatnost je bistvo, vse je dobro za spremembo/test, ce veliko poiskusas in odkrivas, je to najboljsi recept. Osnovni gradniki so eno, universal diversity je pa drugo, najboljsi kalcij je iz cvetace, najdrazji pa koralni: 50 eur/100g.
In po netu bos videl, da koralni, kao zdravi raka, torej dve stvari nista enaki.
www.hempaq.wordpress.com

Brane2 ::

tomi66 je izjavil:


Brane, ce imas death wish, patogen pomeni trpljenje in vsaka hrana ima sebi lastno mentaliteto, mikroorganizme ki jo scitijo in ce to prizges, induciras trpljenje, ki se prenasa nate. Zato je najslabsa ravno Kitajska kuhinja, junk food, je kar splosno znano, da je to cenena kuhinja. Ampak imamo globoko v genih to samomorilsko lastnost.


Ne, mislu sem na kitajsko kot neusahljiv vir kalčkov - iz solate s kalčki.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

hamax ::

In po netu bos videl, da koralni, kao zdravi raka, torej dve stvari nista enaki.

Razlika je samo v ceni. Vse ostalo je nategovanje ljudi.

tomi66 ::

Brane2 je izjavil:

tomi66 je izjavil:

Zenske imajo zaradi kultivacije lenobe, so predmet pozelenja, visji patogeni index. Poleg tega, vam povem iz lastnih izkusenj, imajo zenske katastrofalne prehranjevalne navade, nekje se izenacijo z moskim, ki je kar dober dominator, zenske to kompenzirajo s slabo hrano, z drugimi besedami, zivijo z usti, ljubezen gre skozi zelodec, moski je pa vojak, politik, dominator, sila itd.


Marsikje ženske garajo dan in noč, dostikrat v polju.

Sploh pa, niso vse ženske iste. Kako to, da se ne najde nek bistven odstotek, ki pač zaradi osebnih lastnosti in spleta okoliščin živi blizu optimuma in tako desega recimo 500+ let ?

Pri toliko milijardah ljudi bi jih pa že čisto po verjetnostnem računu moralo biti kar nekaj...


Taka je kultivacija, zato sem sam tudi HI, ker ne verjamem svetu, potrebna je intenzivna nega, uber higijena in se veliko vec.
Vsi se tako vprasajo, po masi, v bistvi pa v naravi dva drevesa nista enaka in tako bi morali biti tudi ljudje, unikatni, individualni.
Smo pa produkt druzbe, vsi enaki, nevarno da nas narava obrise, neka pandemija bi uzgala cez vse nas, ker smo enaki in kot sem rekel, life span je kolektivna stvar. Da bi bil vsak unikaten in imel kvalitetne probioticne mentalitete.
Vsi se vprasajo tako kot ti, jaz pa raje zaupam sebi, world is cheap stari.
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Lonsarg ::

Preden sem videl tvoje poste tomi66 nisem vedel, da je nutricizem tok ekstremna religija. No videl sem na lastne oči, da pretiravajo(neke izpuščaje je dobla ena), sam sem mislil, da je to slučajno, pa je to sam extrem verzija vegi, pa je zgleda še malo hujše:)

Pithlit ::

Vedeti moras, da so mleko in mlecni izdelki najbolj rakotvorna hrana zivalskega izvora

A ti mogoče kaj resnega bereš al sam pravljice poslušaš? Že res da so _nekateri_ postopki pasterizacije _potencialno_ škodljivi. Ne pa vsi.

Mleko postane potencialno nevarno živilo (pa zaradi tega še noben ni umrl) predvsem zaradi homogenizacije. Pasterizacija le uniči mikroorganizme (tako slabe kot dobre) v mleku... torej večja kot je temperatura pasterizacije, slabše kvalitete je mleko - in bolj obstojno. Zaradi tega pa ima nehomogenizirano* mleko življenjsko dobo tam okoli 4-5dni (original zaprto) oz. do 2 dni (odprto v hladilniku).

*Nehomogenizirano mleko se pasterizira pri nizkih temperaturah. Tam... 60 do 65 stopinj. Osebno se homogeniziranega mleka ne dotikam.

Zenske imajo zaradi kultivacije lenobe, so predmet pozelenja, visji patogeni index. Poleg tega, vam povem iz lastnih izkusenj, imajo zenske katastrofalne prehranjevalne navade, nekje se izenacijo z moskim, ki je kar dober dominator, zenske to kompenzirajo s slabo hrano, z drugimi besedami, zivijo z usti, ljubezen gre skozi zelodec, moski je pa vojak, politik, dominator, sila itd.

Pravljice spet a? Gremo mal stereotipe pogledat (če si že tak zagaman šovinist)...

(stereotipno)
Ženske kuhamo, peremo, likamo, pospravljamo in na splošno skrbimo za lene moške riti. Poleg tega se ne prenažiramo in se izogibamo mastni hrani. Še najraje pa imamo kako lepo frišno solatko s čim manj preliva. Saj veš, kalorije pa to.

Moški sedijo pred TV-jem in cuzajo pivo ter jejo kakšne čipse (če so bolj fancy narave pa raje kak krvav kos mesa). Za telovadbo občasno dvignejo noge da žena lahko pod njimi posesa ali pomije.
(/stereotipno)

Ne mi ti preveč o lenih ženskah. Oprosti ampak ko hodim jaz okoli vidim precej več moških, ki nosijo telesa precej čudnih proporcij, kot takšnih žensk. Poleg tega ženske živimo dlje (le zakaj).

Nimam nič proti promociji presne prehrane... ampak ti tej promociji delaš predvsem grozno veliko škodo. Pa, mimogrede, obožujem razne solatke pa paradajzke pa cvetačo pa ... po možnosti res s čim manj navlake (sol pa ostale zadeve... ampak dobro olivno pa bučno olje pa morata biti na voljo). Mogoče pa sem le stereotipna. Vsaj v nekaterih pogledih. No, seveda obožujem tudi ribice (tako tiste ki so nedavno tega plavale v slani vodi, kot tudi tiste svinjske... iz lokalne mesnice) pa školjke pa piščančke... divjačine in konjskega mesa se pa tudi ne branim ko je v redu narejeno. Na kratko, obožujem dobro hrano. In dobra hrana je redko škodljiva... pa če se ti z biblijo vred na trepalnice postaviš in poješ 3 kile surove cvetače.
Life is as complicated as we make it...

Brane2 ::

In ko smo že pri zajamnju podatkov iz biblijskih tekstov ( Metuzalem & Co.) kaj je s koncem sveta ?

A naj ne bi bil dan-dva nazaj ?

BTW, kaj to pomeni za Jehovovoe priče ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

tomi66 ::

Predstavljaj si, da je trenutna civilizacija, kot Babilonski stolp, le da nam bog ni zmesal jezikov. Koliko napak dela clovestvo, boli glava.
Clovek je zelo podoben dezevniku, ce bi zivel v mocvirju, v visoki vlagi, bi ga drive-ali mikroorganizmi, kind a perpetulano.
Moras pa biti vege, da te ne drive-ajo parazitsko in moras biti aktiven, da so refleksno taki tudi mikroorganizmi, ki so subjektivni, tebe imajo za zgled.
www.hempaq.wordpress.com

tomi66 ::

Haha Pithlit, funny, science by results, thats how it was, thats my lead.
Za paradiznik pravijo, da je likopen bolj dostopen, ce ga malo skuhas, meni pa takoj naredi organizem bolj agresiven.

Ce te zanima, se izobrazi na webu, kako ultimate je RAW diet.
Way over anything else, oz. vodanci, ki samo pijejo so se bolj ultimate.
www.hempaq.wordpress.com

Brane2 ::

Ultimate je tud metek v čelu.
On the journey of life, I chose the psycho path.

tomi66 ::

oh how sweet, takoj te povabim na partijo boxa, pussy
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Brane2 ::

Načeloma sprejmem, samo te dni sem preveč inerten. Stalno sedim in komaj se gibljem.

Mam pa v planu shujšat enkrat te dni, dokaj kratkoročno.

Takrat pa ni problema.
On the journey of life, I chose the psycho path.

hamax ::

vodanci, ki samo pijejo so se bolj ultimate.

Kaj pa pijejo? Milk shake?

tomi66 ::

Iz vegan-RAW, naredis prehod na liquid, zmiksas vse kalcke s sadjem
tudi rastline, kopriva, lucerna, bazilika, origano, jecmenova trava
itd.
www.hempaq.wordpress.com

Pithlit ::

Pravljice torej. Da bi se v kaj resnega spustil je pa verjetno preveč zahtevno.

Sicer pa sem ti že povedala. Nimam popolnoma nič proti 'raw diet'. Imam pa proti tebi. Ogromno. Ker si šovinistična budala in prehranjevalni fundamentalist (v tistem najslabšem pomenu)... pa še verski analfabet za povrhu.

Upam samo da te nihče ne jemlje resno... sam zase pa počni kar te je volja.
Life is as complicated as we make it...

tomi66 ::

Od kje ti sovinizem?
www.hempaq.wordpress.com

Pithlit ::

tomi66 je izjavil:

Zenske imajo zaradi kultivacije lenobe, so predmet pozelenja, visji patogeni index. Poleg tega, vam povem iz lastnih izkusenj, imajo zenske katastrofalne prehranjevalne navade, nekje se izenacijo z moskim, ki je kar dober dominator, zenske to kompenzirajo s slabo hrano, z drugimi besedami, zivijo z usti, ljubezen gre skozi zelodec, moski je pa vojak, politik, dominator, sila itd.


Sicer pa zanimivo da je to tisto glavno kar te pri moji oceni moti.
Life is as complicated as we make it...

tomi66 ::

Pa to ni sovinizem, ki je proti balkanskim sorodnikom.

Znanstveni podatek je, da imajo zenske po defaultu, 90% fizicne moci moskega, kar pomeni, da bi bila malo nadpovprecna zenska mocnejsa od povprecnega moskega, kar v praksi ne bos videl. Zakaj?
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

hamax ::

Znanstveni podatek je, da imajo zenske po defaultu, 90% fizicne moci moskega

Lahko vidimo vir tega znanstvenega podatka?

tomi66 ::

A ne verjames?
Bom poiskusal najti.
www.hempaq.wordpress.com

hamax ::

Ni to tvoja najbolj nora izjava v tej temi, tako da se mi zdi dovolj verjetna, da me zanima :)
Ce bi to drzalo tako kot si jaz predstavljam, bi morala najmocnejsa zenska dvigniti 90% toliko teze, kot jo lahko dvigne najmocnejsi moski. Pa temu ni tako.

Brane2 ::

Evo recimo weightlifting rekordi:

v najtežji ženski kategoriji ( nad 75 kg) je svetovni rekord ( Clean & Jerk) 182kg. V najtežji moški kategoriji (105+ kg) je ta 263kg.


Ne vem no. Meni se zdi le malo več ko 10% razlike.

Da ne govorimo o tem, da bi pri tako majhni razliki lahko videl boje ženska - moški v mnogih borilnih disciplinah.

NI nobena skrivnost, da ženski boks ali nogomet niti približno ni tako energetičen kot moški.

In ne mi z lenobo- ta ni argument v profi športu.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::

Aja, in ko govorimo o weighliftingu- poglej si malo kako zgledajo tiste "ženske"- skozi kaj so morale, da so se lahko na toliko približale moškemu telesu.
On the journey of life, I chose the psycho path.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Biti vegan (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
1144230825 (210355) BigWhale
»

Letos bodo izpusti ogljikovega dioksida verjetno celo upadli (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5920268 (17469) jype
»

Beljakovine in ogljikovi hidrati (brez kemije! in ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7715705 (14098) Lindir
»

Mleko (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
16319425 (10650) BigWhale

Več podobnih tem