» »

spet GiGABYTE 7vax

spet GiGABYTE 7vax

spacejam ::

fantje jaz ne stekam vec sem sestavu ze desetine racunal ma nikoli toliko problemo!

kupili smo mato 7vax, zraven procesor 2100+ ga montiram not priklopim napajana! ok masin ase vzge, slike pa ni, vzamem v roke orodje (beri knjigo o mati) in precitam, .....aha o frekvenci, ma na daefoult bi se mogel vseeno zbudit, kajne?
ok, menjam graficno! pregledam! dam mojo ki 100% dela in ni to! pregledam ce je procesor kake druge farbe, normalno vijolicen kot na sliki. ram!!! kje se ga naakne na 1 ali 3 slot? sam sem proval vse 3 pa nic! sploh nikakor, disk se zazene cd tudi. diketni ne gori ucka oz se ne zazene kot bi se mogel, ves obupan sem nimam svetle aj naj bi bilo.
za povezavo stikal iz ohisja v knjigi pise da najprej je lucka pol stikalo pol zvocnik, spodaj pa hdd led in reset!

kaj lahko je slaba mata al kaj?
povejte!!!!!!!
se ga slisimo!!!!
hvalaaaa!! vsem
Space-jam Team & Co.
  • spremenil: spacejam ()

SaS ::

Nekoč sem imel enak problem in sem tudi mislil, da je grafika! Kriv je bil procesor oz. nisem dobro nastavil faktorja!

Preglej še enkrat natančno kako si nastavil te stvari in mora delati!!
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

Easx ::

Ha, mam enako mat. plato sam uno k ma še ride. Mel sem enak problem, sam men se je proc skuru. Če pravš, da je dotični uredu, pol je loh agp reža. Prva stva, ki jo morš pazit, da daš not grafično, ki podpira agp 4x ali več, ker 2x agp plata ne podpira več. Men recimo z mojo gf4 mx na nekaterih monitorjih noče pokazat slike, medtem ko ustavim drugo gf4 mx(drugi proizvajalec) kartico pa deluje.

Kovinet ::

Kaj, pravis da stare grafične ne delajo na tej plati? Ker jaz man še rivo TNT2, pa v pon dobim Gigabytko, in torej to nebo delalo??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318156 (11672) Ursus
»

3DMARK 2001SE build330 (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Navijanje
122456421 (25153) LittleDevil
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930147 (16742) Jaffa
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505858 (4763) bbobst
»

Poplva računalniških sistemov. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
503104 (2585) Mr.B

Več podobnih tem