» »

refleks

refleks

Bellatrix ::

Zanima me kako dobre reflekse imate.
http://www.brainmetrix.com/reflex.htm

napišite sem rezultat.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

biokill ::

v četrtem poiskusu 0.157, drugače pa med 0.25 - 0,33

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: biokill ()

mikena ::

Haha... v prvem poskusu sem imel 10 sekund, ker nisem vedel, kaj je treba narest :))

Bananovec ::

Mam dobre reflekse in počasne prste.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

guest #44 ::

0.293 my best

bond007 ::

0,09s, sicer pa povprečno okoli 0,22s ... Mejte že pritisnjeno miško na začetku in ko se spremeni barva, samo spustite gumb. Ne vpliva na reflekse, samo čas mehanskega odziva se zmanjša :)

x3ca ::

tuki ne pridem pod 0,25 verjetno je krivo to da je vsakič druga barva..

lahko pa sprobate še tole, kar sm nekoč za foro naredila v flashu (je res crap ampak je zabavno). tuki dobim pa tud sam 0,1s...

http://megaswf.com/serve/1012043 :D

qwzyx ::

0.036 seconds
do { beer++; } while(sober);

tomi66 ::

funny x3ca, qwzyx to je extra, pravijo, da tale "rules"
PrelovacReflexTester
Izpodbijamo zakonsko-tehnicno trditev, da imas na THC-ju dosti slabse reflexe.
lp
www.hempaq.wordpress.com

x3ca ::

na temle mi gre pa dobr heh.. :)
Your average reaction time was 0.172 seconds. Very good reflexes!

qwzyx ::

@tomi66: Sem probal se na tistem linku Try #2: 0.046ms
do { beer++; } while(sober);

tomi66 ::

Si res tera talent, to brez THC verjetno.
Kot si videl, mi je uspelo 0.049 z malo THC seveda,
samo to so vse casi za "super response class", ker vse pod 0.180 je exceptional, pod 0.100 je pa "noro".
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

detroit ::

zanimivo, tole ali dela ali pa sploh ne..Kakor ga piči

prvi čas 36s..ker se barva sploh ni spremenila
drugi 0,25 ker se celo je
ura 6.30 am:P
Skero

imagodei ::

Refleksi, kjer nekaj ves čas pričakujete, niso merodajni za primerjavo z reakcijskim časom na cesti.

Tam do nesreč pride velikokrat tudi zato, ker človek ni pozoren, nastavlja radio, menja CD, išče nekaj po predalu, se ozira na zadnji sedež k otroku, ali pa se enostavno zamisli in ne pričakuje, da bo nasproti vozeči naredil neko neumnost.

Reakcijski čas tam vključuje čas zaznave dogodka, čas obdelave in odločitev za najbolj pametno reakcijo, nato pa npr. dvig noge iz stopalke za plin ter premik na stopalko za zaviranje. Pri zaviranju nekaj 10 milisekund izvira še iz zakasnitve hidravličnega sistema. Torej, če nisi 100% zbran, v avtomobilu težko prideš pod reakcijski čas 0,5 sekunde.

Pri zgoraj omenjenem testu zbrano čakaš na spremembo barve in nato pritisneš gumb za 2 milimetra. Sicer čestitam tistim, ki ste dosegli nore čase pod 0,1 sekunde - to sigurno nekaj pove o vaših super ekpresnih testih (čeprav vsak sam zase ve, koliko je to realen rezultat in koliko je šlo za pritiskanje v naprej in lovljenje najboljšega časa - važno je povprečje, ne najboljši rezultat), vseeno pa to ni direktno primerljivo z realnostjo.


Bistveno boljši test bi bil, da bi program po naključnem času izpisal poljubno črko, ki bi jo moral nato uporabnik čim hitreje pritisniti. Pri tem je bolj realno to, da ne moreš v naprej točno predvideti reakcije (vedno ista poteza s pritiskom gumba na miški), ampak moraš na podlagi zunanjih dejavnikov bliskovito določiti pravo reakcijo, poleg tega pa moraš prste v povprečju premakniti vsaj za nekaj cm.

Prepričan sem, da bi zadetki na THC-ju pri takšnem testu na dolgi rok pogrnili. Mogoče se bo pa komu zdelo vredno kaj takega sprogramirat in objavit?
- Hoc est qui sumus -

Avenger ::

kar mate pod 0,100 je bila sreča, ne refleks

res dobri časi (top nekaj % folka) so že pod 0,2s
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

igor0203 ::

Your response time is: 0.065 seconds
Well done!

techfreak :) ::

imagodei je izjavil:

Bistveno boljši test bi bil, da bi program po naključnem času izpisal poljubno črko, ki bi jo moral nato uporabnik čim hitreje pritisniti. Pri tem je bolj realno to, da ne moreš v naprej točno predvideti reakcije (vedno ista poteza s pritiskom gumba na miški), ampak moraš na podlagi zunanjih dejavnikov bliskovito določiti pravo reakcijo, poleg tega pa moraš prste v povprečju premakniti vsaj za nekaj cm.

Nekaj takšnega: http://techfreak.me/reflex-test/reflex.... ?

imagodei ::

Exactly :)

Po par hitrih poskusih je moj average reaction time 970 ms, pri čemer sem prvih parkrat zadel tipko v prvo, pri zadnjih 5 poskusih sem pa v prvo nujno falil.

Mogoče bi lahko zadevo popravil tako, da za start pritisneš Space - ker je moteče premikat roko iz miške na tipkovnico :)
- Hoc est qui sumus -

biokill ::

drugi test

prvič: Try #1: 0.292ms Try #2: 0.067ms Try #3: 0.25ms
drugič: Try #1: 0.218ms Try #2: 0.249ms Try #3: 0.119ms

techfreak :) ::

@imagodei: Dodano.

imagodei ::

No, zdej sem mel mal boljše rezultate... Najhitrejši okoli 550 ms, povprečje okoli 830ms.

Zdej vidim sicer drug problem... Preveč izbire. V napetosti čakaš in nato ne vem zakaj zgrešim tipko. Sicer slepo tipkam s solidno hitrostjo, tukaj pa prsti kar zatajijo.

Vseeno se mi zdi dosti bolj realen približek vožnji, ker si tle v popolni negotovosti, kaj boš moral narest. Na cesti te bo prav tako enkrat rešilo to, da boš nenadoma zavil desno na bankino, ker bo izza ovinka pripeljal po tvoji strani idiot, ki je šel prehitevati v nepregledno situacijo; drugič bo treba stopit na bremzo, tretjič pa nenadoma zaviti levo, da boš obvil otroka, ki je stopil na cesto.
- Hoc est qui sumus -

techfreak :) ::

Sem tudi jaz zdajle sprobal in prišel do povprečja 550ms pri prb. 30ih poizkusih. Najhitrejši je bil 446ms.

TRIROG ::

Ponesreči 0.064 seconds

galu ::

povprečno cca 0.25-0.30... Lagg od miške je kriv..:P
Tako to gre.

imagodei ::

Zdej boste moral povedat, a delate test od techfreaka al test, ki ga je polinkal Bellatrix.

tomi66 se naj ga pa orenk zapoha, tko da bo dosegel višje stanje, potem naj pa skromno, brez laganja samemu sebi napiše svoj rezultat na techfreakovem testu.
- Hoc est qui sumus -

Drekcpekc ::

Brzina in pol (techfreak test):


Your average reaction time: 670 ms


s 526 ms
y 881 ms
y 457 ms
e 714 ms
y 721 ms
z 1217 ms
c 625 ms
o 665 ms
y 649 ms
k 546 ms
i 360 ms
q 685 ms

Galaxy ::

Bellatrix test: ~0.350 :)

techfreak test: Your average reaction time: 668 ms


r 515 ms
c 596 ms
x 805 ms
w 494 ms
x 546 ms
d 624 ms
m 940 ms
q 652 ms
r 569 ms
e 895 ms
l 593 ms
z 596 ms
k 1128 ms
a 624 ms
p 597 ms
f 524 ms

Najbolj so me presenetle črke, ki so se prikazale takoj..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Galaxy ()

Bellatrix ::

Sprovu sem test od techfreaka:

po okoli 25 poskusih imam
Your average reaction time: 797 ms

Opažam da je to precej pod povprečjem ;).

Pr mojem testu pa mam povprečje okol 0,250
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Zgodovina sprememb…

tomi66 ::

Test od tecfreak-a je relativen, katero crko dobis, lahko je easy lokacija ali pa ne.
Ce spijete kozarcek, boste videli obcutno razliko,
Prelovac-programcek tudi vprasa: "are you drunk", ce imate slabsi odziv. S THC-jem pa res ni bistvene razlike, v bistvu gre lahko se malo bolje na racun motivacije, ker deluje res stimulativno in to je pozitivni psiholoski efekt, ki ga ne da niti hrana (mogoce kalcki). Spet sem zasel malo OffTopic, toda je povezano z refleksi in delamo medvedjo uslugo mladim, ki nimajo izbire, ali holy-mj ali "devastationWorld"(cigis, alko, burgers). Tako, da ce bi policija imela tak reflexTester, je to zadosti reprezentativno, ker kot sem rekel, kozarcek resno spremeni situacijo.
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

imagodei ::

> "Test od tecfreak-a je relativen"

Ah... :\ Zanimivo, kako so vsa hvalisanja o 0,1 sekundnem in boljšem reakcijskem času potihnila, ko smo "zvišali stave". Kar naenkrat je tema zamrla.

In zanimivo, ko sem zapohančka tomi66 pozval, naj brez sprenevedanja in laganja samemu sebi napiše svoje rezultate na techfreakovem testu, smo namesto preprostih rezultatov dobili dva odstavka izvijanja in jokcanja.

Ja, valjda je test od techfreaka relativen. Dogodki pri vožnji avtomobila so tudi relativni. Največkrat se ne zgodi nobena pizdarija. Mnogokrat pizdarijo naredi drug voznik, ne ti - ampak, če bi bil trezen, bi s pravočasno in pravilno reakcijo lahko rešil smrtno nevarno situacijo. Včasih te gotove smrti reši, ker v ovinku pravočasno zaviješ desno in pri tem ne zapelješ v prepad. Včasih ti nasproti vozeč tovornjak vrže na vetrobransko steklo toliko vode, da si popolnoma slep, dokler ne prižgeš brisalcev.

Če pa namesto brisalcev v paniki prižgeš žmigovec, pa vmes mogoče spregledaš, da je cesta začela rahlo zavijat, pa greš malo na izlet na travnik. Če imaš srečo, zgrešiš drevo.

Princip je podoben, kot če pri techfreakovem testu zgrešiš črko "k" in namesto nje pritisneš "j" ali "m". Razlika je ta, da greš pri vožnji zaradi napake iz ceste, v nasproti vozeče vozilo ali pa povoziš neprevidnega otroka, pri testu imaš pa možnost filozofirat, zakaj ni fer.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

tomi66 ::

Ne pa ne
Dogodki pri vožnji avtomobila so tudi relativni

imas roke na volanu in stopalo ima zaviranje v rutini,
kar koli te preseneti, avtomaticno zavora in volan, da odvijes. Zelo instantno.
Kdor lahko reagira pod 0.1 s ve da je to realno, drugi si ne morejo predstavljati.
lp
www.hempaq.wordpress.com

imagodei ::

tomi66> "Kdor lahko reagira pod 0.1 s ve da je to realno, drugi si ne morejo predstavljati."

Ti, official jester of the S-T, rabiš eno orenk dozo realnosti. Kaj v tvojem življenju je tako hudo, da tako zelo siliš v non-stop omamo in sanjaš o boljšem jutri? Mislim, OK, nekaj je rekreativno zadevanje, ki popesti večer. Nekaj je pa drogiranje do mere, ko ne veš več, kaj je res in kaj ne.

Ne trudi se odgovarjat, to je bilo retorično vprašanje. Priporočam ti, da opustiš samozdravljenje s travico in poiščeš strokovno pomoč. Če si pa nehal jesti litij navkljub psihiatrovem priporočilu, pa - prosim, začni ga spet jesti.
- Hoc est qui sumus -

tomi66 ::

Matrix player->they are harassing him on me
lp
www.hempaq.wordpress.com

Avenger ::

634, ampak test je precej pomankljiv

vsakič moraš pritisnit space, pa ni kazni če si pritisnil napačno ali več napačnih tipk
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko lahko spijem (da še lahko vozim) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7224508 (16452) krneki0001
»

Nasvet-prometna, zaletel sem se v rit takemu, ki je nalašč naredil to (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23614626 (9647) ;-)
»

Prometna nesreča - pravno vprašanje (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Na cesti
43533109 (21788) šernk
»

Zanimivo vprasanje

Oddelek: Loža
261948 (1145) perci

Več podobnih tem