» »

Sejem CeBIT

Sejem CeBIT

zacetnik11 ::

Pozdravljeni

Ali ima kdo namen obiskat sejem v Hannovro (Cebit)?
Kako najceneje priti do Hannovra, oziroma če gre kdo z avtom in še ima kakšen prosti sedež :-)


LP g.

LordTado ::

JAz sem vzel tam privat sobo,je blo najcenej...

zacetnik11 ::

Kaj pa prevoz do gor (letalo, vlak, avto,..)

LordTado ::

mal cene poglej za vlak in letalo če pa greš z kompanjoni pa avto...
to je itak najboljše če jih gre več

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

black ice ::

OP: Na katerem faksu si? Tudi mene ima, da bi šel gor pogledat.

gansta ::

Mene pa zanima, kaj vse se lahko vidi na temle sejmu?

Vem, da vse prihajajoče novosti..., ampak me zanima glede na to da so cene kar visoke; če tudi dobiš kaj kot "sampli", ali zgolj samo gledaš?

Lahko kdo kaj več napiše, ki je že kdaj bil.

Hvala

zile ::

Baje so kitajci, čedalje bolj škrti :)

gansta ::

Aha kaj se pa dobi kaj gori? Kot usb ključke, sampli čipov??

BI prosil za kak info več, ker še premišljujem če bi šel; Novosti me sicer zanimajo, samo to lahko pogledam na netu, oz youtube; če je samo to :)

lp hvala

tt1024 ::

Hehe sem šel velikokrat službeno in nisem nikoli dobil nič uporabnega. Včasih na kakšnem sestanku z dobaviteljem kakšno malenkost. Da bodo pa kar talali ti USB ključke pa MP3 playerje pa pozabi. Aja če kdo kupi karte za letošnji CeBit, kar povejte ;)

gansta ::

Aha, potem je samo za oči paša :D

Tilen ::

Tt1024, kakšne so pa kaj cene ?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

RockyS ::

Cene so ugodne ali pa tud ne, glede nato da je dosti stvari plastik fantastic ponaredkov iz kitajske.

gansta ::

Aha to torej ni kot sejem, samo za gledati; ampak lahko tudi direktno kaj kupiš?

So cene torej nižje ali enake naši internetnim...

RockyS ::

Ja ampak ne pričakovat da boš lahko kupil 3D tablico ali kaj podobnega, običajne zadeve kot so usb ključki,wifi ključki,miške,tipkovnice itd...

tt1024 ::

Hmm iskreno povedano nikol nisem spraševal, če bi lahko kaj kupil. Samo na kakšne zastonj stvari razen kakšnih katalogov, nalepk pa ostale promo šare ni za računat. Če greš poslovno ke, ti pa na kakšnih sestankih dajo za pit pa kdo te na kosilo pelje, zastonj ti dajo pa spet kakšno malenkost. V glavnem na zastonj stvari ne računat no.

zile ::

Ene 5 let nazaj so recimo kapce pa majice metal med folk, zdej pa baje še to ne.
No in kakšna je verjetnost, da si ravno tisi čas na pravem mestu. Potem velike firme (Abit, ki je umes že ugasnil, Asus, etc) so recimo prirejale evente na svojih mestih (samo to je pomenilo da si se moral tam zadrževati, brezveze). Takrat, si mogoče ujel kakšno večjo nagrado (ram, etc)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potovanja po svetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6221098 (11907) VolkD
»

Potovanje v London januarja

Oddelek: Loža
359610 (8708) Phantomeye
»

CeBIT

Oddelek: Loža
454467 (1718) TheHijacker
»

Obisk CeBITa 2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
625714 (4462) smilyxx
»

CeBIT 2003 vHannovru

Oddelek: Loža
81379 (1112) OPX

Več podobnih tem