» »

15m dolg cinch kabel????

15m dolg cinch kabel????

WiseBear ::

a uporablja kdo tako dolg kabel za tv out?
zanima me če pride pri takšni dolžini že do vidnih oz. slišnih motenj signala.

morphling1 ::

Ja jaz ga imam, točno 15m iz moje sobe v dnevno, na eni strani cinch na drugi scart zraven pa še enako dolga audio kabel.
Slika še vedno zelo dobra, v bistvu mi je žal da nisem vzel še 2m daljši kabel ker mam zdaj kabel po sredi sobe ko ga priklopim na tv-out
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Pithlit ::

Moj je bil dolg 44m pa je čez cesto visu tko de... Ja, gre :D
Life is as complicated as we make it...

WiseBear ::

morphling1: a to si sam adapterje gor dal al si kupil že komplet; pa kje se to najbol poceni dobi me zanima?

morphling1 ::

V en RTV servis sem šel pa mi je naredil. 4500 sit vse skupaj, se prav 15m koaksialca, 15 audio kabla ter vsi potrebni priključki , audio ter video na eni strani v scart ter banana in cinch na drugi strani.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Boky ::

morphling1 a to pomeni, da malce pa se opazi razlika proti recimo 1 meterskem kablu?

Pithlit ::

stvar se da komot spravit skup brez coax kabla... sam to so finte k ti jih na rtv-ju ne bodo povedal >:D . Jst sm mel eno žilo za video, eno za L audio, eno za R audio in eno za oklop (oz maso). Vse skup je ful cenej od coaxialca in dela čist isto.

Jebiveter ::

Jst sm fendu naredu 15m koax z cinci za video in 15m UTP oklopljenega kabla za stereo sound (1stereo "banana" -> 2x mono cinc) in dela great!
Sicer pa ima UTP/FTP kabel 8 zic + oklop torej bi lahko samo z tem naredu oboje (2xL, 2xD, 2xGRND-sound, 2xVIDEO, oklop-GRND-video).
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564384 (3713) anjica
»

Brezžični prenos zvoka od tablice na hifi ojačevalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
579791 (8719) axee
»

Kje dobiti 10m SVHS kabla?

Oddelek: Kaj kupiti
91031 (871) Jure2k
»

Dolžina kablovja med TV in grafično

Oddelek: Pomoč in nasveti
151448 (1105) gumby
»

GeForce MX 400 _povezava na TV s scartom

Oddelek: Pomoč in nasveti
51001 (893) AthlonLover

Več podobnih tem