» »

INNO GF4 MX440 malo bolna

INNO GF4 MX440 malo bolna

grpo ::

Mam to grafo gf4 mx440, pa plato k7s5a, proc athlon 1200, ram 256 sdr.

Problem je pa tak : Vse kar je na monitorju ima neke anomalije, kot so razne pikce (zelene in rdece), v igrcah se U IBER lomjo teksture- se prav da vids celo zgradbo igrce :) in podobno....

A mi lahko kdo kej pomaga ???
P.S.: Serviser v Mlacomu :) mi je reku da je za to napako kriv napajalnik, ki pa je sicer 235 W, in je reku da bi rabu 300 W...
Ali ima kdo to kartico in ima enake probleme...????:'( :'( :'( :'( :'(
noob

EriNok ::

NVIDIA ROCKS !!!!

lp Prmož0:)

AngelOfDeath ::

najnovejše gonilnike sprovaj močnejši napajalnik

po vsej verjetnoti pa se ti grafa pregreva.

grpo ::

Stvar se mi ne pregreva, na procu mam 46 stopinj, sistem jih ima 28 stopinj, tko da sem jo potipu, pa je cist v redu....

Kaj bi lahko bilo se narobe??? Ali je mel kdo probleme z napajalnikom in z gf4 -ko ?:| :|
noob

Thanatos ::

ali ni ime INNO že dovolj dober razlog :D

jos81 ::

moja grafična je inno3d gf4 4200 lomljenje tekstur se je pojavilo pri mafiji z novimi gonilniki za milenijum in vklopljeno vertikalno sinhronizacijo pri igri sem to nekako reševal mislim da je bila vzrok igra zdaj imam xp in gonilnike 40,72 dela vse normalno poglej nastavitve pri grafični in malo probaj testirat če ne pa sformatiraj sistem in daj te gonilnike kisem jih omenil prej glede pikic jaz jih nisem imel .Pridružujem pa se mnenju ostalim naslednja kartica sigurno ne bo INNO3D.:|
jos

mzHektor ::

Grpo že večkret sm ti reku da ne kupuj INNO-ta (sam si tut vrjetno vidu kakšne probleme majo ST-hovci z isto kartico) .Zakaj nisi raj uzeu uno pr Comtronu od Ginworda(upam da sm prou napisu) za19K-mislm da bi bla bolš:\

guardy ::

Isti problem je emu en kolega. Inno je SHIT da večjega ni! Sposodi si GF4 MX440 od kakega znanca na test in boš videl, da pikic ne bo!!!

Mlašit ma pa itaq preveč težav s temi innoti sej se usak tadrug že skor vrne, malo morje je blo Ti4200, ki so bli skurjeni ker je ventilator crknu

grpo ::

Pa kva vam je.... vsi neki menjate temo- mene samo zanima zakva mam take probleme, ce ne znate odgovorit bodte vsaj tih...

Perci -- malo se zadrži, nisi sam nič boljši ;(
noob

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

l-note ::

Ma krneki ja.. Tole je na Slo-Techu redna praksa, oddaljevanje od teme v stilu: sej to je itak kurac kartica, zakva pa nisi kupu une, al pa: kup rajš Intela, da boš meu tišji comp....
Jst sm lahk sam brez besed.

No, je res, da lahko napišeš, da imajo recimo kartice določene firme probleme, ampak samo če veš kakšne. Če nisi PREPRIČAN, da majo vsi Innoti probleme s pikcami in lomlenjem tekstur ne govort tega okol, ker zihr ma kakšn % kartic drugih proizvajalcev probleme (se pravi, da so pokvarjene). S tem ne mislm rečt, da artifakti sodjo v kategorijo, ko lahko rečemo da je kartica pokvarjena, ampak v večini primerov to pomeni, da ima RAM na grafični premalo štroma.

To je to.

Če pa kdo razume tole: "dej pržgi mal na 02" pa naj to tudi naredi.

boštjan ::

Pa kva vam je.... vsi neki menjate temo- boli mene kurac kaksna kartica je to, mene samo zanima zakva mam take probleme, pa zgleda da je kle velik KMETOV- sej to ne leti na vse, ampak ce ne znate odgovorit bodte vsaj tih...

mislim da so ti fantje povedali zakaj maš problem,če pa ti ne znaš razbrat,ja človek pol pa je nekaj s tabo narobe,pa brez zamere.
PS:naslednjič ko kopuješ gf,kupi GAINWARD,WINFAST ali LEADTEK.
Sam kopujem grafo sicer radeona8500,pa sem vido v mlacomu jo poceni kot drugje,samo moti me da je od INNOTA in je ne kupim pa če stane 20K

grpo ::

Najprej se mal pozanimi o performancih kartic innovision, pol pa govor kok so dobre, oziroma katere firme dobijo z istim procesorjem bolse rezultate..... verjetno na slo-techu ne bodo sprasevali za pomoc tisti katerim kartica deluje, tko da ti vids samo tiste katerim ne deluje, pa misls da vsem ne deluje!!! ZELO BAAAAAADDDD RAZMISLJANJE!!!!!!!:( :( :(

AngelOfDeath ::

boštjan
PS:naslednjič ko kopuješ gf,kupi GAINWARD,WINFAST ali LEADTEK.


emm winfast je blagovna znamka od Leadteka >:D

boštjan ::

AngelOfDeath,my mistake :|

jos81 ::

zanima me kako si rešil problem ,si sprobal napajalnik močnejši morda.:\
jos

grpo ::

Ma nisem se nic naredu, bom pa verjetno v naslednjih nekaj dneh zamenjal napajalnik, ker nic drugega ne pomaga!!0:)
noob


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Graficna karta, vpogled nujen, predlogi dobrodosli !

Oddelek: Kaj kupiti
161469 (1249) |KoRn|
»

INNO Geforce ti4200, da ali ne?????

Oddelek: Kaj kupiti
131291 (1059) frenk
»

INNO GeForce fx 5600

Oddelek: Kaj kupiti
381344 (934) Cranchi
»

Moj novi comp.

Oddelek: Kaj kupiti
271555 (1033) boom-bar
»

geforce 4 mx440-razmazana slika

Oddelek: Pomoč in nasveti
7807 (715) Cveto

Več podobnih tem