» »

WD TV - dostop do diska priklopljenega nanj

WD TV - dostop do diska priklopljenega nanj

C00PER ::

Ker nisem tolk v teh tehničnih vodah, bi prosil za nasvet pri dostopanju do diska priklopljenega na WD TV.
Ali obstaja kakšna varianta, da bi na WDTV priklopil kakšno USB mrežno kartico (sploh ne vem če kaj takega obstaja), da bi preko nje lahko dostopal do vsebine na disku, ki je preko drugega USB vhoda priklopljen na WD TV.

Prav odveč mi je namreč vsakič, ko hočem vsebine prenest na ta disk, nositi do tja laptop, disk priklopiti na laptop in nato prenašati vsebine nanj. Rad bi to naredil kar po mreži, da bi podatke poslal na disk in potem enostavno predvajal, ne pa da nosim laptop sem in tja...

Obstaja ta možnost, ali bom moral nabavit WDTV Live oz. Live Hub...?
ANd On The Last Day God Created.....SOUND !

C00PER ::

anyone ? ;(
ANd On The Last Day God Created.....SOUND !

strle12 ::

Probej kaškšen takle multimedijski predvajalnik, ki lahko dotopaš do vsek podatkov preko mreže
Postati velik je veliko dejanje!!
Da si velik pa so le sanje!

C00PER ::

Če bi mi bilo v interesu, da kupim novega, ne bi postavil vprašanja na forum. Zanima me, ali lahko naredim kaj koristnega v tej smeri z obstoječim predvajalnikom.

Vseeno hvala za predlog strle12 :)
ANd On The Last Day God Created.....SOUND !

Highlag ::

Hm, imam WDTV live priključen na mrežo preko kabla na router. Disk je lepo viden v oknih, brez nekih posebnih nastavitev. Preskušeno na Visti in W7. Če bi hotel brezžično pa tudi gre, z dodatkom wifi ključka, vendar niso vsi kompatibilni, pa kot berem imajo ljudje težave z povezavo. Za detajle pa pobrskaj.
Never trust a computer you can't throw out a window

C00PER ::

mi je vseeno, lahko tudi žično, samo da spravim disk nekako v mrežo...zanima pač me, če pali finta, da bi na WDTV priklopil USB mrežno kartico...
ANd On The Last Day God Created.....SOUND !

Desty ::

Zakaj mrežno, ko pa že ima ethernet port?

-žiga- ::

C00PER govori o starem modelu WDTVja, ki nima ethernet porta.

Ne vem, ali obstaja možnost za to, ampak tudi, če se da kaj kupiti, te bo prišlo skoraj toliko, kot da kupiš nov WD TV live.

C00PER ::

Saj to je ta problem ja ;( Bom jaz očitno preklopil kar na WD TV Live HUB, pa bom rešil več stvari hkrati :)
ANd On The Last Day God Created.....SOUND !

gil111 ::

A ima WD TV live HUB že vgrajeno wifi mrežno ali je treba stvar dokupit?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wd TV Live (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1173209462 (52925) scipascapa
»

Xtreamer ali kaj drugega?

Oddelek: Zvok in slika
4119399 (18558) Han
»

WD TV Live HUB (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7821609 (15047) kamuee
»

WD TV.. kdo ima? (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Zvok in slika
1551150875 (33444) king67
»

WD TV Live - kako ga dodati v PC?

Oddelek: Zvok in slika
122093 (1888) ziu

Več podobnih tem