» »

GTX 570 in težave z Sony Bravio

GTX 570 in težave z Sony Bravio

Slicer ::

Živijo!

Prejšni teden sem kupil nov računalnik z GTX 570 grafično, včeraj pa sem šel še po miniHDMI v HDMI kabel (1,5 metra) zato da lahko filme predvajam na svoji Sony BRAVI-i. Ko sem doma vse skupaj priklopil in zagnal HD film sem bil močno razočaran saj je bila slika zelo čudna daleč od HD kvalitete (poizkusil še na parih filmih DVD/BlueRay... isto)

nVidia ima v grafi vgrajeno tudi tehnologijo NVIDIA® PureVideo® HD Technology, mi bi bilo logično da zadeva deluje sama od sebe in sem pričakoval dosti lepšo sliko kot mi jo je ponujal moj stari Laptop efekt pa je bil ravno obraten. Sama slika ko je računalnik priklopljen na LCD TV je normalno video pa je zelo slab. (identične video posnetke sem preizkusil tudi na lap topu kjer je slika lepa)

Prosim za pomoč oz. predloge

Hvala!

Senitel ::

Kaj točno je problem? Niso barve cool, je ločljivost čudna,...?

Slicer ::

ma nevem k bi blo preveč ostro oz kr mal zameglen pride sej lahko jutri naredim screen iz laptopa in iz kompa enga in istga filma.

Slicer ::

Ok končno sem ugotovil v čemu je bila težava z pixelation-om slike. VLC player je bil inštaliran na SSD/sistemskem disku in je očutno zaradi user controla neki čudno delovalo. reinštaliral VLC na sekundarni HDD stvar deluje brezhibno slika fantastična :)

Dromar ::

Daj naslednjič poskušaj postavit kako vejico, da bo človek, ki ti skuša svetovat, lahko prebral napisano v prvem poskusu...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963563942 (3271) anjica
»

full hd filmi na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
171588 (1168) guitarplayer
»

Izšel VLC 2.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13738843 (29143) Icematxyz
»

ASROCK -ION 330 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11218114 (9289) OK.d
»

XFX prekinja sodelovanje z nVidio

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
298321 (7420) xyxyxyxy

Več podobnih tem