» »

ASROCK -ION 330

ASROCK -ION 330

1 2
3
»

Pro ::

Zanima me, ali je računalnik možno postaviti tudi po koncu (se pravi na manjšo stranico) in s tem še vedno dela DVD oz. Blu-ray normalno?

matejdro ::

Kako je z delovanjem te napravice 24/7? Poleg HTPC-ja bi ga rad uporabljal tudi za torrente in morada za kakšen server. Deluje brez problemov?

Tomas 33 ::

Deluje

Sajrus ::

A obstaja kaka opcija, da imam priklopljena dva monitorja (extended desktop)? Nov monitor ma dva vhoda D-SUB in DVI-D. Če se kaj sliši smešno, je to posledica računalniškega analfabetizma.. Hvala za odgovore..

matejdro ::

Verjetno bi šlo. En monitor priklopiš na VGA (D-SUB) drugega pa preko HDMI (če monitor nima HDMI, ampak samo DVI, lahko kupiš konverter).

Pa še vprašanje: a se da nekako na tem računalniku izklopiti power lučko med standbyjem, da ne bi utripala? Sem v biosu našel nastavitev za power lučko, samo potem je skozi izklopljena (tudi ko je ION 330 vklopljen).

Sajrus ::

Hvala zaenkrat, juti po dvi kabel, pa da vidimo..

DELUJE!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sajrus ()

Antony1 ::

Test ASRocka na HIFI journalu: http://www.hifijournal.si/2010/testi/mi...

Je kdo probal 7.1 zvok na ASRocku?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Antony1 ()

wiiik ::

Zanima me, če je komu uspelo nastaviti multicasttv oz. multicasttv-ds tako, da si lahko predvaja HD programe preko T2tv.
Meni sicer standardni programi delujejo, vendar imam občutek da je slika na STBju nekoliko boljša.
Na W7 sem si namestil Coreavc 2.0 pa mi vseeno kar obremenjuje sistem.
Kakšne so vaše izkušnje z nastavitvami pri iončku za iptv?

matejdro ::

Sicer nevem za CoreAVC, ampak uporabljaj kodeke, ki podpirajo DXVA. Tako se bo dekodiranje HD videa izvajalo na grafični kartici in bo procesor minimalno obremenjen. Med drugim je tak kodek tudi Microsoftov DTV kodek, ki je že privzeto naložen v sedmico.

Gledam IPTV Siol preko mediaportala in deluje odlično tako SD kot HD, razen vsakih nekaj minut se za sekundo pojavijo kockice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejdro ()

OK.d ::

-lahko nekdo na hitro pove kaj treba nastaviti na asrocku, če želiš imati hkrati enako sliko vga-monitor ter hdmi-lcdtv, sem navajen ati-jevega catalysta tukaj pa se ne znajdem, os-xp
-še to, kako se zadeva resetira mi je že par krat zmrznil in sem ga lahko potegnil samo iz vtičnice ali obstaja kak bolj eleganten način?
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

OK.d ::

aja še to kakšne pa imate kaj temperature pri meni z tistim programom OC Tuner pri vent. -normalno:
CPU0-54
CPU1-52
CHIPSET-61
GPU-58
ali je to v redu?
LPOK.d

OK.d ::

ok tisto z zmrzovanjem sem rešil, glede slike in zvoka preko hdmi na tv me pa še vedno zanima
LPOK.d

OK.d ::

OK.d je izjavil:

aja še to kakšne pa imate kaj temperature pri meni z tistim programom OC Tuner pri vent. -normalno:
CPU0-54
CPU1-52
CHIPSET-61
GPU-58
ali je to v redu?

no lastniki povejte kakšne so vaše temperature:P
LPOK.d
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTPC (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
27855978 (32703) Netrunner
»

Zotac ZBOX in 1080p?

Oddelek: Zvok in slika
81796 (1501) chiuaua2
»

720p in 1080p ne popolnoma gladko

Oddelek: Zvok in slika
323394 (2746) OK.d
»

Kateri player za mkv fajle (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
628077 (6402) gibaj
»

CoreAVC in W7

Oddelek: Operacijski sistemi
272520 (2102) m0LN4r

Več podobnih tem