» »

Tomb Raider

Tomb Raider

««
«
1 / 8
»»

Tr0n ::



http://tombraider.com/

Forget everything you knew about TOMB RAIDER.
  • zavaroval slike: Tilen ()

Tilen ::

Lara bo kompletno animirana?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tr0n ::

Lara Croft origin story.

kmetek ::

uuuuu

drvo ::

noro

Izi ::

A ta umazana najstnica na sliki je nova Lara Croft? 8-O
Res sem nekaj bral, da bo šlo tokrat za neizkušeno mlado Laro Croft, ampak po sliki sodeč nam mislijo servirati otroka. Če bi šlo za RPG bi še razumel, da začneš igro z neizkušenim otrokom, če pa mislijo narediti akcijsko avanturo kot do sedaj pa bi bila mnogo bolj zanimiva kakšna sexi bejba.

Tr0n ::

Kje ti vidis otroka?

Tilen ::

Angelina Jolie nas je razvadila. 8-)

Še dodatek k mojemu prvemu postu v tej temi :

# There will be no real life Lara Croft model

Link

x

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

opeter ::

Pametna poteza. Samo naj ima normalne (ne prevelike, ne premale) joške.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Tokrat bo poudarek bolj na liku, kot pa na boobies. Shocking, I know. :)

Sale_One0 ::

Jooj da bi res bil en RPG stile Tomb Raider, to bi bilo tako hudo da si kar ne morem predstavljati. Open world sandbox RPG Tomb Raider *slin, slin*
Si vis pacem, para bellum.

Sims ::

ah, te pa pol nude patch nebo več uporaben ...

Izi ::

Sale_One0, lahko se veseliš, kot kaže bo kar precej RPG elementov. Nekaj alinej iz Tilnovega linka:

- V igri bodo bazni tabori, v njih boš lahko kombiniral različne predmete in iz njih izdeloval nekaj novega
- V taborih boš lahko dostopal do skill sistema, ki bo izboljševal Larine sposobnosti 8-)
- Za preživetje bo nujno nabiranje hrane in vode

Glede let pa piše, da so nameravali narediti 21 let staro Laro, čeprav meni deluje 15 let stara. Bomo videli, ko bo na voljo celo telo. Po obrazu se težko določi leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Sims ::

Žensko, če hočeš videt, da je stara, ji samo roke poglej :D

Pesimist ::

15 let stara? kupi si ocala z maximalno dioptrijo, potem se pa lupo uporabi.

Tr0n ::

21 let, ne 15. :)

Pesimist ::

je pa malo zbotoxirana.

Gregor P ::

Lahko, da je to zaradi vseh borb in pretepov v igri:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Nagi Bator ::

Gregor P je izjavil:

Lahko, da je to zaradi vseh borb in pretepov v igri:D

Ja to ni zbotoxsirana pac pa zatecena 8-)
Men se prav dopade bejba. Tista z rokami pa drzi, prav tako pogled na vrat. I know i know...skilz :D

Črnamlaka ::

Men zgleda cist cool.:)

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

Izi ::

Dobro so to zastavili. Torej bo šlo za preživetje na nekem Japonskem otočku.
Sem moral že kar pazljivo pogledati ali gre za računalniško animacijo ali igrani film 8-)
Sedaj vemo, da so vmesne animacije na zelo visokem nivoju, če bo še pri igranju dovolj RPG elementov v igri bodo dobili moj denar. Ampak Jesen 2012 je še daleč.

mr1two ::

Zgleda. Ful. Dobro.

XPU1 ::

Mmh, zgleda da ne vejo več kaj izumit. Če primerjam tole z prvim TR... Recimo da se je dost oddalil. Saj v Chronicles če se prav spomnim je bila otrok in je bilo kako je že v otroštvu počasi prišla do kar je potem postala. :|

Saj nam še manjka kako bo z miss Croft ko bo imela 75 let in ko bo poskusila preživeti v kakšnemu domu za ostarele. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XPU1 ()

mr1two ::

Mja...mogoče je pa to kakšna druga Lara Croft in ne originalna. Kokr jaz vem, ona pri teh letih(ki je v filmčku, verjetno okrog 20) definitivno ni imela dostopa do kakih iPODov in podobnih reči, ker niso bile še izumljene:))... Če bi bila to recimo nova serija "Laura Craft", potem bi bila verjetno prodaja bl švoh, ker bi bila "nek tombraider klon". Saj tudi COD nima več stika z originalom, čeprav so neki "povezali" s tem zadnjim recimo.
Ampak, zgleda pa dobro, filmček namreč. Pa ona tudi.

kmetek ::

;((

Izi ::

Zgleda obetavno.
Zanimivo, da sedaj ni več tak superman, kot v dosedanjih igrah. Vsakih nekaj minut je hudo tepena. Kot je nekdo zapisal pod video bo šlo za simulator trpinčenja Lare :D
Izjava Lare na koncu je pa višek: "I hate tombs!" :))

yayo ::

Meni osebno ni niti malo všeč, američanom bi morali prepovedat razvijanje Tomb Raiderja, navsezadnje je Lara del britanskega nacionalnega zaklada. Ko bi spet spravili skupaj ekipo izumrlega Core Design studia in jim naročili razvijanje nove igre, to bi bilo fantastično.

Tr0n ::

Looks awesometastic. :)

stražar ::

meni izgleda dobro.

Skyman ::

stražar ::

Če bo PC verzija zihr kupim, saj imam vse dele Lare Croft(PC verzija) :)

Izi ::

Pride za PC, Xbox 360 in PS3, ampak ravnokar sem opazil, da je datum izida šele 5. marec 2013.
Tako daleč še, da je že prej napovedan konec sveta :D

Berserker ::

Še kdo razen mene razmišlja o nakupu novih vrhunskih slušalk ? :D

Gregor P ::

Ne razmišljamo več, jih že kar imamo, pa še kable smo si dal dal ekstra delati zanje (ker ta boljše pridejo zgolj z "golimi" kabli brez priključkov oz. chinchev);)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

BALAST ::

Kar neki! Te avanture so preveč optimistične glede padca, drsanja po brzicah, uporabe glavnega padala brez začetnega.
Da ne govorim kako ima vedno s seboj 10 orožij, da prvo strelja z lokom in po brzicah še s shotgunom to je preveč fantazijsko.

Nova Lara je že pravi terminator T800 z joški.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

RejZoR ::

To sploh ni res. V starejših Tomb Raiderjih si sabo lahko vlačil celo orožarno naenkrat. V The Legend pa samo klasični pištoli in eno glavno orožje afaik. Tko da lok in shotgun niti ni tak overkill.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ahac ::

Jaz sem pa vedno mislil, da je Tomb Raider realističen prikaz arheološkega dela. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

RejZoR ::

A ni? Damn :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Berserker ::

BALAST je izjavil:

Kar neki! Te avanture so preveč optimistične glede padca, drsanja po brzicah, uporabe glavnega padala brez začetnega.
Da ne govorim kako ima vedno s seboj 10 orožij, da prvo strelja z lokom in po brzicah še s shotgunom to je preveč fantazijsko.

Nova Lara je že pravi terminator T800 z joški.


Jezus človek, to je ravno fora iger, da niso resnične. Mogoče ti bo kakšen dokumentarec na history channel bolj všeč..

Mipe ::

@ahac: To je zame vedno bil Indy :P

Izi ::

Berserker je izjavil:

Še kdo razen mene razmišlja o nakupu novih vrhunskih slušalk ? :D

Hahahaha, si kar predstavljam, kako bo kakšna soseda ali sprehajalka, ki bo šla mimo hiše ali stanovanja, kjer se bo igral Tomb Raider, zgrožena poklicala policijo, da imaš v hiši ugrabljeno najstnico, ki jo zverinsko mučiš.
Specialci bodo imeli polne roke dela, ko bodo vlamljali v stanovanja, z mislimi na novega Fritzla, in bodo namesto ugrabljenih deklic vedno naleteli na geeke pred monitorjem iz katerega se razlegajo kriki trpljenja :))

RejZoR ::

Haha, sam res. Edina situacija kjer je Lara spustila svoj krik je bilo, ko je padla v veliko globino. Pri meni je bilo največkrat na Thames Wharf (Tomb Raider 3, London), kjer sem zgrešil kakšen rob in odletel v globino...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

stražar ::

Lara je v starejših delih spuščala krike,ko si zgrešil police(kar se je dogajalo večkrat ) in pri padcih v vodo z velikih višin, v The angel of darkness je imela celo prijatelja,ki ji je pomagal(v nekaterih scenah si ga celo igral):)

SebaR ::

Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

stražar ::

Lok je pa dobrodošla sprememba pri setu orožij Lare Croft :)

yayo ::

V glavnem, vse te napovedi o novem TR so me pripeljale do tega, da sem po šestnajstih letih znova pričel igrati originalni TR. Formula: "čisti" TR1 za DOS (in ne kaka verzija v DOSBoxu) + GLIDOS programček, ki omogoča high-res teksture + XPadder za omogočanje uporabe gamepada (DOS igre podpirajo samo štiri gumbe, z XPadderjem pa poljubno mapiraš katerokoli tipko na tipkovnici na katerikoli gumb na gamepadu) = TR na Win 7 64bit v resoluciji 1600X1200 na mojem 24 colskem monitorju. Obstaja tudi možnost nalaganja modanih tekstur ampak potem to ni več isti TR.
Evo kako zgleda z GLIDOSom

RejZoR ::

Jezst sem šel igrat tanove in si še naročil Angel of Darkness, ki mi je manjkal. Tko da bom do releasa novega preigral vse že izdane. Hopefully. Edino za TR4 in Chronicles ne vem kje bi staknil, moram preverit v Mantisu... TR1-3 pa je na GOG.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

PARTyZAN ::

Angel of Darkness je daleč najslabši. PC port je katastrofalen.
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomb Raider 2 - Film (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11814054 (1082) oo7
»

Shadow of The Tomb Raider (Tomb Raider 3) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21229671 (4013) oo7

Tomb Raider (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
41758221 (38139) ahac
»

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 2) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
609109053 (54010) ahac
»

AMD-jeva najzmogljivejša kartica po novem Radeon HD 7990

Oddelek: Novice / Grafične kartice
399421 (7451) mtosev

Več podobnih tem