» »

Tomb Raider

Tomb Raider

««
8 / 8
»
»»

stražar ::

Lara še preveč umira, a to je značilnost serije, :)

FlyingBee ::

začel igrat, precej impresivna zadeva, vključno in navkljub stokanju protagonistke ... dobro so naredili

yayo ::

For nostalgia's sake. 8-)

 Lara

Lara

stražar ::

ne vidim slike-

yayo ::

Meni lepo odpre tako na pcju kot na tablicah. Še kdo?

yoco ::

Meni tudi odpre navadn!

stražar ::

danes pa deluje, včeraj ni:)

Berserker ::

yayo je izjavil:

For nostalgia's sake. 8-)

 Lara

Lara



Heh če smo temu rekli včasih CGI ali pa animacija, danes temu rečemo povprečna grafika.

medenko ::

stražar ::

bomo malo počakali da pade cena:)

kmetek ::

kam pa?

kmetek ::

Tomb Raider GAME Exclusive Explorer Edition

7.50 funtov download varianta.

Tomb Raider Survival Edition

8,75 funtov download varianta

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

stražar ::

no vidiš je že nižje kot je bila ob releasu:)

kmetek ::

itaq

stražar ::

čez pol leta bo še nižje hehe

kmetek ::

ni nujno.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

kobilica10 ::

ima kdo kaksen delujoč treiner za zadnjo verzijo?

Jst ::

Po poletju sem sedaj imel nekaj časa za igranje. In ker se mi je TR ponujal za drobiž, sem se odločil, da jo odigram.

Opažanja:

Z hitrim igranjem, skoraj brez iskanja vseh predmetov, sem igro končal na 80%. Igra je večinoma train ride, z preveč QTE sekvencami, premalo sposobni nasprotniki, ki jih moraš pobiti - z headshoti sem ubil sigurno ene 75% sovragov. Šefi so tudi prelahki in takoj ugotoviš, kako jih končaš. Uganke so enako preveč enostavne, mislim, da sem se največ zafrkaval z dvigalom, to je bilo ravno ene 7 minut, pri drugih pa sem skoraj takoj ugotovil, kaj moraš narediti in jih tudi takoj rešil.

Kar se pa grafične plati tiče, je pa igra na veliko mestih fenomenalna. Efekti so dobri, rollercoaster akcijske sekvence, ko izgubiš nadzor, so tudi zelo dobro narejene, čeprav bi jih bilo malo manj, bolj izvirne. V igri sem največ uporabljal lok, drugih orožij skoraj nič in zato mislim, da bi bilo dovolj, če bi Lara imela samo še ročno pištolo. Če na hard z hitrim napredovanje končaš samo z lokom in občasno pištolo, ne vidim smisla za shootgun in rifle.

Ker sem jo vzel kot neko light neobremenjeno igranje, se mi je igra kar dopadla. Čeprav je zgodba preveč klišejska. Všeč mi je pa reboot serije, z mlado Laro.

Igra mi je bila sicer zanimiva, ampak lahko bi bila boljša. Ocena 7.5/10, če jo igraš neobremenjeno in 7/10, če hočeš veliko raziskovanja, težje ploščadenje in nekaj več smisla v poimenovanju igre Tomb Raider.

Igro se splača kupiti, ker jo dobiš skoraj zastonj, ni standardna 6 urna igra in če jo jemlješ bolj na easy in spregledaš napake (ali možnosti za izboljšave), je lahko precej zabavna. Ni pa nek presežek, je malo nad povprečjem - povprečje je pa 5/10, kar mnogi ne razumejo. Ali ji dajo super visoko oceno ali jo na veliko skritizirajo.

Če ste v dvomih, jo igrajte samo eno do dve uri in boste takoj videli, če je to igra za vas.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Tomb Raider as Survival Horror? See What the 2013 Reboot Evolved From

https://www.gamepressure.com/newsroom/t...



««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomb Raider 2 - Film (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11814272 (1300) oo7
»

Shadow of The Tomb Raider (Tomb Raider 3) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21229974 (4316) oo7

Tomb Raider (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
41759207 (39125) ahac
»

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 2) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
609109888 (54845) ahac
»

AMD-jeva najzmogljivejša kartica po novem Radeon HD 7990

Oddelek: Novice / Grafične kartice
399537 (7567) mtosev

Več podobnih tem