» »

Težava s Samsungom I8000 Omnia II

Težava s Samsungom I8000 Omnia II

emo panda ::

Lep pozdrav vsem!

Imam telefon Samsung omnia II, ki sem ga kupil rabljenega in imam težavo...Telefon je bil kupljen pri mobitelu, jaz pa imam simobilovo sim kartico.

S telefna lahko kličem in dobivam sms sporočila, vendar sms sporočil nemorem poslati ker mi javi napako!
Prav tako se nemorem povezati na internet z explorerjem ali opero mobile,...piše da se povezuje preko planeta in ne simobila,...

Prosim pomagajte, če kdo ve ali je to treba odkleniti telefon? ali pa kako bi se to dali nastaviti da bi delovalo?

HVAlA!

emo panda ::

A nobeden ne ve ? :/

jurre ::

Hm, zaklenjen sigurno ni. Prvic, ker mobitel ne sme zaklepat telefonov ze nekaj casa. Pa tudi ce bi bil zaklenjen ti javi napako, preden sploh lahko PIN vpises (ali pa potem signala ti). Tako, da ti sigurno klici ne bi delovali.

Mozno, da imas notri vpisan kje center za SMS sporocila od mobitela, namesto simobila. Pobrskaj po nastavitvah...

emo panda ::

Imam nastavitve pod send text message options:
SELECT NETWORK:
CS Preferred
VALIDITY PERIOD
max
in Text message service centre:
tukaj piše moja telefonska številka...

a je napaka mogoče tu in bi morala pisati številka kakšnega simobilovega centra ali kaj podobnega?

hvala, LP

jurre ::

mislim da, daj vpisi notri st. +38640441000

AngelOfDeath ::

jurre je izjavil:

mislim da, daj vpisi notri st. +38640441000



Tole mora biti vpisano pod Text message service centre , tam ko ima on svojo...
edit: Slovnica

emo panda ::

Hvala fanta! sms-ji delajo!

A mogoče ve kdo zakaj mi ne poveže na internet ko zaženem opero mobile pa grem npr. www.google.com in napiše:

Connecting to: Planet
in connecting to GPRS...
napiše cannot connect...piše naj poskusim nastaviti tovarniške nastavitve ampak sem telefon danes že 2x software resetiral in 1x hardware reseteral, pa je isto...kar noče se znebiti tega planeta :S:S ...pod nastavitvami pa imam možnost izbire samo planet, druge možnosti pa ni in nemorem dati ker ni nikjer "search" ali "refresh" ali kaj podobnega...=/

Hvala, LP

dmk ::

probaj kreirat novo dostopno točko pač z imenom 'simobil internet'. Glavno je da navedeš pravi APN (access point name oz. dostopna točka) ki je za simobil 'internet.simobil.si' brez narekovajev
ali pa si pošlji nastavitve preko spletne aplikacije --> http://www.simobil.si/sl/inside.cp2?cid...
i7-860@stock|Scythe|4GB|4670|1TB+80GB-SSD|P55-UD2|Scythe-650W
HP-30"|Creative-700W|3Dconnexion|WIN7-64|multimedia|3D-CAD-CAE
T2-100/10.............there's no home like 192.0.2.299.........

emo panda ::

Hvala, težava rešena! Sicer nimajo v seznamu omnie II, ampak sem dal nastavitve za omnio HD in vseeeno odlično deluje :)) hvala vsem trem!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

skripta za pošiljanje brezplačnih sms sporočil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programiranje
19544103 (9343) AštiriL
»

Simobil live (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
38059968 (22867) ttommy
»

Zaklenjen mobilni telefon kupljen v prosti prodaji

Oddelek: Mobilne tehnologije
154798 (4538) Jeremias
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227123174 (32000) Kunte
»

SAMSUNG i8000 OMNIA 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6913074 (6815) Destroyers

Več podobnih tem