» »

SAMSUNG i8000 OMNIA 2

SAMSUNG i8000 OMNIA 2

«
1
2

Destroyers ::

A ve kdo, kdaj bo na voljo pri nas?

LP
...They wanna build the prison!...

Yaqwsx ::

Dr_M ::

Kar dobra zadevca, edino skoda je, da nima ze original WM6.5 gor.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Destroyers ::

Yaqwsx :: danes, 15:02:52citiraj
#
je ze http://mobisvet.si/index.php?main_page=...


Ja za mobisvet vem, ampak ga nimajo na zalogi in datum nove pošiljke ni znan.

Nevem za kaj bi se odloču za omnio 2 al HD...če se kdo spozna bi rabu nasvet :)
...They wanna build the prison!...

MAX34216 ::

na mobisvetu je v katalogu že več kot dva tedna, na zalogi je pa še ni bilo...
jaz jo tud čakam...

priporočam ti omnio 2. Meni osebno symbian nove generacije ne potegne. Windows mobile pride zdej verzija 6.5, ki bo ogromen napredek, pa še custom rome od nekaterih razvijalcev se potem da nalagat, kar dodobra izboljša telefon...

krneki0001 ::

windows mobile 6.5 ni nek ogromen napredek od windows 6.1. Ogromen napredek naj bi bil iz 6.5 na 7.0.

Je pa WM6.X vseeno dobra zadeva.

Destroyers ::

A se bo dalo it na windows mobile v.7 ko pride vn? Z omnio 2.
...They wanna build the prison!...

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

to bomo pa še videli.

Destroyers ::

So ga dobili končno pri mobisvet-u. Se mi zdi, da so dobavli samo 2 primerka. No enga sm uzeu jst, tko, da je samo še eden na voljo 8-)
...They wanna build the prison!...

MAX34216 ::

a ti si potem ta ;)
sem včeraj opazil ja, dva so dobil, eden je šel takoj :)

verjetno ga bom tud jaz naročil... mogoče veš, imajo to 8gb verzijo, ker nič ne piše... Obstaja 2,8 in 16gb...

thnx

Destroyers ::

Uh jebemti, vidiš, na to pa nism pomislu...

Upam da je 8Gb...skor moglo bi bit...
...They wanna build the prison!...

MAX34216 ::

ja, jaz tud mislim da je 8, ker se vsepovsod po netu, ebayju prodajajo 8gb, nič 2 in 16 verzij...
takoj poročaj ko dobiš. Želim slišat prve vtise... ;)

Destroyers ::

A ne dobro je...sm poklicu tja zej hehe. 8Gb je pravijo. Hvala bogu:)
...They wanna build the prison!...

Dr_M ::

A je to vazno, koliko ima prostora? :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MAX34216 ::

itak da je. Čimbolš da je več notranjega spomina ker je hitrejši kot pa da razširjaš spomin samo preko microSD kartic.
Video, glasba, aplikacije... jaz moram imet skupno vsaj okrog 16gb spomina na telefonu.

Dr_M ::

Hm, jaz imam na omnii od 7676MB prostega se 7617MB. Gor imam samo instalirane programe.
Drugo dajem pa na SD kartico (ksn mp3,film, navigacija...) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Destroyers ::

Evo ga...Samsunga :)
 1

1

 2

2

 3

3

 4

4


Iz teh slik se sicer ne vidi kako kvaliteten je ta amoled screen. Uglaunem, vredn svojga dnarja.
...They wanna build the prison!...

Dr_M ::

Sexy :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MAX34216 ::

very nice!
čimprej napiš kej več o prvih vtisih...

Destroyers ::

Kej naj še rečem...hmm ;)

Procesor je zgleda kos multitaskingu, brez kakršnegakoli lagiranja, zvok je kvaliteten, tudi če ga naviješ do konca ni motenj. Sm nrdu par fotk prej odzuni in če je zadosti svetlobe so slike res perfektne, kot s kakšnim dobrim fotoaparatom. Zdej če je svetloba slaba zaostane za fotoaparati zaradi objektiva seveda. Widgete sm malo pregledu in morm rečt, da so kar uporabni. Pa še nove si lahko naložiš iz neta. Software k pride zravn je tudi ql in enostavn za uporabo,...sinhronizacija in use u par klikih.

No to je to za 1x :)
...They wanna build the prison!...

tomos ::

Fantje vem, da to ne sodi v točno to temo ampak vseeno. Gledal sem samsunge z windows mobile in so mi v oči padli 3je modeli: Samsung I8000 Omnia II, Samsung S8000 Jet in Samsung B7610 OmniaPRO. Zanima me ali ima kdo kakšno informacijo kdaj bodo ti telefoni na voljo pri mobitelu in kolikšna bi bila približna cena v paketu povezani 77?
LP

MAX34216 ::

Jet nima windows mobile sistema, ampak je obični samsungov... Glede omnie 2 in omnie pro pri mobitelu bi pa rekel, da zelo kmalu. V evropi kokr sem gledal, pridejo uradno v prvi polovici oktobra, in bodo že imeli wm 6.5. Vsaj za avstrijo in anglijo vem da bo tako, in verjetno povsod drugje...

tomos ::

Jet nima windows mobile sistema, ampak je obični samsungov... Glede omnie 2 in omnie pro pri mobitelu bi pa rekel, da zelo kmalu. V evropi kokr sem gledal, pridejo uradno v prvi polovici oktobra, in bodo že imeli wm 6.5. Vsaj za avstrijo in anglijo vem da bo tako, in verjetno povsod drugje...

MAX34216 hvala za odgovor in zato, da si me opozoril za Jet-a. Na Gsmareni sem telefone pogledal na hitro in sem pri Jet-ovih specifikacijah videl podatke za CPU in RAM in sem bil ziher, da je Smartphone.
LP

Destroyers ::

Samsung JET je smartphone :)
...They wanna build the prison!...

MAX34216 ::

hja... neke vrste je res, Samsung ponuja oz. bo ponujal tud neke aplikacije zanj, preko njihove "trgovine"...
samo to ni to. Zame osebno je smartphone če ima: wm, symbian, android ali iphone os.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAX34216 ()

Destroyers ::

Oglašujejo ga celo z "smarter than smartphone" :)
KLIK
Drugače pa je zelo podoben omnii 2, če ne celo preveč podoben. Izgled mata identičen za rečt, pa tudi proc, kamera in use drugo je isto.
...They wanna build the prison!...

UTplay3r ::

From left to right and bottom to top - Samsung Jet S8000, Samsung Omnia, Samsung Omnia II I8000, Apple iPhone 3GS

 spredaj

spredaj


 zadaj

zadaj


 od strani

od strani



Vir: http://www.phonearena.com/htmls/Samsung... - odličen review. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UTplay3r ()

UTplay3r ::

hey hey.. Tud jst sm ga zdej dubu.. no ze kksne 14 dni ga mam.. morm rect da je zakoooon :D
Nevem zakaj se nic vec ne mente v tej temi..

Ammm nekaj me zanima:
1. je ze kdo updatal na WM 6.5? oz ve kje se ga dobi oz kako - ker mi ni cisto jasno.. (je/bo kje na uradnih samsungovih straneh?)

2. A kdo ve kako se naredi tole:
 zelena crtica ob windows logu levo zgoraj in zeleno spodaj pri tipkovnici (namesto belo?!)

zelena crtica ob windows logu levo zgoraj in zeleno spodaj pri tipkovnici (namesto belo?!)



3. Mogoce ve kdo kako se naredi da se slika rotira tudi v programih kjer se sicer ne? .. (npr v Garminu)

UTplay3r ::

OK... mal sm gledal po netu in spraseval strica googla in nasel to:

1. Mislim da bo link do novega 6.5 uradnega ROMa TUKAJ (ce ima kdo drugacne informacije naj vseeno sporoci)

2. Se vedno ne vem.. prosim za pomoc..

3. To se naredi TAKO (sledite prvemu postu na tej strani) 8-)

PS: "LandscapeMode"=dword:00000004 - changing this to 1 changes landscape mode from left to right handed" - to rajsi pustite na 4.. ta nacin je bolj v uporabi kot ce date na 1 (lahko pa sprobate in vidite kaj vam bolje odgovarja)..

have fun ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UTplay3r ()

allex ::

nikjer nisem zasledu, a ma omnia 2 svinčnik za brkljat po ekranu in če, al se spravi v ohišje al binglja zraven kot pri prvi omnii
struggling with abundancy of computer power

i386 ::

allex, binglja kot pri prvi omnii :)

allex ::

to so pa pol spet čist zajebal
struggling with abundancy of computer power

UTplay3r ::

ubistvu niti ne.. ker ga dejansko sploh ne potrebujes - je veliko bolj natancna kot i900 (v 0.1 mm hehe) + TouchWiz naredi vse se bolj finger-friendly tako da.. :)

se nekaj.. pod tocko 2 zgoraj sem nasel nacin.. vse kar potrebujete je registry explorer pa se da vse spremenit 8-)
moja je ze cist shekana ;D

LP

UTplay3r ::

1. Wohou.. koncno mi ga je uspelo fleshat na WM 6.5 i8000XXIJ6 Build 21863.5 ... Skoda, da cakate na official WM 6.5 ROM ce ga lahko updatate ze danes ^^
(na nekaterih forumih kjer naj bi imeli uradni WM 6.5 je biu build 21100 - nekaj takega.. torej imamo ze novejse + 6.5.1 tudi ze obstaja..) :)

samo nekaj: vsepovsod pise "DO NOT TURN OFF THE DEVICE WHILE FLASHING or DISCONNECT THE USB" = BULLSHIT..
vse se da zrihtat.. pri meni je bilo v prvo tako, da se mi je vse skupaj zastekalo in sem mogel odstranit baterijo in postopek ponoviti in je bilo vse OK ^^ >:D


2. SOFTWARE ZA FLASHLIGHT kot pri i900 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UTplay3r ()

Destroyers ::

Ja WM 6.5 se da že kar neki cajta dobit...sicer neuradno. Omnia 2 pa uporablja totalno predelane windowse zato bom verjetno počaku na uraden Samsung relis.

allex :: 18. okt 2009, 22:37:19
nikjer nisem zasledu, a ma omnia 2 svinčnik za brkljat po ekranu in če, al se spravi v ohišje al binglja zraven kot pri prvi omnii

Svinčnik ima, ga pa zelo malo ljudi uporablja, ker se ga da super natančno upravljati s prsti.
...They wanna build the prison!...

UTplay3r ::

Omnia 2 pa uporablja totalno predelane windowse zato bom verjetno počaku na uraden Samsung relis.


Da. :D Uporablja totalno predelane - take, ki imajo se TouchWiz 2 gor ^^ .. Saj uradni so ze zunaj.. toda ne se za naso Slovenijo.. Toda saj tud telefona nisi kupil pri mobitelu/simobilu/tusmobilu/whatevermobilu... Na samsungmobile.com je Omnia 2 se pod "Prihajajoci telefoni" v Sloveniji.. Torej sploh neves katero bi "uradno" dal gor, ker neves od kod si ga dobil, or do you? (mogoce se motim..)

In ja.. Jst sm dal "uradni" najnovejsi 6.5 (ne 6.5.1) POSEBEJ NAREJEN za Samsung Omnia 2 :) ... cakam(o) na se novejsega ;D

LP

UTplay3r ::

Za vse Omnia 2 Userje.. se ena pametna stran za pogledat ^^ ;)

http://www.modaco.com/content/i8000-omn...

Destroyers ::

Se mi zdi, da je nemški...nism pa čisto sigurn.

S kje pa si potegnu svoj WM 6.5?
...They wanna build the prison!...

Zgodovina sprememb…

UTplay3r ::

Tle ti use pise kko in kaj 8-)

http://elementsofwatashi.blogspot.com/2...

have fun (:

Destroyers ::

Jah tle za to metodo morš met 32bitni os jst mam pa visto 64. Pa še ceu telefon bi si mogu backup-at, ker zgubiš use med flashanjem. Mogoče kak dan no...ko se mi bo dalo.
Pa a je sploh kaka vidna razlika; vidna pohitritev sistema al kej podobnega? A se sploh splača nadgradit?
...They wanna build the prison!...

UTplay3r ::

Jop bos mogu na kksnm drugm compu..
My Storage si je tudi najbolje prekopirat na comp.. ja, vse zgubis + programe mors nanov nalagat, tko kot pri vsakem fleshanju (vsaj kolikor jst vem)
za kontakte: Move Phone to SIM pa je

Razlika je vec kot ocitna :)
- Hitrost sem najprej opazu
- nov (WM 6.5) Lock Screen (boljsi)
- ko pritisnes glavni "cube" gumbek je samsungov meni (sedaj malo lepsi in novi programi obdrzijo svojo ikono)
- klik na start menu gumbek = microsoftov meni (razporeditev kot panj)
- THREADED SMS!!!
- Office programi se po novem samodejno obracajo v Landscape mode in nazaj ^^
- nekaj vec widgetov..
- Youtube integrirana aplikacija rastura

Vec se trenutno ne spomnim.. seveda pa tisti ROM se ni dokoncan.. in bodo vedno novi in hitrejsi in izboljsani ^^

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UTplay3r ()

XsenO ::

A ve kdo, kdaj naj bi se ta mobitel pojavil v ponudbi naših dve operaterjev? ( po možnosti v tisti od mobitela)
1 + 1 = 1

i386 ::

XsenO, kolikor vem je pričakovan enkrat decembra pri mobitelu

nskof ::

Zdravo!
Zanima me če kdo ve kako registrirati divx na omnii II?

Hvala

LP

obcanxx ::

Zdravo!
Ali ima kdo izskušnje z omnio II in GPS-i. Rad bi namreč uporabljal IGO program za navigacijo. Program Igo mi javlja "GPS-sprejemnika ni mogoče najti".
Hvala, LP

Mobidick ::

nekaj dni na voljo že tudi pri simobilu.

škoda, da ni belih na našem tržišču. Izgledajo veliko lepši od črnih-
 Omnia 2 white

Omnia 2 white

The future is digital!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mobidick ()

chrush ::

Kupil sem omenjeni telefon in v navodilih nisem zasledil, da bi ga bilo treba prvič polniti 24 ur in podobno. Kaj predlagate? Zanima me tudi, kako je z originalnim romom, ali baterija drži tako kot se je to dogajalo pri enki, ali je ta rom zadovoljiv in mogoče, katere rome predlagate, ki ste jih že testirali.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

beeback ::

Kako je z custom ROM-i, ali izgubis garancijo ce ga flashaš ali ne ?

Ali je mozno flashat na nizjo razlicico in potem updejtat na uraden rom ?

Sprasujem namrec ker sem ze flashal na custom ROM, sem mislil da bo kej bolje pa je zal ista stvar ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beeback ()

chrush ::

Po pravilih naj bi izgubil garancijo, če flashas rom. Možno je flashat na nižjo različico in potem updejtat uraden rom. Jaz imam trenutno originalen rom in sem z njim zadovoljen.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

beeback ::

chrush je izjavil:

Po pravilih naj bi izgubil garancijo, če flashas rom. Možno je flashat na nižjo različico in potem updejtat uraden rom. Jaz imam trenutno originalen rom in sem z njim zadovoljen.


Na katero verzijo pa naj ga flasham da mi ga bo potem kies ali pa Samsung NPC studio zaznal in ponudil upgrade ROM-a ?

P.S. Kateri ROM pa imas trenutno ?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Singhronizacija GSM, Outlook in Exchange

Oddelek: Pomoč in nasveti
214134 (4008) SLO_Matej
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227121985 (30811) Kunte
»

Samsung Omnia II ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183496 (1731) hojnikb
»

Kater mobitel?

Oddelek: Mobilne tehnologije
393244 (2393) tey007
»

Windows mobile telefoni! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
877435 (6143) krneki0001

Več podobnih tem