» »

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!?

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!?

««
«
1 / 25
»»

JacqueS ::

Pozdravljeni.

Samsung omnia imam v posesti 3 dni. Po prvem polnenju mi je baterija zdržala KOMAJ pol dneva. Seveda mi je takoj pomagal stric google in sva skupaj odstranla nekaj odžiralcev energije.

Baje naj bi se po nekaj polnenjih baterija "ustlalila" in zdržala 3-4 dni.

No, nekje drugje sm zasledil, da bi to znala biti kakšna napaka proizvajalca.

Mene pa zanima, če ima kdo od vas podobne izkušnje.

LP

J.

JacqueS ::

www.modaco.com

vse urejeno!!!

mc123 ::

Jaz imam isti problem čez noč se mi izprazni baterija. Iz te strani nisem izbral kako si to naredil bi mi mogoče hotel v slo napisati kaj si naredil da si zmanjšal porabo. HVALA
LP P

maxum ::

Kako bi odkodiral Samsung Omnio, ne da bi zgubil garancijo? rad bi ga odklenil z tušmobila na simobil??hvala za nasvete....
lp

V-i-p ::

Hmm, od kdaj so pa tušmobil telefoni višjega cenovnega razreda zaklenjeni?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

trunks ::

mene je tud skrbelo prva dva dni... se baterija v šusu sprazne:O sploh pri uporabi Garmina! sn ga mislo kar prodat:8)
pol pride k sebi po parih polnjenjih. Pomaga tud da se naštima Power saving mode, itd...
Res legendaren telefon8-)
video OMNIA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trunks ()

mayhem ::

Kako bi odkodiral Samsung Omnio, ne da bi zgubil garancijo? rad bi ga odklenil z tušmobila na simobil??hvala za nasvete....
lp


na tuš mobilu delujejo vse kartice operaterjev in ni treba nič odklepati:D
Glede Samnsug Omnie pa jo ima tudi moj frend in gre batarija ful hitro to je pa zaradi tuch screena in velikega zaslona tako pač je.

Lp

maxum ::

aja sem mislil da imajo operaterji zaklenjene mobitele? kakor sem nazadnje slišal so zaklenjeni....In kako ste zaadovoljni s telefoni? precej ljudi sem slišal da se telefon res hitro izprazni, je to res? ga kdo prodaja?
lp

fakmarjana ::

Tudi jaz imam težavo z baterijo... telefon je star en teden. Baterija mi zdrži maksimalno en dan. Ve kdo zakaj ?? Ali dobim zato novo baterijo ?

butkomutko ::

mene je tud skrbelo prva dva dni... se baterija v šusu sprazne:O sploh pri uporabi Garmina! sn ga mislo kar prodat:8)
pol pride k sebi po parih polnjenjih. Pomaga tud da se naštima Power saving mode, itd...
Res legendaren telefon8-)
video OMNIA

oj lahko kaj vec napises o gps to ,da uporabljas garmina ker men te navigacije se ni uspelo pogruntat

al gdo ve koliko placa spolh ima 8gb omnija brez dodatne kartice

buneech ::

Ja 8GB omnia ima verjetno 8GB prostora brez kartice.

hamurabi ::

al gdo ve koliko placa spolh ima 8gb omnija brez dodatne kartice

LOL!
To pa je vprašanje tipa: "katera reka teče pod Savskim mostom"

trunks ::


oj lahko kaj vec napises o gps to ,da uporabljas garmina ker men te navigacije se ni uspelo pogruntat



Kaj si mislo točno; sama inštalacija al iskanje satelitov?

LuGi ::

al gdo ve koliko placa spolh ima 8gb omnija brez dodatne kartice


LMAO! :))

ontopic > http://www.alter.si/tabla/postlist.php/... tukaj imaš vse kar rabiš 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

MeGreat ::

najbrž je mislil zato, ker windows porabi nekaj prostora..

butkomutko ::

ja zanimalo me je zato ker se nisem nic ,dal notr pa me je zacela opozarjat ,da zmankuje placa

sedaj pa sem ze pogruntal in ni vec problema pac imam jo sele 1 dan

sem pa nalozil divix film pa noce delat?

tudi mobilna tv deluje samo slo 1 in slo 2 ker mobitelovega tv predvajalnika ne podpira

navigacija pa je tudi ful cudna

batarija je zdrzala 1 in pol sedaj se polni

glede na to ,da so navodila zelo boga nam ne ostane drugega kot ,da si tu izmenjamo iskusnje

butkomutko ::


oj lahko kaj vec napises o gps to ,da uporabljas garmina ker men te navigacije se ni uspelo pogruntat



Kaj si mislo točno; sama inštalacija al iskanje satelitov?



pac sem mislil ,da je ze v telefonu

a to pomeni ,da je treba kupit karmin adriarute kartico in jo instalirat

sam imam drugace motivota in uporablja AVmap se ,da kaj ponucat

butkomutko ::


oj lahko kaj vec napises o gps to ,da uporabljas garmina ker men te navigacije se ni uspelo pogruntat



Kaj si mislo točno; sama inštalacija al iskanje satelitov?



pac sem mislil ,da je ze v telefonu

a to pomeni ,da je treba kupit garmin adriarute kartico in jo instalirat

sam imam drugace motivota in uporablja AVmap se ,da kaj ponucat

MeGreat ::

jaz imam eno vprašanje za lastnike omnie. kako je kaj občutljiv ekran?(vem da je touchscreen, ampak če pritisneš malo močneje na ekran ali se pojavi spreminjanje barve kot npr če v lcd z prstom pritisneš)?

pri n95 je bil ekran zelo slabo zaščiten samo malo bolj si naslonil se nanj in je že bil fuč

butkomutko ::

jaz imam eno vprašanje za lastnike omnie. kako je kaj občutljiv ekran?(vem da je touchscreen, ampak če pritisneš malo močneje na ekran ali se pojavi spreminjanje barve kot npr če v lcd z prstom pritisneš)?

pri n95 je bil ekran zelo slabo zaščiten samo malo bolj si naslonil se nanj in je že bil fuč


moja omnija ima kar trd zaslon je treba vcasih kar trdo pritisnit in pri tem ne spreminja barve

butkomutko ::


oj lahko kaj vec napises o gps to ,da uporabljas garmina ker men te navigacije se ni uspelo pogruntat



Kaj si mislo točno; sama inštalacija al iskanje satelitov?



pac sem mislil ,da je ze v telefonu

a to pomeni ,da je treba kupit garmin adriarute kartico in jo instalirat

sam imam drugace motivota in uporablja AVmap se ,da kaj ponucat

kako nalagate filme na telefon saj men gre ful pocas se bol kot na usb1 na racunalniku

butkomutko ::


oj lahko kaj vec napises o gps to ,da uporabljas garmina ker men te navigacije se ni uspelo pogruntat



Kaj si mislo točno; sama inštalacija al iskanje satelitov?



pac sem mislil ,da je ze v telefonu

a to pomeni ,da je treba kupit garmin adriarute kartico in jo instalirat

sam imam drugace motivota in uporablja AVmap se ,da kaj ponucat

kako nalagate filme na telefon saj men gre ful pocas se bol kot na usb1 na racunalniku

no danes sem nabavil 8gb kartici in sedaj gre hitreje prek citalnika kartic a glih ne podpira veliko formatov od 5 filmov je predvajala samo enega super in enega brez glasa
no nasplosno sem kar zadovoljen z omnijo edino baterija res zdrzi samo en dan no upam ,da po vec polnjenih se mal ojaca

Master94 ::

ja jst jo mam približno en mesec pa sm kar zadovoljen.
navadit se jo moreš pol pa je ful v redu.Res pa je da so navodila ful pomanjkljiva.
Sam če maš kej izkušenj z WM se hitro prvadiš.

Dr_M ::

Z original romom, ki ga dobis pri nas, je tut men zdrzala baterija 1 dan (res je, da sm meu telefon a zacetku skos v roki), zdej sm si pa nalozu tale rom (M2D03FIX) in baterija zdrzi 2-3 dni, pa se touchscreen je malenkost bolj obcutljiv. Obstaja tudi Lite verzija tega roma, brez Manile.
Drugac pa USB povezava je pri men dokaj hitra, imam pa se microusb kartico not zaradi navigacij. Navigacije delajo uredu, razn Tomtom, ki ima probleme z iskanjem satelitov.

PS: za filme si nalozte CorePlayer :) Precej bolj preprost kot wmp.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

primo7 ::

Od danes sem lastnik Omnie. Prvi vtisi zelo dobri. Naletel sem na tri probleme. Prvi je ta, da moram vsakič ko ga prižgem odtipkat PIN kodo in nikjer ne najdem nastavitve, da to isključim.
Drugi problem je ko sem se hotel povezat na internet preko Wifi-ja. Na omrežje sem se povezal, vendar ni hotelo odpreti nobene strani. Na defoult je nastavljen Planet in ni povezalo, kakor ne na nobeno drugo stran.
Tretji problem pa je, da nisem mogel izvršiti videoklica. Javilo mi je, da je to onemogočeno. Prav tako sem se hotel z drugim telefonom z videoklicem povezat na Omnio in mi je javilo da Omnia nima omogočenih video klicev. Sem naročnik Simobila, in naj bi bilo že vse omogočeno.
Prosim za pomoč in lep pozdrav!

godi ::

a mi lahko kdo pove kake ima slike. baje ma majhen format??? pa a se da brez pisala opravljat mašinco

butkomutko ::

brez pisala se ga tudi upravljat je pa bolse z pisalom sploh za bol nadrobno upravljanje

slike so ful dobre lahko cez cel zaslon pa se ful zum imajo skratka super

pac edino baterija res glih dolgo ne zdrzi

godi ::

sam glede baterije nebi smel bit problem, saj bi mogla 2-3 dni zdržat??

oglavnem tudi sam si ga bom lastil že ta teden,prej sem imel skos telefone s tipkovnico in upam da nebo zdj zato ta nakup ZGREŠEN NAKUP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: godi ()

Dr_M ::

Touchscreen je precej zoprna zadeva, sploh ker telefon nima tipk. Ce hoces s prsti tipkat, rabis obe roki.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

butkomutko ::

po tel tipkovnici se ,da tud z prsti tipkat bol je zoprno ce kam klices in moras pol se kako cifro pritisnit

no prvi dan mi je bilo ze mal zal ker sem jo kupil ker tv ni hotela delat sedaj mi vsaj slo 1 in 2 dela in sedaj bi jo pa ze tesko pogresal
se ,da navigacijo ustimam pa bo enkratno
saj omnija ima res vse kar je mozno na telefonu in glavno ,da ima res velik zaslon ,in tud filmi so res po celem zaslonu

godi ::

js sem namreč hotel Nokijo N95 ali pa N85,ampak mi tale omnia res ne da miru.sj ubistvu ima touchsreen tipkovnico približno tako velikost ko drugi tel.


butkomutko _ povej še kj slabega:D kako je dostop do fotkiča itd.

Dr_M ::

Omnia ima eno veliko pomankljivost. Display ima nestandardno locljivost.
Precej tezav je z aplikacijami, nekatere navigacije se cudno obnasajo ipd... Pa se 3D pospesevalnika nima, tako kot novejsi HTCji.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

butkomutko ::

bilo bi lep ce bi povedal katera navigacija ti dela ce sploh kera

butkomutko ::

ma dostop ,do fotkica je enostaven saj ima pri strani gumb in je kor pi pravem fotoaparatu ali pa na gumb ,ki dela kot miska kliknes in je za fotkic vse pohvale


bi pa tud sam rajsi nokio vzel ce bi mela tak velik zaslon kot omnija

godi ::

v zgornjem komentarju sem še videl tale povzetek -Display ima nestandardno locljivost.
Precej tezav je z aplikacijami. kaj bi na to reku

butkomutko ::

men je vazno ,da mi mobilna tv deluje cez cel zaslon in tudi divx filmi pa tud fotke cisto cez cel zaslon tudi slika je cisto lepa za gledanje pac je se vedno telefom a z kar velikim zaslnom

trunks ::

Garmin mobile XT dela brez problema, prav tako Nav N GO iGO8 dela super le da slovenija ni tako dobro pokrita... kar se tiče drugih pa še nisem probal

M-XXXX ::

Kje se tale telefonček lahko dobi najceneje? Je čas da zamenjam N95:D

godi ::

zdj baje samsung I8510 Drsni z 8 megapiksli.>:D

Dr_M ::

Garmin sam dela uredu (pustmo dejstvo da ima zelo slabo vodenje), iGo8 (8.3.1 verzije) pa imaj precej tezav s prikazovanjem menijev in zemljevida.


The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

butkomutko ::

Kje se tale telefonček lahko dobi najceneje? Je čas da zamenjam N95:D


sam sem omnijo vzel pri mobitelu itak paket za hcerko za ceno 379e plus 2 leti narocnine po 6e pa se za dodatno kartico 8gb sem dal 30e v big bangu

ne vem zakaj bi moral N95 menjat jaz bi ga mel rajse kot omnijo ce bi mel vecji zaslon saj omnija je zelo slabo podprta z raznimi zadevami se igrice sta samo dve bogi gor kar se pa po netu dobi pa ni sigurno

omnija bo mogoce cez kake pol leta za kupit seveda ce se iskaze ampak glede na to ,da nam v vecini baterija glih ne drzi dolgo ni glih prevec uporaben telefon je pa lusna igracka no in jaz jo bom mel bol za igracko in to kar drago igracko:)

darkolord ::

je zelo slabo podprta z raznimi zadevami se igrice sta samo dve bogi gor kar se pa po netu dobi pa ni sigurno

8-O

M-XXXX ::

Kje se tale telefonček lahko dobi najceneje? Je čas da zamenjam N95:D


ne vem zakaj bi moral N95 menjat jaz bi ga mel rajse kot omnijo ce bi mel vecji zaslon saj omnija je zelo slabo podprta z raznimi zadevami se igrice sta samo dve bogi gor kar se pa po netu dobi pa ni sigurno

Meni se gre za velik zaslon, pa tudi naveličal sem se že N95 (imam jo od prve pošiljke, ki je prišla v našo kokoško) Malo gledam tudi Nokia 5800 (ko bo prišla), saj ima nekaj adutov: veliko boljši zaslon, boljšo video kamero. Bom še videl- za zdaj samo ogledujem teren...

M-XXXX ::

Odločitev je padla- grem po Omnio:D
Zdaj me pač zanima cena- imeli naj bi jo v mobitelu, ter v Simobilu. Pravite da je v Mobitelu 350€? Kašna vezava?

Alien x3 ::

Imaš različne vezave.
1. Simobil:
http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.c...
2. Mobitel:
http://www.mobitel.si/slo/Ponudba/GSMna...
Spodaj najdeš Omnio. Različne cene so.
3. Tuš mobil. sam pobrskaj nisem gledal,... :D

Ju3 bom šel na mobitel in prijel omnio v roke in pogledal ali je vredna nakupa. Uprašal bom tudi trgovga, koliko časa mi on garantira da baterija lahko zdrži ko se polna napolni. Ju3 vam bom sporočil kaj je rekel :) Verjetno bom vzel mobitel na eno od vezav. Prijatelj bo podaljšal naročnino in Omnia bo moja :D Srečno vsem. Upam da se bom znajdel na telefonu, če ne bom pa vam tukaj pisal. LP Alien

darkolord ::

koliko časa mi on garantira da baterija lahko zdrži ko se polna napolni

Ti že kar jaz povem: nič :)

Alien x3 ::

To je bed, ka če ti pol phone. Neko močnejšo baterijo se da kje nabavt? :D Opis je pol sux k piše baterija do 500h pripravljenosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alien x3 ()

Dr_M ::

Sej ce ima clovek prej symbian telefon, pol se navadi na 1 ali 2 dni avtonomije.
Jest sm si za omnio nabavu se avtopolnilec. Do zdej se nism ostal s praznim telefonom.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

butkomutko ::

ja baterija je pri omniji res navaden shit 1 dan in kaput pa ceprav jo nisem nic rabil

ja res zalostmo naredijo super telefon z zanic baterijo kreteni bi pac dali malo vecjo baterijo

torej kar se baterije tice je res ne priporocam mam 5let starga sony eriksona pa se vedno cel teden zdrzi baterija sem prej mislil ,da bo bolse a po tretjem al ze cetrtem polnenju se ni nic bolsa

sedaj me ima ,da bi tud sam ,dal drug ro tako kot DR M sam se mal bojim ,da ne bo kaj narobe ker je to res kar draga igraca

Dr_M ::

Baterija mislm, da je skoraj najvecja, kar jih je blo do zdej v WM telefonih. (Za1x sm najdu samo en telefon z vecjo baterijo, to je X1)
2-3 dni ni problem sploh. Edino navigacija kr lepo spije baterijo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
««
«
1 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347269310 (174071) clix
»

SAMSUNG i8000 OMNIA 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6912787 (6528) Destroyers
»

Windows Mobile 6.5 na Omnia i900

Oddelek: Operacijski sistemi
51036 (1002) hojnikb
»

samsung omnia SGH-i900

Oddelek: Mobilne tehnologije
191924 (1643) SuperKobeD
»

Windows mobile telefoni! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
877436 (6144) krneki0001

Več podobnih tem