» »

Povezava grafična kartica in tv

Povezava grafična kartica in tv

bojanw ::

Imam eno vprašanje. Povezal bi grafično kartico z TV. Imam grafično kartico GeForce 8600GT in klasičen TV (nimam HDMI izhoda, niti računalnik niti TV). Rabil bi za gledanje filmov.

Hvala za odgovor.

bluefish ::

Najprej povej, kaj ima na voljo TV, ker drugače je nesmiselno ugibati.

bojanw ::

Na TV imam S-video in scart. Na računalniku je okrogel priključek, ki ima tri vrste luknjic, v prvi vrsti so 4, v drugi tudi 4, v tretji 3 (vendar je težko točno videti). Ali je možna še kakšna druga povezava.

Hvala

bluefish ::

V tem primeru je možno povezati na s-video, vendar boš moral ločeno pripeljati še zvok.

bojanw ::

Ne vem kam bom v računalnik priklučil s-video.
hvala

Enterprise ::

ta 4,4,3 priključek v računalniku je s-video :)
malo poglej po trgovinah, jaz imam doma kabel, ki ga uporabljam na enem starejšem računalniku in sicer na eni strani 3,5 jack za zvok in s-video priključek, na drugi strani pa scart.

bojanw ::

pogledal sem v big bangu in v com shopu in so mi rekli da takega priklučka več ni za dobit, mogoče edino pri kakšnem računalničarju, so mi rekli. Še enkrat sem pogledal ozadje računalnika,luknjice so 4,4,3in ispot tretje vrstice luknjic je prikluček ploščat, ni čist okrogel ampak je spodnji del vodoravno odrezan. Saj bi poslal kakšno sliko, ampak na inrernetu sploh ne najdem takšnega priklučka. Mogoče je takšen kot ga imate vi pravi.
hvala.

kontra ::

Če se ne motim rabiš tak kabel
http://www.mimovrste.com/artikel/114004...
zvok boš pa še posebej moral napeljat.
tečnoba

bojanw ::

povezal sem tv z leptopom z kablom s videom za sliko in pposebej kablom za zvok. Zvok dela, slika pa ne. Imam grafično kartico intel graphic media accleator driver for mobile. Ko priklopim na TV-ju na s-video nimam slike (temno). Software za grafično kartico piše, da je porebno priklopiti novo napravo da jo bo zaznal. Vendar ko je tv priplopljen se na računalniku ne zgodi nič (ne morem izbrati tv-ja).

kontra ::

Moraš izbrati v nastavitvah clone in potem ti zazna tv.
tečnoba

Pinturicchio ::

Sam imam isto kartico in se že 2 leti ubadam kako sliko spravit na tv. Enostavno mi ne uspe. Ko sem pa imel pred leti atijevo 9200 kartico pa je slika bila čista ko "suza", seveda na isti tv.

bojanw ::

Kje v nastavitvah izberem clone?
Hvala

butec ::

dualview

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

bojanw ::

Na leptopu imam intel grafično kartico.?
Hvala.

butec ::

na prenosniku vklopiš clone z kombinacijo tipk - preberi navodila

lali12 ::

Pritisni funkcijsko tipko in F5. Ali pa z desno klikni na namizje,lastnosti, najdi svojo grafično kartico in nastavi na clone. Seveda moraš imeti povezan PC in TV, ter oboje prižgano.
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"

bojanw ::

http://www.intel.com/support/graphics/i...

tukaj so navodila in čeprav sem povezal računalnik in tv se ne zgodi nič. Na displey devices imam samo možnost notebook.

Hvala

lali12 ::

Zakaj pa leptopa ne povežeš z VGA kablom?
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"

jest10 ::

Z VGA na kaj?

lali12 ::

Ups :| sem zdaj prebral spet prvi post. Po prikluček pa idi v eno računalniško trgovino, pa če poznaaš trgovca mu takšen adapter 100% leži v kakšnem predalu.
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564513 (3842) anjica
»

povezava PC-TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2610117 (9178) LordTado
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458313 (7708) opeter
»

zakaj imam crno-belo sliko na tvju?

Oddelek: Zvok in slika
102251 (2106) Gadjit
»

GF Ti4200 TV-Out kako nastavit?

Oddelek: Zvok in slika
271646 (1314) fictionel

Več podobnih tem