» »

Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas

««
«
1 / 6
»»

rezator ::

Ker igra danes izide v ZDA, ji odpiram novo temo. Čeprav je še ne moremo igrati, lahko rečem, da si igra svojo temo tudi zasluži.

Tema namenjena za vsa vprašanja v zvezi z igro in še marsičemu drugemu:D
Some people feel the rain. Others just get wet.
  • spremenil: rezator ()

Looooooka ::

XBox verzija pri nas stane nekje od 70-80 EUR kokr sm zadnjic vidu....tok pa spet ni vredna.Sej je bil prvi Fallout dober ampak...halo...tle sam vsebino dodajajo :)
Ko znizajo ceno...maybe.

ABX ::

Bleh, še vedno isti grafičen pogon. Sej ne da ni lep, vendar vse skupaj deluje leseno.

Drugače pa še noben Fallout me ni razočaral.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

rezator ::

Sej če se mene praša so vse igre preveč preplačane...

Jaz sem igral samo Fallout 3, prve Falloute nisem igral, in je edina igra spoh, ki sem jo prišel do konca v zadnjem letu, ker je bila edina vredna mojega prostega časa. Seveda vseh stranskih misij nisem rešil. :D
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

ABX ::

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

todman74 ::

Fallout 3 je prva iz te "serije", ki sem jo igral in me je res totalno navdušila....je pač drugačna od vseh ostalih in to jo je "naredilo" toliko bolj zanimivo. New Vegas si bom probal "nabavit" čim prej, ampak glede na to, kaj lahko sedaj pričakujem od Fallout serije, mi verjetno ne bo več tako "dobra"....

ABX ::

Hardcore mode zgleda super. Prava zadeva za Fallout vzdušje.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

rezator ::

To ti je špil :) Trga gate!
Some people feel the rain. Others just get wet.

ABX ::

Res je! :D
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Steinkauz ::

Ja hardcore obvezno. Čeprov jst mal golfam in si vedno v vseh špilih povečam weight limit, ker hočeš pobrat vse na celotni mapi.
V fallout 3 se mi je tko nabral ene 15000 weight :))

dirkalec ::

Kaj je to hardcore mod? A si ga morem zlovdat posebej al kaj? Lahk malo bolj opišete za take Janezke, kot sem jaz :) hvala

PARTyZAN ::

Ni mod, ampak mode oz. način. Ko začneš igro ti obrazloži kaj to je in ti ponudi, da ga vklopiš ali izklopiš. Kasneje lahko opcijo tudi nastavljaš po želji v nastavitvah.

http://fallout.wikia.com/wiki/Hardcore

Berserker ::

In kako daleč ste kaj ? Za katero frakcijo se splača sploh delat.

SPOILER ALERT !!!

Zdaj sem nekako tako daleč da se moram odločit.
Če delam za Cesarja moram ubiti Mr. House, ta mi reče da bo prihodnost v diktaturi in nasilju Legije.
Če delam za Mr House in prinesem chip se vojska robotov nadgradi na stopnjo MK2 ter dobi močnejšo oborožitev.
Za oboje moram napadit Nellis letališče.

rezator ::

JA tudi mene zanima za kero frakcijo bom biu. Kaj predlagate?

Drugače a vam je kul ta hardcore mod? Meni se zdi malo "neumen", ker mi da samo dodatnega posla z tem, da moram vsake 3 minute al kolko pit vodo, čene lahk dehidriram. In pa nevem ali sem narobe videl, ali moraš hrano res skuhat preden jo poješ čene se spet lahk zastrupiš. Drugače pa zanimiv mod ni kaj, samo malo preveč posla ti da če se mene praša :D
Some people feel the rain. Others just get wet.

Good Guy ::

so fallout med sabo kj povezani?

al grem lohk tega igrat pa potem še ostala dva?

rezator ::

Sem igral samo trojko in zdej tega igram. Za ta dva ti lahk rečem, da se ta novi dogaja 3 leta po tem, kar se je dogajalo v trojki. Igraš nekega drugega tipa (ali pičko, kaj si pač izbereš) in med tem in unim ni povezave. Pomojem ni nobene zveze v zgodbi, razn tega, da se vsi dogajajo po jedeski vojni katera jim je skupna vsem. Vsaj do sedaj nisem zasledil nič kar bi se "nadaljevalo" iz prejšnega Fallouta.
Some people feel the rain. Others just get wet.

ABX ::

rezator je izjavil:

JA tudi mene zanima za kero frakcijo bom biu. Kaj predlagate?

Drugače a vam je kul ta hardcore mod? Meni se zdi malo "neumen", ker mi da samo dodatnega posla z tem, da moram vsake 3 minute al kolko pit vodo, čene lahk dehidriram. In pa nevem ali sem narobe videl, ali moraš hrano res skuhat preden jo poješ čene se spet lahk zastrupiš. Drugače pa zanimiv mod ni kaj, samo malo preveč posla ti da če se mene praša :D


Se gre za Fallout vzdušje.

Glede ubijanja:
Ubi vse kar ti paše, to je Fallout, igraš po lastni izbiri. V 2-jki sem enkrat pobil vse kar se je premikalo, vključeno z vsemi mesti. :)

Fallout igre imajo ločeno zgodbo, sicer tu pa tam je kakšna "inside fora", vendar ni važno v katerem zaporedju jih igraš.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

PARTyZAN ::

Jaz sem danes pri enem side questu izvedel, da je NCR pregnal Brotherhood of Steel iz bližnjega ozemlja. Če si igral prejšnje Falloute potem ti je jasno, o komu je govora, če pa začenjaš z NV pa pač ne. Enako je z ostalimi manjšimi zgodbami (npr. Nuka Cola), ki so samo dodatna vrednost igri. Mislim, da se splača vsaj FO3 z vsemi DLCji preigrat, ker je konec koncev malce manj napredna verzija New Vegasa. Torej, če ti je FO:NV všeč, ti bo 100% tudi FO3.

Ne pa govorit, da se zgodbe ne prepletajo, ker je to laž :P

subby ::

važno da sta xander root pa broc flower spet v igri =)
je pa kr dostkrat kej dogajanja iz starejših falloutov omenjenga pa določeni karakterji v modoc, klamath,...

Berserker ::

Popolna svoboda je tisto kar naredi igro dobro. Recimo imaš možnost da Benija ali ga na mestu usmrtiš, ali pa mu ponudiš dvoboj. Sicer me prav zanima kaj se zgodi če ga rešiš ? Skratka igram tako da vidim kakšen je konec pri različnih frakcijah. Cesar pravi da je NCR nek vrste korupcijska rimska republika, da je mir možen le če na silo porazi sovražnike (širše gledano zgodbeno bi znal zavzet vso celino ter obnovit USA, ko prestopi Colorado (neke vrste Rubikon) ampak to bi bila zaostala država na stopnji feudalizma). House je nekako rešil mesto pred jedrsko nevarnostjo(čeprav je mesto enako Berlinu 45" )je tudi za napredek. Skratka zanimivo da delajo nadaljevanja na seriji, prav fino bi bilo igrat na vsakih 100 let do ponovnega rojstva civilizacije.

Jst ::

Mene pa še čaka Fallout3 org na steamu. Sem ga ob izidu igral nekaj časa, ampak takrat je bilo preveč bugov pri misijah, potem je pa novega leta bilo konec in s tem tudi mojega prostega časa.

Ker sem preigral F1 in F2, bom tudi VSA nadaljevanja. Humor neprecenljiv. Igra je legendarna, avtorji zgodb si pa zaslužijo kakšno nagrado! Tako da če bi F3 oddigral takrat, bi sedaj z veseljem dal 80EUR ali koliko je na steamu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Outsajder ::

Jst pa uporablam cheat da lahko nosim 3000weight ker mi je zakon vse pobrat kar okol leži:D

subby ::

edini cheat, katerga se nebi branil =)
jst mam zraven tisto žensko iz brotherhood of steel pa ko mam preveč stvari jih mal njej namečem pa grem prodat

Jst ::

V prvem delu (mislim Fallout 3 "vanilla" - brez dodatkov) imaš dokaj hitro sveoje prvo stanovanje, kamor lahko namečes vso robo.


--

Cheatov se pa jaz ne poslužujem RAZEN v World in Conflict, kjer sem uporabljal SuperMegaCheat, ampak samo eno funkcijo in to je, da si lahko zoomiral oziroma od-zoomiral na celotno mapo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Steinkauz ::

Še vedno bi mogu pol ene 4 it spraznt vse skor na vsaki lokaciji. Če že prazniš celo mapo(vsako konzervo, žlico, itd :)))

Jst ::

Hoarder - to je medicinsko stanje, psihična bolezen, da si nesposoben vreči v smeti karkoli.

V real life-u sem jaz takšen. Vsako stvar spravim, potem pa na vsakih par let, zmečem vse stran. Seveda mi je potem žal za kakšno stvar, ki bi mi prišla prav.

:)

Tako da poznam občutek. V Resident Evil 5, si med igranjem omejen na nekaj slotov in ko jih imaš enkrat zafilane, včasih tudi po par minut študiram, kaj vzeti, zamenjati, vreči stran.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Berserker ::

To je pač tista živčnost ko si stalno omejen na nekaj nabojev, sploh v RE4 je bilo to dobro izraženo.

Kako za vraga naj pridem živ do Nellis baze.

Zgodovina sprememb…

Good Guy ::

špil je zakon.. sploh zaradi svobode...

mam pa en problem... ko nabereš une rože za uno žensko s katero greš strelat male poštasi, me zanima kje te ta ženska počaka... v uni stari šoli ni nič razn par ščurkov...

subby ::

nekje blizu tebe mora bit, če se prav spomnim pri enem "camp fire", kjer potem narediš healing powder iz tistih rož

Berserker ::

Najprej poberi vsa zelišča potem jih odnesi do ženske ki je južno od vasi pri ognju.

Danes sem šel v sončno elektrarno ki leži južno od Novak vasi. Tam so povedali da je bila tovarna v lasti Brodherhood, nakar so jo zavzeli NCR sile. V bistvu sem delal quest od Boomersov za sončne celice. V tovarni so delali na novem orožju Archimed, jaz seveda orožje izpopolnim nakar laser skuri celotno NCR posadko, zdaj sem očitno preganjan. Zdaj me lovijo Rangerji(neka ženska z skupino) in povejo da imam tri dni še na voljo da popravim stvari ker sicer me ubijejo. No zdaj je zadnji dan in jutre me poiščejo :8) . Zdaj me zanima kam točno moram it da popravim zadevo oz se opraivčim NCR ? Ali je bolje da ostanem kar pri Cesarju.

Good Guy ::

Najprej poberi vsa zelišča potem jih odnesi do ženske ki je južno od vasi pri ognju.


bom pogledov, tnx

jaz seveda orožje izpopolnim nakar laser skuri celotno NCR posadko


haha

rezator ::

A veste kje lahko dobim kakšnega "follower-sa" tistega ki ti sledi in pomaga pobijat? :D
Some people feel the rain. Others just get wet.

rezator ::

Aja pa še to sem mislil vprašat. Grafika se mi zdi supre, ok lah bi bla boljša, samo tiste rože in grmički na tleh so pa take grafike, kot bi bili iz 3 let nazaj... A se vam tudi tako zdi? Sprva me je zelo motilo, ampak zdaj me več ne. Nevem zakaj tako izstopajo, ali se pa to samo meni zdi... Drugače imam vse na high ali ultra, sej nevem kaj je najvišje, samo ti grmi in rože se mi ne zdijo glih na "high". A se meni to samo zdi ali ste opazili tudi drugi?
Some people feel the rain. Others just get wet.

todman74 ::

Izstopa predvsem tisto, kar lahko uporabiš kot hrano,zdravila....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

Good Guy ::

grafika res ni, sam je pa igralnost bombastična

subby ::

še komu fps drastično pade ko je na kupu več npcjev ali ko se s katerim pogovarja, kljub uber hudi gaming kišti?

Matej_K ::

Meni fps kar drastično pade...študiram kaj izklopit da bi bilo bolje?...
... .. .

rezator ::

subby enak problem. samo ne vedno. danes se mi je prvič to zgodilo, in samo enkrat oz dvakrat. nevem zakaj.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Berserker ::

NI temu pomoči, razen če bodo z zaplatami kaj popravili. Pač neoptimiziran gejm pa se zastarel pogon po vrhu.

Oni quest zmaga ko popelješ Ghoule na rakete, ter jih iztreliš, zraven pa se vrti wagner.

subby ::

ja definitivno je nekaj v pogonu... samo upajmo, da bo kakšen patch to odpravil
danes sem prišel v nellis in v enem hangarju, kjer je blo na bale folka sem mel tolk fps, da sem jih lahko na oko preštel(fps, ne folk)

ABX ::

Meni dela lepo, edino na Ultra ne morem igrat če hočem 60FPS.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

dr.Akula ::

Mogoče je noob vprašanje, pa vseeno: je kakšna možnost, da na miški ali tipkovnici greš skozi orožja, da ni treba vsakič skakati na pip-a in tam izbirati? Malo sem gledal videe na youtubu in konzolni igralci to lahko naredijo.
ni podatka

rezator ::

aja? kaj ni samo v pipu to možno?
Some people feel the rain. Others just get wet.

Matej_K ::

the Weapons screen, hold one of the number keys(1- and then click the weapon you want to assign to that button.

Then, in the middle of the action, you can just use the number keys to switch your weapons more quickly.


Drugače pa zanimiv nadaljevanje, sam ko nekatere misije neomreš opravit drugače, kot da se zameriš eni skupini, in potem ti zagrozijo da imaš 3 dni časa, če ne bojo prišli...

Hude misije do zdej, ko pošlješ une možičke z raketami v zrak, in ko zalaufaš 'solarno tovarno' in pobiješ vse NCR vojake spodaj...
... .. .

OmegaBlue ::

ko si v pipboy lahko pritisneš in držiš tipke od 1 do 8 in klikneš na orožje, če si želiš določit bližnice.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Berserker ::

Se komu sanja kako se znebit NRC rangerjev ki te iščejo ? Kako bi zamero odpravil ?

subby ::

@Matej_K: v elektrarni si še aktiviral orožje, ki ubije vse NCR vojake tam, zato si se jim zameril... itak so evil, jaz sem joinal v brotherhood of steel pa me ncr streljajo "on sight"

ABX ::

Berserker je izjavil:

Se komu sanja kako se znebit NRC rangerjev ki te iščejo ? Kako bi zamero odpravil ?


z 1 kroglo po glavi.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

rezator ::

haha :D
Some people feel the rain. Others just get wet.

dr.Akula ::

Hvala OmegaBlue, deluje :)
ni podatka
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 4 (strani: 1 2 3 456 57 58 59 )

Oddelek: Igre
2927487035 (246) oo7
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10921110 (821) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769334 (4652) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123658 (9605) oo7
»

Fallout 3 ali Fallout: New Vegas?

Oddelek: Igre
365561 (4900) St235

Več podobnih tem