» »

KKS Online dvig hitrosti povezav ?!

KKS Online dvig hitrosti povezav ?!

««
«
1 / 6
»»

-MiS- ::

Preverite tisti, ki ste lastniki kabelskih povezav v internet pri KKS.NET (KKS Online) http://speedtest.kks.net

...mislim da se nekaj premika, saj so hitrosti za kanček napredovale (se pohitrile),... čeprav javno na strani še ni nič objavljenega za koliko... ?!
  • preklical razglas: Gandalfar ()

teac ::

Ne vem no..se mi zdi, da mam isto hitrost kot prej (test je pokazal samo kak kb več kot prej

-MiS- ::

potem se nekaj dogaja,... namrec men so ze dvignal iz 512k na 1Mbit, vsaj test je tako pokazu,...

a kdo ve če kje obstaja kakšna zadeva za testiranje hitrosti odhodne povezave, torej ne download ampak upload ?:\

SaS ::

meni izmeri 100,7 plačujem pa za 128, ali je to pri vseh ali samo mene kaj j***???;((
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

Hux ::

baje dvigujejo zaj KKS(Arnes) 128kbps na 512kbps. Rotovz ze ma, drugo pa nevem.
btw. meni na ADSL ta test se samo 300kps pokaze lol. Gori mi pa 2Mbit lucka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Hux ::

a kdo ve če kje obstaja kakšna zadeva za testiranje hitrosti odhodne povezave, torej ne download ampak upload ?


Ja pridi na irc MB1 kanal pa mi sendaj nekaj pa bos vido :)

Simko ::

meni zmeri okrog 215kb, imam pa 256kb.
Sem pa iz Tabora, sme danes klical , so rekli, da bodo v prvo polovici tega meseca nekje objavili nov cenik. Če ne bodo, grem k SIOLu madona!

Cosmo ::

NOOROOO:D 512 Kbit/s so dvignili na 1024..(govorim za Arnes prek KKS)

Ni svoh download zdaj>:D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cosmo ()

Simko ::

kaj pa UL?

aja, še to: vsi tisti, ki se vam je hitrost dvignila, ste komu kaj 'zatežili'? Al je to paket presenečenja? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Simko ()

Soprano ::

Baje gre Arnes 512/64 v tem mesecu na 1024/256 za istih 7k sit =)

Kolegu so to že danes naredili in jih je klical. So rekli, da bo vse v tem mesecu objavljeno kako in kaj in ko je vprašal zakaj mu že gre več, so rekli, da so parim naključnim za test že odprli.

Druga žal (še) ne vem =)

Soprano

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Soprano ()

-MiS- ::

jst sm popoldne pogruntu da mi zdej šopa 1Mbit, in sicer KKS Arnes - stari paket pod imenom 512k za 7.100 sit na mesec naj bi bil sedaj 1024/256 nuuoorooooo !! sploh tisti 256 upload prav pride če si kje pa hočeš kej dol s svojga strežnika potegnat :):D

barbarpapa1 ::

Pozdravljeni KKS-jevci.

Ali kdo ve, kdaj bomo pa mi, normalni plačniki, deležni pospešitve? Jaz sem na galileu še kar na 256/64 :(


Pa hitre povezave Vam želim :))

Jože

C00PER ::

Barbapapa: tudi jaz sem tisti revez na KKS Galileo, ki še kar čaka in čaka na pospešitev hitrosti...upam da bojo paket 256 cufnili na 1024. Če nardijo to, ostanem pri njih...drugače....BYE BYE KKS !

-MiS- ::

kks so ze kul, vsaj za nas ko dostopamo do Arnesa preko njih, vsaj kar se tiče cene in hitrosti, ki ti jo ponujajo za 7.100 sit - po novem 1024/256 :) bolje in ceneje od ADSL-a :D

|GrEgOr| ::

kaj pa bojo z ostalimi paketi nardili ? Vse zvišali za 2x ?

BadB0y ::

Jaz mam tud arnes kks pa se mam vedno 512/64 :(

YiMMi ::

heheheh...hgahaha..Nevem od kod vam podatek ta bo za isto ceno delalo 1024/256......
a..je to blo slucajno ze kje napisano ..na kaki uradni strani...He..mislim da ne....mislim da cable v tem trenutku ne bo mogo kunkurirat ADSL-ju,ker imajo enostavno premalo financno zaledje...
Sicer pa se pustimo presenetit...
Mene osebno je kks razocaral...
-4 leta sem cakal na cable
-po 4 letih je hvala bogu prisel ADSL...ker z cablom ni blo nic
-stem da so na trziscu kot ponudnik internet storitev ze vec kot 5 let je najvec kar so lahko ponudili navadnemu uporabniku paket Galileo F....hitrost prenosa podatkov do 256/64 kbps.....mes.narocnina 7.735,00 Sit....NESRAMNO DRAGO ZA TAKO HITROST..
-aja pa se na koncu nadgradnja in novi hitrejsi paketi so bili napovedani z 1 oktobrom....
Do danes se ni na uradni strani KKS Online o tem ne duh ne sluha...
C A B L E S U X !!!:D :D :D


-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

Soprano ::

Yimmi, 1024/256 testno nekaterim že dela (Arnes) in to za istih 7k sit naročnine, med drugim mojemu kolegu. Spremembe so napovedali v mesecu oktobru in ne 1. oktobra, tako da bom še počakal =)

Če pa ne bo do konca meseca, bomo pa gnjavili >:D

Soprano

BadB0y ::

jimson nic ni pisalo da z 1vim pisalo je z oktobrom :) to je lahko tud zadni

NoUse4AName ::

ja ampak arnes ima veliko zmogljivejso pipico v svet. Resno dvomim da bo nova hitrost kaj boljsa kot 512.

Blue3D ::

Ima kdo vecjo hitrost ?

KKS Online Speed Test


Hitrost povezave do cable.kks.net

8.19 Mbps

oziroma 1.02 megabajtov na sekundo.

Testirano v sluzbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue3D ()

-MiS- ::

ja na faxu mam mal večjo :)) nekje 1,5 M/s oziroma drugače 10Mbit,...

doma pa že posedujem testno povezavo do Arnesa preko KKS-a 1024/256 in po prvih testih se je pokazal da so hitrosti realno pričakovane,... tko da tisti ko jamrate da ste daleč od telekomovih central in imate možnost izkoristit dijaško/študentski priklop do cabla (ARNERS) - verjemite še vedno je ceneje kot mnogokrat opevani ADSL,...:D

chucki ::

Jst znorim ce bo slucajn arnes prek KKs ja hitrejs kot KKS galileo!;((
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

frudi ::

jaz tudi že nestrpno pričakujem napovedano pohitritev :D
če pa galileo paket slučajno ne bo ponujal 1024 kbps DL, grem pač na arnes... sem že prej razmišljal o tem, ampak je blo treba najprej prit v četrti letnik (faksa) in tako zagotovit status za naslednji dve leti :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

chucki ::

ne vem ce se delijo! sm jst zaprosu ko sm dijak pa mi niso odobril!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

C00PER ::

Blue3D ne se hvalit prehitro:

Hitrost povezave do XYX

15.5 Mbps

oziroma 1.94 megabajtov na sekundo

KKS speedtest seveda .... in merjeno v sluzbi.....ko bi le bilo doma :o)))


LP

sinko999 ::

Blue3D kaj praviš na to povezava na faxu . Tu imaš eno sliko za se slinit to da imaš doma . :D
Ni? ni ve?no !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sinko999 ()

bostjan11s ::

na faxu šiba nekak 15.4Mbps oz cca 2mb/s tolk imam tud v studentu :)

Hux ::

Teoreticno bi galileo paket mogli dati na 512 ali 756 ce so dali Anres na 1Mbit ker mora arnes biti cenejsi dostop kot navadno in ce djao tudi 1mbit nic ni cenejse vec.

Po drugi strani pa pozabite vi na Arnes sej kamlu bo download omejitev uvedena. Kaj ti pomaga 1mbit pri download omejitvi?

Soprano ::

Hux - raje download omejitev, kot tvojo zateženo osebnost >:D

Kaj če bi se malce umiril in nehal težiti in tarnati nad prav vsemi tematikami tega sveta?

Kaj pa punce, to raj ne, a? Glavno da ping štima. Get a life, boš vidu, da je kul :))

Soprano.

chucki ::

LOL ka ma zdej ping veze z zenskam? mislim LOOL
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

[BISI] ::

Dajte fantje, kaj ne berete naslova teme... Tukaj se govori o pohitritvi KKSa in ne, kdor premore hitrejso povezavo. Tako da, prosim, brez taksnih. ;((
Aja, Arnes paket 64 so dvignili na 256. 8-)

chucki ::

Z;(( ;(( noru bom! soseda so prklopl na 1mbit pa 256!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Soprano ::

chucki tudi 2 moja kolega sta že na novih hitrostih, torej se nekaj dogaja >:D

Prvemu so iz 512/64 povišali na 1024/256 za isti denar (7k sit), drugemu pa danes iz 256/64 na 1024/128 (6k sit). Ostali so še na starih hitrostih, vključno z mano.

Aja, 64 kbps pa je menda šlo na 256, tudi pri isti naročnini >:D

Ajd, Soprano

PS: Jaz imam Galileo, ki se bo tudi ziher povečal :D Očitno prvi delo opravlja Arnes, nato pa bo še kks, vsaj izgleda tako

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Soprano ()

C00PER ::

Upam samo, da bo Galileo šel na 1024, ker če gre samo na 512 to nikakor ne bo fer....ko jih jebe pol.....pa upam da bo upload 256 :o)))

-MiS- ::

Neb reku da bo Galileo šel na 1024, upite da boste dobil vsaj enih 768, če gre galileo na 1024 pol more it Arnesov paket, ki je bil zdej 512 vsaj na 2048 :D

študenti pač potrebujemo hitrejše povezave v svet, mar ne ?

chucki ::

brco v rit >:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

chucki ::

arnes paket ARNES 300 hitrost do 256/64 6.100,00 Sit z DDV je sel na 1mbit/128 . Upam da bo galileo tud.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

BadB0y ::

Jaz sem mel Arnes 400 512/64 od danes imam 1024/256

Glede omejitve pomoje ni panike za studente isto je bilo pri dial-upu studentje niso imeli omejitvo dijaki pa

Nukec ::

So pa tud prednosti. :P :P Dlje čakaš in je dlje luštno sej veš da mora kr neki cajta trajat, če ne :O ...

Zgodovina sprememb…

-MiS- ::

bistvo je da mamo za manj cekinov, hitrejši dostop do interneta kot pa osnovni paket ADSL :D :D

chucki ::

zaenkrat se ni nc uradno! govori pa se da bo DL omejen! >:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

C00PER ::

By the way...ta topic je bil za dvig hitrosti KKS Online paketov (Galileo,...) in ne kabelskih dostopov preko Arnesa. So get your own room ! :\ KKS pa naj že končno za vraga dvigne speed, prej bo oktober mimo, materno ...:'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: C00PER ()

-MiS- ::

ni bilo definirano v naslovu teme, da točno galileo, ampak samo dvig hitrosti za vse ki uporabljajo KKS, sam mam zdej 1Mbit, pa mi je že premal, že čakam na naslednje leto, ko bodo spet dvignal :D :D

zaj_tam ::

Kaje pa to???

C00PER ::

Bemu mast, danes je ze 16. oktober pa se nix napredka na Galileo paketih. Niso nekaj obljubljali, da bo do 15. oktobra vse znano kaj, kako in kje ? A je mogoce kter od vas ze kaj klical na KKS in spraseval kdaj se mislijo zbudit lenuhi ?!? Al bo res treba ISP-a menjat ?!

kronik ::

Meni ni jasno zakaj neki folk samo gnjavi. Komu kaj ne pase naj se pobere drugam. Cisto preprosto. Sploh nevem kaj jamrate zaradi hitrosti povezav. Posiljanje mailov in surfanje deluje tekoce ze na 256 linku. Da o ircu sploh ne govorim. Povsem jasno je da KKS ne dvigne povezav zaradi nekaterih userov ki 'kurijo' linke 24 ur na dan. Ce bi bil jaz sef KKSa... nema tu demokracije. Pri dviganju povezav bi prvo pogledal kolk uporabnik v resnici izkorisca linijo in tistim, ki prenesejo na mesec do 1Gb podatkov bi brez problema dvignil povezavo, ostalim pa niti pod tocko razno. Glede uplinkov pa bi pomoje zadostovalo ze 128kbit, saj mamo cas cakat :>> Postavlanje serverjev pa itak ni dovoljeno navadnim (l)userom. Za povzetek: vsi, ki vam kaj ne pase imate na voljo ADSL, noben ne bo jokal za vami na KKSu. Manj nas je, bolse bo net delal :) Ok sala. aja KKS ima na voljo tudi da ne dvigne povezav ampak zniza ceno za mesecni dostop, samo verjetno se jim bol splaca dvigniti povazavo.. Pa se nekaj za tiste ki hvalite ADSL: me zanima kaj boste rekli ko bo siol objavil da bo imel vsak uporabnik omejen prenos podatkov. Pa veselo surfanje!

PS Maribor bi bil brez KKSa se zdaj v kameni dobi! Razen za tiste ki jim disi ADSL. (kaj se interneta tice da nebo pomote!)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kronik ()

Hux ::

eh ti nisi vredni niti komentiranja ali kritiziranja.

chucki ::

sej se mu po nicku vidi!>:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Eagle ::

P***u m***r me razspizdijo take bu**le kot si ti kronik !
Lej ce jaz placujem mesecno za link 512/128 13k Sit,
pol mam vso pravico da taksen link tudi do konca izkoristim
kar tudi ga .. ker ce bi jaz rabo net za prebiranje poste in irca pol bi biu na 64/64 !!

P.S. Kronik a si ti mogoce tisti ki delas na kks-ju ..
ker mam taki obcutek :P
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KKS > Triera > UPC > Telemach (strani: 1 2 3 4358 359 360 361 )

Oddelek: Omrežja in internet
180092602535 (2490) yoco
»

Pomoč! ADSL vs CABL!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
515287 (4384) darkolord
»

Triera in arnes zelo zelo počasi

Oddelek: Omrežja in internet
262499 (1783) PrimozR
»

Slab ping - What to do?

Oddelek: Omrežja in internet
232354 (1955) KoReNJe
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60734262 (17344) RedOS

Več podobnih tem