» »

KKS Online dvig hitrosti povezav ?!

KKS Online dvig hitrosti povezav ?!

««
6 / 6
»
»»

|GrEgOr| ::

jaz pri arnesovi ponudbi pogrešam samo višji upload. Osebno imam arnes 100, pa mi je download popolnoma dovolj, upload pa bi lahko meli vsaj 128kb/s.

CaqKa ::

na kksu bi splošno lahko upload dvignili... ne samo v arnesovih paketih.
lp

/edit
naslednje vrstice so mišljene kot smešen dodatek
Gandalfar:
a sploh lahko placas polovicno ceno poloznice?

če simobil lahko pošlje položnico z zneskom 0 sit pa jim moj pametni oče celo nakaže 0 sit... potem ne vidim razloga zakaj jim nebi mogel plačat polovice :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

-MiS- ::

baje naj bi vse skup januarja, sam kdaj pa pitaj boga,... :\

Gandalfar ::

CaqKa: sem potem zvedel, da pac napises novo poloznico pa vse prepises samo znesek das manjsi. Pa si placal drugacno vsoto..

nintakiu ::

Vprašanje za uporabnike arnesa,po možnosti paketa a 500,če imate kakšne težave z emule zadnjih nekaj dni?

BadB0y ::

V zadnih dneh arnes tak steka da je kr hudo. Zdaj se mi zdi je ze zadeva ze stekla no vsaj zdaj dela bp drugac pa nevem kaj je uni pa vse jim pada dol. Obvestijo pa nas nic kaj nena. Pac storijo dosti za uporabnike kaj ces .

WhiteWolf ::

Arnes mi zadnja 2 dni dela kot je treba! Koncno! Zanima me, ali misli KKS dvigniti upload tudi ARNES100?? Ker 64 je pa že malo bizarno, download pa je zame popolnoma dovolj!

Soprano ::

Če/ko bodo dali ven nove pakete, po moje ne bodo kaj dosti korigirali teh 'pocenskih' paketov. Za 4k sit pač ne gre pričakovati čuda 8-O

CaqKa ::

kaj kdo ve če bo izšla kakšna novejša verzija kks speedmetra?
gand: vem vem... jaz napisal namreč ;)

segedinar ::

Pozdravljeni. Sem nov na tem forumu in me neki zanima! Zadnje cajte sem se navdusu za cabelski internet vendar me malo zanima kok kej laufa kabel prek arnesa? Dela vredu? Kaj bi mi vi svetovali se splača uzet kabel ali ne?
LP

chucki ::

da.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

-MiS- ::

segedinar: ti kr uzam kabel, ce mas moznost prek Arnesa,... Zadeva je cenovno gledano precej ugodna, ceprav mu Siol z svojimi studentskimi ADSL paketi kr fajn za ovratnik diha,...

Pa upi na kaksno pohitritev,... blo je namrec govora da naj bi bila v mesecu januarju,...

Soprano ::

MiS: kje si slišal, da bo januarja? Jaz sem namreč slišal, da bodo novi paketi oz. spremembe "spomladi". Glede na prejšnja leta je to bolj realno kot januar...

Soprano

Gandalfar ::

segedinar: ugotovitve mnozice uporabnikov foruma glede kabla so sledece:

arnes dela ql, kks tudi, amis je tudi vredu... , ce imas samo telemach, link ... raje razmisljaj o 56k modemu, ker ti bo boljse delalo.

Dejstvo pa je da se od adsljevcev nihce ne pritozuje prevec in so cene prav tako ugodne. Se vedno tvoja odlocitev.

WhiteWolf ::

Novenih pohitritev vsaj v mesecu januarju ne bo!!!

Spoštovani!

Obveščamo vas, da v mesecu januarju ne pripravljamo nobenih sprememb
naročniških paketov. O vseh morebitnih spremembah v prihodnosti boste
pravočasno obveščeni preko naših spletnih strani www.kks.net

Lep pozdrav

Tilen Skale
KKS Online


TO SI MI ODPISALI!!

Cokolesnik ::

Po mojem je tako, da pri spremembi narocniskih paketov upostevajo dva dejavnika:

1. Kako uporabniki komentirajo obstojece pakete in kaj si zelijo - ta dejavnik sicer upostevajo a verjetno v manjsem obsegu

2. Koliko uporabnikov izgubljajo, ki prehajajo na ADSL - ta dejavnik gotovo upostevajo v vecjem obsegu.

In ker smo vsi naceloma zadovoljni s KKS, torej s kvaliteto in je verjetno ne bomo kar tako zamenjali za ADSL, je odgovor na dlani. Ni potrebe, da bi kaj spreminjali.

Roko pa tudi na srce, da toliko megabitov ne potrebujemo 24 ur na dan ob normalni uporabi spleta. Sam si zelim vec hitrosti pri UL a to je ze druga zgodba.

Zgodovina sprememb…

prismo ::

Meni tudi Mula par dni na Arnesu dela obupno. Drugač priporočam ADSL, če si pripravljen tolk keša vložit, če ne pa kar na Arnes!! Se komu dogaja da mu dostkrat na Arnesu pada linija. Na KKS- u so mi rekli da linija načeloma ne pada, hmm???:\

segedinar ::

Ja verjetno se bom odlocu kr za kabel.kurc se mi zdi se najcenej? Modem si bom probu pa sam kupit! A mate vi usb modeme? Baje bols delajo ce mas preko mrezne ga!
Pa se neki. Kok je zdej res s to zasedenostjo arnesa.A vam arnes ne spusti tulk prenosa ko bi vam ga mogu? DL pa baje nebojo omejil ali pač?
Hvala za odgovore!

|GrEgOr| ::

Moja izkušnja je ta, da je modem boljše imet preko mrežne, sploh če je računalnik prižgan 24/7 in je še drug computer odvisen od tega. Dogajalo se mi je namreč, da so padli driverji (jah Winsi pač :D) in potem normalno net ni delal.
drugače pa za tiste kateri ne mislijo imeti prižgane kište 24/7 je tudi USB dovolj dober.


BTW: zakaj vsi operaterji tolko komplicirajo glede UPLOADA???

-MiS- ::

|GrEgOr|: pomoje jih je strah da bi pol kr vsi povrsti postavlal svoje streznike :D

Torej fantje in dekleta, pohitritev spomladi,... To pa je lahko tudi sele aprila, maja,... Se bo treba potrpet in pocakat ;)

segedinar ::

Za kolk pa kej mislte da bojo dvignal hitrosti? Ato bodo dvignal tut preko arnesa?Kaj pa cene, ostajajo iste?

CaqKa ::

loool pa se je že spet začelo...
segedinar a lahk še bolj bu* vprašanje postaviš?

segedinar ::

kva pa teb ne paše?

Cokolesnik ::

Glede na to, da že dolgo ni bilo pripomb čez KKS, je sklepati, da tudi nedavno objavljena ponudba pri SiOL-u iz naslova zadovoljstva uporabnikov kabla, ne bo pretresla štajerskega kabelskega konkurenta. Če sem iskren, sem vesel da je tako in kljub dejstvu, da ponudbe niso spreminjali od jeseni, ko je SiOL to storil že dvakrat.

Imamo mogoče kakšnega kandidata, ki bo vendarle presedlal na ADSL zaradi nove ponudbe SiOL-a?
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

mega_n00b:) ::

oja, jaz še sicer premišljujem.. poznam ampak 2 ki bosta 100% zamenjala iz KKS na SIOL...

glavni razlog je pa upload speed
jaz pa še razmišljam če bi ali ne

|GrEgOr| ::

jaz ne bom zamenjla za nič na svetu, tudi če mi ADSL priključek ponudijo zastonj :D.

OK upload hitrosti so res hitrejše na ADSL-u, samo to pač ni najpomembnejše, sem pač ne morem bit tako radodaren na P2P :D

mega_n00b:) ::

jaz mislim da bi bilo kar koristno če bi KKS izgubil par uporabnikov da bi se spet morali se malo bolj potrudit >:D (kakih 15% nebi blo slabo)

boljši pač zmaga... čeprav ko se siol enkrat ustali na 1. mestu in postane čisti monopolist se nam slabo piše (če spravi konkurente v propad)

Hux ::

|GrEgOr| prav mas jaz vsakega kabelskega uporabnika na direkt konektu ki se mi obesi na upload takoj dol kiknem! Ce nimas nic za sherat z zadovoljiv hitrostjo nimas kaj za leechat >:D
Najbol sexi je ko se ti obesijo kablasi ki vlecejo z 0.2kB/s do 10kB/s mars! Download mora bit taki da bilo kaj ti ponudijo tam tvoja linija mora se vedno biti kos temu :D

darkolord ::

Hux: problem je povezava siol <-> telemach in ne sama hitros kablasev!
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KKS > Triera > UPC > Telemach (strani: 1 2 3 4358 359 360 361 )

Oddelek: Omrežja in internet
180092601465 (1420) yoco
»

Pomoč! ADSL vs CABL!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
515287 (4384) darkolord
»

Triera in arnes zelo zelo počasi

Oddelek: Omrežja in internet
262499 (1783) PrimozR
»

Slab ping - What to do?

Oddelek: Omrežja in internet
232353 (1954) KoReNJe
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60734238 (17320) RedOS

Več podobnih tem