» »

Kam na malico, manjše menze ali večje trgovske centre

Kam na malico, manjše menze ali večje trgovske centre

1
2
»

LeQuack ::

Saj imaš Big Mac za 2€ al kok, najboljši burger na svetu, glede na to kako je popularen. Če bi bil zanič ga ljudje ne bi jedli in bi propadel.
Quack !

Unknown_001 ::

LeQuack je izjavil:

Saj imaš Big Mac za 2€ al kok, najboljši burger na svetu, glede na to kako je popularen. Če bi bil zanič ga ljudje ne bi jedli in bi propadel.


Ljudje nimajo okusa. Žal.

Magic1 ::

Včasih sem komaj pojedel dva Big Maca, danes se moram matrat že pri prvem. En folk res brozgo je, samo je na to navajen in ni problema.
Sem bil v merjetici enkrat lani in sem bil prijetno presenečen.
Magic

GabrieLeo ::

Jezus kristus 2 eura za žemljo in plastelin od zrezka?
Saj je prav naj kar pobirajo keš

miha1135899 ::

Grem veckrat sluzbeno na teren in nisem izbircen. Ko grem na Lek grem jest k Klopcicu (konec koncev za vecino LJ destinacij, tudi UKCLJ recimo - zame v prvi vrsti 10ka). Potem so seveda, komercialne ali nekomercialne menze od samih firm, ki jih obiscem. Dobre so seveda tudi Spar menze. Boljse od Spara in podobnih so mi pa kaksne lokalne domace gostilne z malicami, recimo za Prevalje je moj izbor gostilna Lecnik.
Najraje imam raznolikost, doma se recimo kupuje ene in iste makarone in sem jih najeden. Enako bi se najedel ene in iste menze, edino Klopcic je pa vseeno izjema tle :)

batuk ::

miha1135899 je izjavil:

Najraje imam raznolikost, doma se recimo kupuje ene in iste makarone in sem jih najeden. Enako bi se najedel ene in iste menze, edino Klopcic je pa vseeno izjema tle :)


Saj to. Big Mac mi je zelo všeč. Bom jutri poskusil narediti nekaj podobnega jufki ali takosu. Če je to kdo že delal in ima preizkušen recept, potem kar z besedo na plan. :)

scipascapa ::

Zakaj je tak problem si kaj od doma vzeti/narediti?

tomy5 ::

Povprečna starost "uporabnika" BigMaca je nekje okoli 15 let, še ti so tam bolj zaradi tega ker je enostavno naročiti v primerjavi z obilajno gostilno kot pa zaradi okusnosti. Kje drugje jim je nerodno naročiti.

V Šiški je OK menza Dobra hiša v Stegnah. http://www.dobrahisa.si/

fosil ::

batuk je izjavil:

Saj to. Big Mac mi je zelo všeč. Bom jutri poskusil narediti nekaj podobnega jufki ali takosu. Če je to kdo že delal in ima preizkušen recept, potem kar z besedo na plan. :)

Za kebab jaz nabavim kar že pripravljeno meso piščančji kebab od perutnine ptuj. Ga popečeš in zrolaš v tortiljo skupaj z zelenjavo, omakco in nachotom.
Tako je!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

malica v službi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13022836 (4624) PacificBlue
»

Kaj nosite za mal'co s sabo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8310417 (7233) c3p0
»

Kuharija,... oziroma kaj jeste? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13317245 (14949) Unknown_001
»

Študentske menze

Oddelek: Šola
395553 (4713) žana
»

Nove cene študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29022419 (13959) nobodyelse

Več podobnih tem