» »

Študentske menze

Študentske menze

žana ::

Zanima me če kdo ve za kakšne restavracije oz. menze na študentske bone okoli Fakultete za matematiko in fiziko in nasploh na tisti lokaciji kjerkoli?

Hvala, Lp

Mavrik ::

Okoli FMFja imaš IJSjevo menzo (ki sicer nima bonov, je pa dost poceni), kitajsko restavracijo pri tehnološkem parku, Mirje italjansko ob tržaški, menzo na FRI, Volta Cafe čez cesto od FRI... to pa je skoraj to.
The truth is rarely pure and never simple.

crazyLIKEme ::

Ali pa če pogledaš TUKAJ
http://crazyl1keme.deviantart.com/

technolog ::

Mavrik, še kaj? Ker vse tole je bl lamersko, razen menze na FRI, ki je še kar.

Kitajska restavracija - obroki so res majhni in hrana je weird,
Mirje - drago in zanič, ravno tako mali obroki
Menza na FRI - nimam pripomb
Volta cafe - super, ampak ni poceni.

para! ::

Laterna na Tržaški ne obratuje več?

lp
Death before dishonor!

x3ca ::

Mehiška www.hombre.si :)

aja pa malo dlje maš še Špar, ki je samopostrežna in je poceni + običajna hrana :) al pa recimo menza Marjetica na Tobačni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: x3ca ()

profii ::

technolog je izjavil:

Mavrik, še kaj? Ker vse tole je bl lamersko, razen menze na FRI, ki je še kar.

Kitajska restavracija - obroki so res majhni in hrana je weird,
Mirje - drago in zanič, ravno tako mali obroki
Menza na FRI - nimam pripomb
Volta cafe - super, ampak ni poceni.


Sorry ampak nimaš okusa. Če nebi bil tam 3 leta nekajkrat na tedensko bi ti še verjel. Volta se je baje nekaj popravila, vendar menza na fri je čisto s***je, mirje pa res da je malo dražje ampak je usaj hrana na nivoju. V volto in na fri me ne spraviš jest.

technolog ::

Glede na ceno je menza na FRI zelo dobra... Pa reci karkoli.

Ne vem kaj folk vidi na Mirju... Za tm okoli 3,4EUR sem dobil 100 gramov lazanje in mrzlo vodo. Ko bi bila vsaj dobra. (Lazanja namreč, čez vodo nimam pripomb :) Enkrat in nikoli več.

Zgodovina sprememb…

izbrisiracun ::

Menza na FRI - nimam pripomb


Šala dneva. Nimaš okusa za hrano, tako, da ti težko pomagamo.

sajko ::

Če bi rad količino pejt jest v Špar, pa vzami pol piščanca s pomfrijem (al pa kero drugo prilogo) + juho + solato + voda = drobiž čez 2EUR.

žana ::

ja nisem kaj dosti izbirčna ker ne pojem ravno veliko, še najmanj pa mesa, torej sem bolj vegi :)
ja u Šparovi restavraciji sem že bila in je dobra, sam je pa skoraj da malo daleč od FMF, tako da me je zanimalo če je kaj bližje in vidim da je.
hvala

puffs ::

V Šparu srečaš še prfokse 8-)

profii ::

Še vedno ti ostane Hombre.

žana ::

kaj je še kaj večjega okoli FMF kot je Interspar..pač trgovine pa to..?

profii ::

Kakšno trafiko najdeš kje, drugače je pa to to :) aja pa še center murgle.

žana ::

a tako :D nekaj sem že opazila na informativnem dnevu :P a Murgle je tako kot Interšpar? kaj se da najti notri :)

para! ::

Podobno Interšparu, ampak drugačne, manj moderne oblike :) Notri je kopirnica, sadje/zelenjava, se mi zdi da pekarna, nekaj restavracij in lokalov, kolikor vem tudi neko tehniko prodajajo, pa ziher kakšna živila itd. Razne manjše štacune so razporejene v dveh nadstropjih.

lp
Death before dishonor!

SaXsIm ::

Menza na FE ni tako slaba. Pohan sir in pomfri FTW!
SaXsIm

para! ::

Pohan sir in pomfri zmaga tud v Šparu ;)
Death before dishonor!

žana ::

a tako :) samo ne vem kako je zdaj s temi boni..naj bi bilo 2,62EUR subvencije, torej je to vrednost enega bona? kako je pa potem če je obrok cenejši oz. dražji? doplačam? denarja pa verjetno ne vračajo.

SaXsIm ::

subvencija je 2,62, vrednost bona je subvencija + doplačilo. Ponekod ti za bon nudijo samo določene zadeve in imaš doplačilo fiksno, spet drugje pa ti vrednost subvencije samo odbijejo od končnega računa.
SaXsIm

profii ::

Zadnje pol leta še nisem doplačal pa sem jedel po veliko različnih lokalih po lj. ponavadi imajo posebne menije za študente in tisto ni treba nič doplačevat. pač zbereš kar lahko neglede na to koliko stane.

žana ::

aha..potem daš samo bon in izbereš meni s to ceno :) ima kdo kakšne izkušnje z bivanjem v tihem domu?

Adrijan0 ::

Menza na FRI/FE je zelo slaba. Res je da je poceni, ampak je kvaliteta hrane obupna. Kar se pa tiče volte, je veliko ljudi že imelo težave po njihovi hrani. Tudi jaz sem na začetku kdaj šel v FRI menzo, ampak sem hitro dojel, da me bo zalilo. Mirje ma drugače hrano na nivoju, tako da če ti je na FRI-ju dobro, u Mirju pa ne, je s tvojim okusom nekaj zelo narobe.

Meizu ::

Doma kuhat, pa je. Eno bejbo si najt, pa jo v kuhinjo vrečt ;)

mihec87 ::

Sedaj je tako boljše se ne rabi čakat v vrsti za bone,porineš mobitel al pa kartico gostincu, pa plačaš vrednost bona pa čao..

HairyFotr ::

Če si bolj vegi in bi rada svežo užitno stvar v FRI menzi, ti sproti spečejo sojine polpete... vse ostalo dobiš ponavadi precej postano.

žana ::

Meizu jaz sem punca drugače heh :) ja seveda bi kuhinjo skoristila, samo vedno moraš imeti neko rezervo, ker stradati pa ne mislim oz. živeti z neko strupeno hitro hrano. :)

knife ::

Blizu ima še Dijaški dom Vič na bone, čeprav jaz nisem bil preveč zadovoljen.

Meizu ::

žana je izjavil:

Meizu jaz sem punca drugače heh :) ja seveda bi kuhinjo skoristila, samo vedno moraš imeti neko rezervo, ker stradati pa ne mislim oz. živeti z neko strupeno hitro hrano. :)


Potem toliko lažje zate ;):)

tasy9 ::

Stanovala sem v Rožni dolini in se največkrat ustavljala v Marjetici - Tobačna. Velike porcije (redkokdaj sem pojedla vse), prijazno osebje, ki kar same tam pečejo domače sladice - npr. jabolčni štrudl :) Pa še link do menija: http://www.marjetice.si/index.php?optio...
Je pa to na drugi strani ceste, kjer je Mirje - tam sem hodila pa le na rižote, ki so bile res dobre, saj si si takrat lahko sam izbral 3 ali 4 sestavine, ki so bile notr. Morda je še vedno tako. Ostala hrana pa me ni navdušila.
Par metrov višje proti centru so še PUB Legende, kamor smo občasno zavili le na pico pred kakimi večjimi feštami. Sicer pa tam več ali manj strežejo (so stregli) meso na žaru, ocvrte jedi in pice, pa tudi solate. No, solate so mi bile tudi všeč, ker je bila res veeelika, pa še topel kruhek so ti zraven spekli.
Če greš čez tire pa si že v Rožni dolini (torej od FMFja ti to v eno smer vzame 10 minut peš), tam pa je študentska menza z veliko izbire, v redu hrane.

Steinkauz ::

No jst sm s FRIja.

Naša menza, pice ok(navadno nujno popoprat, rata čist druga pica, poper itak nimajo neki pekoč), pohano in podobno pač težko zajebeš, ostala hrana zelo generična in ne preveč kvalitetna. Pride prov samo ko imam malo časa.
Mirje, zakon pice, lazanja je tut kr kul, kosila ok, njoki kul,bon je drag, se mi niti ne da tam gužvat, tko da bolj malo tam jem
Volta včasih je bil bon 1,8eur, smo kr velik hodil, pice ogabne, testenine kul, kosila ok, od kar so podražil me niso več vidli
Lovec, podobno kot mirje, pr tramvaju, kar sem jedel je blo zakon, malo daleč tko da ne hodim velik
Pub legende nasprot tobačne, obupna postrežba, če si študent si smet, bil enkrat in nikoli več
Ombre nasprot veterinarske, dobre pice, mehiška hrana ni omembe vredna
Barjan v murgle center, bon 2,8. Tle sm največkrat, ok pice, zakon lazanja, kosila če prideš pravočasno tut povečini dobra, tunina solata tut kr ok
Kondor v murgle center, bon 2,9. Čevapi s kajmakom! Ostalega niti nism probu še tle :))
Špar, zelo generična hrana, par kosil je kr dobrih, na žalost so dobra povečini tista ta draga, katere po novem ne moreš dobiti več na bon. Poleti je zakon, ker si lahko namest kosila daš 550g solate, ker drugo mi poleti itak neki ne paše.

V marjetici še nism bil, pravjo da je pa kr kul. Sam s FMFja ni spet tko blizu da bi za 1 uro skoču tja, no sej tut lovec pa mirje ne.

T-Majo ::

Po letu in pol, odkar sem v LJ, sva si začela s punco doma kuhati ali domačo zmrnjeno hrano od doma nosti.

Sem se hitro naveličal restavracijske hrane. Mogoče je celo dražje doma kuhat (v študentu imam apartma - 12ka), samo je boljše, pa še naučiš se kuhat.

Ugotovil sem, da od doma kuhane hrane se najem, in nisem utrujen, medtem ko sploh v kakšnih menzah, ko se naješ si čisto nabit, čez 2-3 uri pa že rahlo lačen.

Menza študentskih domov je načeloma ok. Poceni, so dokaj prijazni (razen ene ... tisti ki jete tam, veste katere), samo je pa hrana masna in velikokrat sem se slabo počutil po zaužitju hrano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Majo ()

technolog ::

V Mirju niso prijazni.

Koliko je bon v Marjetici?

Zgodovina sprememb…

T-Majo ::

V PUB Legendah znajo biti tudi nesramni. Bil dvakrat tam, in dvakrat je bilo tako!

darkolord ::

Dokaj blizu FMFja (dve postaji naprej z busom ali <5 min pes) je se Murgle center, tam sta na bone Deki (pasulj, čevapi, pleskavice in podobne zadeve) in Barjan (pice in normalni meniji), ki sta oba dost uredu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Steinkauz ::

Evo glih dns sm bil v kondorju. Food overdose
Dobiš juho, celo lepinjo, 6 velikih čevapov, pomfri, kajmak, ajvar, čebulo, solato in še sladico. So pa po novem tut oni dvignl ceno bona s 2,9 na 3,28.

Tolk nažrl sm se nazadnje mogoče par let nazaj v samopostrežni tajski.

Tear_DR0P ::

zelo skrita je menza na FGG, ki je v drugem al tretjem nadstropju faksa
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

tasy9 ::

Stran, kjer lahko preveriš cene bonov: https://www.studentska-prehrana.si/Page...

žana ::

sem si zapisala vaše predloge, tako da mi bo vsekakor lažje se znajdit :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na malico, manjše menze ali večje trgovske centre (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815391 (7454) fosil
»

Menza - Bežigrad, Siska

Oddelek: Loža
81621 (812) videc
»

Nove cene študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29022379 (13919) nobodyelse
»

Ljubljana: kje jesti kot študent? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6012746 (8551) suntrace1
»

Prehranjevanje z boni

Oddelek: Šola
303478 (2702) Red_Mamba

Več podobnih tem